Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 8 lis 2010

    Byłem dziś na spotkaniu w Domu Ludowym na Górnym Przedmieściu.
    Mam po nim kilka wniosków, merytorycznych i jeden czysto wrażeniowy. Może więc ten jeden: Pan Bronek rzeczywiście nie ma serca posyłając swoich synów na te spotkania.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    [quote]Faktyczne dla mamuśki potrzebna jest super niania ale dla mamuśki nie dla dzieci. To jest przykład, że dzieci mają dzieci. Strach pomyśleć co z tych dzieci wyrośnie. Jak będzie powieszony list gończy to też dzieciom powie żeby się do tego pana modlili? Oto tacy ludzie popierają i głosują na Ostrowskiego.

    Podobnym przypadkiem jest Wacławek. On ma jeszcze halucynacje, może jest na dopalaczach. Pokaż Wacławek gdzie mamuśka napisała ,,co trafnie napisała mamuśka, to sekta”.
    [/quote]
    Dlaczego obrażasz ludzi popierających Ostrowskiego wiele jest tu głupich wypowiedzi z jednej jak i z drugiej strony dlatego nie uważam że masz prawo do takich wypowiedzi każdy popiera tego w kogo wierzy i to jest jego prywatna sprawa a ty nie masz prawa to wysuwania takich zarzutów

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Oczywiście popieram, niejednokrotnie bezpardonowe ataki zwolenników W Kielana są na prawdę nieprzyjemne. Zwłaszcza przeprowadzane przez niezalogowanych nasłanych gości. Według mnie mają one charakter konwulsyjny a racze są to ruch końcowe które występują zazwyczaj przed zatrzymaniem czynności życiowych , w tym wypadku chodzi o śmierć polityczną i klęskę w nadchodzących wyborach samorządowych.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Almanzor, wierzę że jako osoba inteligentna nie do końca jesteś przekonany o tym co napisałeś. Istnieje też i sabotaż polityczny w postaci celowego i hamskiego klakierstwa. A uwierz mi na słowo że IP's niektórych gości powtarza się dla wypowiedzi "za" i "anty". Nie jest to wina sztabów czy samych piszących. Kontrola nad tym zjawiskiem powinna iść z "góry". W tym przypadku od redakcji tego forum.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Cytat"A uwierz mi na słowo że IP's niektórych gości powtarza się dla wypowiedzi "za" i "anty". "
    A skąd znasz IP użytkowników?
    Jeżeli administrator udostępnia IP osobom "postronnym"to ja dziękuję.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    [quote]Cytat"A uwierz mi na słowo że IP's niektórych gości powtarza się dla wypowiedzi "za" i "anty". "
    A skąd znasz IP użytkowników?
    Jeżeli administrator udostępnia IP osobom "postronnym"to ja dziękuję.[/quote]

    Nie udostepniamy IP. Użytkownik mysleniczanin007 nie jest administratorem tej strony, nie zostal udzielony mu dostep do panelu administracyjnego ani zadnych danych.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Almanzor, wierzę że jako osoba inteligentna nie do końca jesteś przekonany o tym co napisałeś. Istnieje też i sabotaż polityczny w postaci celowego i hamskiego klakierstwa. A uwierz mi na słowo że IP's niektórych gości powtarza się dla wypowiedzi "za" i "anty". Nie jest to wina sztabów czy samych piszących. Kontrola nad tym zjawiskiem powinna iść z "góry". W tym przypadku od redakcji tego forum. [/quote]

    Kolega chyba nie zna treści Ustawy o ochronie danych osobowych, więc chciałbym mu ją przypomnieć:
    http://blog-daneosobowe.pl/?p=362

    Chyba że kolega jest poza prawem ...... a to już podlega pod odpowiedni paragraf. A uwierz mi kolego udowodnienie tego jest niezmiernie łatwe, podobnie jak udowodnienie źródła przecieku :)

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    [quote=Redakcja napisał:[hr][quote]]Cytat"A uwierz mi na słowo że IP's niektórych gości powtarza się dla wypowiedzi "za" i "anty". "
    A skąd znasz IP użytkowników?
    Jeżeli administrator udostępnia IP osobom "postronnym"to ja dziękuję.[/quote]

    Nie udostepniamy IP. Użytkownik mysleniczanin007 nie jest administratorem tej strony, nie zostal udzielony mu dostep do panelu administracyjnego ani zadnych danych.[/quote]

    Miło to przeczytać, bo koledzy Myśleniczanin007 i Wyładunek niejednokrotnie sugerowali, że mają wiedzę na temat tego, kto kryje się pod takim czy innym nickiem. Wyrażało się to w uwagach kierowanych pod adresem Wesołego Strażaka i Wacławka. Było to przynajmniej niesmaczne...

