Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 18 lis 2010

    LOL na 63 stronie tego tematu o godzinie 13.45 napisał:"Odpowiedzialność za każde miejsca socjalne leży po stronie opieki społecznej, nie Burmistrza więc nie trafiasz ze swoimi próbami oskarżenia."

    Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej to jednostka organizacyjna urzędu miasta. kierownik ośrodka podlega burmistrzowi. http://ops.myslenice.pl/
    proszę się douczyć zanim się pan/pani wypowie publicznie. czyli jednak burmistrz odpowiada.

    Almanzor dzis o 16.08 napisał:"Który z przyszłych radnych odważył się tam pojechać solo i pogadać z tym ludźmi, nie pytałem co prawda ale odpowiedź znam ŻADEN!!! Pojechała ekipa i nakręciła "opium dla ludu" i to jest finał opowieści."

    SEDNO, którego wydawcą jest pan Kielan dwukrotnie poruszało temat mieszkań socjanych. były na miejscu osoby z otoczenia pana Kielana. proszę zapytać mieszkańców kto interesuje się ich losem, kto się znimi spotykał i rozmawiał. powiedzą panu.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Niezdecydowanym na kogo postawić krzyżyk w niedzielnych wyborach polecam zakupić Gazetę Myślenicką w której Burmistrz odpowiada na liczne trudne pytania i sprawy- także te zadawane wielokrotnie w tym i innych wątkach.

    POLITYKA KOMUNIKACYJNA
    Czyli brak dworca w Myślenicach.

    ŚMIERDZĄCE INTERESY
    Wytwórnia mas bitumicznych.
    Składowisko odpadów.

    STREFA PRZEMYSŁOWA- CZYLI DOKĄD POPŁYNĄ INWESTYCJE

    MIASTECZKO "SENIORA", KTÓREGO NIE BYŁO

    KTO SPŁACI MOJE DŁUGI ... ?

    SĄDOWE POTYCZKI I STAWIANIE PŁOTÓW

    PO CO MI ONI SKORO WSZYSTKO WIEM NAJLEPIEJ

    Wszystko to w Gazecie Myślenickiej.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    po niedzieli wszystkim wam przejdzie pamiętacie jak to KUROWSKI hotel idyskotekę na zarabiu rozwalił jak podłe pseudo geotermalne ogrzewanie w szkole w Jaworniku zachwalał nawet RMF był teraz SZA CICHO SZA CZAS NA CISZĘ i po OSTROWSKIM nie będą płakać

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    do obiektywny i nie tylko
    a dlaczego burmistrz nie odniesie się do swoich wieloletnich zaniedbań w związku z mieszkaniami socjalnymi w Jaworniku? w tym temacie brak wytłumaczenia? nie można przerzucić odpowiedzialności na osoby trzecie np. na starostę?

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    O chłopcy już z dolnego wrócili ???

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    do wesołego strażaczka buraczka prostaczka wolno pisać co się chce ile ci Ostry płaci za gonienie po stronach pewnie się mu spowiadasz co gdzie w trawie piszczy lekko brutalnie

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Byłam na spotkaniu i muszę przyznać, że do dzisiaj nie wiedziałam na kogo oddam swój głos. Teraz już wiem MACIEJ OSTROWSKI TO ODPOWIEDNI KANDYDAT. Co do pana Sawickiego to aż płakać się chce.. Co ten człowiek opowiada?

    BRAWO PANIE MACIEJU, piękne Pan wypunktował pana Sawickiego i pokazał kto ma większą kulturę...

    MACIEJ OSTROWSKI TO JEST TO :)

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Czaje jest hala piekne inwestycje fajnie kolorowo ale panie Maćku czemu przez 4 lata pana nie widac czemu nie ma z panem jakies zdrowej komunikacji??
    Ujawnia sie pan przed wyborami ti spotkanie tam spotkanie a przez cala kadencje pana widzialem na dniach myslenic przy otwarciu raz ;/
    Wiec co jezeli pan ponownie wygra to znow pan zniknie ??

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Wesoły a u mnie jest inaczej, ekipa Ostrowskiego jeździ cztery razy na dobę i zakleja wszystko nawet plakat Ostrowskiego powieszony dwie godziny wcześniej. Nie wiem czy oni są ślepi czy jakąś normę muszą wyrobić.

