Forum » Myślenice

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

  • 16 lip 2015
    piękny marian napisał/a:

    No tak tylko że ci panowie mają prokuraturę jak i prawo w głębokim poważaniu.

    za to mają świadków koronnych: starosta Bolka Warszawskiego, a wójt Pcimia sam za świadka koronnego robi w procesie korupcyjnym w byłym zakładzie. Za współpracę nawet króla dopalaczy z aresztu wypuścili.

    11 48 Cytuj
  • 16 lip 2015
    mieszkanka1980 napisał/a:

    A skąd prokuraturze samodzielnie przyszłoby do głowy molestowanie? Czyżby towarzyszyła molestowanej? Dyr. nagadała kłamstw i prokuratura posłała sprawę dalej. Jakby sąd nie miał innych i to poważnych spraw ... No ale molestowanie jest teraz na topie, nie ma swojej konkretnej definicji, więc żądne zemsty osoby mogą szaleć do woli. A podatnik się dokłada...

    PROKURATURA NIE BIERZE SPRAW "jak leci" - MUSZĄ BYĆ DOWODY. TO NIE JEST SPRAWA Z POWÓDZTWA CYWILNEGO - ZAŁOŻONA PRZEZ JAKĄŚ "NIEDOWARTOŚCIOWANĄ" KOBITKE....
    TO JEST SPRAWA PROKURATORSKA .....

    10 45 Cytuj
  • 16 lip 2015

    To jest TYLKO słowo przeciwko słowu. Jeżeli uważasz że się mylę to zapytaj Dudkową o dowody, bo jeszcze nikt ich nie widział. A prokuratura w takiej sprawie woli przekazać sprawę do sądu. Swoją drogą, która osoba molestowana tak się lansuje w mediach??? Oczywiście w odpowiedniej pozie do foci... Komentarze pod artykułami mówią same za siebie o moralności tej pani. Ludzie nie są głupi i wiele widzą. A polityka zawsze szła swoją drogą (bo jaka molestowana czeka 5 lat i w końcu wyjeżdża z tematem zaraz przed wyborami?) . Niech ta osoba nie robi z ludzi baranów!!! Czekam na "dowody" tej osoby, bo na gębę to sobie może...

    53 10 Cytuj
  • 16 lip 2015

    zdjecie

    10 23 Cytuj
  • 16 lip 2015
    krabik napisał/a:

    PROKURATURA NIE BIERZE SPRAW "jak leci" - MUSZĄ BYĆ DOWODY. TO NIE JEST SPRAWA Z POWÓDZTWA CYWILNEGO - ZAŁOŻONA PRZEZ JAKĄŚ "NIEDOWARTOŚCIOWANĄ" KOBITKE....
    TO JEST SPRAWA PROKURATORSKA .....

    Jakie dowody? Zdjęcia film wideo? To są kolego dowody. A nie oskarżenia. Prokuratura z dniem 1 lipca ma w dupie ta sprawę. Zobacz jaka ustawa weszła z tym dniem. Lepiej zostawić to dla sądu i nie zajmować się tym. Tyle...Na molestowanie nie ma dowodów oprócz zeznania samej poszkodowanej. No bo jakie? A po drugie koledzy pisowscy za szkalowanie wizerunku osoby nie skazanej tego typu wklejaniem linków i zdjęć tez grozi kara. A. Dowody są. Także uprzedzam przed tego typu działaniem

    37 6 Cytuj
  • Andrzej 16 lip 2015

    Kolego, weź się tak nie spinaj i nie strasz.
    Całe szczęście, że Polska to nie Szwecja, oni tam są nawiedzeni, jeśli chodzi o przestępstwa na tle seksualnym. Wystarczy zwykłe pomówienie i już jest raban.

    A sama sprawa molestowania pani Dudek wydaje się być wątpliwa, biorąc pod uwagę koincydencje czasowe ujawnienia sprawy w mediach z wyborami samorządowymi. Ale nie mam wiedzy w tym temacie, więc zamilknę.

