Forum » Myślenice

Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

  • 15 cze 2018

    Mysleniczanin już nie będzie Ostrowskiego tak ,że daj na luz :) usiądź wygodnie na kanapie i oglądaj Dalczego Ja :)

    4 13 Cytuj
  • mirek@ 15 cze 2018
    malina napisał/a:

    Mysleniczanin już nie będzie Ostrowskiego tak ,że daj na luz :) usiądź wygodnie na kanapie i oglądaj Dalczego Ja :)

    no haha tyle lat ktos poswiecil na forum na plucie na burmistrza ze teraz swiat sie zalamie skoro zapowiedzial ze nie wystartuje :) na kogo teraz pluc ? jak zyc mysleniczaninie? :)

    8 10 Cytuj
  • 15 cze 2018

    Moi drodzy potakiewicze. Tu nie chodzi o "plucie" co jeszcze raz pragnę zaznaczyć po dwunastoletnim okresie bytności na publicznych forach Myślenic. Plujecie Wy, a piszecie że to ja. Dlaczego tak twierdzę, już wyjaśniam.
    Dwa powyższe wpisy:

    malina napisał/a:

    Mysleniczanin już nie będzie Ostrowskiego tak ,że daj na luz :) usiądź wygodnie na kanapie i oglądaj Dalczego Ja :)

    mirekm napisał/a:

    no haha tyle lat ktos poswiecil na forum na plucie na burmistrza ze teraz swiat sie zalamie skoro zapowiedzial ze nie wystartuje :) na kogo teraz pluc ? jak zyc mysleniczaninie? :)

    Co wnoszą do dyskusji oprócz prywatnych wycieczek wobec osoby o której żadne z powyżej cytowanych użytkowników tego forum nie mają "bladego" pojęcia? Nic, kompletne zero.
    Zero meritum, zero konkretu. Jedynie przyjazne "konfabulacje" i bezpodstawna ocena użytkownika zarejestrowanego jako Myśleniczanin007.
    Nie bedę odnosił się do powyższych wypowiedzi indywidualnie ponieważ już to robiłem, bez skutku zresztą. Szkoda czasu, mojego i czytelników.
    Jeżeli myślicie że uda Wam się zakrzyczeć moje posty metodą "Huzia na Juzia" to bardzo sie mylicie również i w tej kwestii.
    Jeszcze raz, po raz ostatni - zapraszam do dyskusji o konkretach.
    Mnie nigdzie się nie spieszy, ja mam czas. A na kanapie leży "ruda" z Winstonem.

    13 6 Cytuj
  • 15 cze 2018
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Moi drodzy potakiewicze. Tu nie chodzi o "plucie" co jeszcze raz pragnę zaznaczyć po dwunastoletnim okresie bytności na publicznych forach Myślenic. Plujecie Wy, a piszecie że to ja. Dlaczego tak twierdzę, już wyjaśniam.
    Dwa powyższe wpisy:
    Co wnoszą do dyskusji oprócz prywatnych wycieczek wobec osoby o której żadne z powyżej cytowanych użytkowników tego forum nie mają "bladego" pojęcia? Nic, kompletne zero.
    Zero meritum, zero konkretu. Jedynie przyjazne "konfabulacje" i bezpodstawna ocena użytkownika zarejestrowanego jako Myśleniczanin007.
    Nie bedę odnosił się do powyższych wypowiedzi indywidualnie ponieważ już to robiłem, bez skutku zresztą. Szkoda czasu, mojego i czytelników.
    Jeżeli myślicie że uda Wam się zakrzyczeć moje posty metodą "Huzia na Juzia" to bardzo sie mylicie również i w tej kwestii.
    Jeszcze raz, po raz ostatni - zapraszam do dyskusji o konkretach.
    Mnie nigdzie się nie spieszy, ja mam czas. A na kanapie leży "ruda" z Winstonem.

