Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 3 wrz 2010

    Wieśniak a co ma piernik do wiatraka,gdzie Rynek a gdzie studzienka na Słowackiego?

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    [quote=Greta J.]Tak, tak.
    Oczywiście Kielan sfotografowany w mundurze strażackim, stojący nad wezbranymi falami na wiszącym moście byłby bardziej wiarygodny.
    [/quote]
    Dziennik Polski znowu atakuje strażaków ?
    Przypominam, że największa sprzedaż DP w powiecie myślenickim była w czasie powodzi !!!
    Promowany przez wasz brukowiec W.Kielan w ostatnim czasie gdy zalewało Myślenice milczał. czy tak będzie po wyborach ?

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    hehe
    widzę, że perfidia wodza się udziela. Fakt nabijania się Grety ze stojącego na moście wiszącym przebierańca, nie jest automatycznie nabijaniem się ze straży pożarnej Kasieńko.
    A Ty w czasie powodzi co robiłaś stałaś na rynku i krzyczałaś "łoł"?
    Bo trochę nie rozumiem zarzutów, ani tego co ma Kielan do dziennika ani tego jaki ma związek z powodzią, może jest też odpowiedzialny za okupację Tybetu lub sondy kosmiczne hehe...
    rozumek wrze tylko wszystko się w nim miesza.

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Kasiu,
    napisz proszę skąd powzięłaś przekonanie, że ja (ewentualnie mój mąż lub red. Półtorak) to Greta J.?Liczę na rzeczowe uzasadnienie. Spodziewam się niezłego ubawu, zresztą jak za każdym razem kiedy widzę jak niektórzy są przebiegli (lub myślą, że są).
    Życzyłabym też sobie, abyś podała choć jeden przykład (konkret: tekst, tytuł, data ukazania się) kiedy to Dziennik Polski naigrywał się ze strażaków.

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    myślę, że nie chodzi tutaj o deprecjonowanie straży w jakimkolwiek sensie. Istotą fotografii jest W.Kielan w mężnym stroju, aktualne zdarzenia, wybory samorządowe. Gdy połączycie te trzy fakty, wyjdzie Wam jedno. Że kandydat na stołek Ostrowskiego ma znajomych/wejścia w różnych innych redakcjach małopolskich gazet.
    Artykuły na zamówienie, to nie żadna nowość i każdy chyba z redakcji powinien o tym wiedzieć, poza tym, nie ma przypadkowych fotoreportaży w gazetach...

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Oberwując tę dyskusję i ja powiem to co myślę. Otóż zauważyłem, że fotografia Pana Kielana opatrzona jest opisem ramki "reklama". Więc wydaje mi się, że skoro wolą Pana kielana było pokazanie siebie i swojej rodziny to nie mozna mu tego czynić za zł. Każdy z nas bowiem może wykupić taka powierzchnię i zapewniam nie ma z tym najmniejszego problemu - nie musi sie mieć układów czy też znajomych w redakcjach. To jest po prostu biznes i już!

    Jeśli chodzi o przypadkowość reportaży - również nie do końca się z tym zgadzam, aczkolwiek jedne z nich są bardziej "pro" zamawiającego a inne trochę mniej. Szczególnie jeśli mamy na mysli władzę.

    Ponadto uważam, że reklama Pana Kielana była potrzebna - choćby po to żeby uwierzyć że on naprawdę istnieje, jest i ma jakis tam plan. Zawsze to można go "zaczepić" np. na zakupach i dowiedzieć się jaką ma wizję miasta.

    Pozdrawiam!

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Zacznie się opluwanie, wyśmiewaie, wyszydzanie itp. Najbardziej żal mi tych, którzy zrobili dużo a i tak będą niszczeni przez zazdrośników. Jedno wiem napewno należy być mocnym psychicznie i wielkim aby nie przejmować się tymi oszczerstwami i kłamem. Nie znam nikogo takiego kto byłby ideałem. W życiu jest rożnie raz lepiej raz gorzej. Jedno wiem na pewno, szanujez siebie mówisz o innych dobrze, masz kompleksy oczyszczesz siebie ranią wszystkich w koło. ZASTANÓW SIĘ WIĘC W KTÓREJ GRUPIE JESTEŚ. Ja staram się szukać w ludziach dobra.

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    reklama, trzebało wczesniej mówić. Właśnie z braku czytania ze zrozumienia i pieniactwa bez zahamowań biorą się nie porozumienia.
    Zamówić w gazecie można wszystko, o ile nie stoi to w niezgodzie z linią programową lub wyraźnej opozycji do polityki wydawnictwa. Trzeba przyznać, że W. Kielan czasu nie traci i formę dobrał dobrą, ale chyba nieco falstart zalicza.
    Ostrowski za to walczy w Prokuraturze...