    26 3 Cytuj
  • 16 lip 2015

    Mysleniczanin007 co chciał przez to zdjęcie powiedzieć??? Czyżby bawił się w sędziego i wydawał wyroki? Czy może ku pokrzepieniu swojej Beatki? A może znowu opozycja pokazuje co potrafi? Czy wyrok już zapadł? Jeszcze nie, ale hieny już krążą. A gdzie twoja twarz??? Ty nie masz twarzy...

    39 5 Cytuj
  • 16 lip 2015

    trzeba postąpić tak "Nie Karmić Trolla!" .
    sam zainteresowany taki artykuł sporządził i wkleił na swojego bloga a teraz sam robi za trolla.??
    Tylko nieliczni tak potrafią.

    26 3 Cytuj
  • 16 lip 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    No to mamy Starostę jak trza.

    7 31 Cytuj
  • Julian Niewiadomski 16 lip 2015

    Ludzie nie wydawajcie wyroków przed postępowaniem sądowym! tak poza tym to jestem ciekaw skąd ta Pani ma tyle kasy na sądy i oczywiście adwokatów. Nie "gdybajcie". Niech gdybają Ci którzy całą rzecz sprowokowali, dla których "zgnoić" człowieka jest jedną z metod osiągania swoich celów.

    36 5 Cytuj
  • 16 lip 2015

    no właśnie skąd ta kasa....jak nie zarabia...

    28 4 Cytuj
  • 16 lip 2015

    Ja tak myślę że sprawcą tego wszystkiego jest Bolek Warszawski bo to przez jego zdradę w poprzedniej kadencji ten oto podejrzany został starostą.
    A i poseł latas też tam pomógł.
    Jak się tworzy bagienko to trzeba za nie odpowiadać.

    8 30 Cytuj
  • 16 lip 2015

    Młodych nauczycielek jest wiele. Starosta upatrzył sobie naraz Beatę Dudek?
    Ile lat mu się opierała? ile lat ją molestował?
    Czy była aż tak atrakcyjna, żeby nie zainteresowały go inne?

    To co, powiedziała mu spieprzaj dziadu i nie spieprzył, bo tak się w niej zakochał?
    A może jaka ofiara taki gwałt, przepraszam, zaloty, przepraszam molestowanie?

    A może ją po prostu przestał ....... i czuje się urażona i odrzucona?

    Biedny ten jej mąż.

    37 7 Cytuj
  • 16 lip 2015

    marian "myśli" i podejrzewa a Urząd Skarbowy sprawdzi. Oj marian, nie martw ty się, do twojej gwiazdeczki nikt nie podejdzie, zwłaszcza z kasą. Zostałby bez grosza. Powinieneś jej bronić bo to widać twoja bajka. No to baw się dobrze na tym bagnisku. I napisz jeszcze coś do śmiechu :-). To tyle do ciebie bo szkoda czasu...

    30 5 Cytuj
  • Julian Niewiadomski 16 lip 2015

    Kto jest winny a kto nie to się okaże, szkoda tylko że inni zwłaszcza "tani politycy" lub przeciwnicy J.T. mają pożywkę a inni na tym cierpią np.rodzina J.T. Mam nadzieję że podczas postępowania przygotowawczego do sprawy wyjdą prawdziwe powody takich ohydnych oskarżeń i kto w rzeczywistości za nimi stoi. Wydaje mi się że oskarżanie starosty o "molestowanie " to jest tylko przykrywka albo sposób udupienia tej konkretnej osoby jako obecnego starosty. Prościej mówiąc - Tomal się komuś naraził i próbował i próbuje go w ten sposób zniszczyć.

