Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 28 paź 2010

    pobożne życzenia i tyle.

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Czas wirtuozerii i rzemiosła nieubłaganie dobiega końca. Czas by gminę przejęli profesjonaliści. Liczą się ludzie, nie statystyki, inwestycje na kredyt i polityka jakby komunikacyjna. Doskonale rozumiem że niektórym będzie ciężko się z tym rozstać.

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Wracamy do domu i... w lodówce KIELAN

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Szanowni Państwo napracowałem się nad tym postem w Myslenickim Myśleniu dlatego nie chcę, żeby się zmarnował i podam go tu w wersji przetworzonej.
    Burmistrz Ostrowski bardzo dużo zrobił dla Myślenic. M.in pozyskał środki unijne w wysokości najwyższej średniej na głowę jednego miszkańca. Wśród tych środków znajduje się m.in 26 mln złotych na rozbudowę śmietnika. daje to w przeliczeniu kwotę ok. 650 złotych na głowę jednego mieszkańca gminy. Zakład będzie kosztował 46 mln czyli mieszkańcy ZUO dołoży 20 mln czyli kolejne ok 500 zł na głowę mieszkańca.
    Za to łączne 1150 złotych na głowę mieszkańca powstanie w Myślenicach Zakład Utylizacji Odpadów potocznie zwany śmietnikiem, który obsłuży następujące gminy:

    Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Limanowa (gmina wiejska), Łukowica, Mszana Dolna (gmina wiejska), Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark, Dobczyce, Sułkowice, Lubień, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Tokarnia, Wiśniowa

    Wymieniam tu tylko Gminy, proszę to sobie przełożyć na sołectwa i miasta? Czy ktoś sobie wyobraża dokładnie tą skalę kurka czy nie?

    Jeżeli nie, to ja pomogę:

    Limanowa, Bałażówka, Kanina, Kisielówka, Kłodne, Koszary, Lipowe, Łososina Górna, Makowica, Męcina, Młynne, Mordarka, Nowe Rybie, Pasierbiec, Pisarzowa, Rupniów, Siekierczyna (sołectwa: Siekierczyna I i Siekierczyna II), Sowliny, Stare Rybie, Stara Wieś (sołectwa: Stara Wieś I i Stara Wieś II), Walowa Góra, Wysokie,Glisne, Kasinka Mała (sołectwa:Kasina Mała-Dolna Wieś i Kasina Mała-Górna Wieś), Kasina Wielka (sołectwa: Kasina Wielka-Kasina Dolna i Kasina Wielka-Kasina Górna), Lubomierz, Łętowe, Łostówka, Mszana Górna, Olszówka, Raba Niżna, Chyszówki, Dobra (siedziba gminy), Gruszowiec, Jurków, Porąbka, Półrzeczki,Przenosza,Skrzydlna,Stróża,Wilczyce,Wola Skrzydlańska, Jodłownik, Góra Świętego Jana, Janowice, Kostrza, Krasne-Lasocice, Mstów, Pogorzany, Sadek, Słupia, Szczyrzyc, Szyk, Wilkowisko, Zbludza, Szczawa, Zasadne i Zalesie, Kamienica, Laskowa,Jaworzna, Kamionka Mała, Żmiąca, Strzeszyce, Ujanowice, Krosna, Kobyłczyna, Sechna,Jadamwola, Jastrzębie, Łukowica, Młyńczyska, Owieczka, Przyszowa (sołectwa: Przyszowa I i Przyszowa II 'Berdychów'), Roztoka, Stronie, Świdnik, Konina, Niedźwiedź, Podobin, Poręba Wielka, Słopnice Dolne (sołectwa I i V), Podmogielica (sołectwo II), Słopnice Górne (sołectwo III) oraz Granice (sołectwo IV), Piekiełko, Podłopień, Tymbark, Zamieście, Zawadka, Bieńkowice, Brzączowice, Brzezowa, Dziekanowice, Kędzierzynka, Kornatka, Niezdów, Nowa Wieś, Rudnik, Sieraków, Skrzynka, Stadniki, Stojowice, Dobczyce, Harbutowice, Rudnik, Biertowice, Krzywaczka, Sułkowice, Bojańczyce, Czasław, Dąbie, Gruszów, Kawec, Komorniki, Krzesławice, Krzyworzeka, Kwapinka, Mierzeń, Poznachowice Górne, Raciechowice, Sawa, Zegartowice, Żerosławice,Bogdanówka, Krzczonów, Skomielna Czarna, Tokarnia, Więciórka, Zawadka, Pcim (sołectwa: Pcim Centrum, Pcim-Krzywica i Pcim-Sucha), Stróża (sołectwa: Stróża Dolna i Stróża Górna), Trzebunia, Czechówka, Łyczanka, Siepraw (sołectwa:Siepraw I, Siepraw II i Siepraw III), Zakliczyn, Bogdanówka, Krzczonów, Skomielna Czarna, Tokarnia, Więciórka, Zawadka, Glichów, Kobielnik, Lipnik, Poznachowice Dolne, Węglówka, Wierzbanowa, Wiśniowa, Jawornik, Bęczarka, Krzyszkowice, Polanka, Bysina, Jasienica, Głogoczów, Zawada, Borzęta, Osieczany, Droginia, Łęki, Bulina, Trzemeśnia, Zasań, Poręba, Myslenice.

