Forum » Myślenice

BIEDRONKA - opinie

  • struś PĘDZIBIMBER 25 sty 2012

    "DO OLIWA Z OLIVEK"
    a wiesz ze ta oliva byla chwalona przez Dzien dobry TVN swojego czasu jako BARDZO DOBRA oliva?

    3 5 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Na całe szczęście mamy Ciebie bo w przeciwnym razie żylibyśmy w wielkiej nieświadomości i przeświadczeniu że oliwa cyt "za 10zł" jest kiepskiej jakości=nie do spożycia dla ludzi :).
    Bardzo dziękujemy za troskę o nasze zdrowie i prosimy o więcej tego typu artykułów. Z pewnością dowiemy się z nich jeszcze wielu ciekawych informacji nt. produktów.
    A ja jednak się nie przekonałem i jadę dzisiaj na zakupy do biedrony :P
    Pozdrawiam wszystkich "zakupowiczów"

    7 3 Cytuj
  • 25 sty 2012

    No to jak jesteście świadomi i dalej to kupujecie to życzę Wam tylko smacznego
    Ja wolę być świadoma co jem i co jak co ale na jedzeniu nie mam zamiaru oszczędzac, bo to co oszczędze potem wydam na lekarstwa
    I przy okazji pozdrawiam wszystkich "świadomych i wymagających dobrej jakości produktów zakupowiczów"

    1 5 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Oliwa z oliwek jezeli tak bardzo jestes za zdrowa żywnością zacznij robić swoje jedzenie bo we wszystkim jest chemia a ona jest nie zdrowa. nawet w takiej drogiej oliwie. czasami płacisz po prostu tylko za nazwe firmy. wiec kupuj dalej i nie przechwalaj się bo to już jest nudne.

    4 3 Cytuj
  • 25 sty 2012

    W końcu znaleźliśmy dowody na cukier z tak bardzo znanej w Polsce "Biedronki". Odziwo znowu wszystkie drogi prowadzą na Wielką Brytanię jaką znamy m.in. z Królestwa ...... którego gatunek od lat zarządza Światem i naszym zdrowiem! Nie zdziwił nas ten trop i po raz kolejny publikujemy zagrożenie wynikające z NWO (depopulation missions).
    11% udziałów rynku cukrowego w Polsce ma Brytyjska firma BCO. Największymi graczami na polskim rynku cukru są: KSC (Krajowa Spółka Cukrowa, lekko cierpiąca na deficyt pieniędzy), oraz niemieckie spółki cukrowe: "Sudzucker" , "Pfeifer & Langen" oraz "Nordzucker". Firmy podane powyżej produkują cukier do sieci sklepów Biedronka, więc nic dziwnego, że coś w nim może być zastanawiającego..

    Propaganda nagłaśniana przez media w ostatnim kwartale roku 2011 miała na celu wyprzedaż cukru z właściwościami podanymi poniżej! Kolejną rzeczą jaką odkryliśmy jest fakt, związany z ministerstwem zdrowia, a dokładnie z receptami, które mają sparaliżować leczenie ludzi mające objawy po takowym cukrze z roku 2011.

    Cukier w dodatku ma mały posmak słodkości oczym przekonał się pewnie każdy konsument kupujący cukier produkowany przez wyżej wymienione firmy korporacji BCO.

    Pan Piotr Czajkowski sekretarz PZP, w nr. 10 "Pszczelarza Polskiego" poinformował w końcowej części artykułu pt. "Wielu zacnych ludzi czyli głos mają praktycy"(na str.2czytamy.."o kolejnym przypadku objawów szkodliwości dla pszczól cukru - w tym wypadku po zaobserwowaniu objawów "wysuniętego języczka" wycofano z uli syrop z cukru z Glinojecka zakupionego w Biedronce"

    Ponadto trwają badania czy powiększony stan cukrzyków w Polsce nie powstał przez ten właśnie cukier, o czym informować będziemy w aktualizacji owego tematu.
    Stwierdzone objawy po cukrze z Biedronki:
    - Słuchy kaszel
    - Braki słodkości cukru
    - Zwiększony stan cukru we krwi .

    2 3 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=gość: pszczółka3] W końcu znaleźliśmy dowody na cukier z tak bardzo znanej w Polsce "Biedronki". Odziwo znowu wszystkie drogi prowadzą na Wielką Brytanię jaką znamy m.in. z Królestwa ...... którego gatunek od lat zarządza Światem i naszym zdrowiem! Nie zdziwił nas ten trop i po raz kolejny publikujemy zagrożenie wynikające z NWO (depopulation missions).
    11% udziałów rynku cukrowego w Polsce ma Brytyjska firma BCO. Największymi graczami na polskim rynku cukru są: KSC (Krajowa Spółka Cukrowa, lekko cierpiąca na deficyt pieniędzy), oraz niemieckie spółki cukrowe: "Sudzucker" , "Pfeifer & Langen" oraz "Nordzucker". Firmy podane powyżej produkują cukier do sieci sklepów Biedronka, więc nic dziwnego, że coś w nim może być zastanawiającego..

