Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • 5 gru 2012

    PIETRZAK HALINA JASIENICA

    1 6 Cytuj
  • 5 gru 2012

    [quote=Bezide]ALE OPRUCZ PANI HALINY PIETRZAK KTÓRĄ TERZ POCHWALAM JEST JESZCZE ZAKŁAD PANI AGNIESZKI TEŻ NA 3-MAJA . BARDZO FAJNIE I ROZMOWNIE[/quote]

    Bezide.... Ty dysortografiku!!!!!!!!!!!!

    1 4 Cytuj
  • 5 gru 2012

    [quote=gość: hahaha]Rozśmieszają mnie ludzi którzy obsmarowywuja TRENDY dlatego, że połowa z nich tam pewnie nawet tam jeszcze nie była skoro to otwarli dopiero w piątek. Ja byłam i jestem mega zadowolona w końcu w Myślenicach pojawił się zakład w którym ludzi mają pojecie o koloryzacji i modnym ścięciu. Myśle, że połowa negatywnych komentarzy to po prostu zwykli fryzjerzy pochochadzcy ze skromnych salonów i piszą tak ponieważ boja się dpbrej konkurencji:))[/quote]

    Tak sobie myślę, że skoro tam byłaś to jestes albo kimś z personelu albo jakimś znajomym albo personelu albo własciciela... bo to krótki czas aby ktoś obcy poszedł tam w ciemno.........

    1 11 Cytuj
  • 7 gru 2012
    omnibus napisał/a:

    gość: hahaha napisał/a:Rozśmieszają mnie ludzi którzy obsmarowywuja TRENDY dlatego, że połowa z nich tam pewnie nawet tam jeszcze nie była skoro to otwarli dopiero w piątek. Ja byłam i jestem mega zadowolona w końcu w Myślenicach pojawił się zakład w którym ludzi mają pojecie o koloryzacji i modnym ścięciu. Myśle, że połowa negatywnych komentarzy to po prostu zwykli fryzjerzy pochochadzcy ze skromnych salonów i piszą tak ponieważ boja się dpbrej konkurencji:))Tak sobie myślę, że skoro tam byłaś to jestes albo kimś z personelu albo jakimś znajomym albo personelu albo własciciela... bo to krótki czas aby ktoś obcy poszedł tam w ciemno.........

    Zgadzam się z tobą.

    1 6 Cytuj
  • Doroles 11 gru 2012

    od momentu kiedy poszłam na spontana do studia 24 na ścięcię, nie wyobrażam sobie innego fryzjera. Ja polecam, muszę się jeszcze tam wybrać przed świętami.

    7 7 Cytuj
  • 23 gru 2012

    Słyszałam że manager się zmienia w Trendy.

    2 7 Cytuj
  • 23 gru 2012

    MYCHA2012 to idż może oddadza CItwoje 100 zł:P

    2 2 Cytuj
  • 23 gru 2012
    celineczka napisał/a:

    MYCHA2012 to idż może oddadza CItwoje 100 zł:P

    Nie dziękuję stać mnie na to..

    2 2 Cytuj
  • 23 gru 2012

    Celineczka czy ty masz może jakieś kąpleksy

    3 3 Cytuj
  • 23 gru 2012

    Wesołych Świat

    1 Cytuj
  • Angelika Bia.......a 23 gru 2012

    Widać po postach celineczki, że raczej nie jest zadowolona z życia, bo każdy jej post to ewidentne lianie d...y. anaie lubię takich ludzi, bo to fałszywi ludzie..

    4 3 Cytuj
  • 23 gru 2012
    celineczka napisał/a:

    Wesołych Świat

    Jak dla mnie są bardzo wesołe, ale wzajemnie...

    2 1 Cytuj
  • Angelika Bia.......a 23 gru 2012
    mycha2012 napisał/a:

    Słyszałam że manager się zmienia w Trendy.

    Mycha ja tez tak słyszałam, ale czy to prawda! Okaże się.

    2 3 Cytuj
  • Ania Zych 27 gru 2012

    Witam serdecznie :) przeczytałam wszystkie wypowiedzi i uważam że każdy fryzjer/fryzjerka popełnia błędy ponieważ człowiek jest tylko człowiekiem :) nie radziła bym sugerować się tymi wypowiedziami ,,złymi i dobrymi ,, . Każdy z nas ma inny gust ,każdy fryzjer/fryzjerka ma inny styl pracy. Najlepszą reklama są znajomi , rodzina itp. Uważam że salony Myślenicach i w całej Polsce maja swoje tajemnice ... w jednej z wypowiedzi która utkwiła mi w pamięci było napisane mniej więcej ze (BYŁAM U FRYZJERA ,,gdzieś tam:P SPALONO MI WŁOSY ,,czy coś w tym stylu,, W INNYM SALONIE OBECNA FRYZJERKA POWIEDZIAŁA MI ZE DANY SALON PRACUJE NA TANICH ŚRODKACH ).Wygląda to na anty reklamę napisana przez fryzjera z konkurencji i. Klient nie zna salonu od ,,zaplecza,, wiec 80% tych wypowiedzi jest napisana przez fryzjerów. Notoryczne zachwalanie danej osoby w 50% jest napisana przez nie same lub bardzo bliskie osoby.Dla wyjaśnienia też jestem fryzjerką i w paru salonach w mc pracowałam,obracam się w tym środowisku i wiem jak to wygląda. A wiec dajcie spokój i zapracujcie o klienta swoją pracą i osobowością a nie w taki chamski sposób.
    Uczciwość popłaca :) z poważaniem fryzjerka A.

