Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 5 lut 2011

    Wszystko ok, ale jak ze smakiem. Czy jedzenie jest dobre? Czasami wole zjeść mniej, a dobre.Wiec jak to wygląda? Cydron w rynku. Jedzenie wyśmienite. Zestaw 12,90 a smak jak w Steku. Tak,tylko pozazdrościć dobór jedzenia i restauracji wyśmienity!!!Właścicielka Cydrona przeszło 10 lat robiła w Steku i dobrze wie jak się "odświeża " pstrągi sprzed 2 tygodni....itp.Polecam i jedna i druga knajpę znam je od środka wiem co mówię i życzę wam tylko pustej toalety...!!!! [/quote]

    skoro znasz od srodka ,to wiesz ile działa na rynku Stek i kto tam jada ,ze jedzenie jest smaczne
    i jesli kogoś sr....a to tylko z przejedzenia ,albo toalety potrzebuja bu...ki ,ktore rzucają sie na jedzenie bo przypadkiem jakoś znależli się w restauracji ,
    Cydron ,byłem ,jadłem tanio i smacznie ,wiec zacznijcie doceniac swoje ..
    Spotiusz ,Gusto ,Spontiak co jeszcze o czym mówimy
    czytając forum potwierdza sie to co na ulicy ze B.....W w Myślenicach nie brakuje!!!!!!!!!!!!!!!!!

    1 1 Cytuj
  • M G 5 lut 2011

    [quote=gość: kasiaaaa]A może polecicie mi jakąs dobrą restauracje przy Zakopianskiej??

    KUSI MNIE....
    WILCZY GŁÓD.................OBERŻA.......................A MOŻE BIDA????? Którą z tych restauracji polecacie???[/quote]
    "Biały domek" ???

    1 1 Cytuj
  • 10 lut 2011

    Jadl ktos juz w tym nowym chinczyku na ul. piłsudskiego?????

    1 Cytuj
  • 10 lut 2011

    tak, niezłe - oryginalne smaki :) ale tylko raz - za mało by oceniać...
    dlatego póki co myślę że warto spróbować

    2 1 Cytuj
  • 10 lut 2011

    Smiało mogę polecić Kuchnie Gusto:)
    MiX Grill, tagiatelle ze szpinakiem, camembert z żurawiną i oczywiście tatar z łososia:)
    Bardzo smaczne jedzenie, obsługa jak najbardziej ok.Ceno tez jest dobrze:)
    A kwestią najważniejszą, która robi różnice, pomiedzy Gusto a innymi knajpkami jest oczywiście Kucharz:)
    pzdr

    Cytuj
  • Agnieszka 11 lut 2011

    w Myślenicach najlepsze jedzonko jest Pod Blachą:)

    4 3 Cytuj
  • 13 lut 2011

    Witam. Chciałem się wypowiedzieć co do dwóch lokali chodzi o
    spontiusza i spontiaka. To jest oczywiste że ten spontiak odkampił nazwe od Spontiusza który jest już długo na naszym rynku i cieszy sie dużym powodzeniem. Ten cały śmieszny spontiak myśli że będzie miał takie same powodzenie jak Sponiusz ale się bardzo mylą bo bardzo daleko im do renomy jaką ma Spontiusz. Czyli w skrucie do właściciela ; albo zmeń nazwe i nie przyklejaj się do Spontiusza albo to zamknij i wstydu oszczędz.Poprostu żenada.

    1 5 Cytuj
  • 13 lut 2011

    ciekawe tylko skąd nazwę zapiepszył spontiusz heheheheheheheheh

    1 4 Cytuj
  • 14 lut 2011

    [quote=gość: hahahahahah] ciekawe tylko skąd nazwę zapiepszył spontiusz heheheheheheheheh [/quote]

    zapiepszył, czy może zapieprzył? Skoro to nazwa knajpy to może jednak zapieprzył ? /od pieprzu/

    1 1 Cytuj
  • 15 lut 2011

    polecam pizze,lasagne i sałatki z dagrasso.zamawiamy tam od 2tyg extra zarcie

    1 Cytuj
  • 21 lut 2011

    [quote=gość: Oliwka33] polecam pizze,lasagne i sałatki z dagrasso.zamawiamy tam od 2tyg extra zarcie [/quote]

    potwierdzam! bardzo dobre jedzenie!

    1 Cytuj
  • 21 lut 2011

    Ja zamawiałam wczoraj tortille z dagrasso i powiem ,że wymiata wszystkie pozostałe w Myślenicach gorąco polecam jak również sałatki.Pizzy nie jadłam więc się nie odniose

    1 1 Cytuj
  • 21 lut 2011

    Z dagrasso to tylko pizza!!!

    1 1 Cytuj
  • 25 lut 2011

    CHINOL na Piłsudskiego

    faktycznie jedzonko w nowym chinolu na ul pilsudskiego jest super!! Uwazam ze o wiele lepsze niz to pod blachą ( wkurza mnie ten gotowany kurczak).
    Tutaj zamowilam sobie kurczaka w sosie slodko kwasnym ...pychotaaaa....pyszne sosy do ryżu...pycha surówka...
    jedyny maly minus za to ze uzywają mrozonek warzywnych typu hortex czyli kwadratowa marchewka+kalafior+kukurydza (mam nadzieje ze to przeczytaja i to zmienią)ale oprocz tego rewleacja....