    31 3 Cytuj
  • 16 lip 2015

    Czyżby autor fotki to Sławeeek??? Czy może

    25 2 Cytuj
  • 16 lip 2015

    Całe szczęście że Temida jest kobietą

    5 18 Cytuj
  • 17 lip 2015

    Może jeszcze z Pis-u. Czyżby marian groził stronniczością??? Wtykę w sądzie ma??? To ciekawe... Oj, trzeba będzie temu się przyjrzeć

    19 4 Cytuj
  • 17 lip 2015

    Coś mi się obiło o uszy kim jest Myśleniczanic007 ale nie będe wyrokował. Przypominam że za wszelkie pomówienia w czym specjalistą jest @piękny marian (wszyscy już chyba więdzą kto to) grozi postępowanie karne.

    Zawsze miałem nadzieje że za pomówienia w internecie będą wytaczane sprawy w sądzie. Licze że ktoś z poszkodowanych się tym zajmię i pokaże napinaczom z forum miasto-info, że internet nie jest anonimowy.

    24 4 Cytuj
  • 17 lip 2015

    Pani nie jest AŻ TAK MŁODA. nie mozna powiedziec ze brzydka - taka pospolita. ale nie nam to osadzac komu sie podoba a komu nie. z mojej strony moge powiedziec kilka rzeczy bo mialam okazje ja spotykac na codzien w szkole, nawet zdarzylo sie zamienic pare slow. po pierwsze nie szanowala swoich uczniow, potrafila ich wysmiewac za plecami (zachowanie potwierdzone przez innych nauczycieli podczas jednej z akademii) oraz notorycznie ignorowac jesli chcieli cos zalatwic. jak upatrzyla sobie jakas klase to miala przerabane np. ukladala zastepstwa na ich nie korzysc. zawsze. nikogo nie obrazam - stwierdzam fakty.

    26 3 Cytuj
  • 17 lip 2015
    random napisał/a:

    Coś mi się obiło o uszy kim jest Myśleniczanic007 ale nie będe wyrokował. Przypominam że za wszelkie pomówienia w czym specjalistą jest @piękny marian (wszyscy już chyba więdzą kto to) grozi postępowanie karne.

    Zawsze miałem nadzieje że za pomówienia w internecie będą wytaczane sprawy w sądzie. Licze że ktoś z poszkodowanych się tym zajmię i pokaże napinaczom z forum miasto-info, że internet nie jest anonimowy.

    Jednym obija się o uszy, drugim o tyłek, wszystko zależy od tego co się nadstawi. Jak się macha rękoma, to niepostrzeżenie zawsze się w coś trafi. Zwłaszcza jak się zajmuje stanowisko publiczne.

    6 16 Cytuj
  • 17 lip 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Jednym obija się o uszy, drugim o tyłek, wszystko zależy od tego co się nadstawi. Jak się macha rękoma, to niepostrzeżenie zawsze się w coś trafi. Zwłaszcza jak się zajmuje stanowisko publiczne.

    No własnie o to chodzi że nie trzeba wymachiwać rękoma na ślepo by w coś (kogoś) trafić.

    13 4 Cytuj
  • 17 lip 2015

    "Fakt.pl Wydarzenia Polska Dyrektorka straciła pracę przez starostę
    aktualizacja: 16.07.2015 17:30
    SEKSAFERA W DOBCZYCACH
    Starosta wyrzucił mnie, bo nie chciałam z nim seksu."

    Widzę, że eskalacja molestowania, narasta.

    W mojej pracy też tak jest, każda baba musi spać z szefem, nie to aut, nie ma jej:
    wszystkie się godzą i pracują, nie wiem co ta Polska Dyrektor taka asertywna.
    przecież wszędzie tak jest, że pracodawcy muszą coś z tego mieć. A na taką z Dobczyc to każdy starosta by leciał.

    10 6 Cytuj
  • 17 lip 2015

    Widzę że mimo moich szczerych chęci, nadal się nie rozumiemy. I z tąd te afery. (Jak się trzyma jezyk na wodzy I ręce przy sobie, to nikt nie zarzuca molestowania) Jak to mawiają u Icka w szynkwasie, I Salomon z pustego nie naleje...

    7 17 Cytuj

Odpowiedz