Forum » Myślenice

MOKIS - z kulturą na bakier.

 • toksyk@wp.pl 16 wrz 2011

  Nic nie jest niemożliwe.

  1 Cytuj
 • 16 wrz 2011

  [quote=gość: przewr�t] w moikisie znów odwołali kabaret. czemu tam nic nie wychodzi? może trzeba odwołać osoby odpowiedzialne za ten stan? [/quote]

  podobne zakorzenienie jak w MOKiS-ie występuje w ośrodku pomocy społecznej, wodociągach i kilku innych miejscach ;)

  2 Cytuj
 • 5 cze 2012

  Witam!
  Jestem zaskoczona, że również w kinie (MOKiS-u) jestem skazana na oglądanie meczów naszych "wspaniałych piłkarzy", zamiast możliwości oglądnięcia naprawdę dobrego filmu. Należę do osób często uczęszczających na seanse w kinie i w czasie Euro 2012, kiedy dużo osób ogląda mecze w domach i w pubach wepchnięto do placówki kulturalnej dodatkową porcję futbolu.

  1 Cytuj
 • 5 cze 2012

  [quote=gość: kwant] gość: przewr�t napisał/a: w moikisie znów odwołali kabaret. czemu tam nic nie wychodzi? może trzeba odwołać osoby odpowiedzialne za ten stan?

  podobne zakorzenienie jak w MOKiS-ie występuje w ośrodku pomocy społecznej, wodociągach i kilku innych miejscach ;) [/quote]
  Całe klany grzeją stołki do wielu wielu lat w urzędach, niektórzy pewnie jeszcze za PRLu

  2 Cytuj
 • 6 cze 2012

  Podobno że za ośrodek pomocy społecznej po woli się biorą, może to będzie dobry początek.

  2 1 Cytuj
 • 6 cze 2012

  [quote=gość: Młoda] Witam!
  Jestem zaskoczona, że również w kinie (MOKiS-u) jestem skazana na oglądanie meczów naszych "wspaniałych piłkarzy", zamiast możliwości oglądnięcia naprawdę dobrego filmu. Należę do osób często uczęszczających na seanse w kinie i w czasie Euro 2012, kiedy dużo osób ogląda mecze w domach i w pubach wepchnięto do placówki kulturalnej dodatkową porcję futbolu. [/quote]

  Liczna publika na meczach zapewni Pani Dyrektor odpowiednią statystykę gości odwiedzających MOKiS. W sprawozdaniu na koniec roku to będzie argument.

  3 1 Cytuj
 • 6 cze 2012

  [quote=gość: Aga37] Podobno że za ośrodek pomocy społecznej po woli się biorą, może to będzie dobry początek. [/quote]
  Serio???????to przynajmniej jakiś dobry nius w tak paskudny dzień, oby się wzięli ale skutecznie, bo póki co to więcej gadania niż działania

  5 2 Cytuj
 • 26 kwi 2015

  Wytłumaczcie mi jaka jest idea istnienia MDKu w Myślenicach. Wspieranie kultury? Raczej nie! Nie odbywają się tam żadne wydarzenia kulturalne, bo jak ktoś ma coś organizować co wiąże się z dogadywaniem się z pracownikami to już na samą myśl jest chory. Wiecznie z wszystkim są problemy. Ceny wynajęcia sali są kosmiczne, co uniemożliwia niektórym działanie, zaprezentowanie się. Nawet w Krakowie nie ma takich cen za wynajęcie sali w ośrodkach kultury. Jedyna działania jakie wspierają to swoje własne, a ich nie jest dużo! Ludzie pracujący w MDKu są zacofani. Nie można się z nimi dogadać w żadnej sprawie. Zaplecze ze sprzętem mają ogromne, ale co z tego jak nie udostępnią stamtąd nic. Organizując jakieś przedstawienie, spektakl nie możne liczyć na fachową pomoc akustyków jedyne na ględzenie i marudzenie, jakby byli oni skazani na tą pracę. Kiedy chce się jakoś zareklamować i rozpowszechnić organizowane przez siebie wydarzenie to nawet nie chcą plakatu wywiesić. Kto tym wszystkim kieruje? Kto płaci pieniądze panią i panom siedzących na tyłkach i pierdzących w stołek? Kto może się w końcu za to wziąć i zrobić z tym porządek?

  41 Cytuj
 • 26 kwi 2015

  Komuniści wprowadzili modę aby chociaż w jednym domu w mieście była kultura i tak już zostały Domy Kultury w których nic się nie dzieje.

  32 2 Cytuj
 • 26 kwi 2015

  Niech dyrektorem Domu Kultury zostanie Szewczyk to będzie się działo.
  Aktualna pani dyrektor usadowiła się na tej posadzie i trwa. W zasadzie zajmuje się tylko tam byciem. Dowiedzcie się ile tam zarabiają te wszystkie derektory za to nicnierobienie to się dowiecie po co jest Dom Kultury.

  14 2 Cytuj
 • 26 kwi 2015

  Temat MDK w Myślenicachbyło napisane juz wiele na tym forum:

  http://forum.miasto-info.pl/myslenice/539,mokis-z-kultura-na-bakier.html

  Już wszystkim jest znana "działaność" Pani Dyrektor Werner i jej załogi.
  Wszytkim oprócz naszych kochanych władz, którzy nie wykazują żadnego zainteresowania tym, że myślenicka KULTURA toczy się w Domu Greckim, Bibilotece Miejskiej i Pedagogicznej, a nawet lokalach gastronomicznych ale nie w placówce do tego powołanej. Palcówce na którą idą olbrzymie pieniądze.
  Gdzie jest Burmistrz? Gdzie komisja Kultury UMIG? Gdzie działacze i stowarzyszenia myślenickie, a sporo ich jest. Chyba czas na to, aby ruszyć sposad mocno zakorzenioną bezużyteczną Paną Werner.

  12 Cytuj
 • 26 kwi 2015

  W Myślenicach już od dawna nie ma MDK. Jest MOKiS.

  4 4 Cytuj
 • inkwizytor 26 kwi 2015

  Tak mi się przypomniało :)

  https://www.youtube.com/watch?v=52--m6JRm2s

  2 Cytuj

Odpowiedz