Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • BEata 17 lis 2010

    Sztabowi Pana Kielana dziękujemy za promocję miasta. Jeśli taki wizerunek miasta, kandydat na burmistrza szerzy w sieci - to ja dziękuję bardzo. Jeśli ktoś jest w stanie pokazywać z takiej strony Gminę, którą che zarządzać - to mówi mi już Tylko tyle ze nie chodzi tu o dobro Myślenic ale chyba o własne.

    Acha i rozumiem ze jeśli Pan W.K. zostanie burmistrzem dzień po wyborach wszystko się zmieni. Wyczaruje nam dworzec, zmniejszy ceny, a Myślenice staną się centrum światowej gospodarki.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote=soterclub.pl]
    Naucz się człowieku pisać poprawnie, polszczyzna głupcze, polszczyzna...jestem zwolennikiem, nie wstydzę się tego, ale przesadzasz że za to ktoś powinien bęknąc...gdzie masz oczy, że tyle niesprawiedliwosci dzieje się w gminie i na świecie, a Ty wypalasz z czymś takim...wstydziłbyś się, naprawde, że też też Twoja rodzina jeszcze niezauważyła Twojego upokorzenia...mimo wszystko pozdrawiam Racjonalistów

    [/quote]ty sie naucz poprawnie czytac! Racjonalisto

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Obskurny spot. Czy ta manipulacja Kielana nie ma kresu?
    Wyładować dziada. Za taki spot powinien się smażyć z piekielnych czeluściach.
    Głośno w LO o tym spocie dzisiaj i każdy ma podobne zdanie nawet nauczyciele.

    Kielan - NIGDY W ŻYCIU nie oddam na ciebie głosu. Jesteś przegrany. A wszystko jednym spotem. Kto ci to doradził.

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 17 lis 2010

    po pierwsze: nie jestem zwolennikiem Macieja Ostrowskiego.

    jednak spot Wiktora Kielana to najochydniejszy zabieg tej kampanii. siega po tak niskie instynkty i stawia jego autorow na poziomie dzieciakow w szkole podstawowej. wysmiewanie do znudzenia telewizyjnego przejezyczenia burmistrza przez Wiktora Kielana, ktory sam przed kamera wypada sztywno i traci cala naturalnosc, jest bynajmniej nie na miejscu.

    Ujecia sie powtarzaja jak gdyby spot byl tworzony dla ludzi ograniczonych percepcyjnie. ten spot jest wstretny. uwazam ze bardzo duzo stracil Pan Wiktor w ostatnich dniach kampanii: straszy niczym wielki brat na kazdym rogu miasta, do tego ciezarowki z banerami, jak kazdy z kandydatow nie potrafil sie porozumiec w sprawie kampanii - a ktos mogl tu wyjsc na tego rozsadniejszego i ustapic... a teraz ten spot... fuj! z calym szacunkiem dla Pana, Panie Wiktorze, ale to jest ochydne. od dawna sledze Pana wystapienia w mediach, bylem na dwoch spotkaniach przedwyborczych i kibicowalem Panu, bo wydawal sie Pan alternatywa, ale w tym momencie musze powiedziec NIE!.

    przykro mi, ze sie na Panu zawiodlem:(

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Panie Wiktorze ja też mam odczucie, że ten spot to był "strzał w kolano" :(
    Pięknie Pan "wypromował" naszą gminę w internecie....
    Może pora zmienić hasło wyborcze na: "Liczy się władza..." ?

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Nie bardzo rozumiem o co tyle hałasu. Nie zauważyłem niczego nieprawdziwego w tym spocie. Niezauważanie czegoś wcale nie oznaczam, że tego nie ma. To nie jest fotomontaż - tak niestety wyglądaja Myślenice. I co zabolało, że to ktoś pokazał?
    Jakże inaczej niz laurka z halą, strzelnicą i pustymi boiskami koło "Dwójki".
    Właczcie wyobraźnie i zastanówcie się jak Was i Wasze miasto widzą inni, a zapewniam, że ma niesamowity potencjał, tylko nikt nie chce go zauwazyć i uruchomić, przynjmniej do tej pory.
    Przestańcie sie nawzajem opluwać i pomyslcie o przyszłości.
    Proszę rzetelnie ocenić za i przeciw.
    Potencjał jest w ludziach.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Również przed chwilą obejrzałem spot Kielana w TVP3, i nie wiem czy śmiać się czy płakac.

