Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 14 kwi 2012

    [quote=gość: Bacha] Jadłam wczoraj pyszne jedzonko z nowo otwrtego baru na Traugutta. Tanio , pysznie i dowożą na miejsce. Goraco polecam. [/quote]
    a jakieś namiary czyli telefon?

    Cytuj
  • 16 kwi 2012

    już niedługo otworzą BANDEROZE to będzie można zjeść coś dobrego za dobrą cene

    2 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    jeszcze coś otwierają w myślenicach to pelno tego naczepane a jak przyjdzie coś zjeść to wszystko lada co

    3 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    jedzenie w Banderozie to porażka chyba że lubicie jeść to co szczury i myszy jeszcze nie dojadły bo tam tak jest.

    2 4 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    jadłeś tam czy piszesz o czym niewiesz wygląd banderozy jest jaki jest ale jedzenie super a piwko zimne

    3 1 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Co się otwiera na miejscu dawnej Italii?

    Cytuj
  • 23 kwi 2012

    [quote=gość: Jawny]
    Co do spontiaka. Jeżeli faktycznie mają mały ruch, to uciekaj stamtąd, gdzie pieprz rośnie, bo to oznacza, że jesz stare rzeczy. Gdyby był duży ruch, to musieliby często kupować nowe produkty, więc byłoby na pewno świeże. Skoro nie mają ruchu, to sam wyciąg wnioski. Do tego piszesz, że tanio. Czyli kupują produkty marnej jakości.
    Niestety, ale takie są realia współczesnego świata.
    Pozdrawiam. [/quote]

    Nie mogę się zgodzić !! Dużego ruchu w lokalu nie mają, bo większość idzie na wywózkę.
    Co do ceny, wystarczy zrobić małą kalkulacje............ ziemniaki, mięsko, surówki

    ok 3 zł mięso (150g) , ziemniaki, 150g 9 gr :) surówki około 1 zł wychodzi około 4 zł

    jeden robi marże 300 % a inny 1200% na talerzu jest to samo,

    2 1 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Dolicz sobie olej ,prąd,gaz,wodę,czynsz,ZuS,robocizna,paliwo.Wtedy z 300% zostanie 30%

    11 1 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    W Green Barze bardzo smaczne jedzenie. Ceny troszeczkę wyższe, ale ogólnie jest ok. No i ta Pani, która dowozi jedzenie. Prześliczna! :)

    4 5 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    Dla niezorientowanych: Od 14 kwietnia Spontiak jest zamknięty na dobre

    8 1 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    Ja polecam Paco, nie wiedziałam, że mają tam obiady na wynos, a tymczasem mają spory wybór. No i smacznie.

    3 6 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    Ja polecam Barana, nie wiedziałam, że mają tam obiady na wynos, a tymczasem mają spory wybór. No i smacznie.

    3 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    [quote=gość: Kati] Dolicz sobie olej ,prąd,gaz,wodę,czynsz,ZuS,robocizna,paliwo.Wtedy z 300% zostanie 30% [/quote]

    Zgadza się :) chodziło mi o porównanie, że towar wszędzie taki sam, tylko ceny różne,

    to że tanio nie znaczy - jakościowo gorsze !

    Pozdrawiam :)

    2 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    [quote=gość: smakoszek] Dla niezorientowanych: Od 14 kwietnia Spontiak jest zamknięty na dobre [/quote]
    Czemu zamknęli Spontiaka? Ja tam często zamawiałem obiady do pracy i były naprawdę smaczne w niskiej cenie.

    1 1 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    [quote=gość: mee] W Green Barze bardzo smaczne jedzenie. Ceny troszeczkę wyższe, ale ogólnie jest ok. No i ta Pani, która dowozi jedzenie. Prześliczna! :) [/quote]
    zgodze się w 100% z tym że pani jest ładna, a jak pani jest ładna to oko można przymknąc na ceny :D (Dobrze że nie trzeba płacic za patrzenie :3 )

    4 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    [quote=gość: smakoszek] Dla niezorientowanych: Od 14 kwietnia Spontiak jest zamknięty na dobre [/quote]
    Nareszcie.

    2 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    [quote=gość: Jak] Co się otwiera na miejscu dawnej Italii? [/quote]
    ISLANDIA

    3 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    [quote=gość: ipra] jadłeś tam czy piszesz o czym niewiesz wygląd banderozy jest jaki jest ale jedzenie super a piwko zimne [/quote]
    Jedzenie super po 10 piwie bo już ci wszystko jedno a piwo lane chrzczone,mętne ogólnie folkbudadiscorżysko.Lepiej piwo w sklepie kupić i zaszyć sie w plenerze żeby was straż miejska nie schaltowała.

    4 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    Tak mnie naszło...
    Czytając propozycje lokali, które tu padają, nasuwa mi się wniosek, że powinno się trochę zmienić tytuł tematu. Zamiast "Jestem głodna..." powinno być "Jestem gruba...", bo stołując się w tych miejscach, które polecacie można tylko przytyć do granic. Albo i poza wszelakie granice.

    2 5 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    witam.gdzie można zjeśc dobre panini w myślenicach i dlaczego zamknęli neo:( ?

    Cytuj
  • 29 kwi 2012

    Z tego co słyszałem do panini daje się najgorsze mięso. Nie wiem czy w każdym fast foodzie naszym ale w jednym, który się często przewija na pewno. A najgorsze jest to że jadłem w Myślenicach dobre panini ale nie powiem gdzie bo zaraz będzie że jestem właścicielem hehehe

    1 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    Przecież do panini daje się to samo mięso co do kebaba...

    2 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    [quote=gość: gośc] witam.gdzie można zjeśc dobre panini w myślenicach i dlaczego zamknęli neo:( ? [/q
    Odnoszę wrażenie ze prawda w oczy kole, skoro usuwa się mój post,trzeba umieć prowadzić lokal gastronomiczny ...a inteligentny internauta już domyśli się o co chodzi

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    witam nam smaczka na kurczaczka gdzie moge dostac tylko smaczny i tani???/

    1 2 Cytuj
  • 1 maj 2012

    Na Gałczyńskiego koło bph były kurczaki, ale czy nadal są nie wiem, ale chyba tak.

    5 1 Cytuj

Odpowiedz