Forum » Myślenice

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

  • 19 lip 2015

    odezwał się bezRadny....

    5 10 Cytuj
  • 20 lip 2015

    Bolek, widać jak się orientujesz w sprawach inwestycji. Skoro wg ciebie wystarczy tylko podpis... No ale rozumiem - te ziemniaki... Nikogo na nic nie kreuję a Starosta nigdy nie przypisywał sobie samemu zasług. To jest TWOJE stwierdzenie. Boga to ja mam jednego. I Jego się nie czepiaj. O moją żyłkę też się nie martw, tylko o słomę wyłażącą z butów, bo trochę kulturki by się przydało... Chłopie

    46 7 Cytuj
  • 20 lip 2015
    mieszkanka1980 napisał/a:

    Bolek, widać jak się orientujesz w sprawach inwestycji. Skoro wg ciebie wystarczy tylko podpis... No ale rozumiem - te ziemniaki... Nikogo na nic nie kreuję a Starosta nigdy nie przypisywał sobie samemu zasług. To jest TWOJE stwierdzenie. Boga to ja mam jednego. I Jego się nie czepiaj. O moją żyłkę też się nie martw, tylko o słomę wyłażącą z butów, bo trochę kulturki by się przydało... Chłopie

    Bolkowi ziemniaki z piwnicy zaczęły wychodzić, bo słoma z butów już dawno mu wyłazi, no ale chłop śpi, a mu rośnie. Ostatnio znalazł partnera w Edku Złotym Ząbku.Te same seminaryjne klimaty podszyte zapachami z kurnej chaty. Zaliczyć partyi wiele i ciągle być na czele.Jedną nogą w PO drugą w PiS-ie to metoda na życie. A mnie uczono, że twarz jest jedna i ma określone miejsce w ludzkim ciele.Jak widać, złe zasady mi wpojono.

    24 6 Cytuj
  • 20 lip 2015

    Do "mieszkanki 1980". Co ma rondo przy mleczarni (której dziesiątki lat już nie ma) do molestowania? Jeżeli do tego pisze kobieta, a tak mam prawo domniemywać to zastanawiam się jakie jest porównanie obrzydliwości molestowania do budowy ronda. Czyżby plany budowy ronda usprawiedliwiały molestowanie (jeżeli takowe było?). Czy straszenie że ronda przy tak zwanej mleczarni nie będzie jak nie będzie pana starosty JT. No, lekka przesada. "Bolek" ma rację pisząc o swoich wątpliwościach dotyczących zasług starosty, Ja także uważam go za zwyczajnego urzędnika i jego kompetencji.

    3 49 Cytuj
  • 20 lip 2015

    Mieszkanka ale ja nie mam zamiaru martwić się o Twoją "słomę wyłażącą z butów" Babo wyluzuj bo rzucasz się w tym temacie jak by Ciebie sprawa dotyczyła. Jeżeli Ci ktoś płaci za to albo jesteś z rodziny to przedstaw się, wtedy wszyscy zrozumiemy Twoje intencje. Dziwne bo ja kiedyś przed wyborami nawet chyba na Miasto Info czytałem "JA zbudowałem", "JA zrobiłem" ale to temat na inną dyskusje. Wiec jednak o tą żyłkę bym się martwił :)

    Wkibic nie znasz mnie wogóle więc nie oceniaj bo błaźnisz się zajebiście :) Prawilnie przypominam, że to platfusy skaczą z kwiatka na kwiatek w powiecie myślenickim czego mieliśmy idealny przykład przy wyborach samorządowych. Nie ma jak kółeczko wzajemnej adoracji :D piszcie atakujcie wszystkich dookoła, ja już mam popcorn i świetnie się bawie.

    Kończe z Wami dyskusje jedna najważniejsza partio obłudy bo WY tylko znacie prawde i WY jesteście jej wyznacznikiem hahahaha...

    Bez pozdrowień

    8 51 Cytuj
  • 20 lip 2015

    Bolek, to co swoim językiem prezentujesz daje wizytówkę o tobie. Nic dodać nic ująć. Starosta nie jest z PO, nie odrobiłeś lekcji. Nikt się w tej sprawie nie rzuca. Tutaj ludzie dyskutują (z wyjątkiem twojego plucia i obrażania). To też przedstaw się sam, cwaniaku. A temat słomy możesz dalej kontynuowa, bo to twój ulubiony argument. A jak ktoś coś robi dla powiatu to dlaczego miałby to ukrywać, bo bolusia w oczka kole??? Jadu w tobie pełno, więc pluj dalej (widać dużo kasy ci obiecano)...

