Forum » Myślenice

BIEDRONKA - opinie

  • 16 lut 2012

    kupuję w biedronce pastę do zębów kosztuje 5 '60 a gdzie indziej 9 zł.:)

    6 Cytuj
  • 16 lut 2012

    [quote=gość: dbająca o zęby] kupuję w biedronce pastę do zębów kosztuje 5 '60 a gdzie indziej 9 zł.:) [/quote]
    Samo kupowanie nie zadziała ...zacznij myć

    3 5 Cytuj
  • 16 lut 2012

    o kurcze nie wiedziałam:)

    8 1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    i to mi się podoba lubię ludzi z humorem

    5 1 Cytuj
  • 18 lut 2012

    Z dyskusji wynika że wiele nie znających w ogóle towarów w biedronce zabiera głos. Już wielokrotnie powtarzałam że część towarów jest bardzo marnej jakości, ale kto bywa to już sprawdził i wiec co kupić następnym razem.Słuszną uwagę przytoczył kakas :

    "nie prawda to co piszesz. Taki WAWEL na przykład sprzedaje Biedronce ogromne ilości swoich produktów po dużo niższych cenach, są to te same produkty tylko zapakowane w "wyprodukowano dla Biedronki", podobnie jest z innymi produktami jak np KUBUŚ, BEBIKO, GERBER, LINDT itd Bo tu o ilość chodzi. [/quote]"

    a po za tym w biedronce jest sporo jak to określa się markowych towarów w bardzo przystępnej cenie. ja regularnie , bo codziennie robię zakupy w janie więc mam rozeznanie w cenach i jakości gdy wybieram się do biedronki, niektóre towary maja rewelacyjną cenę,są markowe i nie produkowane tylko dla biedronki. Dajcie spokój w tym opluwaniem biedronki

    9 Cytuj
  • 18 lut 2012

    nudzi im się do roboty ...

    4 1 Cytuj
  • 18 lut 2012

    Byłem dzisiaj na zakupach w Biedronie i kupiłem sobie tołpygę i łososia. Bardzo smaczne i świeże. (tołpyga jak to tołpyga - specyficzny smak)
    Przynajmniej nie ze stawów zatrutych ściekami :P
    P.S. Polecam snacki ( salami lub plesniowe lub mini kabanoski)

    9 2 Cytuj
  • 21 mar 2012

    NABIAŁ...MLEKO..JOGURTY..CHIPSY..OLEJ..SOKI..polecam w BIEDRONCE..natomiast mieso drób..sery polecam u JANA..jajka maja u JANA najtansze w miescie..polecam..

    4 3 Cytuj
  • 22 mar 2012

    [quote=gość: gosciu 22] NABIAŁ...MLEKO..JOGURTY..CHIPSY..OLEJ..SOKI..polecam w BIEDRONCE..natomiast mieso drób..sery polecam u JANA..jajka maja u JANA najtansze w miescie..polecam.. [/quote]
    No i piwo w Biedronce stosunkowo tanie

    4 1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    a guzik prawda, że jaja w Janie najtaniej, może jak się trafi... ostatnio byłam na ul. Pardyaka (mieszkam od niedawna tutaj i mogę pomylić nazwę ulicy, to niedaleko przystanku dla busów na osiedlu), tam Pani sprzedaje tylko jajka w budce drewnianej i cena zależy od wielkości... w Biedronce są już po 60gr L-ki a u tej Pani 60gr to kosztują hmm nie wiem XXL na oko? w każdym razie baaardzo duże jajka:) ceny od 40gr już ale to bardzo małe, a może ma ktoś jeszcze jakiś sklep gdzie są tanie jajka?

    1 2 Cytuj
  • 22 mar 2012

    Biedronka jest fajna. Powinni zrobić jeszcze jedną w Myślenicach. Na przykład na miejscu blaszaków na osiedlu.

    10 3 Cytuj
  • 24 mar 2012

    bankomat jest obok wózków!!!!!

    4 1 Cytuj
  • 25 mar 2012

    Myślę, że prędzej, czy później powstanie kolejna biedronka w Myślenicach. Wystarczy spojrzeć na "krakowskie" biedronki- jaki ruch panuje tam na co dzień i na "naszą" Myślenicką. Śmiem twierdzić że klientów jest kilka razy więcej, a co za tym idzie praca o wiele cięższa. O parkingu nie wspomnę- bo to już było omawiane. druga Biedronka= więcej miejsca na parkingu i mniejszy tłum w sklepie=spokojne zakupy

    7 2 Cytuj
  • 25 mar 2012

    Najlepsze miejsce na Biedronkę jest tam gdzie stoją blaszaki na osiedlu.

    5 9 Cytuj
  • 26 mar 2012

    [quote=gość: Rysiek z Krakowa] Biedronka jest fajna. Powinni zrobić jeszcze jedną w Myślenicach. Na przykład na miejscu blaszaków na osiedlu. [/quote]
    [quote=gość: Rysiek z Krakowa] Najlepsze miejsce na Biedronkę jest tam gdzie stoją blaszaki na osiedlu. [/quote]
    polecam dla ciebie tabletki bilobil!! są na pamieć!! chyba masz ją strasznie krótką bo nie wiesz co piszesz

    3 1 Cytuj
  • 26 mar 2012

    Szkoda, że masz taki styl pisania dużo to o Tobie mówi. Brakuje Ci jeszcze emotek i byłbyś Emo.
    Co do sklepu Biedronka to całkiem spoko dobra cena mimo, że gramatura nie zawsze jest OK . Marki te same co w innych sklepach tyle, że pod inną nazwą.

    2 3 Cytuj
  • 26 mar 2012

    to było do Gościa ale nie zacytowało szkoda.

    4 Cytuj
  • 28 mar 2012

    [quote=gość: Somebody] to było do Gościa ale nie zacytowało szkoda. [/quote]
    oj durny ty durny

    2 Cytuj
  • 28 mar 2012

    czy olej rzeczywiście jest najtańszy w biedronce? z tego co pamiętam to chyba 4,99 kosztował? a 3l. prawie 15zł czy gdzieś jeszcze tyle kosztuje? w sklepach spożywczych litr dochodzi prawie do 7zł i to zwykłego oleju... a ponoć ma być jeszcze drożej, bo uprawy pomarzły

    2 Cytuj
  • 28 mar 2012

    Może 5l wyszłoby taniej ale nie wiem gdzie w tym mieście coś takiego kupić

    1 Cytuj
  • 16 kwi 2012

    możecie mi wyjaśnić co robi policja na terenie BIEDRONKI spacerują i spoglądają na samochody nie przeszkadza mi to bo w końcu może tam porządek będzie ...

    Cytuj
  • 16 kwi 2012

    Może szukają jakiegoś samochodu lub jakiegoś osobnika, bo raczej parkingu nie pilnują :)
    Nie wiem czy ma to jakiś związek, ale całkiem niedawno właśnie na tym parkingu palił się jeden z samochodów O_O

    Cytuj
  • randy randyos 31 gru 2012

    Biedronka jest ok dzisiaj własnie dostałem bon zakupowy na 100 zł i to za darmo
    dowód jest tutaj
    http://biedronkabon.blogspot.com/

    3 1 Cytuj
  • 31 gru 2012

    co ty zrobisz z taką kasą????

    6 Cytuj
  • 1 sty 2013

    Oni się cieszą jak mają 40.000 strat miesięcznie

    1 Cytuj

Odpowiedz