Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 1 mar 2011

    userman :)
    Tak się składa ze mieliby do mnie rzut beretem ale ok nie kłóćmy sie już:)A tak w ogole to co jadłeś u nich??ja kurczaczka w sosie slodko kwasnym i polecam:)
    Natepnym razem sporbuje jakiejs chinskiej zupki, ciekawe czy dobre toto jest??

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Eeeetammmm, ugotowałaby kasiaaa pyszną zupkę a na drugie schabowy ze świeżego mięska + ziemniaczki bez udziału mikrofali i raz na jakiś czas zaprosiła forum, a choćby nawet samego trekka.. obyłoby się bez uczucia kamieni w żołądkach lub rewolucji;-)

    1 Cytuj
  • 1 mar 2011

    trekk a do tych kotletów mizerie zrobic,czy wolisz kapustę z zasmażką?

    1 Cytuj
  • 1 mar 2011

    ahaaa bez rewolucji piszesz?? no to chyba bardziej ta mizeria co:)

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    kasiuuuu, może być mizeria, kapusta też niczego sobie:-)

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    A ja dzisiaj wieczorem zamówiłem Paluszki drobiowe w Spontiaku i muszę przyznać szczerze, że w moim odczuciu dużo smaczniejsze niż te wielkie i twarde w Spontiuszu. Bardzo smaczne surówki, porcja bardzo obfita(ledwo sobie z nią poradziliśmy), wszystko ciepłe nawet po długim transporcie. Bardzo miły Pan obsługujący. :) Wszystkiego dobrego życzę!

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Też polecę Cydron. Tylko szkoda że nie dowożą, ale z drugiej strony na miejscu obiadek zawsze będzie o wiele smaczniejszy.

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    a co polecacie z Alibi??chodzi mi o indyjskie potrawy.

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    byl ktos w cafe nina? slyszalam, ze maja tam dobre salatki. Odchudzam sie wiec to cos dla mnie, byl tam ktos?

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    Jak się nazywa ta pizzeria w osieczanach?? czy jadł może ktoś z was już tam coś??

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    [quote=gość: glodna] a co polecacie z Alibi??chodzi mi o indyjskie potrawy. [/quote]
    Chicken tika masala - wyśmienite

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    Pizzeria w Osieczanach nazywa się Esposito , nie jadłem ale podobno przeciętnie ...

    1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    [quote=gość: kasiaaa] buuuuu kolejny minusik dla nowego chinola. Dowożą zamowione jedzenie od 25 zł:-( i w ten sposob stracili stałego klienta ktory zamawiałby jedno danie za 13 zł ale za to systematycznie....szkoda bo jedzenie jest naprawde dobre i niestety przez to musze znowu zamowic w ich konkurencji ktora dowozi nawet za 10 zł.:((( [/quote]

    Wcześniej wstawiłem się za greenbarem i za chinczykiem tez. Oboje mają produkty wysokich jakości i niskie ceny wiec rozumiem ich ze nie chca podozic tak jak inne "chinczyki"

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    ale mam smaka zjadłoby się cos dobrego, czy sa tu jakieś całodobowe bary?:)

    1 Cytuj
  • 7 mar 2011

    [quote=gość: malutka] byl ktos w cafe nina? slyszalam, ze maja tam dobre salatki. Odchudzam sie wiec to cos dla mnie, byl tam ktos? [/quote]

    Ja byłam :) Jak ktoś lubi tuńczyka to polecam panini :) mniam, sałatki nie jadłam, ale widziałam, że wyglądała smakowicie :) :)

    aaaa i tiramisu normalnie przepyszne :):)

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    SignDs
    a skad Ty masz takie informacje dotyczace jakości produktów w tych restauracjach??:)
    Zdania nie zmieniałm, uważam ze powinni dowozić bo inaczej przegraja z konkurencją.

    aha dopisuje do listy:

    ALIBI- jadłam tam kurczaka w maślonym sosie z cebulką i papryka. Bardzo smaczne ale zeby to jesc na codzien? chyba jednak nie dałabym rady:)Ale warto sprobować, na pewno ciekawe doznania smakowe:)

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    aaa.. a gdzie rzeczony schabowy? ;-)

    1 Cytuj
  • 8 mar 2011

    trekk
    Nie upominałeś się więc pomyslałam, że co się będzie marnował.
    Był taki chrupiący...;)

    1 Cytuj
  • 8 mar 2011

    W końcu trafiła się okazja by zajrzeć do Cydrona... za mało pozycji z menu spożytych by się wypowiadać obszerniej... ale czuje się zachęcony do ponownej próby.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2011

    [quote=gość: mia] gość: malutka napisał/a: byl ktos w cafe nina? slyszalam, ze maja tam dobre salatki. Odchudzam sie wiec to cos dla mnie, byl tam ktos?

    Ja byłam :) Jak ktoś lubi tuńczyka to polecam panini :) mniam, sałatki nie jadłam, ale widziałam, że wyglądała smakowicie :) :)

    aaaa i tiramisu normalnie przepyszne :):) [/quote]

    JA BYŁAM OSTATNIO. 7-KA PODOBNO NIECZYNNA, WIĘC ODWIEDZIŁAM NOWE KĄTY :) GENERALNIE POLECAM. MAJĄ FAJNY WYSTRÓJ, MENU TEŻ DOŚĆ UROZMAICONE. PRÓBOWAŁAM BODAJŻE SZARLOTKĘ NA CIEPŁO I ZDECYDOWANIE BYŁA BOSKA :);)

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    Polecam w Cafe Nina gruszki w winie odjechane!! i deser z twarożku!! Bosskie :D Gratulacje dla właścicieli

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    a gdzie jest ta cafe nina..?pierwsze o tym słysze..

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    na Jagiellońskiej koło poczty :) również polecam :) świetny lokal

    1 Cytuj
  • 11 mar 2011

    Ehhh... tak jeszcze czasami zatęsknię za Wiener-Schnitzel, lecz świeziutki schabowy smakuje niegorzej wcale. Najlepiej taki domowy.. kasiaaa chyba dobrze gotuje, mniammmmmmmmmmmmmm

    1 Cytuj
  • 11 mar 2011

    ja idę na kebaba

    1 Cytuj

Odpowiedz