    Co Ty wnosisz swoją osobą do społeczeństwa?oprócz bez sensownej dyskusji . Jeszcze raz powtarzam zrób coś wykasz się!więcej dzialaj mnie mów. Nie wytykaj komuś jak sam nie robisz nic .

    6 13 Cytuj
  • 15 cze 2018
    malina napisał/a:

    Co Ty wnosisz swoją osobą do społeczeństwa?oprócz bez sensownej dyskusji . Jeszcze raz powtarzam zrób coś wykasz się!więcej dzialaj mnie mów. Nie wytykaj komuś jak sam nie robisz nic .

    Pragnę zauważyć że nie rozmawiamy tutaj o mnie, to nie ja zadłużyłem gmine po uszy. To nie ja podkładałem lewe dokumenty aby zarobić na działkach pod ZUO. To nie ja jeżdziłem do Austrii oglądać "maszyny do utylizacji śmieci". To również nie ja na koszt prywatnej firmy "uczyłem się" francuskich technologii. To nie ja podpisywałem akt upadłości spółki Eko-Sport i nie ja, wiedząc o stanie zadłużenia spółki - wynajmowałem z premedytacją "stok najciarski" prywatnemu przedsiębiorcy.
    Ja jedynie przypominam mieszkańcom o tych niewygodnych faktach co widzę, bardzo zachodzi Tobie i kilku innym forumowiczom "za skórę".

    16 6 Cytuj
  • 16 cze 2018
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Pragnę zauważyć że nie rozmawiamy tutaj o mnie, to nie ja zadłużyłem gmine po uszy. To nie ja podkładałem lewe dokumenty aby zarobić na działkach pod ZUO. To nie ja jeżdziłem do Austrii oglądać "maszyny do utylizacji śmieci". To również nie ja na koszt prywatnej firmy "uczyłem się" francuskich technologii. To nie ja podpisywałem akt upadłości spółki Eko-Sport i nie ja, wiedząc o stanie zadłużenia spółki - wynajmowałem z premedytacją "stok najciarski" prywatnemu przedsiębiorcy.
    Ja jedynie przypominam mieszkańcom o tych niewygodnych faktach co widzę, bardzo zachodzi Tobie i kilku innym forumowiczom "za skórę".

    O tym też mówię ,nie wytykaj komuś czegoś czego mu nie udowodniono!
    Mówisz to nie Ja!
    A ja mówię zrób coś Ty dobrego! A nie patrz na innych ! To tak ciężko zrozumieć!
    Umiesz wytykac powielać to co mówią na mieście A nie widzisz co dobrego jest zrobione ! Naprawdę nic wszystko źle!

    7 13 Cytuj
  • 16 cze 2018

    Burmistrz powinien poddać się dobrowolnej karze, która powinna być wyrokiem śmierci.
    W ten sposób mieszkańcy oczekujący krwi byli by uspokojeni. Ich równowaga psychiczna odnalazła by spokój i ukojenie, na jakiś czas. Nowy burmistrz miałby spokój przez 24 miesiące a później ci sami ludzie poczują żądze krwi i zacznie się kolejne polowanie na burmistrza. To stan emocjonalny tych ludzi nimi kieruje i nie pożyją jak komuś nie dołożą . Bez nich świat byłby nudny, taki nieznośny idealizm , wszyscy dla siebie mili, uczynni i radośni. Ale by to było nudne!

    19 9 Cytuj
  • 16 cze 2018

    Burmistrz Ostrowski powinien obowiązkowo startować na kolejną kadencję. Myśleniczanie wzorem Krakowian muszą go do tego zmusić. Z pewnością wygra kolejne wybory, podobnie jak wygra je prezydent Majchrowski w Krakowie. Polski nie stać na eksperymenty z nowymi niedoświadczonymi władzami , typu jakiś radny z kanapowej rusofobicznej partii czy jakiś prawnik gaduła albo inny , który nauczyć może się tej funkcji dopiero po pierwszej lub drugiej kadencji. Eksperymenty z młodymi karierowiczami , którzy nie wiele umieją mogą Naród i Kościół drogo kosztować.