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 3 wrz 2010

    Szanowne mieskańcy!
    Nie dajcierz siem zwieś na manowiec!
    Rzadny Pan Kielan nie istnieje, to wszysko umyslono na złoś popoprzez opozycja!
    Pan Burmiszcz dobrze rzomdzi i tu nie czeba rzadny zmiany a wremcz umocnienie! Zreszto jurz siem slyszało rze przez wglomd na Pana Burmiszcza w miast Warszawa siem zastanawiajo nad odwołaniem wyboru w gmin Myslenice! Zwyciemski skład siem nie zmienio.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Oczywiście Zdzichu to natychmiast zaneguje ale wszystko wskazuje na to ze trzecim kandydatem będzie Leszek Gowin.

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    Panie Zdzichu, jeśli by się jednak okazało, że wybory niestety nastąpią, to proszę podaj swoje miejsce na liście. Mam wielką ochotę na Pana zagłosować. Wiem, że przez wrodzoną skromność będzie Pan oponował, ale proszę się przemóc...
    Myślę, że również płeć piękna mogła by pójść na wybory przez wzgląd na Pana przystojność.

    pozdrawiam.

    Cytuj
  • Marek Stoszek 3 wrz 2010

    "Myślę, że również płeć piękna mogła by pójść na wybory przez wzgląd na Pana przystojność". A ja myślę że również płeć brzydka :-).Oczywiście prócz mnie bo ja głosuje na Kota.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 3 wrz 2010

    Szanowne mieskańcy!
    Słyszało siem uw plotek jakobysz miał wystompić i Pan Gowin w naprzeciwności Panu Burmiszczu Macieju ale nie uwierzono. Z prosty przyczyny. Rzon Pana Leszek Gowin, Panienka Lucyna zarzywa wielki przyjaźni Pana Burmiszcza, myśli siem wiemc rzeby tu popracowano nad małrzonek i przymuszono jego krnombrnoś do ustompienia. A Pan Gowin mus do wystartowania z obmierzła partia PO gdzie jednakowosz Pan Senator Bisztyg wielki przyjaciel karzden mieskaniec ale najwiemkszky, Pana Burmiszcza!
    Tu wielkie poparcie o czym siem rozgłasza na wszyski stron Pan Senator, za kulisami mieskańcuw. Jedny raz nawet nahylono siem nad Panem Zdzich wewczas zebrania popoprzez Pan Senator i szepniemto skinomwszsy wew strone Pana Macieja:
    pacz Zdzichó mendo, cusz za przystojność Pana Burmiszcza, taki nam poczeba na onym stanowisku.
    NIe hce siem wiemc wierzyć rze pozwolo onemu Panu Leszku na taki czyn. Co do siem, rozumiejomc tu Pan Zdzicha, to nie myśli siem o kandywdowaniu, momdrzejszym ustempujomc, gdzie na myśli Pan Urbański rzelazna remka, kturen czyści wode, Pan Cachel i Ślusaż - derekcja na szkuł, Pan Stanisław z gazety, Pan Przewodniczomcy Jerzy Graboski, Pan Dombroski zez Poremba, i inny temgi głuw.
    Pan Zdzich tu jedynie morze przyś z pomoco czyszczomc but onym światłym personom co siem zreszto robi za czas. Przy ten czynność niejeden roni siem łez, ze wzruszenie, majomc na myśli ji zaszczytność dla Pana Zdzicha i zez radości widzomc za czas jaki ładny stup kturen Pan Radny.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    witam wszystkich
    moze to niewłasciwe pytanie na tym forum bo patrząc na wypowiedzi innych uczestników to pewnie zaraz mnie zjedzą ale mam pytanie w sprawie radnych czy ktos mi moze powiedziec kto ewentualnie bedzie startował i na kogo warto zagłosowac? mieszkam w centrum miasta niewiem który to okręg to beda moje pierwsze wybory w tym miescie bo mieszkam tu od pól roku i nie mam pojecia kto tu z kim trzyma i jak wyglada sytuacja polityczna znajomy mowił mi ze jest tu radny bisztyga i ze facet jest wporzadku ponoc sporo robi dla ludzi i miasta niewiem nie znam go czy ktos moze mi powiedziec czy warto na niego glosowac? z góry dziekuje i pozdrawiam

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 3 wrz 2010

    Szanowne mieskańcy!
    W porzomdny kraj nie powinno siem wgule dopuścić nikturego, kturen sie nie zno na samorzomdzie do wyboru! Tylko te co jurz były w samorzomdzie powinno siem wybierać.
    Natenprzykład Pan Burmiszcz gdzie jurz z jedenaścia lat siem rzomdzi, od kiedy zaczemto pod Kuroskim. Taki samorzomdowiec, z wiedzo i doświadczeniem to jurz siem onego wgule nie powinno do odwołania , no chyba rze w ministry.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    pod skriptum: cały ten demokracja i wybur to jedno wielkie pomylenie. Kończy siem kademcja to siem powinno namaścić jeszcze raz popoprzez ksiomdz i od nowu do rzomdzenia. A skomd siem w ogule wzion ten Pan Kielan?

    Cytuj
  • 4 wrz 2010

    Zdzichó!
    Złamałem się, i przeczytałem Twój post. Święta prawda. Gratujuję

    Cytuj
  • 4 wrz 2010

    A więc jednak Panie Zdzichu powoli Leszek Gowin staje się faktem. Mnie jednak cieszy coś zupełnie innego. Że po raz drugi klęskę /mam nadzieje ostateczną/ poniosą frustraci z obozu Kielana.