    Propaganda nagłaśniana przez media w ostatnim kwartale roku 2011 miała na celu wyprzedaż cukru z właściwościami podanymi poniżej! Kolejną rzeczą jaką odkryliśmy jest fakt, związany z ministerstwem zdrowia, a dokładnie z receptami, które mają sparaliżować leczenie ludzi mające objawy po takowym cukrze z roku 2011.

    Cukier w dodatku ma mały posmak słodkości oczym przekonał się pewnie każdy konsument kupujący cukier produkowany przez wyżej wymienione firmy korporacji BCO.

    Pan Piotr Czajkowski sekretarz PZP, w nr. 10 "Pszczelarza Polskiego" poinformował w końcowej części artykułu pt. "Wielu zacnych ludzi czyli głos mają praktycy"(na str.2czytamy.."o kolejnym przypadku objawów szkodliwości dla pszczól cukru - w tym wypadku po zaobserwowaniu objawów "wysuniętego języczka" wycofano z uli syrop z cukru z Glinojecka zakupionego w Biedronce"

    Ponadto trwają badania czy powiększony stan cukrzyków w Polsce nie powstał przez ten właśnie cukier, o czym informować będziemy w aktualizacji owego tematu.
    Stwierdzone objawy po cukrze z Biedronki:
    - Słuchy kaszel
    - Braki słodkości cukru
    - Zwiększony stan cukru we krwi . [/quote]

    Zapewne jeszcze duszności, wymioty a na końcu śmierć na miejscu :D
    Aż dziw bierze że jeszcze dycham (a od cukru nie stronie). Czekajcie- hrrrgrrbrr chyba się zaczęło :)

    4 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    gosc13. Byłem przed chwilką na zakupach w Biedronie i muszę przyznać, że oprócz fachowej obsługi dziewczyn (pomijam regułki i procedury, które muszą "klepać") to jest na czym oko zawiesić :) W takiej atmosferze aż miło się zakupy robi i jak już to ktoś tu kiedyś napisał "uśmiech ładnej Pani na kasie-bezcenny" :)

    5 4 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Tez czasem tam chodze dla PAMIECIÓWY

    2 3 Cytuj
  • 25 sty 2012

    oj konsument konsument ...... - nie musisz wierzyć wpisom w internecie - porozmawiaj z pszczelarzami jesli znasz jakiegoś PRAWDZIWEGO to ci powiedzą jak to wygląda :(
    Niestety ja już czytałem na temat tych badań w branżowym piśmie jak widzę informacje o jakości "cukru" rozchodzą się .... może i dobrze.
    No cóż pszczoły delikatniejsze , niż niektórzy ludzie ;)

    1 3 Cytuj
  • 25 sty 2012

    teżkonsument- nie oto chodzi że im nie wierze. Z pewnością wiele prawdy jest zawarte w tych raportach bądź opracowaniach. Tyle tylko, że jak tak dalej pójdzie i wszyscy zaczną się tak strasznie "podniecać" tymi wynikami badań, to okaże się że na świecie nie będzie(albo już nie ma) ani jednego produktu który można by skonsumować. Niestety, w takich czasach przyszło nam żyć i zapewne producenci będą coraz bardziej "ulepszać" swoje produkty, aby na nich zbić jak największą kaskę. Tak więc chyba należy się pogodzić ze świadomością, że całkowicie zdrowej, czystej czy jak kto tam zwał żywności już chyba nie uświadczymy. Nawet oscypki już nie są takie jak dawniej :) a co dopiero cukier w biedronie

    5 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    fajnie... w końcu temat oliwy z oliwek został zakończony ale za to pojawił się temat cukier... może teraz piszcie o jogurtach albo o kawie ze śmieciami z biedronki ooooooooooo to jest temat :D :D

    3 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Chyba w końcu po to istnieje taki twór jak forum aby wypowiadać się na konkretne tematy. Ten jest akurat o Biedronce, więc nie wiem w czym widzisz problem. Nie odpowiada Ci on, więc go nie czytaj- proste. Nie jest to obowiązkowe w przeciwieństwie do zadania domowego w podstawówce.
    P.S. a propos kawy- nie pijam, więc się nie wypowiadam, A to czy z Biedronki czy też z Almy to dla mnie bez różnicy bo i tak śmierdzi :) (tymi o to słowy zapewne naraziłem się wielbicielom kawy, których serdecznie pozdrawiam)

    4 2 Cytuj
  • 25 sty 2012

    za niedługo to wszystkie produkty wymienicie obgadacie jaja i tym sposobem będziemy wiedzieć co sie w takiej biedronce będzie opłacało kupować super lecimy dalej ...............................