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Redakcja nie ma nic wspólnego z tym co napisałem, podoba mi się jednak szybka reakcja. Wacławek nie strasz mnie paragrafem, bardzo Cię proszę, nie masz się przecież czego bać, piszesz TYLKO jako Wacławek prawda? Ciekawa jest też reakcja "Gościa", widać nie jest tak różowo, kolorowo i prawnie - poprawnie że mój tekst wywołał taką reakcję. Bardzo ciekawe.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Wacławek nie strasz mnie paragrafem, bardzo Cię proszę, nie masz się przecież czego bać, piszesz TYLKO jako Wacławek prawda? Ciekawa jest też reakcja "Gościa", widać nie jest tak różowo, kolorowo i prawnie - poprawnie że mój tekst wywołał taką reakcję. Bardzo ciekawe.[/quote]

    To nie ja cię straszę, bo prawo jest po to by się do niego stosować. A na marginesie to nie ty a ja już byłem tutaj straszony jako zwolennik Ostrowskiego, więc może odpuść sobie te głupie wywody. Zresztą jakie można mieć zaufanie do zwolenników wiadomej opcji politycznej skoro zamiast rozmowy dochodzi do zastraszania i grożenia, co najgorsze, ostatnim razem zrobiła to osoba pisząca do SEDNA ?

    Czy twierdzenie : "Jaki Pan taki Kram" jest tutaj na miejscu ? Odpowiedź pozostawię czytelnikom.
    Smutne, że tak musi wyglądać kampania, gdzie obrażanie oponentów i zwolenników przeciwnej opcji jest na porządku dziennym, ale historia pokaże, kto umie wygrać a kto przegrać honorowo.

    PS. Tak piszę tutaj tylko jako Wacławek od momentu kiedy zarejestrowałem swój nick (wcześniej także), a zarejestrowałem go, gdyż zauważywszy z jakimi ludźmi prowadzę dyskusje, stwierdziłem, że nagle pod moim nickiem zaczną się znajdować różnorakie wypowiedzi, których autorem nie jestem.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    A mnie ciekawi, czym Waść się zajmujesz, że o każdej porze dnia i nocy jesteś aktywny na forum? 1771 postów, kapelusze z głów!!

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Widocznie Wacławku "osobie piszacej do SEDNA" nie spodobała sie obraźliwa merytoryka jaką kierowałeś do Cyrka i Grety J. Epitetami nikt jeszcze nie wygrał, no może oprócz piaskownicy. Piszesz o prawie Wacławek, tylko nie wiem w jakim celu, nie złamałem prawa o którym piszesz, masz na to dowód w postaci postu Redakcji tego portalu. Więc nie bardzo wiem o jakim prawie piszesz.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote]A mnie ciekawi, czym Waść się zajmujesz, że o każdej porze dnia i nocy jesteś aktywny na forum? 1771 postów, kapelusze z głów!! [/quote]

    Ostatnio odwiedzili mój profil: Greta J., Nomad, Fajter i Brut. Ciekawe kto pisze często jako gość i jest tak bardzo zainteresowany moim profilem ? :)
    Wiecie co, ta polityka już wam rozumy odbiera :)

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Jestem bogatym bezrobotnym ;)

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Ja mam takie pytanie z innej beczki. Wybudowałem sobie zakład produkcyjny 50m od żeki raby. Niestety podczas ostatnich więkrzych opadach zabrało mi trochę parkingu. Gdzie mogę złożyć podanie z prośbą o przesunięcie koryta raby o jakieś 200m ? Acha pragnę zaznaczyć, że jestem takim samym przedsiębiorcą jak cooper. Zdajęsobie sprawę , że wybudowałem zakład na terenie zalewowym, ale kupiłem działkę po okazyjnej cenie. tylko ta francowata raba mi trochę przeszkadza. Za wszystkie ewentualne pomoce z góry dziękuję.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Widocznie Wacławku "osobie piszacej do SEDNA" nie spodobała sie obraźliwa merytoryka jaką kierowałeś do Cyrka i Grety J. Epitetami nikt jeszcze nie wygrał, no może oprócz piaskownicy. Piszesz o prawie Wacławek, tylko nie wiem w jakim celu, nie złamałem prawa o którym piszesz, masz na to dowód w postaci postu Redakcji tego portalu. Więc nie bardzo wiem o jakim prawie piszesz. [/quote]