    Cytuj
  • 4 wrz 2010

    Chciałbyś być tak sfrustrowany jak kilku frustratów z obozu Kielana synku, hehe...

    Cytuj
  • 4 wrz 2010

    [quote]A więc jednak Panie Zdzichu powoli Leszek Gowin staje się faktem. Mnie jednak cieszy coś zupełnie innego. Że po raz drugi klęskę /mam nadzieje ostateczną/ poniosą frustraci z obozu Kielana.[/quote]

    Tak, tak.
    Taka frustracja to paskudna rzecz.
    Widziałam ostanio kilku takich w knajpie. Przed lokalem stało BMW X5, BMW X6, audi Q7 i mercedes s-ka. Siedzieli i topili frustracje w niegazowanej wodzie mineralnej.
    Każdy z nich oddałby wszystko co ma, cały majątek, wszystkie centra handlowe, sklepy, fabryki, kamieniołomy, betoniarnie, piekarnie i salony, przedsiębiorstwa o przychodach większych niż roczny budżet gminy za jeden uśmiech szefowej wydziału promocji i propagandy.

    Frustracja to paskudna rzecz.

    :)

    Cytuj
  • 4 wrz 2010

    czyli pieniądze już mają tylko im jeszcze dać władzę i już kraina mlekiem i miodem płynąca. Sprawiedliwość, dobre traktowanie i wysokie wypłaty dla pracowników, miodzo po prostu. Ja chcę głosować na tego co ma audi Q7 a nie na MO i Pana Kielana !!!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 5 wrz 2010

    Mieskańcy!
    Brońcierz siem prze kułactwo i przedsiembiorcami krwiopijcami fultratami. Tylko one co sie znajo na samorzomdzie mogo Was zratować.
    podpisano urzemdowo, senator Busztyg RP
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    moim zdaniem ludzie, którzy potrafili zbudować firmę i zarabiać spore pieniądze dużo lepiej nadają się do urzędowania niż nauczyciele (bez urazy). jeśli ktoś jest nauczony przychodzić do pracy tylko na kilkanaście godzin tygodniowo nie będzie wiedział jak to prowadzić interesy, zarządzać przedsiębiorstwem. ile trzeba poświęcić czasu i energii, by wreszcie osiągnąć sukces. tacy ludzie mogą uratować gminę, która jest już bardzo zadłużona. tutaj trzeba mądrego zarządzania i mądrej polityki

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    a próbowałaś kiedykolwiek "zarządzać" uczniami??? (z wszystkimi ich prawami a zero obowiązków)??? spróbuj wytrzymać jeden dzień a porozmawiamy o energii i "sukcesie" (również bez urazy)
    "zarządzać"- w sensie: okiełznać, wychować, nauczyć...

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    zarządzanie uczniami nie wymaga przedsiębiorczości. polega na czymś zupełnie innym, min. na umiejętności wybudowania swojego autorytetu, na umiejętności szanowania ucznia i uzyskania jego szacunku. polega na budowaniu takiej relacji z uczniami, gdzie z racji autorytetu jaki ma nauczyciel uczniowe będą w stanie "brać od niego" wiedzę, umiejętności, jego system wartości. myślę, że teraz niewielu nauczycieli potrafi zbudować to, co jest potrzebne, by młodzież ich szanowała, doceniała, lubiła. w tym zawodzie nie wystarczy mieć wysokiego poziomu wiedzy, trzeba mieć charyzmę.
    zawód nauczyciela, a bycie przedsiębiorcą to dwa inne światy. przedsiębiorca musi być kreatywny, odważny i przedsiębiorczy właśnie. zna zasady rynku, ekonomii, inwestowania itd. musi umieć zarządzać ludźmi, podzielić między nimi różne zadania, mieć wizję tego, co chce osiągnąć i konsekwentnie do tego dążyć. tutaj droga do sukcesu jest wyboista i pełna konkurencji. przedsiębiorca nie może brać kredytów bez opamiętania, a jeśli tak zrobi, to wkrótce stanie się bankrutem. nauczyciel niekoniecznie jest w tym wszystkim zorientowany, bo skąd miałby mieć tą wiedzę, a przede wszystkim takie doświadczenie? proszę przyglądnąć się wysokości zadłużenia gminy

    Cytuj
  • 8 wrz 2010

    Czarna,
    rozumiem, żę ze Twoją koncepcją, samorządowiec nie musi umiec budować autorytetu wśród społeczności? Podoba mi się to sztuczne budowanie ról w społeczeństwie.

    Ciekawe jak przykładowo funkcjonowała by nasza OSP, w której są: rolnicy, kucharze, fryzjerzy itd. Gdzie tutaj mówić o byciu dzielnym, odważnym, zdyscyplinowanym?
    przecież nauczyciel nie może być ekonomiczny i przedsiębiorczy?! sory, ale takich głupot dawno nie czytałem.

    Cytuj

Odpowiedz