    Jak ktoś wyżej wspomniał - piękna promocja miasta. Zapomniał tylko wrzucić zdjęć z powodzi. Wszystko z dodatkiem apokaliptycznej wizji elekcji kogoś innego, brakiem dworca, wyciętymi drzewami i pozostania w mieście wytwórni asfaltu.

    Słabe.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Powiem tak:
    Największą wadą tego spotu jest to, że nie pokazuje prawdy. I to wcale nie w temacie asfaltowni czy baraków w Jaworniku bo to też prawdziwy kawałek miasta.
    Ten post to sabotaż, bo przedstawia Wiktora Kielana, człowieka otwartego i sympatycznego jako zawziętego inwkizytora, który wprost straszy z ekranu.
    Wiem, że Wiktor zajęty do bólu spotkaniami nie odpowiada za pomysł tego spotu.
    Może też jest tak, że nie ma co przywiązywać wagi do kilkuminutowej prezentacji i traktować ją bardziej jako wyborczy gadżet - bardzo nieudany.
    W każdym razie spot szkodzi Kielanowi bo właśnie jego pokazuje innym niż jest naprawdę.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Ja juz wymiotuje Kielanem znów dzis w skrzynkach Kielan i to w 3 formach mniejszy srdni i wiekszy . Ja już nie mogę - Kielan WYWALAJ z mojej skrzynki - nie chce Cie u mnie i w MOICH Myślenicach !!

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    To przepraszam - Kielan tego filmu nie oglądał przed opublikowaniem? Autorzy mu go nie nie pokazali, żeby mógł go zaakceptować? No biedny Wiktor, jego własny sztab strzelił mu samobója.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Byłam zdecydowana, że zagłosuję na Wiktora Kielana, lecz po oglądnięciu tego spotu mówię stanowczo NIE NIE NIE... Fotel burmistrza to funkcja bardzo zaszczytna i na pewno nie zasługuje ten Pan na tę funkcję.. Ktoś dzisiaj mi pięknie powiedział "KOBIETO NIGDY NIE ODDAWAJ GŁOSU NA KOGOŚ KTO W SWOJEJ DRUŻYNIE MA ARTYTÓW, ORGANISTÓW ITD" to ludzie kompletnie nie przygotowani merytorycznie i zawodowo..

    PANIE KIELAN NIGDY W ŻYCIU JUŻ NA PANA NIE ZAGŁOSUJE, POKAZAŁ PAN JAK LICZĄ SIĘ DLA PANA LUDZIE... BRAK SZACUNKU DLA KONTRKANDYTA TO BRAK ELEMENTARNYCH ZASAD DOBREGO WYCHOWANIA I ZWYKŁEJ LUDZKIEJ PRZYZWOITOŚCI.

    SPOT POKAZAŁ CAŁĄ PRAWDĘ...

    GŁĘBOKO, bardzo głęboko się zawiodłam. DLATEGO ZAGŁOSUJE NA MACIEJA OSTROWSKIEGO, który prowadzi bardzo merytoryczną i spokojną kampanię!

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Nie wiem czy oglądał. Być może ktoś go przekonał ,że ten spot jest dobry.

    W każdym razie największym przekłamaniem w tym filmiku jest osoba Wiktora Kielana.
    On naprawdę nie jest taki:)

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Tajger, Pan Wiktor to człowiek rozumny i spewnością powienien nad wszystkim czuwać i akceptować poczynania sztabu. Gdy zostanie burmistrzem też bedziesz go tak usprawiedliwiał? Jak już w trakcie kampanii nie może sobie z tym wszystkim to jak ma wyglądać przyszłość?

    MYŚLENICE DZIĘKUJĄ KIELANOWI... "CZAS ZE SCENY ZEJŚĆ"- taką piosenkę PANU DEDYKUJĘ...