    2 4 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Jakoś większość ludzi kupuje w biedronkach i żyje dalej.

    9 2 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Oczywiście. Ja kupuje tam napoje , czasem owoce i pieluchy dada. A ostatnio byla promocja dobra na huggies-y .poszly jak swieze buleczki...

    7 3 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Oto przykład ze jednak biedronka rządzi
    http://finanse.wp.pl/gid,14193879,galeria.html?ticaid=1dced

    5 2 Cytuj
  • 26 sty 2012

    Tak, tak pada firma za firmą a wy dalej wspierajcie portugalskiego giganta

    4 6 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Jeśli nasze zarobki były by godziwe to chętnie wspierałabym droższe rodzime firmy , lecz póki co jeśli ten sam towar mogę kupić trochę taniej w dużej sieciówce to nie zastanawiam się nad kondycją tych firm bo ja też jakoś muszę przeżyć do tzn. pierwszego

    13 1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    No dokładnie zgadzam się z twoją opinią muza. Chyba większość Polaków żyje od wypłaty do wypłaty. I nie ma się co dziwić że wybieramy duże sklepy sieciowe a jak narazie na terenie myślenic jedne z niższych cen ma Biedronka. Myslę że jak ktoś ma 1200 zł wypłaty i na utrzymaniu rodzine to musi dobrze myśleć żeby wystarczyło kasy do końca miesiąca. Co innego jeżeli ktoś jest sam i nie ma żadnych zobowiązań to może sobie pozwolić na produkty z wyższych półek!!!

    12 1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Święte słowa. Prawda jaka jest, sami widzimy i dopóki "coś" się nie zmieni (a raczej prędko to nie nastąpi) to w dalszym ciągu giganci typu Biedronka itp. będą przodować na naszym rynku. A pomijając ten wątek, nasi miejscowi handlarze w międzyczasie mogą się uczyć standardów i zachowań w stosunku do klienta na miarę XXI wieku (mam na myśli chociażby panią Izę z wątku market Jan online). Jak to mówią "żadna praca nie hańbi" a jeśli nie chcesz pracować nie pracuj. Z pewnością znajdzie się ktoś kto być może bardziej doceni taki stan rzeczy.

    5 1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    misia 134 masz rację!!! ja myślę podobnie i uważam, że najwyższy czas by wyjść na ulicę i zacząć się domagać godziwych płac żeby można było godnie żyć... bo to jest porażka co w tym kraju się dzieje!!! ja bym dała premierowi 1200zł i niech żyje za to miesiąc. ciekawe co by powiedział. ja sobie nie wyobrażam mieć 1200zł wypłaty i utrzymać za to rodzinę, zapłacić rachunki itd. wielki szacunek dla ludzi którzy tak żyją.

    7 1 Cytuj
  • 27 sty 2012

    [quote=gość: halllo] misia 134 masz rację!!! ja myślę podobnie i uważam, że najwyższy czas by wyjść na ulicę i zacząć się domagać godziwych płac żeby można było godnie żyć... bo to jest porażka co w tym kraju się dzieje!!! ja bym dała premierowi 1200zł i niech żyje za to miesiąc. ciekawe co by powiedział. ja sobie nie wyobrażam mieć 1200zł wypłaty i utrzymać za to rodzinę, zapłacić rachunki itd. wielki szacunek dla ludzi którzy tak żyją. [/quote]
    Ręce opadają jak się to czyta

    2 10 Cytuj
  • 27 sty 2012

    słoneczko
    a możesz wytłumaczyć czemu Ci ręce opadły?

    6 2 Cytuj
  • 27 sty 2012

    widocznie nigdy w takiej sytuacji nie była ale los jest okrutny czasem lubi sie odmienić ..........

    4 2 Cytuj
  • 27 sty 2012

    Po prostu najlepiej siedzieć na tyłku przed komputerem i narzekać na wszystko. Rozumiem ,że są rodziny biedne, obciążone przez los, lecz większość jest takich które narzekają ,a nic im się nie dzieje.
    I nie wiem dlaczego ktoś się tu przyczepia do premiera. Niedługo nawet za to,że słońce świeci będziecie go obwiniać.

    3 7 Cytuj

Odpowiedz