    15 17 Cytuj
  • 16 cze 2018

    Przepraszam za błąd ortograficzny- pisze się " niewiele"

    2 7 Cytuj
  • 16 cze 2018
    malina napisał/a:

    O tym też mówię ,nie wytykaj komuś czegoś czego mu nie udowodniono!
    Mówisz to nie Ja!
    A ja mówię zrób coś Ty dobrego! A nie patrz na innych ! To tak ciężko zrozumieć!
    Umiesz wytykac powielać to co mówią na mieście A nie widzisz co dobrego jest zrobione ! Naprawdę nic wszystko źle!

    Widzę że fakty spędzają sen z Twoich powiek. I wcale się nie dziwię: cały sztab UMiG nie będzie spał po nocach żeby zakrzykiwać wypowiedzi takie jak moje. Czym sie da: Obrażać, wykpiwać, podważać autorytet czy sprowadzać rozmowę na boczny tor. Klasyczny trolling.

    Zamiast tego proszę napisz co zrobił burmistrz, którego tak zaciekle bronisz by mieszkańcom naszej gminy było wygodniej, taniej i bezpieczniej? Nie wymagam zbyt wiele, prawda?

    16 4 Cytuj
  • 16 cze 2018

    Fakt przez te trzy kadencje nic się nie zmieniło. Normalna komuna. Jaka strzelnica, basen zuo niepotrzebne nikomu. Co do finansów fakt nie potanił benzyny i nie obniżył podatków nie zadziałał aby myslenoczanie mieli najwyższe zarobki. Jak widzę zdjęcia z myslenic z lat osiemdziesiątych to jest tak samo a wtedy było nawet lepiej bo była parkowa a teraz nie ma się gdzie bawić. Basen czy strzelnica takiego szczęścia jak parkowa nie dadzą. Nabudowaliśmy ronda niepotrzebne nikomu, jakieś tam drogi może trochę asfaltu żeby nie urywać podwozi może jeden chodnik. Tak naprawdę możemy Myślenice porównać tylko z jakimś miastem z Ukrainy . Bo już do limanowej Wieliczki suchej czy Wadowic nie mamy szans. Tamte powiaty kwitną na poziomie niemieckich odpowiedników. Myślenice to najwyżej Brześć białoruski albo co jeszcze gorszego. No i jeszcze jedno mysleniczanin na umig nic nie zarabia, nic ten urząd nam nie wypłaca a powinien zarabiać jak telefonika, to ja pytam- gdzie ku. wa ta kasa jest?

    18 11 Cytuj
  • 16 cze 2018

    Bono Myślenice to jedno A wsie ?mówmy o całej gminie . My tu na wsi to w ogóle nic nie mamy ,drogi uklepane zero chodników oswietlen, przystanków,baryjer ochronnych jeśli mowa o bezpieczeństwie . Szkoły przedszkola zaniedbane no nic ten Ostrowski nie zrobił .

    14 8 Cytuj
  • 16 cze 2018

    Żeby choć jaką strefę przemysłową albo co wybudowali, albo choć kawałek kolektora ściekowego i wodociągu..... a tak ciągniem te wode ze studni wiaderkami i to jeszcze po ciemku bo ani latarni nigdzie nie uświadczysz. No abo jakie gimnazjum (choć teraz już niepotrzebne) No ale przyjdzie zbawca Jarosław i bedzie Pieknie i Suto !!!!

    7 9 Cytuj
  • 16 cze 2018

    A te mosty na Zakopane po co budowali przecież ludzie mogli dalej godzinami stac żeby przejść na drugą stronę,bo to przecież tyle pieniędzy kosztowało. A te parkingi po co komu potrzebne . Biblioteka Muzeum po co .A nowy rynek to już w ogóle przesada .