    12 1 Cytuj
  • gosia77 9 sty 2013

    Witam chciałabym podzielić sie opinią na temat p.D.STRZĘPEK jestem bardzo zawiedziona juz 2 raz wizytą w tym zakładzie niestety po 1,5 godzinnej próbie zrobienia fryzury rozleciała się po 2 godzinach KOSZMAR jednym słowem NIE POLECAM!!! SZKODA CZASU I PIENIĘDZY !

    12 7 Cytuj
  • 9 sty 2013
    Doroles napisał/a:

    od momentu kiedy poszłam na spontana do studia 24 na ścięcię, nie wyobrażam sobie innego fryzjera. Ja polecam, muszę się jeszcze tam wybrać przed świętami.

    a która fryzjerka Cie ścinała?

    2 6 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Ja polecam salon "METAMORFOZA" u Pani Gosi z Zakliczynie. Wielokrotnie chciałam tam się wybrać ale zawsze mnie ktoś do tego zniechęcał aż w końcu pomyślałam ze zaryzykuje i nie żaluję. Ceny niewiarygodnie tanie 60zl koloryzacja plus strzyżenie. Kolor tzw "sarni" pomimo że nieraz miałam rudy ten trzyma się super i strzyżenie świetne. POlecam naprawde warto!!!

    2 10 Cytuj
  • 27 sty 2013

    Też dodam swoje trzy grosze. Polecam zakład fryzjerski na uliicy Kościuszki nad sklepem z ubraniami dla dzieci. Pani zrobiła mi tam piękną fryzurę na studniówkę, po bardzo koszystnej cenie (porównywałam z innymi koleżankami) i co najważniejsze trzymała się ona caluteńką imprezę pomimo "dzikiej" zabawy. Ponad to wiem, że oferują jakieś sauny do włosów i jest możliwosć zrobienia tam makijażu (tego akurat nie próbowałam), więc można wszystko załatwić w jednym lokalu. Na prawdę duży plus dla tego zakładu!

    5 4 Cytuj
  • 31 sty 2013

    PROSZĘ O PILNĄ RADĘ,CHCĘ ZAGĘŚCIĆ WŁOSY,KTÓRY SALON W MYSLENICACH JEST W TYM NAJLEPSZY ,ORIENTUJE SIĘ KTOŚ? KOMPLETNIE NIE WIEM JAKI WYBRAĆ
    PROSZĘ O SZCZERE PROPOZYCJE:)

    1 1 Cytuj
  • 20 lut 2013

    salonu FALA Joanny Szwab nie POLECAM!!!!
    byłam i wiecej nie pójdę krótko mówiąc ,,syf''

    18 6 Cytuj
  • 20 lut 2013

    dlaczego? napisz konkrety, ponieważ mam zamiar pierwszy raz sie tam wybrać?

    1 3 Cytuj
  • 20 lut 2013

    kiedyś chodziłam do Pani Joanny. Uważam, że było ok.

    2 7 Cytuj
  • 20 lut 2013

    Ja też byłam kilka razy i jestem zadowolona.

    1 6 Cytuj
  • 21 lut 2013

    Ostatnio, jakieś pare tyg. temu poszłam do salonu FALA JOANNY SZWAB, aby obciąć się.To co zastałam mnie przeraziło, ale zostałam. Po pierwsze szefowa nawet nie doradziła mi w czym będzie mi dobrze a co by odradzała, nie rozmawiała ze mną.Kazała praktykantce umyć mi głowe a ta myjąc mi głowę ,,umyła mi buzię''czyli zalała mnie wodą poczym nawet nie przeprosiła nie muwiąc o tym ,ze nałożyła mi mokry ręcznik na plecy i zaprosiła na kanapę,po 10 min. gdy p.ASIA skończyła rozmawiać przez telefon kazała posadzić mnie na krześle przy zakurzonym blacie, wręcz brudnym. Czy to profesjonalizm?! Wątpię!!!Poprosiłam o lekkie ścieniowaniea "pani szefowa" zrobiła mi g...wno na głowie w postaci jakiś dwóch warstw włosów!! Nijak tego nie można ułożyć i wygląda dramatycznie! Wymodelowała tylko, żebym nie widziała co mi zrobiła i wypuściła zadowolona, bo zarobiła. Efekt był taki, że nie mogłam wyjść z domuTo jest skandal! Podsumowując: zero profesjonalizmu, bardzo nikła kultura osobista.Oceniam ten zakład na wieli MINUS!! Nigdy już tam nie pójdę. Odradzam zdecydowanie!!

    16 5 Cytuj
  • 21 lut 2013

    Uwielbiam takie wypowiedzi jak Twoje monisia. Po pierwsze wnoszę z Twojego postu, że chyba masz jakąś osobistą urazę do właścicielki albo robisz w konkurencji. Po drugie, ja jak idę do fryzjera i widzę ze coś jest nie tak OD RAZU! zwracam fryzjerce uwagę a nie wylewam żale na forum. Podziwiam kobiety które są na tyle głupie, że siedzą na fotelu i na pytanie fryzjerki czy jest zadowolona kiwają głowami a potem po przyjściu do domu bluzgają na forum, brak wam odwagi czy co?
    Twoje zdanie Wymodelowała tylko, żebym nie widziała co mi zrobiła i wypuściła zadowolona, bo zarobiła. Miałaś twarz zasłoniętą że nie widziałaś co Ci robi?? Skoro Ci nie pasowało trzeba było nie płacić. Po trzecie naucz się poprawnie pisać.....

    9 8 Cytuj

Odpowiedz