    To wg ciebie jak napiszę do kogoś nawiedzony znaczy, że należy go straszyć i mu grozić?
    Jako inteligentna osoba zapewne wiesz, że każdy jest pod jakimś względem nawiedzony. Ty, Ja, Greta, Cyrk nie jesteśmy wołami i mając swoje zdanie którego tak mocno bronimy właśnie jesteśmy nawiedzeni (obsessed). Każdy ma jakąś obsesję, ale czy to jest powód by mu grozić ?

    Druga sprawa właśnie twoje twierdzenia że wiesz że niektórzy piszą raz "za" a raz "anty", więc powiedz mi skąd to wiesz, skoro przed chwilą się z tego wycofałeś po reakcji Redakcji?
    Może prawdziwiej byłoby napisać że podejrzewasz, a nie wiem, bo to jest wierutne kłamstwo !!!
    Ciekawe ile kłamstwa tutaj siejecie by dobrnąć do zamierzonego celu (teraz piszę do was)? Podejrzewam, że więcej jest tu kłamstw niż prawdy. IMHO - nie chciałbym takiej opcji politycznej rządzącej w moim mieście :(

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Wacławek, nie zmieniaj kontekstu mojej wypowiedzi. Napisałem że Redakcja nie ma nic wspólnego z tym co napisałem. Wiem do czego zmierzasz Wacławek bo sam zaaranżowałem taki tok dyskusji, wlaśnie moim poprzednim postem. Już pisałem niejednokrotnie Wacławku że uważnie czytam forum i zauważam zbieżności (similarities) w merytoryce wypowiedzi. Już o tym pisałem. Dziwnym było by przypadkiem żeby dwóch/dwoje gości miało identyczną stylistykę. Z mojego doświadczenia jest to mało prawdopodobne.

    Pamiętam moją wspaniałą profesorkę Języka Polskiego która systematycznie wyłuskiwała prace pisane przez tę samą osobę dla różnych kolegów nie tylko na tym samym roku. Wszystkich dziwiło jak ona to robiła, jednak większość bała się zapytać w obawie o późniejsze podejrzenie i ewentualny "mikroskop". Ja jednak byłem na tyle bezczelny że zapytałem. Ku mojemu zdziwieniu profesorka wyjaśniła pewne kwestie podobieństw stylistycznych. Zainteresowało mnie to na tyle że poświęciłem zagadnieniu więcej niż 5min mojego cennego studenckiego czasu.

    Trzeba się baaaardzo starać Waclawek, żeby uciec od tych podobieństw. Niektórzy na tym forum nawet o tym nie pomyśleli. Zawczasu napiszę że nie będę wskazywał ŻADNYCH wypowiedzi lub informacji w tym temacie. Pozostanie to moją słodką tajemnicą. Mam do tego prawo.

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Tajger nie pisze do SEDNA

    Cytuj
  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote=Mysleniczanin007]
    Trzeba się baaaardzo starać Waclawek, żeby uciec od tych podobieństw. Niektórzy na tym forum nawet o tym nie pomyśleli. Zawczasu napiszę że nie będę wskazywał ŻADNYCH wypowiedzi lub informacji w tym temacie. Pozostanie to moją słodką tajemnicą. Mam do tego prawo.[/quote]

    Wiesz chętnie bym usłyszał twoją opinię, bo z tego co pamiętam dwu lub nawet trzykrotnie napisałeś pod moim adresem że jestem MO :) Myślę że pamiętasz. Dlatego śmiem wątpić w twoje umiejętności, a dodatkowo zapewniam cię że po zarejestrowaniu nie pisałem jako gość, ba, nawet się nie wylogowywałem, więc znowu się mylisz, ale przecież ci tego nie udowodnię więc szkoda czasu na dywagacja w tym temacie.

    Ważne jest to, że już chyba wiesz że nie jestem burmistrzem, bo już się bałem, iż ktoś mnie osadzi nawet wirtualnie na stanowisku, którego nawet nie chciał bym za darmo piastować, widząc że każda jego dobra decyzja jest niczym niezwykłym, zwykłym obowiązkiem, ale każde nawet najmniejsze potknięcie powoduje niemiłosierne wrzaski społeczne.

