Forum » Myślenice

Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

  • 17 cze 2018
    Edek_K napisał/a:

    Tak wszyscy narzekacie... a te chodniki w Osieczanach , kładki nad Zakopianką (należąca do dróg krajowych), parki, strzelnice, kolektory to on biedny z własnych pieniędzy finansował (tak zrozumiałem z treści dyskusji). A tu taka niewdzięczność!!

    Jaki Ty ograniczony jesteś.

    2 8 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Malina dziękuję za komplement ????????
    W sumie nazwisko nas zobowiazuje.

    6 2 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Edek_K napisał/a:

    Malina dziękuję za komplement ????????
    W sumie nazwisko nas zobowiazuje.

    Edek ! Juz samo imie mówi za Ciebie:)

    1 6 Cytuj
  • 17 cze 2018

    W Osieczanach takich nie ma ?

    4 1 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Edek_K napisał/a:

    W Osieczanach takich nie ma ?

    Edziu pisz składanie i wyraźnie o co Ci chodzi ?

    1 4 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Edek_K napisał/a:

    W Osieczanach takich nie ma ?

    A jeśli chodzi o chodniki w osieczanach to może starosta A nie burmistrz bo to droga powiatowa.

    1 4 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Edek_K napisał/a:

    Tak wszyscy narzekacie... a te chodniki w Osieczanach , kładki nad Zakopianką (należąca do dróg krajowych), parki, strzelnice, kolektory to on biedny z własnych pieniędzy finansował (tak zrozumiałem z treści dyskusji). A tu taka niewdzięczność!!

    Kładki należące do drog krajowych !? Na pewno tak było,że włodarze z drog krajowych przyjechali do Jawornika Gogoczowa i ustalili tu zrobimy kładkę bo tu jest potrzebna . Nasza gmina nie miła z tym nic wspólnego:)

    1 6 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Wszystko w swoim czasie...

    2 1 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Ps. Malina przeczytaj co piszesz, a podobno masz wyższe wykształcenie

    5 Cytuj
  • 17 cze 2018
    malina napisał/a:

    Kładki należące do drog krajowych !? Na pewno tak było,że włodarze z drog krajowych przyjechali do Jawornika Gogoczowa i ustalili tu zrobimy kładkę bo tu jest potrzebna . Nasza gmina nie miła z tym nic wspólnego:)

    Słyszałem ,że urzędnicy z pensji się dołożyli haha

    7 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Edek mam wyższe w porównaniu do Ciebie wiem co pisze ,że u Ciebie wykształcenia brak to widać.
    Widać,że nie masz pojęcia o samorządzie tak ,że nie ośmieszaj się jeszcze bardziej.

    1 4 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Racja Pani mgr politolog.
    To mam prośbę bo ja zwykły chłop z... Osieczan
    To jak z tymi drogami i kładkami nad Zakopianka z własnych pensji dokładali czy z podatków mieszkańców ?

    6 3 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Edek_K napisał/a:

    Racja Pani mgr politolog.
    To mam prośbę bo ja zwykły chłop z... Osieczan
    To jak z tymi drogami i kładkami nad Zakopianka z własnych pensji dokładali czy z podatków mieszkańców ?

    No jak to ?to nie wiesz przecież sam pisałeś,że to należy do druga krajowych. Gdzie tam z twoich podatków,które wynoszą nie więcej jak 400 zł A koszt kładki w Jawornik 7milionow . To pewno z moich też Ale ja jakoś tego nie odczulam. Pewno temu ,że mam to mgr.albo chłopa z osieczana o takim samym nazwisku jak Ty .;)

    2 6 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Przypominam:

    "Sprawa dotyczy funkcjonującego od 1989 r. wysypiska odpadów komunalnych w Myślenicach-Borzęcie. Początkowo udziały w spółce mieli Bronisław B. (60 proc.) i gmina reprezentowana przez burmistrza (40 proc.). Obecnie wysypisko w 100 proc. należy do gminy. Prokuratura oskarżyła wspólnika Zakładu Utylizacji Odpadów Bronisława B., przedstawiciela wspólnika - gminy Myślenice Macieja O. oraz ówczesnego prezesa spółki Damiana L."

    http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/484996,myslenice-burmistrz-ostrowski-nie-przyznaje-sie-do-winy,id,t.html

    "Po paru latach: 26 listopada 2017 roku na strona Dziennika Polskiego czytamy fragment wyroku sądu:

    "(...) sąd przyjął, iż oskarżeni, „działając wspólnie i w porozumieniu”, usunęli z dokumentacji spółki istotną uchwałę, dzięki czemu zarząd ZUO mógł kupować grunty na poszerzenie składowiska za więcej niż 20 zł za mkw. A działki sprzedawał wspólnik. (...)"

    http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/a/na-wysypisku-historii-felieton,12709346/

    "Bardzo hojna gmina" 6 marca 2009

    "Liczby nie pozostawiają wątpliwości. Grunty, które Bronisław Brózda, myślenicki przedsiębiorca i były większościowy udziałowiec Zakładu Utylizacji Odpadów, kupował od mieszkańców po tysiąc złotych za ar (w łącznej kwocie 118 tysięcy złotych) gminna spółka odkupiła od niego za cenę wielokrotnie wyższą. Mówiąc dokładnie - siedem razy wyższą, bo za 750 tys. zł.