    To m.in zrobił dla miasta Burmistrz MO oprócz tego, że wybudował halę sportową i Orlika, no i oczywiście zadbał o sprawny wyładunek i załadunek mieszkańców na nowoczesnym dworcu. Podziękujmy mu za to 21 listopada.

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    [quote=kampaniola]Wracamy do domu i... w lodówce KIELAN[/quote]

    No i super! Jeszcze jak z piwem w ręku to niektórzy się ucieszą ;) A obecny Burmistrz nieuchwytny... Dobrze że choć na blogu można go zastać od czasu do czasu. Każdy raczej woli jak KTOŚ JEST niż jak GO NIE MA...

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    [quote]Wracamy do domu i... w lodówce KIELAN[/quote]

    nie tylko w lodówce, ale w ciasteczkach temp., na chodnikach, śmieciach, na drzewach strzępy. Mam nadzieję, że ten facet po sobie posprząta. Wyręczyłem go na drzewie w Trzemeśni, tak zezował z tej topoli, że mógł jakiś kierowca spowodować przez niego wypadek. Dla bezpieczeństwa swojego i bliźnich :)

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Dzięki "Wyładunek" za uświadomienie ludziom skali tego procederu. Nie chcę mieszkać w pobliżu miejsca, gdzie nieustannie będą zwożone tony śmieci. Nasze pięknie położone miasto oraz jego malownicze okolice powinny wabić turystów świeżym powietrzem i ciekawą ofertą, a nie ściągać pękate śmieciary. Jeśli dojdzie do rozbudowy ZUO, to jako Myśleniczanie nie będziemy kojarzeni z rekreacyjnym Zarabiem, a z wielkim śmietnikiem:( Może ludzie opamiętają się. Mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone i można zatrzymać tą szkodliwą dla nas inwestycję.
    Co to za polityka??? Dla mnie kadencja obecnego burmistrza i rady miasta zostanie zapamiętana w następujacych skojarzeniach:
    1.walka o rozbudowę śmietnika czyli ściąganie na nasze tereny ogromnych ilości syfu.
    2.nagminne wycinanie lub kaleczenie drzew.
    3. unikanie odpowiedzi na wiele pytań zadanych przez mieszkańców i prasę
    4. dopuszczenie do działania na terenie miasta i jego obrzeży szkodzących nam zakłądów typu asfaltownie
    5. upadek PKS i utrata dworca

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    irussus
    Zerwałeś kielona a powiesiłeś ostrowskiego pewnie

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Proszę Państwa ruszyła strona Macieja Ostrowskiego http://www.maciejostrowski.eu/
    "? 22.10.2010 - 15:43
    A ja ponowię pytanie. Jest jakaś lista ewentualnych "Kandydatów" Czy jest tajna i wyjdzie dopiero po wyborach, żeby potencjalni wyborcy nie mieli się czasu rozmyślić?"