    52 5 Cytuj
  • 20 lip 2015

    Prawo w Polsce jest tak skonstruowane,a postępowanie sądu takie,że męska strona populacji jest skazana zanim zostanie osądzona.Udowodnienie swojej niewinności nie oznacza wysokiej kary dla oskarżającej,co powstrzymywało by zapędy nieuczciwych.Lobby kobiece wmówiło nam wszystkim,że to kobieta jest ofiarą,a mężczyzna katem.Niestety sądy,instytucje pomocy(mops,interwencji kryzysowej,policji,poradni)są w większości z feminizowane i z racji solidarności kobiecej trzymają stronę płci "pięknej".Naprawdę bardzo łatwo jest faceta oskarżyć o molestowanie,mobbing,przemoc psychiczną czy alkoholizm,a stygmatyzacja takim oskarżeniem pozostają do końca życia jak piętno wypalone na czole dlatego im mniej wypowiedzi i niezdrowej sensacji wokół
    tej sprawy tym lepiej.

    51 3 Cytuj
  • 20 lip 2015
    mieszkanka1980 napisał/a:

    [...]Bolek, to co swoim językiem prezentujesz daje wizytówkę o tobie. Nic dodać nic ująć. Starosta nie jest z PO, nie odrobiłeś lekcji.[...]

    Widzę że koleżenstwo po fachu zobowiązuje. Czułem że między Tobą a Józefem jest jakiś wspólny mianownik, bo po sposobie formułowania zdań widzę że jezyk polski nie jest Waszym forte.

    8 48 Cytuj
  • 20 lip 2015

    Mysleniczanin007 znowu oceniasz ludzi wg swojego postępowania. Czyli jak ktoś "za", to po fachu a jak "przeciw", to ok. Gratuluję dedukcji, niestety nie trafnej... Czyżbyś ty sam czuł się do czegoś zobowiązany? Nie dopisuj swojej "ideologii" tam gdzie jej nie ma. A co do języka, to widać że dla ciebie język Bolka jest "forte". Twój wybór, twoje prawo. Ciekawe jakiż to fach mnie zobowiązuje. To tyle do ciebie. Wymyślaj sobie dalej... :-)

    46 5 Cytuj
  • 20 lip 2015

    Relatywnie to nie ja wysyłam moich rozmówców do "odrobienia lekcji". Nie "oceniam" też nikogo na podstawie wypowiedzi, wbrew pozorom-wyciągam jedynie wnioski.

    6 38 Cytuj
  • 20 lip 2015
    mieszkanka1980 napisał/a:

    Bolek, to co swoim językiem prezentujesz daje wizytówkę o tobie. Nic dodać nic ująć. Starosta nie jest z PO, nie odrobiłeś lekcji. Nikt się w tej sprawie nie rzuca. Tutaj ludzie dyskutują (z wyjątkiem twojego plucia i obrażania). To też przedstaw się sam, cwaniaku. A temat słomy możesz dalej kontynuowa, bo to twój ulubiony argument. A jak ktoś coś robi dla powiatu to dlaczego miałby to ukrywać, bo bolusia w oczka kole??? Jadu w tobie pełno, więc pluj dalej (widać dużo kasy ci obiecano)...

    Jadu we mnie ? hahaha uważaj żebyś się w język czasem nie ugryzła bo się tym jadem otrujesz :) Ja nikogo nie obrażam a jeżeli BABO to dla Ciebie obraźliwe to może jesteś CHŁOPEM ? :D Jak byś nie zauważyła (bo tak zaślepiona nienawiścią jesteś) to sam jestem zdania że p. Józek nic nie zrobił :) ale nie, nienawiść przesłoniła Ci oczy JEDYNA SŁUSZNA PARTIO :D I serio po prostu miód na moje serce jak widzę jak się spinasz i denerwujesz hahahaha

    Ps. Ide po drugi Popcorn ;)

    11 34 Cytuj
  • 29 lip 2015

    up

    5 9 Cytuj
  • 31 lip 2015

    up up

    1 9 Cytuj
  • 31 lip 2015

    A ja posłużę się cytatem z serialu "Czarne chmury" jako osobnik o udowodnionych szlacheckich korzeniach, "... może i oskarżony ale Starosta. Kat niechaj Go wiesza ale lżyć i poniewierać go nie pozwolę..." Dopóki nie zapadnie prawomocny wyrok do tego momentu wszelkie dywagacje są jedynie pomówieniami. Nie jestem fanem Józka, chociaż się znamy, można nawet powiedzieć że za sobą nie przepadamy ale zwykła ludzka uczciwość nakazuje mi to napisać.

