Forum » Myślenice

BIEDRONKA - opinie

  • 30 sty 2012

    A ja mam takie pytanie czy wy ludzie musicie tutaj wylewać swoje frustracje życiowe??
    Gdzie byś nie spojrzał na tym forum to ciągłe pretensje, narzekania , zawsze wam żle i niedobrze. Niedobrze się robi od czytania was

    9 5 Cytuj
  • 30 sty 2012

    [quote=gość: optymizm] A ja mam takie pytanie czy wy ludzie musicie tutaj wylewać swoje frustracje życiowe??
    Gdzie byś nie spojrzał na tym forum to ciągłe pretensje, narzekania , zawsze wam żle i niedobrze. Niedobrze się robi od czytania was [/quote]
    Właśnie również wylałeś na forum swoją frustrację. Ja się raczej zaczęłam zastanawiać czy na forum w ogóle da się normalnie i kulturalnie wymienić opiniami czy tylko Ty mi tak to ja ci tak a co! Bez sensu. Kończmy jednak wywód, bo nie w temacie. Pozdrawiam i tak

    5 4 Cytuj
  • 30 sty 2012

    paola brawo! popieram w 100% to co napisałaś. to są fakty z życia wzięte, a nie narzekanie! i nikt mi nie powie, że nie! ja nie siedzę przed kompem i nie narzekam tylko pracuję od rana do wieczora pomimo tego, że mam malutkie dziecko, by choć parę złotych dorzucić do domowego budżetu. a to że powiem że paliwo jest drogie, że jedzenie jest drogie, że tylko 4 mleka w miesiącu są refundowane dla mojego dziecka a resztę muszę sobie dokupić, że wszystko drożeje a wypłaty nie idą do góry to to nie jest narzekanie tylko FAKTY! ARGUMENTY!

    6 3 Cytuj
  • 2 lut 2012

    Witam. Wszystkich miłośników włoskich win zapraszam do biedronki. Mają promocję na te właśnie wina i są w całkiem przystępnej cenie. Polecam Prosseco.

    5 1 Cytuj
  • Finezyjny Gość 7 lut 2012

    @UP.
    Włoskie wina w Biedronce? Chyba pakowane w Polce...
    We Wojniczu :)

    1 12 Cytuj
  • 7 lut 2012

    [quote=finezyjny_gosc] @UP.
    Włoskie wina w Biedronce? Chyba pakowane w Polce...
    We Wojniczu :) [/quote]
    Po pierwsze polecam popracować nad ortografią
    Po drugie byłem, kupiłem i nie wyglądają na takie o których piszesz, ale fakt jest taki że wszystko co widzimy na półkach w naszej biedronce przyjeżdża właśnie z Wojnicza, bo tam maja Centrum Dystrybucyjne. Ale jak widać mało wiesz i znasz się na rzeczy więc nie będę się wdawał w dyskusję z tobą- bo uważam że to nie ma sensu

    7 2 Cytuj
  • Finezyjny Gość 8 lut 2012

    @Up.
    Zgubiłem jedną literkę... O jaaa ;)

    1 5 Cytuj
  • 16 lut 2012

    kupiłam w biedronie płyn do mycia naczyn kraft
    takiego badziewia to dawno nie miałam
    zapieni sie to 2 razy na gabce i trzeba dolewać bo już nie ma po nim sladu
    ale dla was wazne ze kosztuje 3 zł nie?
    ja wole zaplacic 4 albo 5 i miec porządny płyn

    3 9 Cytuj
  • 16 lut 2012

    a reklamy biedrony o jakości to mnie smiesza
    bo niby co sie zmieniło w biedronie?
    a no nic , jak bylo tak jest nadal

    1 5 Cytuj
  • 16 lut 2012

    może i racja ale kupiłam ostatnio truskawki mrożone w biedronce ok. 4zł(czerwone, zdrowe, pienie zamrożone) taka sama gramatura w janie 7,8zł.

    7 1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    truskawki truskawkami tutaj popsuc produktu się nie da ale artykuły biedronkowe to często porazka i nie wiem o jakiej oni jakości mowia w reklamach

    4 3 Cytuj
  • 16 lut 2012

    ludzie rzucaja sie na płyn bo 1 zł taniej a w płynie więcej wody niż samego płynu
    to samo z wieloma innymi artykułami

    4 4 Cytuj
  • 16 lut 2012

    nikt wam nie każe tam chodzić i kupować czy kupisz tu czy tam to jeden gwint do każdego towaru coś zawsze dołożą promocja gratis i już masz to samo

    9 3 Cytuj
  • 16 lut 2012

    ANTY BIEDRONKA ; ty wszystko wiesz co sie dzieje w tej biedronce , przesiadujesz tam całymi dniami czy co ?

    6 3 Cytuj
  • 16 lut 2012

    [quote=gość: antybiedronka] a reklamy biedrony o jakości to mnie smiesza
    bo niby co sie zmieniło w biedronie?
    a no nic , jak bylo tak jest nadal [/quote]
    Zmieni się dopiero jak przestaniesz tam przychodzic codziennie, oni tylko na to czekają

    4 3 Cytuj
  • 16 lut 2012

    A ja uwielbiam pieczywo z biedronki. Szczególnie ciemne bułeczki z ziarenkami.
    Pewnie zioną chemią, ktoś wie coś na ten temat?

    5 2 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Jak może iść w parze dobra jakoś z niską ceną ?? To nierealne .Chcąc uzyskać niską cenę towar po prostu MUSI być gorszej jakości .niema innego tłumaczenia . Ale każdy wybiera się na zakupy tam i kupuje towar taki na jaki go po prostu stać .

    5 6 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Ale wg mnie są towary, które nie muszą mieć wysokiej jakości, np kupuje tam patyczki do uszu, płatki kosmetyczne,papier toaletowy, po co mi wysoka jakość jak zużywa się tego w dużej ilości i to są jednorazówki

    8 2 Cytuj
  • 16 lut 2012

    słoneczko w tej samej cenie papier czy patyczki kupisz chociażby w cegielni

    2 12 Cytuj
  • 16 lut 2012

    i co różnią się czymś chyba tylko kolorem opakowania

    4 2 Cytuj
  • 16 lut 2012

    Ide do biedronki po flache marnej jakości bo lubie !

    10 1 Cytuj
  • 16 lut 2012

    przynies mi tez

    6 Cytuj
  • 16 lut 2012

    to jak tak łazisz to mi też he he....

    4 Cytuj
  • 16 lut 2012

    się nie upijcie za bardzo:)

    4 Cytuj
  • 16 lut 2012

    [quote=gość: swojak] Jak może iść w parze dobra jakoś z niską ceną ?? To nierealne .Chcąc uzyskać niską cenę towar po prostu MUSI być gorszej jakości .niema innego tłumaczenia . Ale każdy wybiera się na zakupy tam i kupuje towar taki na jaki go po prostu stać . [/quote]

    nie prawda to co piszesz. Taki WAWEL na przykład sprzedaje Biedronce ogromne ilości swoich produktów po dużo niższych cenach, są to te same produkty tylko zapakowane w "wyprodukowano dla Biedronki", podobnie jest z innymi produktami jak np KUBUŚ, BEBIKO, GERBER, LINDT itd Bo tu o ilość chodzi.

    14 Cytuj

Odpowiedz