Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 3 sty 2011

    z da grasso super jedzonko

    1 2 Cytuj
  • 4 sty 2011

    co to jest ten spontiak? gdzie to jest???i jakie jedzenie maja??Podobno to nie ma nic wspolnego ze spontiuszem?Dowożą?

    1 Cytuj
  • 5 sty 2011

    Ja od siebie polece Greenbar. Ceny są ok a porcje takie, ze ciezko zjesc,

    1 1 Cytuj
  • 5 sty 2011

    Wcześniej jadłem w Spontiuszu,ale odkąd otworzyli Spontiaka to teraz tam zamawiam obiady.Wszystko jest tańsze o 1-2 zł ,a dużo smaczniejsze.Frytki 100x lepsze,bo tych ze Spontiusza miałem już dość.Mięso mięciutkie np. paluszki drobiowe,i smaczne.Nie trafiły mi się nigdy spieczone frytki(nie wiadomo ile razy odgrzewane) czy ślady surówki ,której w ogóle nie ma w zestawie (ciekawe,co?).
    Lokalizacja jest jedynym minusem,ale za to z dowozem nie ma problemu.Nawet po 22 zamawialiśmy i przywieźli.Moim zdaniem warto.

    Cytuj
  • 5 sty 2011

    podzielam zdanie testoboy, polecam jeszcze sowe

    1 Cytuj
  • 5 sty 2011

    Ja polecam obiady w Myślenickm MDKu wszystko jest tam zawsze świeże i smakuje jak (u MAMY) .Niestety niema dowozu i aby zamówić trzeba swoje odstać szczególnie koło godziny 13. Powodem tego jest to że jada tam połowa Myślenic

    1 1 Cytuj
  • 6 sty 2011

    najlepszy jest BAR PARKOWY na zarabiu

    a ich indyk w skorupce parmezanowej to niebo w gębie. Sprobujcie tez pierogów a nie pożałujecie....
    Opróćz tego jest tam zawsze czysciutko, a akurat dla mnie jest to też bardzo istotne.Widać ze właściciele o to bardzo dbają!
    Polecam!

    1 Cytuj
  • 6 sty 2011

    [quote=gość: Agony] gość: Ciekawy napisał/a: Wszystko ok, ale jak ze smakiem. Czy jedzenie jest dobre? Czasami wole zjeść mniej, a dobre.
    Wiec jak to wygląda?

    Cydron w rynku. Jedzenie wyśmienite. Zestaw 12,90 a smak jak w Steku. [/quote]

    Tak,tylko pozazdrościć dobór jedzenia i restauracji wyśmienity!!!
    Właścicielka Cydrona przeszło 10 lat robiła w Steku i dobrze wie jak się "odświeża " pstrągi sprzed 2 tygodni....itp.
    Polecam i jedna i druga knajpę znam je od środka wiem co mówię i życzę wam tylko pustej toalety...!!!!

    1 Cytuj
  • 6 sty 2011

    a gdzie jest ten Spontiak?

    1 Cytuj
  • 6 sty 2011

    Nie bywam czesto w Barze Parkowym ale jeszce sie nie zawiodlem.POLECAM.
    Niewiem czy dowaza ,bo raczej po drodze z spacerku z zarabia wstapiam.

    1 Cytuj
  • 6 sty 2011

    Spontiak jest na górnym przedmieściu, na drodze w kierunku kościoła św. alberta.

    1 Cytuj
  • 16 sty 2011

    Najlepszy obiadek = u mamy w domu, bądź u żonki, kochanki.. byle w domu ;)

    2 Cytuj
  • 16 sty 2011

    Ja polecam precla na przystanku przy busach :D

    1 Cytuj
  • 19 sty 2011

    Wg pewien bar w blaszaku, często powyżej nadmieniany, jest dobry dla osób pracujących, zwłaszcza fizycznie (duże porcje, w miarę sprawnie, średnie ceny), jednakże jeśli ktoś lubuje się w dobrym smaku i przedkłada właśnie to nad ilość i potrzebę solidnego wypełnienia żołądka, może źle trafić ;-)

    1 1 Cytuj
  • 27 sty 2011

    1)SPONTIUSZ
    W spontiuszu jadłam i nie jestem zachwycona. Owszem porcje sa duże i jedzenie jest tanie, ale frytki mało smaczne i do tego(STRASZNY MINUS) surówki kupione gotowe , te same kttore kupuje sie na wagę w kurdeszu...surowki powszechnie znane i oklepane...

    2) SPONTI
    tanie jedzenie i naprawdę pyszne. Kotlet tak wielki ze ledwo miescił się w pojemniku.Jedynie można by sie doczepić do frytek-mało smaczne...ale skoro poracje sa tak tanie to chyba nie ma co wymagać cudów:)

    -----------zastanawia mnie tylko dlaczego spontiusz i spontiak mają tak zbliżoną nazwę??

    3) GREEN BAR
    piekny lokal, przepiękna ulotka ktora zachęca do kupna ale WIELKI ZONK gdy okazuje sie ze dowozą od 21 złotych:-( Nie rozumiem tego...czyli znaczy się ze do obiadu składajacego sie z kotleta+frytki+surówka kosztującego ok 16 zł mam dokupić jakąs bułkę, kanapkę czy co??czegos tu nie rozumiem...:( Wydaje mi sie ze jesli wlasciel nie dostosuje sie do innych( spontiusz i spontiak dowożą nawet za 10 zł) to przegra na naszym rynku...