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Mam pytanie: czy z powodu nieudanego spotu cała kampania Kielana wzięła w łeb? Wydaje mi się, że inteligentny człowiek nie zmieni zdania po obejrzeniu kilku ponurych ujęć. Nie wszyscy są tak medialni i fotogeniczni jak obecnie Ostrowski, który długo się wyrabiał żeby jakoś wypaść przed kamerą.
    Spot jest fatalny ale co to zmienia?
    Szum przyciąga uwagę, jak widać po aktywności trolli efekt został osiągnięty.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    ja również jestem zażenowana tym co zobaczyłam dzisiaj w TVP3 , tym bardziej iz spot był pokazywany wraz ze spotami wyborczymi z innych miast , które były na poziomie ,pokazywały propozycje co można zrobić , pokazywały piękno regionów. Po obejżeniu spotu Pana Kielana poprostu wezbrała we mnie złość. Uwazam ,że takie pokazanie miasta, to jest uderzenie w nas wszystkich Mysleniczan, ja wiem że problemy tu przedstawione istnieją, ale myślę,że P.Kielan nawet gdyby wygrał i tak ich nie rozwiąże, musiałby być czarodziejem. Nasze miasto jest piekne , każde miasto ma swoje słabe strony, ale czy dobry gospodarz . czy kandydat na gospodarza pokazuje to w ten sposób? Brak Panu szacunku do Myslenic i do Mysleniczan. Nie robi się tak, to jest cios poniżej pasa. Każdy z nas znajdzie coś w Myslenicach co mu się nie podoba, lecz są też dobre strony, nie uważam że wszystko jest do bani, a smolarnia , wysypisko , jest w wielu miastach . Proszę oglądnąć spoty wyborcze , czy znajdziemy jeszcze gdzieś taki okropny? Miałam na Pana głosować ale nie będę, teraz to wiem

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote=Marla]Mam pytanie: czy z powodu nieudanego spotu cała kampania Kielana wzięła w łeb? Wydaje mi się, że inteligentny człowiek nie zmieni zdania po obejrzeniu kilku ponurych ujęć. Nie wszyscy są tak medialni i fotogeniczni jak obecnie Ostrowski, który długo się wyrabiał żeby jakoś wypaść przed kamerą.
    Spot jest fatalny ale co to zmienia?
    Szum przyciąga uwagę, jak widać po aktywności trolli efekt został osiągnięty.[/quote]

    No i znowu stara metoda wszyscy co krytykują Kielana to TROLLE czyż nie !!!!
    No ale liczą się ludzie! szkoda że tylko swoi!!!
    A wyborczy filmik to miodzio po prostu i tyle !!!!

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    No i mleko się wylało.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Bo ludzie Kielana stoją tam gdzie stali, a my stoimy tam gdzie..... Ostrowski ?

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Świetny film wyborczy! Utwierdził mnie Pan, panie Wiktorze, żeby głosować.
    Na Ostrowskiego.
    Chociaż wcześniej chciałem na Pana.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Kielan - no to pojechałeś po bandzie. Oddam głos na Gowina.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Film to totalna porażka, tu jest pełna zgoda. Ale śmieszą mnie wpisy, że miałem głosować na pana Wiktora ale teraz się na nim poznałem itp itd. Typowy chwyt propagandowy mający na celu uwiarygodnić krytykę. Kolego piszący pod kilkoma nickami - daj sobie już spokój, nie masz co robić tylko pisać w kółko to samo, idź na spacer, poczytaj książkę etc. Chyba że potrafisz mi wmówić że nagle 70 procent piszących tu ludzi było zwolennikami pana Kielana i nagle im się oczy otworzyły. Spot choć ohydny takiego przewrotu by nie zrobił.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Film faktycznie beznadziejny, małostkowy i żenujący. Niepotrzebne to było. Sztab przesadził!

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    58 stron debaty to dość dużo dobrze że to nie papier bo by było kilka tomów Ostrowczyki PA PA i tak z nami nie wygracie LUDZIE obudźcie się ten OSTR zafunduje nam takie podwyżki że asz strach może KIELAN coś pocznie w tej sprawie Maciej się wypalił niech odpocznie .DAJCIE głos na nowych nie na ostrowczyków bądź nakogo a nie na tą bandę ostrow misk urbań i można by było wymieniać . KONIEC Z NIMI dajcie głos na nowych . ZA 4 lata będziemy krytykować i TO OSTRO

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    mama baw dzieci i etc. nie wypisuj bzdur i już idz spać z mężem jak masz albo jak samotna mama idz pożal się swojemu GURU w politykę przed wyborczą w Myślenicach się nie baw

    Cytuj

Odpowiedz