    Dobrze że są tacy ludzie których te stanowiska cieszą, oby tą radością nie były inne cele :)

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Powtórzę tylko: Myślenicom gratulujemy Wacławka

    Cytuj
  • Wacław Nowak 8 lis 2010

    [quote=tajger]Tajger nie pisze do SEDNA

    [/quote]
    Normalnie jaja :) Jak na zawołanie są tu wszyscy, Tajger, Nomad, Greta, M007 :) Cała śmietanka. To już można się domyślać skąd nagle tylu gości się wypowiada :)

    Tajger jeżeli nie piszesz do sedna to uważam że się marnujesz. Nadajesz się tam jako zastępca naczelnego :)

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Napisałem że masz podobny styl i nie ździwiłbym się gdybyś był samym mistrzem. Wspólnym mianownikiem w tym przypadku jest lawiranctwo i wyłuskiwanie z kontekstu najmniej ważnej informacji i rozdmuchiwanie jej w celu zamazania konkretu zawartego w tekscie pytania. Tak samo jak robi to Maciej na swoim blogu, myślę że nie muszę podawać przykładów. Zadna odpowiedz zarówno Twoja jak i Bloggera nie jest napisana wprost, choć muszę przyznać Wacławek że im dłużej prowadzisz ze mną polemiki tym jest u Ciebie lepiej, chociaż masz dalej "skoki w bok". Kiedyś napisałem że jeszcze będą z niego ludzie, Wacławek z każdego można zrobić człowieka, wystarczy poświęcić mu trochę czasu i pracy. I zauważam że w Twoim przypadku ta nauka nie idzie w las. ;) Jak chcesz to potrafisz.

    Zapomniałem dodać że chcieć to znaczy nie bać sie polemiki. Wyjść do ludzi na spotkanie, zarejestrować się na forum czy nawet odpowiadać na blogu. Ale trzeba to robić. Jak można oburzać sie stwierdzeniem że nie rozmawia się o tych których nie ma? Przecież to ich wybór że go (GMO) z nami nie ma. Oficjalnie znaczy się, prawda Macieju. Serdecznie pozdrawiam. ;)

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    witam...
    ja tak troszeczkę poza Waszym sporem...
    chciałbym żebyście mi przybliżyli kwestie środowisk popierających danych kandydatów... czy po wygranych ich zwolennika ustawią się w kolejki do nowego Burmistrza po... hmmm... podziękowania? i czy to nie będzie obciążeniem dla nas podatników?
    pozdrawiam zwolenników wszystkich kandydatów...

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 8 lis 2010

    Szanowny Pan Wacławek - zgodność poglomdu na rzecz.
    Szanowny Panie Wacku, Mieskańcu!
    Widze tu Pańsko imteligemtnoś jako w osobie popierajomcej Pan Burmiszcz
    Maciej, rze mianowicie Pan doruwnywa tu Pan Zdzich wiernościo przekonań, lojalmnościo, umiłowaniem Pan Maciej edcetera.
    Jako takiemu zaprzyznam Panu na forumie oficjalmny tytuł:
    Wierny Ponocnik Pana Burmiszcza
    kturysz sam jako Pan Zdzch od dawien nosze w zaszczyceniu.
    Jednakowosz widzomc Pana tu nieoddawien czas i wypominajomc to zapuźnienie z pomoco, do tytułu dodaje siem jako dopisanie "Drugiego stopnia" gdzie Pan Zdzich Pierszego.
    Jesteś Pan tedy:
    WIERNY PONOCNIK PANA BURMISZCZA MACIEJA DRUGIEGO STOPNIA
    gdzie pierszego tylko najzacniejsze w miast persony.
    noś tenż tytuł z dumo i honorem jak sam ja - Pan Zdzich
    pozdrawiam
    Zdzichó
    ps. no i nikturen nie pomorzono Panu Zdzichó z wiedzo gdzie by nakupić morzna walizek?

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    [quote]A Kielanowcy umieją tylko straszyć co widać po wpisach Tajgera który też pisze dla Sedna i Dziennika Polskiego.[/quote]

    [quote=tajger]Tajger nie pisze do SEDNA [/quote]

    Widzę, że Tajger nie pisze do Sedna, ale pisze do Dziennika Polskiego, czego nie zaprzeczył !

    Tu Cię mamy tygrysku ... :-)

    Cytuj

Odpowiedz