    12 7 Cytuj
  • 16 cze 2018

    A jeszcze zapomnialam ,a te place zabaw na wsiach i siłownie to po co komu są potrzebne niech dzieci siedzą przed komputerami w domach.

    12 7 Cytuj
  • 16 cze 2018
    malina napisał/a:

    Bono Myślenice to jedno A wsie ?mówmy o całej gminie . My tu na wsi to w ogóle nic nie mamy ,drogi uklepane zero chodników oswietlen, przystanków,baryjer ochronnych jeśli mowa o bezpieczeństwie . Szkoły przedszkola zaniedbane no nic ten Ostrowski nie zrobił .

    Ano musiał wyrównać szansami Myślenice z jawornikiem. Bo poprzednik Kurowski z jawornika robił lidera polskiej wsi.

    13 7 Cytuj
  • 16 cze 2018
    bono napisał/a:

    Ano musiał wyrównać szansami Myślenice z jawornikiem. Bo poprzednik Kurowski z jawornika robił lidera polskiej wsi.

    Tak tyle dobego sie dzialo za jego czasow ,az milo powspominać:)

    9 9 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Tak wszyscy narzekacie... a te chodniki w Osieczanach , kładki nad Zakopianką (należąca do dróg krajowych), parki, strzelnice, kolektory to on biedny z własnych pieniędzy finansował (tak zrozumiałem z treści dyskusji). A tu taka niewdzięczność!!

    11 8 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Witam. A może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie dlaczego na rachunku za wodę/ścieki poza opłatami abonamentowymi (2) musimy płacić kolejne dwa abonamenty? (każdy z przypisem: "za okres rozliczeniowy") W dodatku w wysokości znacznie wyższej niż abonament! Zatem ile jest opłat z tytułu abonamentu, cztery?

    10 1 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Tenia napisał/a:

    Witam. A może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie dlaczego na rachunku za wodę/ścieki poza opłatami abonamentowymi (2) musimy płacić kolejne dwa abonamenty? (każdy z przypisem: "za okres rozliczeniowy") W dodatku w wysokości znacznie wyższej niż abonament! Zatem ile jest opłat z tytułu abonamentu, cztery?

    Na to pytanie Może Ci odpowiedzieć taka miła pani w okienku w wodociagach:)

    6 8 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Malina: Dziękuję, na pewno zapytam.
    Wydaje mi się, że opłata abonamentowa w wysokości 122,79 zł jest znacznie zawyżona!

    9 1 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Tenia napisał/a:

    Malina: Dziękuję, na pewno zapytam.
    Wydaje mi się, że opłata abonamentowa w wysokości 122,79 zł jest znacznie zawyżona!

    Na moim rachunku są dwa abonamenty
    Woda - 17.76 brutto
    Ścieki- 58,29 brutto
    Jak możesz to zrób zdjęcie swojego rachunku i pokaż.

    3 3 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Malina: Dziękuję.
    Na moim rachunku są cztery abonamenty:
    Woda - opłata abonamentowa 11,84
    Ścieki - opłata abonamentowa 38,86
    Woda - opłata abonamentowa za okres rozliczeniowy 17,82
    Ścieki - opłata abonamentowa za okres rozliczeniowy 54,27

    Stąd pytanie jw.

    5 1 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Tenia napisał/a:

    Malina: Dziękuję.
    Na moim rachunku są cztery abonamenty:
    Woda - opłata abonamentowa 11,84
    Ścieki - opłata abonamentowa 38,86
    Woda - opłata abonamentowa za okres rozliczeniowy 17,82
    Ścieki - opłata abonamentowa za okres rozliczeniowy 54,27

    Stąd pytanie jw.

    To dziwne , mówię Ci wybierz się do wodociągów i to wyjaśnij jak coś pomylili nie zwracała kasę.

    1 4 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Dziękuję bardzo.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz