Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 18 lis 2010

    Po wczorajszym spotkaniu na Dolnym mam pytanie kto jest ważniejszy w sztabie wyborczym pana Kielana on czy pan Sawicki ? bo sądząc z tego kto ile mówił to nie wiem ....

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Ja też mieć ochota poszła na spotkanie z burmistrz Ostałowska.
    Mieć jedna problema.

    Czy na strażnica wpuszczać z samurajska miecza?

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    A możecie mi powiedzieć od kiedy rozpoczyna się nowa kadencja? Bo jeżeli wygra Pan Kielan będzie to czas na wyprowadzenie się z Miasta. By żyło się lepiej.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Ej wesoły?!

    To Ty jesteś Andrzej Żelazna Ręka?
    Prezes Wodociągów = wesoły strażak?

    To Ci niespodzianka:)

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Mama nadzieję, że Pan Zalubowski i sztab Pana Kielana zbieraja perełki prasowe aby wykorzystać później we właściwym celu t.j. sprawdzić rozliczenia.

    Szkoda, że nie mamy żadnej renowacji - mozna by było wycinki schować do blaszanej kuli i za 100 lat sprawdzić co było prawdą.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Jak na razie to Ostrowski doprowadził do wyprowadzenia się kogoś z Myślenic

    To dopiero fukces:)!

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Mówiłem żeby uważać bo jakby czasem Kielan przeszedł to zaczną się prześladowania. Ja widać już trwają spisy ludności która nie jest za Kielanem.

    Boże chroń Myślenice przed powrotem do przeszłości.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]Mówiłem żeby uważać bo jakby czasem Kielan przeszedł to zaczną się prześladowania. Ja widać już trwają spisy ludności która nie jest za Kielanem.

    Boże chroń Myślenice przed powrotem do przeszłości.[/quote]

    Wydział Promocji schodzi na psy.
    Tyle kasy biorą i nic lepszego nie potrafią wymyśleć.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Ty drwal masz jakąś obsesję. Już dwa razy napisano mi że jestem z Działu Promocji.
    Nie macie innych linii obrony, czy nie zdajecie sobie sprawy z tego że dużo ludzi nie chce Kielana?

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Wuj Józef składać oświadczenia lustrowana:

    Nigdy nie pracowała, nie pracować dla Wydział Promocja!

    Zajmować bardzo odpowiedzialna stanowiska: Ważna Powiatowa Drogowca

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]Ty drwal masz jakąś obsesję. Już dwa razy napisano mi że jestem z Działu Promocji.
    Nie macie innych linii obrony, czy nie zdajecie sobie sprawy z tego że dużo ludzi nie chce Kielana?[/quote]

    Przepraszam. Musiałeś mieć wcześniej inny nick.
    Przecież nie pisałbym dwa razy że jesteś z Wydziału Promocji.

    Raz by wystarczyło.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Podobno będzie na spotkaniu mowa o obsmarowującym Myślenice Filmie Promocyjnym Kielana. Wiecie coś na ten temat.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Zapraszamy wszystkich myśleniczan na spotkanie u nas na Dolnym Przedmieśiu.
    DOLNE ZAWSZE ZA "OSTRYM"

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Drawlu - raz jesteś jako mielonka a raz jako drwal. Czyżbyś był Rafałem Zaluboskim, bo ten miłuje mieszanie, dokładnie jak ty DRWALU MIELONKO.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Przyjdziemy, Zobaczymy, Zwyciężymy!

    Wiktor Kielan górą!:)

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Mam nadzieję, że przyjdzie na spotkanie ukochany kandydat "Rudy" diabeł.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Zgadza się Dolne jako ta lepsza część Myślenic zawsze była za Ostrym i w niedzielę się to nie zmieni.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]Przyjdziemy, Zobaczymy, Zwyciężymy!

    Wiktor Kielan górą!:)[/quote]
    Nie górą tylko na górze śmieci :)

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    A odpowiedzi na pytanie jak nie ma, tak nie ma (zresztą już nie pierwszy raz.) Tak liczą się ludzie !!!

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Chętnie byśmy widzieli na Dolnym Rudego, ale on chyba nie będzie w stanie przyjść, bo musi towarzyszyć Kielanowi na harbatce. Jakby tam ktoś zadał trudniejsze pytanie to przecież Pan Kielan mógłby się zaciąć i musi być pomoc Rafała lub przynajmniej Sawickiego przy udzieleniu odpowiedzi.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]A odpowiedzi na pytanie jak nie ma, tak nie ma (zresztą już nie pierwszy raz.) Tak liczą się ludzie !!![/quote]

    Panie Prezesie, zajmij się Pan wodociągami i zapchanymi kanałami,ok?:)

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Panie prezesie pokazałeś Pan wczoraj taki popis swojej inteligencji, Te Pana trudne pytania... szkoda mówić. Zajmij się Pan lepiej swoimi rurami

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Pan Prezes zadał wczoraj kilka pytań:

    Jedno prowokacyjne, mające ośmieszyć Kielana, za którego wypowiada się podobno pan Sawicki. Prezes zapomniał że sam wypowiada się za Macieja.

    Drugie odnośnie wolności prasy i debaty ,której nie było. Zapomniał biedaczek, że debaty odmówił również Pan Leszek Gowin. I to z tych samych prawie powodów.

    Trzecie odnośnie programu Kielana dla młodych. Dostał dość wyczerpującą odpowiedź więc zamilkł.

    O występach reszty Drużyny Macieja szkoda nawet wspominać.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    No pięknie!! Awansowałem na PREZESA !!!!!! No a pytania.... pewnie trudne były skoro pan Sawicki musiał pomagać.
    No ale może wróćmy do kampanii.. spotów...śmietników... i Raby która z winy Ostrowskiego powódź nam robiła.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Tadek Sawicki prosił tylko żeby Drużyna Macieja nie robiła dymu na sali i pozwoliła mieszkańcom rozmawiać z kandydatem.

    Z drugiej strony marnie to wygląda jak Maciej musi rzucać swych najbliższych współpracowników na tego typu starcia.
    Nikt inny przy nim nie został???

    Cytuj

Odpowiedz