    Na obrocie działkami przy mającym powstać Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Myślenicach można było nieźle zarobić. Gmina okazała się bardzo szczodra szczególnie w jednym przypadku. Swojego byłego wspólnika. Skąd taka hojność samorządu? (...)"

    http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/2560484,bardzo-hojna-gmina,id,t.html

    Malina czuję, że Twój komentarz do powyższych faktów będzie bezcenny;)

    8 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Dziękuję
    Teraz wyobraź sobie że prowadzisz firmę albo jak to określiłaś "twój chłop" i powierzasz pracownikom pewną sumę na zakup lub realizację czegoś tam... A oni po tygodniu wracają i ani robota nie zrobiona bo zabrakło pieniędzy ,a to co zrobione jest zle wykonane. I jak trzymasz ich dalej czy szukasz innych ?

    Ps.
    Troszkę kłuje w oczy ta "." Po mgr

    5 1 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Edek_K napisał/a:

    Dziękuję
    Teraz wyobraź sobie że prowadzisz firmę albo jak to określiłaś "twój chłop" i powierzasz pracownikom pewną sumę na zakup lub realizację czegoś tam... A oni po tygodniu wracają i ani robota nie zrobiona bo zabrakło pieniędzy ,a to co zrobione jest zle wykonane. I jak trzymasz ich dalej czy szukasz innych ?

    Ps.
    Troszkę kłuje w oczy ta "." Po mgr

    Ja sobie nie muszę wyobrazac ja prowadzę firmę ja i mój chłop i widzę,że kluje Cię w oczy ,że dobrze sobie radzimy bo widzę,że nas dobrze znasz . No cóż weź się do roboty A nie zazdrość.

    6 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Tak na marginesie... w Osieczanach jest firma, która zdaje się mieć szczęście w przetargach.

    11 2 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Luna idź już spać dziecko Ci się obudzi.

    # Malina nie zazdroszczę...
    Proszę odpowiedz proszę co hipotetycznie z takimi pracownikami zrobisz ?

    2 1 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Edku_K mój wpis był do Maliny, nie do Ciebie...

    3 2 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Luna napisał/a:

    Tak na marginesie... w Osieczanach jest firma, która zdaje się mieć szczęście w przetargach.

    Jak Ty wszystko wiesz ciekawe skąd? Musisz uczestniczyć w tych przetargach
    . Edek jak wie jakie mam wykształcenie to wie też czy się zajmuje to poświadczy bo pewno byś nie uwierzą,że w żadnych przetargach nie uczestniczę.
    I nie odnos się do mnie w swoich linkach z dziennika polskiego bo te pytania nie do mnie. Urząd jest czynny od 8 do 15 tam możesz A nawet powinnas zadawać swoje pytania.

    5 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Wiem, bo lubię:) Informacje są na wagę złota. To podstawowa zasada.
    Do faktów opisanych w Dzienniku Polskim nie odniesiesz się bo? Przecież tak lubisz wychwalać działania burmistrza. Tutaj nadarza się świetna okazja.

    8 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Edek_K napisał/a:

    Luna idź już spać dziecko Ci się obudzi.

    # Malina nie zazdroszczę...
    Proszę odpowiedz proszę co hipotetycznie z takimi pracownikami zrobisz ?

    Nie odpowiem Ci na to pytanie bo nie mamy takiego problemu. A nie będę sobie wyobrażać co by było gdyby .
    Pytanie do Ciebie co to ma wspólnego z burmistrzem i tematem postu ?

    6 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Luna napisał/a:

    Edku_K mój wpis był do Maliny, nie do Ciebie...

    No ale Edek jest z osieczany może go to urazilo :)

    1 2 Cytuj
  • 17 cze 2018

    Ale to Ty prowadzisz firmę wraz z mężem;)

    8 Cytuj
  • 17 cze 2018
    Luna napisał/a:

    Wiem, bo lubię:) Informacje są na wagę złota. To podstawowa zasada.
    Do faktów opisanych w Dzienniku Polskim nie odniesiesz się bo? Przecież tak lubisz wychwalać działania burmistrza. Tutaj nadarza się świetna okazja.

    Nie lubię się powtarzać. A Ty widać lubisz ciągle te same artykuły sprzed 2 lat .zacznij być na czasie to pogadamy .

    6 Cytuj

Odpowiedz