Forum » Myślenice

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

  • adzygmunt 30 lip 2010

    Nie każde złoto co się świeci. Podoba sie mi Twój "makijaż robiony przez tego pierwszego temu doskakującemu CyNgusie, Obśmiałem się jak mrówka.
    Ciekawe co mi za tego tam CyNgusa zaproponujesz?

    1 2 Cytuj
  • 30 lip 2010

    No Ad musisz sie bardziej postarać;)

    1 Cytuj
  • adzygmunt 31 lip 2010

    Cały czas doskonalę swój warsztat.

    1 Cytuj
  • 31 lip 2010

    no co do fryzjera to ja chodzę do WIOLI super zakład i ostatni zauważyłam że jakis chłopaczek ma tam praktykę zawsze to jakaś nowośc:)

    1 Cytuj
  • 2 sie 2010

    Kuba Cwierzyk ; stara , dobra szkola

    Cytuj
  • adzygmunt 2 sie 2010

    Kuba Ćwierzyk?, czy to nie rodzina pana Ćwierzyka, z rynku? Był jak dla mnie mniej wziętym fryzjerem ale rzeźbiarzem Mam jego Frasobliwego, podarował przy jakiejś okazji.
    Gdzie teraz ten zakład jest?

    1 Cytuj
  • 2 sie 2010

    nie wiem ; Kuby nie widze od 1/4 wieku. Jakies 15 lat temu zaklad byl tam gdzie zawsze ale bez Kuby ; stary pan Cwierzyk juz mnie nie pamietal.

    Cytuj
  • adzygmunt 2 sie 2010

    Starszy pan od dawna strzyże, ale tam w niebiosach a zakład miał w rynku tam gdzie teraz jest zegarmistrz. Nad zakładem była pracownia rzeźbiarska byłem widziałem!!!

    1 Cytuj
  • 3 sie 2010

    A jak z Kuba ?
    Czy ta pracownia to jego ? Ta kamienica nalezala dawniej do Cwierzykow.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 3 sie 2010

    Co mam odpowiedzieć? Nie wiem. Oprowadzał mnie po niej jak po swoim. Nie pamiętam którędy weszliśmy do tego pokoju. Starszy pan utyskiwał, że syn czy synowie? nie chcą pociągnąć dalej dzieła ojca, chociaż mogliby.
    Tyle wiem, i ani, ani literki więcej!

    1 Cytuj
  • 30 sie 2010

    Ja polecam fryzjerkę Anię z okolic MYŚLENIC- a mianowicie z SUŁKOWIC. Zakład fryzjerski na przeciwko WDT w Sułkowicach. Fryzury i makijaże perfekcyjne - za bardzo atrakcyjną cenę!!! POLECAM!!!

    Cytuj
  • 31 sie 2010

    Nie no ludzie róbcie te reklamy subtelniej...ten sam tekst w dwóch tematach...

    Cytuj
  • BEata 1 wrz 2010

    a ja szykam fryzjera ktory nie bedzie sie mnie pytal czy ma tutaj strzyc mnie tak czy tak tylko zebym siadala i on/ona powiedzial, dla pani taka a taka fruzura bo tak to i tamto itd. Dobry fryzjer powinien partrzac na Ciebie, to w jaki spob np jestes ubrany okresic i zapropnowac taka fryzure w której będę czuła się dobrze. CZY W MYŚLENICACH SĄ TACY FRYZJERZY?

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    Beta taki fryzjer to tylko w Krakowie:)

    Cytuj
  • 1 wrz 2010

    ...ale gdzie???

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    dajcie mi dzień a dowiem się:)

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    gucio prawda, w Fali szefowa świetnie strzyże tylko chyba teraz jest na macierzyńskim, więc przeniosłam się do Strzępkowej, sama szefowa dosyć dobrze obcina ale tylko krótkie włosy, do wszystkich innych fryzur Bernadetka, która wie co robi :)

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    Ja chodzę do Eric Stipa w Krakowie w M1 i choć strzyżenie kosztuje 90 zł polecam serdecznie.

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    polecam tylko i wyłącznie Pana Damiana - fryzjer z powołania chodzę do niego od dwóch lat i jestem zadowolona ( a odwiedzałam wiele zakładów fryzjerskich) ścina rewelacyjnie nie ma większego problemu z układaniem włosów po ścięciu

    4 Cytuj
  • 27 wrz 2010

    Ja polece Paulinę u Czarneckich poszłam do niej w ciemno w sobotę i zrobiła mi takie uczesanie na wesele ze wszystkie krakuski mi zazdrosciły fryzurki i pytaly gdzie chodze do fryzjera. rewelka, wlasnie przerzuciłam sie od strzepkwych:)

    1 Cytuj
  • 28 wrz 2010

    ja polecam dorotę strzępek

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    no co do fryzjera to ja chodzę do WIOLI super zakład i ostatni zauważyłam że jakis chłopaczek ma tam praktykę zawsze to jakaś nowośc:)

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    Marla...niiestety ten namiar na fryzjera Rafała się nie wyswietlil a jestem zainteresowana!!mogłabyś mi na maila rzucić ?? angie_m@poczta.fm

    Cytuj
  • 12 paź 2010

    polecam ''Paris studio''
    najlepsza obsługa i piękne wnętrze !

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    Jakie są ceny w "Paris studio"? Przyjmuje tam tylko pan Damian czy jeszcze ktoś?

    Cytuj

Odpowiedz