    4) BAR PARKOWY
    Perfekcyjne jedzenie ale szkoda ze za dowóz trzeba płacić.

    5)CHINCZYK na zarabiu
    troche juz mi sie przejadł...a widziałam ze otwiera się kolejny chinol na ul. piłsudskiego....ciekawe co zaproponuje ciekawego...

    6) PIZZERIA DE GRASSO
    jak dla mnie ciasto mokre i nie chrupiące a przeciez cisto to podtswa. Plusy to ładny lokal i dobry sos czosnkowy

    1 Cytuj
  • 27 sty 2011

    spontiak - żenada wymyślać nazwę lokalu podobną do lokalu który cieszy się dużym zainteresowaniem, czyżby właściciel obawiał się że z inną nazwą nie utrzyma się na rynku?

    1 Cytuj
  • 27 sty 2011

    UPS przepraszam ale pomyliłam sobie restauracje
    pod numerem 1 nie chodziło mi o spontiusza a o REKLINIEC a wiec poprawka:

    1) REKLINIEC
    W REKLINCU jadłam i nie jestem zachwycona. Owszem porcje sa duże i jedzenie jest tanie, ale frytki mało smaczne i do tego(STRASZNY MINUS) surówki kupione gotowe , te same kttore kupuje sie na wagę w kurdeszu...surowki powszechnie znane i oklepane...

    reszta bez zmian:)

    1 1 Cytuj
  • 27 sty 2011

    Mogla bys napisac cos o jedzeniu w green barze?Bo nic o nim nie napisałaś w kwesti smakowych. Nastomiast weź pod uwagę jeżeli faktycznie robią wszystko na wysokim poziomie tak jak piszesz o ultochach i lokalu to być może jedzenie przygotowywują z dobrych składników i nie opłaca im się jeździć za 10zł....
    Bo standardem nie ma co porównywać spontiaka/spontiusza z tym barem....

    2 Cytuj
  • 27 sty 2011

    SignDs

    Niestety nie napisze nic o walorach smakowych GREEN BARU pownieważ nie przywieżli mi zamawianego telefonicznie dania. Skoro takie mają podejscie to ja dziekuję i wiecej tam raczej nie zadzwonię ponieważ głównie jadam w pracy i nie mam innej mozliwości jak zamawiać obiad z dowozem.
    Rozumiem gdyby mi odmowili przywiezienie sałatki lub hamburgera ale całego kompletnego dania?

    Odnośnie tego co piszesz to nie sądzę ze odbiegaja az tak jakościowo od innych, myślę że niewiele sie to rózni od innych, jedynie piekny lokal i piekne ulotki.
    I wiesz co? Myślenice są tak smiesznie małe ze nie rozeumiem co to za problem podjechać z zamowionym przez klienta jedzeniem...wystarczy doliczyć sobie do każdego dania 1 zł i co za problem???Jesli oni liczą ze tłumy będą u nich jadać na miesjcu to myśle ze się trochę rpzejadą na tym , ponieważ ludzie głównie zamawiaja z dowozem.
    Ale to jest moje tylko zdanie:)
    pozdrawiam

    2 1 Cytuj
  • 27 sty 2011

    witam moze w zlym tamcie wytlumaczy mo ktos dokladnie gdzie jest pepe nie jestem z myslenic a umuwilam sie tam z kolezanka, tylko najlepiej droge dojscia z busow tam ... dziekuje

    1 Cytuj
  • 28 sty 2011

    7) SOVA- aha zapomniałam ze jadlam tam przepyszne ziemniaki zapiekane z boczkiem i pieczarkami....natomiast pizza mnie rozczarowała...

    8) 7 SMAKÓW- jedzenie stosunkowo drogie i mnie osobiscie nie zachwyca , porcje ogromne

    9)PIEROGI Z CEGIELNI NA WAGĘ- palce lizać:) szczegolnie pyszne są ruskie:)

    1 Cytuj
  • 29 sty 2011

    spontiak na osiedlu nie ważne jaka nazwa najważniejsze jest to że świeże, smaczne i dużo zamawiam tam prawie codziennie obiady i nigdy nie zdarzyło się żebym był niezadowolony.
    trochę inne menu ale w sowie też jest super jedzenie minusem jest obsługa

    1 Cytuj
  • 30 sty 2011

    Ludzie....
    Jedzonko dobre w Gusto jest ale Wy jedzcie co chcecie jak wam smakuje....
    ja uważam , ze chińska to daleko leży od chińskiej restauracji-
    spontiusz kiedyś było dobre jedzonko-
    a pizza najlepsza cormora-
    a gusto najlepiej na wynos bo knajpka strasznie mała

    1 Cytuj
  • 31 sty 2011

    10) KRAKOWIACY I GÓRALE (prawie Myślenicka knajpka)
    Rozczarowałam się. Kupione tam danie na " Wagę" ze szwedzkiego stoły było zimne i mało smaczne, a Danie zakupione z karty tez żadna rewelacja a koszt 32 zł. Surówki które w karcie reklamują jako firmowe surrówki własnoręcznie przyrządzone kosztują tam 8 zł a co do smaku pozostawiają wiele do zyćzenia.

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    A może polecicie mi jakąs dobrą restauracje przy Zakopianskiej??

    KUSI MNIE....
    WILCZY GŁÓD.................OBERŻA.......................A MOŻE BIDA????? Którą z tych restauracji polecacie???

    1 Cytuj

Odpowiedz