    Polecam nowego CHINCZYKA !!!Blacha może zacząć się bac...

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    dla mnie najlepsze jest dagrasso oczywiście jak ktoś lubi pizze,lasagne ,sałatki i tortille.
    A chinczyka też lubię i zamawiam

    1 Cytuj
  • 27 lut 2011

    Polecam GUSTO ceny sa niewygurowane jak na wielkość porcji i wyjątkowego smaku.A kurczak po meksykańsku z ryżem na ostro i paski z kurczaka w chrupiącej panierce to moje ulubione dania polecam porcje są duże. GUSTO!!

    Cytuj
  • 27 lut 2011

    1. DaGrasso polecałem do wczoraj. Skrzydełka z kurczaków spalone, zapiekanka pływała w jakiejś wodzie. Poza tym zimno jak w kostnicy. Ostatni raz tam byłem.

    2. Rekliniec OK. Jedzonko smaczne, surówek nie zamawiam. Tylko warzywka gotowane lub szparagi.

    3. 7 smaków - jedzenie dobre, ale nie powala (pomijam różnicę w cenie do innych). Ale już biorąc pod uwagę cenę to słabe. Kawę mają super.

    4. Stek - jedzonko super, ale i ceny także.

    5. Chinol Pod Blachą - kilka dań jest na rozsądnym poziomie ale te wszystkie mieszanki kilku smaków to jedno i to samo. Można tam zjeść raz w miesiącu bo częściej się szybko przeje.

    6. Spontiusz - duże porcje, niedrogo, ale bardzo ciężkie dla żołądka.

    7. Na Słowackiego na rogu od Dobosza - makaron lub ryż z kurczakiem w kubełku. Dosyć smaczne ale taż raz może dwa na miesiąc. Niestety często trafiałem że było za zimne i to przekreśla ten bar dla mnie.

    8. Alibi, na Kazimierza - smaczne jedzonka indyjskiej kuchni, ale lepiej jeść na miejscu.

    9. Neo, pod zegarem - najlepsze pizze, kebaby, panini w mieście. Super suróweczki.

    10. Cydron - Najlepsze obiadowe jedzonko w mieście. Smaczne jak w Steku a ceny zestawów 12,90 (zupka i drugie). Zupy palce lizać, drugie dania jak u babci. I to jest mój faworyt obiadków myślenickich.

    1 1 Cytuj
  • 28 lut 2011

    Ma ktos moze numer do tego nowego Chinczyka na Pilsudskiego??

    1 Cytuj
  • 28 lut 2011

    czlowiek chcialby sobie zamówić jedzenie a na necie nie ma do nich kontaktu:-(

    1 Cytuj
  • 1 mar 2011

    buuuuu kolejny minusik dla nowego chinola. Dowożą zamowione jedzenie od 25 zł:-( i w ten sposob stracili stałego klienta ktory zamawiałby jedno danie za 13 zł ale za to systematycznie....szkoda bo jedzenie jest naprawde dobre i niestety przez to musze znowu zamowic w ich konkurencji ktora dowozi nawet za 10 zł.
    :(((

    1 Cytuj
  • 1 mar 2011

    Pamiętajcie że samochody na wodę nie jeżdżą... do tego amortyzacja samochodu, kierowca no i koszt lokalu, mediów, kucharza, produktów... podmioty gospodarcze z założenia są po to by przynosić zysk... co z tego że stały zysk jak minimalny lub na granicy opłacalności?

    Wiem że to czasem bolesne... ale wole tak niż żeby właściciel odbijał sobie to na jakości produktów...

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2011

    userman

    nie zgadzam się z Tobą. Uważam ze gdy trafi im sie takie zamówienie powinni go rowniez zrealizowac informując klienta ze dowioza przy okazji rozwozu do innych klientów.
    Twoje rozumowanie ejst sluszne gdy idzie o duze miasto ale myslenice????przeciez tu wszytsko jest na miejscu , miasteczko małe wiec nie przesadzaj.
    Poza tym dlaczego inni potrafia dowozic a oni i green bar ustalili jakieś minimum?
    Szkoda bo byłabym ich czestą klinetką bo jedzonko faktycznie maja pyszne ale skoro tak to musze zamawiać gdzie indziej-na szczescie w myslenicach jest spory wybor:)

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2011

    Odwiedziłem 2x lokal na osiedlu, którego nazwa kojarzy się ze znanym w całym mieście blaszakiem. Plus za dobre samopoczucie we wnętrzu, dania równie obfite i nieporównywalnie smaczniejsze, z jednym ale: za każdym razem dla żołądka okazały się równie ciężkie jak te z blaszaka.

    1 Cytuj
  • 1 mar 2011

    trekk

    czyzby jakieś rewolucje gastryczne Cie dopadły..? hehe

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    kasiu :)

    Piszesz że Przy okazji innych.... inny jest na górnym, Ty na dolnym - też mi okazja ;)
    Rozumiem że posiadasz samochód, tankujesz go... i masz świadomość że każdy przejazd przy wychłodzonym silniku powoduje większe spalanie (ssanie)?

    Być może faktycznie źle temat pojmuje... nie mam nic wspólnego z gastronomią... ale prowadząc działalność wiem jakim kosztem jest paliwo.

    Cytuj

Odpowiedz