Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 18 lis 2010

    Wódy nie potrzebuje - jak trzeba będzie to se zarobie.
    Pokazali prawde i w tym cały problem.
    Jak nie lubiałem Kielana - to po tym mam dla niego szacunek.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Krzyś jak możesz tak pisać!

    Przecież w barakach w Jaworniku nie mieszka tylko margines społeczny i alkoholicy!
    Urząd Miasta zaniedbał tych ludzi w sposób karygodny!

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Dzięki temu spotowi możemy dowiedzieć się jak żyje część mieszkańców naszej gminy. Może dzięki nagłośnieniu tej prawy ktoś podejmie działania żeby pomóc tym osobom. Pan Kielan chce pokazać, że ludziom trzeba i można pomagać, a problemy da się rozwiązać. Do tej pory w naszej gminie wiele poważnych problemów zamiatało się pod dywan.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Pal licho samego spota.
    Po komentarzach na jego temat ze strony zwolenników MO, widać jedno.
    Ta śmietanka, skupiona wokół swojego guru, dobrze odżywiona na bankietach z taką pogardą wywpowiada się o ludziach z Jawornika, że to aż boli.

    TAM MIESZKAJĄ NORMALNI LUDZIE!
    Może nie wszystkim się w życiu tak powiodło jak Panu U. czy Pani T.!
    Bardzo jestem ciekaw ich karier na wolnym rynku, jeśli Maciej przegra wybory.

    Ja nie jestem zwolennikiem spota. Ale jestem zwolennikiem prawdy na temat waszej polityki.
    Pani Małgosiu!
    MOgliście zadbać choćby o to aby niektórym usunąć grzyba ze ścian ale wolicie przecinać wstęgi na strzelnicy.
    Oto wasza polityka

    Wstyd!

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Wszystkich mondralińskich a szczególnie pana Kielana zapraszam na rzetelną wizytę w Jaworniku z policją , strażą miejską i pracownikiem socjalnym. Odechciałoby wam się demagogii i pisania szczytnych tekstów raz dwa zapewniam. Nikt z was tam nie był tylko bazujecie na Sednie i głupawym wyborczym spocie i to jest wasza wiedza na temat baraków.Przestańcie pieprzyć, jestem ciekaw jak wygra Kielan to co zrobi. Poczekam po jego zwycięstwie pół roku i się przypomnę.Jeszcze raz powtarzam wybierzcie się tam najlepiej wieczorem a potem pogadamy cwaniaczki.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Dlaczego Pan Kielan wstydzi się swojej zony. WOLONTARIUSZKI

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote=cyrk]Szanowni Państwo

    Oto publikacja obiecanych przez Pana Kielana dokumentów:

    http://www.wiktorkielan.pl/aktualnosc/55,zobacz-zeznanie-podatkowe-wiktora-kielana.html

    Przepraszamy za opóźnienie.[/quote]

    W dokumetach, które przedstawił Pan Kielan są dane osobowe osób trzecich. Czyżby przyszły burmistrz nie znał prawa o ochronie danych osobowych ?

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Dresiarze z os.Strusia glosują na W.Kielana

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Na wczorajszym spotkaniu na Dln.Przedmieściu Pan Kielan chwalił dokonania Pana wójta Obajtka z Pcimia oraz pomoc jaką mu niesie poseł "jabuszko".

    Czyżby PIS sprzedał Ostrowskiego.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    PIS Myślenicki już dawno położył krzyżyk na Ostrowskim.
    Tylko on o tym jeszcze nie wie.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote=:[hr][quote]cyrk napisał]Szanowni Państwo

    Oto publikacja obiecanych przez Pana Kielana dokumentów:

    http://www.wiktorkielan.pl/aktualnosc/55,zobacz-zeznanie-podatkowe-wiktora-kielana.html

    Przepraszamy za opóźnienie.[/quote]

    W dokumetach, które przedstawił Pan Kielan są dane osobowe osób trzecich. Czyżby przyszły burmistrz nie znał prawa o ochronie danych osobowych ?[/quote]

    Mamy zgodę tych osób na ich publikację.
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    To dobra nowina bo nie miałem na kogo głosować. Na Pis - nigdy w życiu.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Dzisiaj o 18.00 Na Strażnicy OSP Dolne Przedmieście - spotkanie z Maciejem Ostrowskim, kandydatem na Burmistrza MiG Myślenice.

    Zapraszamy.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    A JA BYM ZACHĘCIŁ WSZZYSTKICH(ŁĄCZNIE Z KANDYDATAMI NA STANOWISKA) DO ODDANIA KRWI DLA NASZEGO KOLEGI!MOŻE W CZASIE TJ WIELKIEJ NAGONKI TO BĘDZIE KILKA CHWIL GDZIE UDA SIĘ WAM USIĄŚĆ I ODPOCZĄĆ-WIĘCEJ INFORMACJII TU http://orzelmyslenice.futbolowo.pl/orzelmyslenice/news,716865,wazne-potrzebna-krew-dla-piotrka-baly-.html

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]Dzisiaj o 18.00 Na Strażnicy OSP Dolne Przedmieście - spotkanie z Maciejem Ostrowskim, kandydatem na Burmistrza MiG Myślenice.

    Zapraszamy.[/quote]

    To sobie przypomniał o Myślenicach na 3 dni przed wyborami...

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    No to pewnie na Dolnym już pracują saperzy :)))

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Cikawe czy powie na zebraniu o nowych podwyżkach i to znacznych, po wyborach.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Ja się przejdę posłuchać i zadać parę niewygodnych pytań. Chciałbym usłyszeć prawdziwe odpowiedzi a nie tylko to czym zarzuca nas tu sztab Kielana.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Prawdziwe odpowiedzi na prawdziwe pytania?

    Zadaj pytanie o asfaltownię!

    Usłyszysz: wszystko jest zgodne z prawem!

    :)

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Ja też idę zapytam o strzelnicę i asfaltownię i wysypisko.
    Dla czego mamy słuchać tylko jednej strony, która pochodzi z frakcji Liczą się Ludzie a raczej Liczy się władza.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Nie zapomnij zapytać o Bronka i jego plany na przyszłą kadencję

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Gizbern nie musisz iść - kup se dzisiejszą Myslenicka Gazetę - na 2 stronie Pan Burmistrz wszystko wyjaśnił.
    Artykuł w stylu "świat w/g burmistrza"

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Aha - ja też sie wybieram - widziałem wczorajszy "desant", to ciekawe kto dziś będzie.
    Zastanawia mnie tytlko, czemu do tej pory aktywność burmistrza i desantu była taka mała. Nagle ktoś se przypomniał o Dolnym?
    A fuj. Ostatnie spotkanie Burmistrza z mieszkańcami dolnego było chyba z pięć lat temu.
    Wybory czynią cuda lepsze niż Ojciec Pio!

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Artykuł w Myślenickiej podpisany nazwiskiem i imieniem burmistrza Macieja Ostrowskiego jest publikacją wyborczą, w tytule nawiązującą do niedoszłej debaty.

    Czy Pan Burmistrz zapłacił MARG-owi za tą publikację?

    Czy rachunek za 2/3 strony GM znajdzie się w rozliczeniu jego kampanii?

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    A ja nie mogę się doczekać sobotniej ciszy wyborczej.

    Cytuj

Odpowiedz