    17 3 Cytuj
  • 9 gru 2015

    Odkopuję temat. Czy ktoś wie jak ta akcja się skończyła?
    Słyszę jakieś rzeczy o umieszczeniu w szpitalu psychiatrycznym?

    9 8 Cytuj
  • 9 gru 2015
    m_markos napisał/a:

    Odkopuję temat. Czy ktoś wie jak ta akcja się skończyła?
    Słyszę jakieś rzeczy o umieszczeniu w szpitalu psychiatrycznym?

    To aż tak by było żle z naszym starostą?

    6 11 Cytuj
  • 9 gru 2015
    m_markos napisał/a:

    Odkopuję temat. Czy ktoś wie jak ta akcja się skończyła?
    Słyszę jakieś rzeczy o umieszczeniu w szpitalu psychiatrycznym?

    Jak słyszysz głosy to może Tobie potrzeba. A po drugie odkopujesz nie żeby się dowiedzieć... Sprawa jest utajniona jakbyś czytał to bys wiedział i tyle.

    11 8 Cytuj
  • 9 gru 2015

    Był w szpitalu ale nie wiem w jakim , uskarża się na pewien organ w swoim ciele, ale nie mnie tu pisać to zapewne typowa zagrywka osoby , oskarżonej której sprawa może się bardzo różnie skończyć. Pożyjemy zobaczymy:)

    11 11 Cytuj
  • 9 gru 2015
    max1999 napisał/a:

    Jak słyszysz głosy to może Tobie potrzeba. A po drugie odkopujesz nie żeby się dowiedzieć... Sprawa jest utajniona jakbyś czytał to bys wiedział i tyle.

    Taa, słyszę głosy, przeróżne głosy lokalnych mieszkańców powtarzające historyjki o psychiatryku dla tego pana...

    Nie mam nic do niego personalnie. Sama historia mnie ciekawi, wiele się bowiem o niej mówi.

    10 11 Cytuj
  • 9 gru 2015
    milamorska napisał/a:

    Był w szpitalu ale nie wiem w jakim , uskarża się na pewien organ w swoim ciele, ale nie mnie tu pisać to zapewne typowa zagrywka osoby , oskarżonej której sprawa może się bardzo różnie skończyć. Pożyjemy zobaczymy:)

    Zagrywki? Hiena z Ciebie i tyle. Nie życzę Ci takich zagrywek...

    12 11 Cytuj
  • 10 gru 2015

    Dziecko, nie obrażaj, takie są fakty, ma postawione zarzuty jak będzie okaże się po wyroku sądu . a co do zdrowia...życzę najlepszego.

    6 8 Cytuj
  • 10 gru 2015

    Chyba zdrowie ma nie najgorsze parę tygodni temu w jednej z myślenickich knajp popijającego piwko widziłam Pana JT więc nie wiem o co tu chodzi.

    10 13 Cytuj
  • 10 gru 2015
    lulu napisał/a:

    Chyba zdrowie ma nie najgorsze parę tygodni temu w jednej z myślenickich knajp popijającego piwko widziłam Pana JT więc nie wiem o co tu chodzi.

    hahah, chłopie, chłopie nie rozrzucaj plotek, czy Myślenice musza mieć tak podłych ludzi...

    10 8 Cytuj
  • 10 gru 2015

    max1999 no nie bądź taki. Wyjaw co się dzieje a nie atakuj wszystkich.

    Nikt go tu nie chce kamieniować. Po prostu chcemy wiedzieć jak akcja się potoczyła.
    W końcu to taki nasz lokalny "Clinton" a że nie często są tego typu afery u nas stąd zainteresowanie duże...

    No tak już jest, publiczne stanowisko równa się brak anonimowości. Nie zazdroszczę ale zawsze była opcja rzucenia wszystkiego i wyjazdu w Bieszczady.

    18 7 Cytuj
  • 10 gru 2015

    Dokładnie m_markos tylko ten cały max się rzuca jakby miał sraczkę. Starosta to publiczna osoba nie życzę mu źle ale póki co wniesiono przeciwko niemu oskarżenia nie pracuje i co dalej??mam prawo pytać bo jest stanowisko publiczne powtórzę raz jeszcze.a jeśli ktoś go widział w lokalu to jest plotka????może raczej płotka☺

    7 6 Cytuj

Odpowiedz