    Kto płaci za tę stronę kandydata na burmistrza? Znów Dział Promocji?

    Ludzie "nie marnujmy czasu!" [COLOR=red]WYŁADUNEK[/COLOR]

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Strona nawet ładna, ale odnoszę wrażenie że gdzieś ją już widziałem...
    I ten czerwony kolor liter! Uff.
    Czytając program stwierdiłem że także jest mi w większości znany. Nie mogę sobie tylko przypomnieć z kąd?

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Pan burmistrz na swoim blogu pisze;
    ,,Panie i Panowie,
    Jak już wspominałem we wcześniejszych wpisach, dostrzegam wszystkie pytania i wszystkie też upubliczniam. Nie ma na blogu żadnej cenzury. Nie potrafię zrozumieć zajadłość niektórych internautów… boje się, że walczą o swoje partykularne interesy – stąd taka determinacja.”
    No tak pan Ostrowski dostrzega wszystkie pytania, tyko jak to wg zwyczaju my nie dostrzegamy odpowiedzi.

    Natomiast jesteśmy bardzo wdzięczni Panu, że wszystkie pytania Pan upublicznia bez cenzury.

    I znowu nowe słownictwo ,,ZAJADŁOŚĆ” oto nasz burmistrz mówi o mieszkańcach-wyborcach.

    A ciekaw jestem czy Pan Ostrowski zna powiedzenie ,,kto pyta nie błądzi”.

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Kampania powinna byc wesoła na luzie
    bo wtedy różnilibysmy się od reszty kraju i zrobili sobie dobra reklamę ... za darmo!!
    Widziałam dzisiaj burmistrza z ogromnym bukietem kwiatów ale się nie usmiechał...

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Tu chodzi i fooorsę kolego a z tym nie ma żartów ustawienie rodziny na 3 pokolenia...
    podobno kiedyś nie płacono za radzenie, naczelnicy i posłowie tez nie zbijali forsy no ale oni nie mieli takich wydatków jak teraz a jabłka kosztują... i ceny pna się do góry

    Cytuj
  • adzygmunt 28 paź 2010

    Szedł na Tadeusza?

    Cytuj
  • 29 paź 2010

    Pojawiła się video prezentacja na stronie http://wiktorkielan.pl/

    Cytuj
  • 29 paź 2010

    Jaką nagrodę otrzymał dziś burmistrz ???

    Cytuj
  • 29 paź 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Pojawiła się video prezentacja na stronie http://wiktorkielan.pl/[/quote ]

    No to jest wydarzenie na pierwszą stronę, jak Pan Kielan kichnie to będzie konieczne ogłoszenie epidemii. Ludzie litości ten człowiek nie nadaje się na to stanowisko a tutaj robi się z niego boga i wodza jedynie słusznego !

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    Ciekawe jak Kielan zapłaci Sawickiemu i Sikorze po wyborach za pomoc? Proponuję dożywotnie zwolnienie z podatku dla tych biznesmenów.
    Gowin górą!

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    Panowie spokój!!!

    Perspektywa - to marnej jakości prowokacja zwolenników Macieja, którzy umierają ze strachu przed zmianą władzy i odsunięciem od koryta.

    Ich nowa taktyka to szczucie kielanowców przeciw gowinowcom.

    TYMCZASEM ZMIANA NADCHODZI.

