Forum » Myślenice

PARKOWANIE: A niech się WSTYDZĄ!!!

  • 2 maj 2011

    To co jest pocieszające, to że nie wszyscy mają takie egoistyczne podejście do tematu i widzą też drugą stronę medalu. Znaczy się, że nie jest z ludźmi w tych Myślenicach tak źle...ufff.

    Ludzie, wyluzujcie, uśmiechnijcie się, nabieżcie optymizmu i podarujcie czasem, że ktoś stoi za blisko przejścia lub zostawić 1,45 zamiast 1,5metra! Hello, Myślenice są małe i tak naprawdę żyje się tu jak jedna wielka rodzina, a Wy zachowujecie się jak wilki.

    Pozdrawiam i jak najmniej mandatów za parkowanie życzę;-) Ja w tym temacie już nic nie mam do dodania. Kto zrozumiał, kto się przekonał, a reszta trudno...obym nie trafił nigdy na takich służbistów i formalistów, ale liczę, że życie zweryfikuje wasze podejście...

    2 2 Cytuj
  • 2 maj 2011

    ja zaś liczę, że ktoś w odpowiedzialnych za tą poruszaną sprawę ludzi przeczyta ten post i weźmie się uczciwie do roboty za jaką bierze comiesięczne wynagrodzenie.
    marko, życzenia możesz sobie zostawić na okoliczność spotkania z np. Policją jesli nieprawidłowo zaparkujesz...

    3 Cytuj
  • Marzena 30 maj 2011

    Tak na dobrą sprawę to nie wiem czy piszę w odpowiednim temacie, jeśli nie , to przenieście to proszę w odpowiednie miejsce :) no i sorki :)
    Miałam dzisiaj takie zdarzenie :
    Wyjeżdżam spod biedronki tą wąską częścią. Po lewej stronie jest parking, a po prawej też czasami ustawiają się samochody co utrudnia trochę ruch.
    Jestem już przy końcu , ale nie zdążyłam wyjechać ponieważ wjechał właśnie samochód, a za nim kolejny.Za mną, jak to zwykle bywa, też już jeden stoi no i nastąpiła blokada.
    Po tej prawej stronie zaparkowany jest mały samochodzik, za kierownicą siedzi dziewczyna obok niej chłopak. Wzruszam ramionami dając jednocześnie znak,żeby cofnęła autem o 1 metr, tyle wystarczyło,żeby móc spokojnie przejechać. Chłopak wzruszył ramionami, wystawił rękę za okno, wyprostował środkowy palec :) i siedzieli dalej bez ruchu kończynami , jedynie ruszały mu się usta i w takiej chwili cieszę się ,że nie potrafię z nich czytać.
    Miejsca jest mało, więc tak się zastanawiam dlaczego niektórzy nie potrafią współpracować ?
    Wspomnę też, że ja jestem starsza od niego i czy na pewno warto tak się zachowywać ?
    Zapominamy trochę o kulturze :) no i o szacunku dla innych. Jestem rozgoryczona. Napisałam tutaj o tym , bo może ci państwo to przeczytają, ale czy się zastanowią nad tym czy warto tak się zachowywać to nie wiem.
    Irytujące jest to,że wystarczyło cofnąć jeden metr :)
    To ,że nie ma tam zakazu parkowania ( może jest ? ja nie widziałam nawet ) nie znaczy,że takie oczywiste rzeczy muszą być oznaczone ?
    He, dałam upust emocjom :)
    Pozdrawiam wszystkich :)

    3 Cytuj
  • 30 maj 2011

    Pod biedronką powinno być oznakowanie z której strony jest wyjazd a z której jest wjazd. Bo z tego co udało mi się wyłuskać z treści chciałaś wyjechać ta stroną którą wiekszość osób (wcale nie słusznie) traktuje jako wjazd. Dogodny wyjazd jest natomiast prosto na ul Słowackiego.
    Utrudnianie ruchu także na placach i parkingach publicznych jest łamaniem prawa.[quote=Marzena] Po tej prawej stronie zaparkowany jest mały samochodzik, za kierownicą siedzi dziewczyna obok niej chłopak. [/quote]
    Kompleks małego, nie przejmuj się:) W takiej sytuacji przydałyby się (zabronione) przyciemniane szyby z przodu, żeby taki uliczny kowboj nie widział do kogo startuje. Jakby sie naciął pare razy to by sie przekonał, że pewne zachowania sie nie opłacają.
    Jeśli w jakiś sposób ten samochód utrudniał Ci wyjazd z parkingu to myślę, że miałas pełne podstawy do tego by zadzwonić na policję i poprosić o przysłanie patrolu ruchu drogowego. Bo najwidoczniej inaczej z tamtym panem nie szło sie dogadać. le ja ani znawca, ani sytuacji nie widziałem. Pisze po prostu, żebyś wiedziała, ze mimo wszystko obserwuje w Polsce zmiany na lepsze w kulturze kierowców. Widocznie źle trafilas jeśli było tak jak opisujesz :)

    2 2 Cytuj
  • Marzena 31 maj 2011

    lakukaraczia :)

    Miałam prawo zadzwonić na policję, zrobić akcję, ale po co ? Żeby dostał mandat ? Czy nauczyłby się czegoś ?
    Wjazd i wyjazd tą stroną jest jak najbardziej możliwy....gdyby auta nie parkowały po tej nieszczęsnej prawej stronie. Jednak pełne zrozumienie dla kierowców, parking mały no i trzeba auto gdzieś upchnąć :) Ale .... współpracujmy :)
    Upał wczoraj był okropny i to nam pewnie dało w kość :)

    he he he, a o kompleksie też pomyślałam :D

    2 Cytuj
  • 31 maj 2011

    moglas mu wsadzic fiszke :)

    1 2 Cytuj
  • 4 cze 2011

    Hmmmm, zastanawiam się czy faktycznie wójt Pcimia jest inwalidą ? Na samochodzie nie miał stosownej naklejki.

