Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 17 lis 2010

    Od promowania miasta jest promocja !!! Ostatnim czasem miałem okazję odwiedzić dział promocji i co wchodzę wszystkie komputery włączone na miasto info i sympatyczne panie zamiast zając się promocją siedzą i klikają na kontrkandydatów pana Macieja.
    Film rewelacja przynajmniej ukazuje prawdę !!!
    Co niby można pokazać w Myślenicach jak tu się nic nie dzieje , wielkie mi halo bo wybudowali halę ale co z tego jak zarządzają ja niekompetentni koledzy
    Szczerze mam dość obecnej władzy byle kto Gowin , Kielan ale nie obecny burmistrz !!!

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Ten spot to naprawde wstyd dla miasta , i to jest intelektualista dla mnie naprawdę wstyd - walczyć należy do końca ale swoje miasto swój dom trzeba zawsze szanować !!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    cała prawda ; niekompetentni koledzy np. MISKA taki pseudo nauczyciel WF stary pierdzioch w politykę ma chęć się wkręcić niech dzieci bawi stary tata

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Czy moralne jest zdobywanie głosów młodzieży po przez stawianie im alkoholu ??
    Pytanie do wszystkich , ostatnio taka sytuacja miała miejsce jestem zażenowany ...

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    cała prawda konkrety w tej sprawie każdy chciał by usłyszeć kto to taki stawia alkochol przed wyborami śmierdząca sprawa konkrety

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Banda ostrowczyków, stary pierdzioch cudny dialog .... liczą się ludzie ....po prostu.....a ci co nie popierają Kielana to pewnie WON!!!! z urzędów, szkół i w ogóle z gminy no nie?
    liczą się ludzie ......panie Bambojak ???? ale swoi no nie ????

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    dlaczego w spocie nie pokazano nieudolnie budowanej hali w Osieczanach , straszy już od paru lat sterczącym metalem, to chyba u zacnego pana S T

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Uspokój się bo jeszcze dobra osobiste naruszysz !!! tu się tylko Ostrowskiego krytykuje !!!

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    won to za mało powiem wesoły strażaku na emeryturkę ludzie ostrowczyków LICZĄ się ludzie to słowa nie rzucone na wiatr kampania wyborcza musi być troczę brutalna ale jak ci to nie pasuje to świętojebliwy strażaczku idz do remizy i za miesiąc zbieraj datki z kalendarzami się przejdz i bańkę wypij pozdrawiam panie Bambojak . DOBRE .

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    FILM PANA KIELANA POKAZUJE M.IN WYCIĘTE DRZEWA NA ZARABIU POD KTÓRYMI MIESCI SIE PLAC ZABAW DLA DZIECI. ZOSTAŁY ONE WYCIĘTE PONIEWAŻ ZAGRAŻAŁY DZIECIOM BAWIĄCYM SIE TAM BYŁY STARE I SPRUCHNIAŁE... WEDŁUG PANA ŹLE SIE STAŁO ?? PRZECIEŻ SAM PAN MA DZIECI KTÓRE Z PEWNOŚCIA NIE JEDEN RAZ SIE TAM BAWIŁY...

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    OSTROWSKIEGO trzeba krytykować bo tylko za swojej kadencji spęd bydła wsiowego nia pseudo Dniach Myślenic mu wyszedł w 2010 GO przerosło I TO JEST DOWÓD ŻE JEST już zmęczony zozgoryczony w 100 procentach WYPALONY NOWI LUDZIE SĄ POTRZEBNI CHOĆ BY Z MARSA ALE NOWI demokracja i tego typu fora pozwalają MI krytykować takich jak OSTROWSKI TUSK KOMOROWSKI

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Żałosne po prostu...... no ale pisz dalej prostaczku.... liczą się ludzie !!!

    Cytuj
  • 17 lis 2010
    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Mam pytanie . Jakie poparcie ma pan Kielan w Borzęcie ?? No i co o nim sądzą ludzie z Borzęty ???

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    A tu widzę właśnie przygotowano wersję okrojoną, bez wizerunku Ostrowskiego ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=Cac1IA3s-xU

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    w której nie znikają komentarze http://www.youtube.com/watch?v=K4znHLZ-Kg0

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Simi66 jeśli wg. Ciebie drzewa na Zarabiu zagrażały dzieciom, to jak Ci się wydaje, kto był odpowiedzialny za ich pielęgnację? Ostrowski był burmistrzem od 8 lat, wcześniej był zastępcą Kurowskiego. Dlaczego drzewa przez jego kandencję były zaniedbane, a potem nagle tak wiele z nich zostało wyciętych? Dla mnie taka postawa jest skandaliczna!

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    liczą się ludzie .człowieku ludzie Twojego pokroju szerzą zament na tym forum . prostaki strażaki to TY nieubliżając prawdziwym strażakom . LICZĄ SIĘ LUDZIE kiedyś zrozumiesz ale będzie za późno . idź na Zarabie tam dwie bańki poszły PYTAMY WSZYSCY PODATNICY W CO CO CO UKOCHANE ZARABIE W CO CO CO

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote]Żałosne po prostu...... no ale pisz dalej prostaczku.... liczą się ludzie !!![/quote]
    Och jaki mądry, jaki piekny !!!

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Nie brońcie Pana Kielana i nie wciskajcie ludziom kitu, że on sam nie wiedział w czym występuję bo to jest po prostu śmieszne :-)

    Dorosły człowiek, kandyduje na Burmistrza a o takich sprawach nie wie :-)

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote]Nie brońcie Pana Kielana i nie wciskajcie ludziom kitu, że on sam nie wiedział w czym występuję bo to jest po prostu śmieszne :-)

    Dorosły człowiek, kandyduje na Burmistrza a o takich sprawach nie wie :-)[/quote]

    Masz rację- teraz mydlą oczy ludziom, że Kielan nie wiedział w czym występuje i co mówi ... ;D

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    piszę PANIE KIELAN jak to Pan wyborcom przedstawi wydatki na konkretne cele jak my wyborcy będziemy mogli się dowiedzieć na co poszły nasze pieniążki mało konkretów oby to nie były obietnice plan rozmowy z ludźmi na ten temat by się przydał konkrety ale to mi się podoba ROZMOWA z WYBORCAMI

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Oj tam mydlą ... Taki Bambojak to ię raczej pieni prostaczek jeden.
    Mam pytanie . Jakie poparcie ma pan Kielan w Borzęcie ??
    No i co o nim sądzą ludzie z Borzęty ???

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Podobno autorem spotu jest bombajek

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Podobno Ostry organizuje jutro spotkanie na Dolnym, w strażnicy.
    Chyba nie nagłaśnia bo się boi.

    Nie wie ktoś o której? Poszedłbym...

    Cytuj

Odpowiedz