    WYŁADUNEK SITWY NA SKŁADOWISKO:)

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    I tak wygra Ostrowski, to po co to bicie piany, aż 29 stron pisania o niczym, idźcie ludzie na spacer, ostatnie podrygi pięknej jesieni za oknem... ja ide:)

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    Czy to prawda, że Ostrowski został zaliczony do 5 najlepszych burmistrzów MAŁOPOLSKI ?????? Podobno wczoraj na jakiejś konferencji w MDK o tym mówił Marszałek M Nawara. ( pytam bo nie wiem czy to fakt czy plotka )

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    MYŚLENICE PONOWNIE NAJLEPSZE!!!
    Drodzy opozycjoniści, ja już nawet nie chcę myśleć, jaką kolejną abstrakcyjną teorię wymyślicie na ten fakt!

    http://www.malopolskie.pl/Wydarzenia/index.aspx?id=6671

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    Panie Burmistrz GRATULUJE!

    http://d.polskatimes.pl/k/r/9/60/90/4ccbbdc1d033e_z.pdf

    takiego burmistrza trzeba Myślenicom. Doceniają, to na zewnątrz!

    Cytuj
  • 30 paź 2010

    Teorii żadnej nie wymyślimy. Marszałek Marek już tyle razy nagradzał i wyrażał wdzięczność, że dziwne byłoby gdyby nie zrobił tego poraz kolejny, w dodatku w samym środku kampanii wyborczej. Warte jednak uwagi jest to, że to Greta Jaros, Wiktor Kielan czy Rafał Zalubowski są mieszkańcami Myślenic a nie pan Nawara.
    Sami sobie odpowiedzcie czyje zdanie jest bardziej wiarygodne.

    Co do plebiscytu Gazety Krakowskiej przypomnę tylko pytanie jakie na burmistrzowskim blogu zadała Aurelia Stachowicz. Pytanie, które pozostało bez odpowiedzi.

    Aurelia:
    "Aurelia Stachowicz pisze:
    17 października 2010 o 18:33
    Panie Macieju
    Bardzo proszę o odpowiedź na zadane przeze mnie dwa pytania w poprzednim „Oskarowym” wpisie.

    A co do tego co powyżej. Proszę o informację jaka była w Pana kadencji całkowita kwota środków wydatkowana na reklamy i artykuły sponsorowane w Gazecie Krakowskiej i Polska The Times? Proszę również o informację na temat środków wydatkowanych na te same cele przez Zakład Utylizacji Odpadów?"

    Cytuj
  • 31 paź 2010

    Jak Nawara nie nagrodzi burmistrza który jako jedyny w rejonie zgodził się na śmietnik na własnym podwórku? Zwróćcie uwage KTO został nagrodzony i jakie na powiązania z Marszałkiem :D
    A naszemu gospodarzowi gratulując wyróżnienia podziękujmy za śmieci z tych okolić;

    [quote=Wyładunek]Szanowni Państwo napracowałem się nad tym postem w Myslenickim Myśleniu dlatego nie chcę, żeby się zmarnował i podam go tu w wersji przetworzonej.
    Burmistrz Ostrowski bardzo dużo zrobił dla Myślenic. M.in pozyskał środki unijne w wysokości najwyższej średniej na głowę jednego miszkańca. Wśród tych środków znajduje się m.in 26 mln złotych na rozbudowę śmietnika. daje to w przeliczeniu kwotę ok. 650 złotych na głowę jednego mieszkańca gminy. Zakład będzie kosztował 46 mln czyli mieszkańcy ZUO dołoży 20 mln czyli kolejne ok 500 zł na głowę mieszkańca.
    Za to łączne 1150 złotych na głowę mieszkańca powstanie w Myślenicach Zakład Utylizacji Odpadów potocznie zwany śmietnikiem, który obsłuży następujące gminy:

    Limanowa, Mszana Dolna, Dobra, Jodłownik, Kamienica, Laskowa, Limanowa (gmina wiejska), Łukowica, Mszana Dolna (gmina wiejska), Niedźwiedź, Słopnice, Tymbark, Dobczyce, Sułkowice, Lubień, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Tokarnia, Wiśniowa

    Wymieniam tu tylko Gminy, proszę to sobie przełożyć na sołectwa i miasta? Czy ktoś sobie wyobraża dokładnie tą skalę kurka czy nie?