    Gość parkuje czarną alfą KMY78... na Myślenickim rynku w miejscu wydzielonym dla inwalidów.

    1 2 Cytuj
  • 4 cze 2011

    [quote=gość: pCIOMIOK] Hmmmm, zastanawiam się czy faktycznie wójt Pcimia jest inwalidą ? Na samochodzie nie miał stosownej naklejki.Gość parkuje czarną alfą KMY78... na Myślenickim rynku w miejscu wydzielonym dla inwalidów. [/quote]

    władzy :-) wszystko wolno :-) ?

    1 2 Cytuj
  • 4 cze 2011

    [quote=gość: Majdan] gość: pCIOMIOK napisał/a: Hmmmm, zastanawiam się czy faktycznie wójt Pcimia jest inwalidą ? Na samochodzie nie miał stosownej naklejki.Gość parkuje czarną alfą KMY78... na Myślenickim rynku w miejscu wydzielonym dla inwalidów.

    władzy :-) wszystko wolno :-) ? [/quote]

    Co ty sam sobie odpowiadasz? Żenada. :D

    2 3 Cytuj
  • 11 cze 2011

    Na przeciwko Orlenu ktoś bezczelnie zajął cały chodnik. Zostały mi dwa wyjścia - przeciskać się między samochodem i krzakami, lub wrócić i isć przez GrillBar

    1 2 Cytuj
  • 17 cze 2011

    Miałem zamiar wrzucić zdjęcie granatowego(?) terenowego Mitsubishi KMY ..., zajmującego 3/4 chodnika przed Sokołem, ale w ostatniej chwili rozmyśliłem się.
    Kierowca może być burunem parkingowym, ale ja nie jestem kapusiem.
    Chociaż należało mu się.

    2 2 Cytuj
  • 17 cze 2011

    Tosz to łod nos ze wsi pickup radnego. Co dzień tak stoi . NIETYKALNY

    4 3 Cytuj
  • 17 cze 2011

    To zróba cosik, coby ta psikrwia wiency tamoj nie stowała, bo ino ludziskom trotuar tarasuje i sobie marnom opinie robi.

    2 3 Cytuj
  • 17 cze 2011

    corne auto stało haj i nie mozna było przelazowac bez drogo

    1 2 Cytuj
  • 17 cze 2011

    a ja wlcze z bezczelna staza miejska , ktora nie widzi swoich kolesi z urzedu miasta , korzy parkuja za urzedem miasta od strony sokoła i steku na calej czesci wydzielonej dla pieszych . tylko w policji nadzieja bo straz jest slepa. robie zdjecia i wysylam na policje. a pan burmistrz mogl by to zmienic jednym slowem do swoich podleglych pracownikow . skandal walczmy z tym folwarkiem panszczyznianym w urzedzie miasta i gminy myslenice.dosyc tego bezczelnego zachowania urzedasow. prawo jest rowne dla wszystkich.

    3 2 Cytuj
  • 17 cze 2011

    Nie dość, że stoją na chodniku pod Urzędem (naprzeciw Sokoła) to jeszcze im mało miejsca i stoją na chodniku po tej samej stronie co Sokół !

    NIECH SIĘ WSTYDZĄ !

    i płacą mandaty...

    2 2 Cytuj
  • 17 cze 2011

    dosc tego dez prawia. walczmy wszyscy , robmy fotki i na policje

    1 3 Cytuj
  • 18 cze 2011

    straz miejska musi byc pod baczna obserwacja naszego myslenickiego malego spoleczenstwa , bo oni chyba tylko widza wykroczenia normalnych ludzi , a swoich kolesi z urzedu miasta to nie. cala nadzieja w policjii i w niezawistnych sadach. kazdy jest rowny wobec prawa a folwak orweeloski niech zostanie tylko w lekturze dla szkol srednich. koniec z samowolka za urzedem miasta od strony Sokoła.

    2 2 Cytuj
  • 5 lip 2011
    4 Cytuj
  • 5 lip 2011

    A jakie w ogóle ta akcja jak dotychczas przyniosła korzyści ?

    Było wielkie HALO i co ???????

    1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    [quote=gość: Zarabie] Tak parkują najlepsi:) http://imageshack.us/f/18/27119823510892650770710.jpg/ [/quote]

    ej no ale to oni znak teraz zmienili!!!tam był zakaz przed znakiem a teraz widze ze po całości:(( A ja tez tam wczoraj nieświadoma zaparkowałam

    1 Cytuj
  • 5 lip 2011

    I co świat/Myślenice stanął się nagle lepsze, bo wszyscy będą ślicznie parkować? Widać, że ludziom żyje się teraz dużo lepiej, bo pierdołami się zajmują. Zatem nie narzekajcie na PO, bo widać dobrobyt po waszych niesamowitych problemach życiowych...parkowanie sąsiada.

    3 5 Cytuj
  • 5 lip 2011

    marko ma rację , zajmijcie się poważneijszymi problemami

    2 3 Cytuj
  • 5 lip 2011

    Cytat"A jakie w ogóle ta akcja jak dotychczas przyniosła korzyści ?"
    Jak każda akcja wyłącznie propagandowe co przepowiadałem na początku.

    1 Cytuj

Odpowiedz