    Jeżeli nie, to ja pomogę:

    Limanowa, Bałażówka, Kanina, Kisielówka, Kłodne, Koszary, Lipowe, Łososina Górna, Makowica, Męcina, Młynne, Mordarka, Nowe Rybie, Pasierbiec, Pisarzowa, Rupniów, Siekierczyna (sołectwa: Siekierczyna I i Siekierczyna II), Sowliny, Stare Rybie, Stara Wieś (sołectwa: Stara Wieś I i Stara Wieś II), Walowa Góra, Wysokie,Glisne, Kasinka Mała (sołectwa:Kasina Mała-Dolna Wieś i Kasina Mała-Górna Wieś), Kasina Wielka (sołectwa: Kasina Wielka-Kasina Dolna i Kasina Wielka-Kasina Górna), Lubomierz, Łętowe, Łostówka, Mszana Górna, Olszówka, Raba Niżna, Chyszówki, Dobra (siedziba gminy), Gruszowiec, Jurków, Porąbka, Półrzeczki,Przenosza,Skrzydlna,Stróża,Wilczyce,Wola Skrzydlańska, Jodłownik, Góra Świętego Jana, Janowice, Kostrza, Krasne-Lasocice, Mstów, Pogorzany, Sadek, Słupia, Szczyrzyc, Szyk, Wilkowisko, Zbludza, Szczawa, Zasadne i Zalesie, Kamienica, Laskowa,Jaworzna, Kamionka Mała, Żmiąca, Strzeszyce, Ujanowice, Krosna, Kobyłczyna, Sechna,Jadamwola, Jastrzębie, Łukowica, Młyńczyska, Owieczka, Przyszowa (sołectwa: Przyszowa I i Przyszowa II 'Berdychów'), Roztoka, Stronie, Świdnik, Konina, Niedźwiedź, Podobin, Poręba Wielka, Słopnice Dolne (sołectwa I i V), Podmogielica (sołectwo II), Słopnice Górne (sołectwo III) oraz Granice (sołectwo IV), Piekiełko, Podłopień, Tymbark, Zamieście, Zawadka, Bieńkowice, Brzączowice, Brzezowa, Dziekanowice, Kędzierzynka, Kornatka, Niezdów, Nowa Wieś, Rudnik, Sieraków, Skrzynka, Stadniki, Stojowice, Dobczyce, Harbutowice, Rudnik, Biertowice, Krzywaczka, Sułkowice, Bojańczyce, Czasław, Dąbie, Gruszów, Kawec, Komorniki, Krzesławice, Krzyworzeka, Kwapinka, Mierzeń, Poznachowice Górne, Raciechowice, Sawa, Zegartowice, Żerosławice,Bogdanówka, Krzczonów, Skomielna Czarna, Tokarnia, Więciórka, Zawadka, Pcim (sołectwa: Pcim Centrum, Pcim-Krzywica i Pcim-Sucha), Stróża (sołectwa: Stróża Dolna i Stróża Górna), Trzebunia, Czechówka, Łyczanka, Siepraw (sołectwa:Siepraw I, Siepraw II i Siepraw III), Zakliczyn, Bogdanówka, Krzczonów, Skomielna Czarna, Tokarnia, Więciórka, Zawadka, Glichów, Kobielnik, Lipnik, Poznachowice Dolne, Węglówka, Wierzbanowa, Wiśniowa, Jawornik, Bęczarka, Krzyszkowice, Polanka, Bysina, Jasienica, Głogoczów, Zawada, Borzęta, Osieczany, Droginia, Łęki, Bulina, Trzemeśnia, Zasań, Poręba, Myslenice.

    To m.in zrobił dla miasta Burmistrz MO oprócz tego, że wybudował halę sportową i Orlika, no i oczywiście zadbał o sprawny wyładunek i załadunek mieszkańców na nowoczesnym dworcu. Podziękujmy mu za to 21 listopada.[/quote]

    Jeszcze raz gratulując nagrody, M007

    Cytuj

Odpowiedz