    Spotkanie na Dolnym to taki wykład jak będzie pięknie, tyko kiedy i za co nie wiadomo. Kredyty bardzo bezpieczne i jak na razie mamy ich mało można jeszcze zaciągać nowe.

    Edyta
    Burmistrz na dolnym Przedmieściu powiedział, że jest burmistrzem i z tego powodu musi mieć opozycję. A opozycja jest przecież od krytykowania oczywiście jak ma co krytykować.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Takie spotkamia powinny odbuwać się na terenie dworca PKS w taką pogodę jaka jest dzisiaj i wszystkim nie widzącym problemu coś może by zaświtało.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Jeśli ktoś próbuje zmanipulować opinię publiczną to sedno, jeśli ktoś próbuje skucić nasze społeczeństwo to ludzie Kielana, Sawickiego i dyżurny krytyk Zalubowski. Ciągła walka, krytykowanie wszystkich i wszystko co zostało zrobione.Wystarczy prześledzić wpisy od trzech lat burmistrz i jego otoczenie jest atakowane. Z pokorą Ostrowski znosi te ataki - BO LICZY SIĘ TO CO SIĘ ZROBIŁO I ZROBI DLA MIESZKAŃCÓW, a nie pusty bełkot i prywaty.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    No bo trochę tych grzeszków Maciej ma...

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    W Nowym Targu też mają burzyć dworzec, jeśli ktoś myśli że gmina powinna budować dworzec i stać się jego właścicielem to pojęcia nie ma o finansach publicznych. Jako konsument maże aby w mieście powstało 7 hipermarketów, blisko tanio szybko.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Wypunktowany został Sawicki. Wypunktowany został Sikora z jego "BUDAMI na kółkach" za które chciał unikać opłat do urzędu, tłumacząc że od handlu samochodami nie powinno się płacić podatku od nieruchomości na której się handluje. Ciekawe bo stawał samochodami na miejscach Urzędu miasta na których to miejscach "Budy" jak sam powiedział warte 80tys zł stały cały czas robiąc za sklepy "obwoźne" i wielce oburzony że Burmistrz kazał mu płacić podatki jak każdemu innemu przedsiębiorcy. Normalnie koszmar. Niektórzy to na prawdę chcieli by być poza prawem i nie płacić w ogóle podatków. I tak wyglądają najwięksi sponsorzy Kielana.
    Zdanie sobie tylko umocniłem. Ostrowski wypunktował każdego i to w przeciwieństwie do oponentów z pełną kulturą co jest nagrane przez TV, więc nie będzie żadnych spraw o zniesławienie przy takich dowodach.
    Najlepsze zdanie jakie wywołało ogólny aplaus, nie pamiętam który z Kielanowców coś się czepiał, to niebezpośrednie zarzucenie Ostrowskiemu kombinacji, na co Ostrowski odparł że: Wiele różnych rzeczy możecie mi zarzucać ale nigdy nieuczciwości i tym położył wszystkich na łopatki, a gdy Sikora w zdaniu wrzucił w pytaniu do burmistrza PRZEKRĘT, mało co nie doszło do pozwu w trybie wyborczym. Jednak Pan Sikora sprytnym słowotokiem z podkulonym ogonkiem przestraszony SPRAWĄ o zniesławienie wycofał się i za chwil kilka zniknął z sali.
    Nie chcę by tacy ludzie brali udział w polityce jak ci od Kielana. Dlatego tylko Ostrowski.

    Podziwiam was Kielanowcy za waszych mentorów. Myślę że mądre społeczeństwo uchroni nas od takich rządów.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    A jeśli ktoś uważa, że gmina powinna nabywać udziały w przedsiębiorstwach typu PKS to o czym ma pojęcie?

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Znowu coś pomyliłeś spotkaniowcu

    Słowa przekręt użył Tadek Sawicki. Burmistrz krzyczał na sali kilka razy aby to odwołał bo go pozwie w trybie wyborczym

    Tadek to jednak twardziel i nie pękł. W końcu Maciej zobaczył, że nic nie wskóra więc się ładnie uśmiechnął i powiedział, że obaj kandydują w wyborach więc nie będzie się z nim sądził choć by wygrał:)

    Tak było
    :)

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Izolda to Ty próbujesz manipulować. Na Dolnym Burmistrz nie po raz pierwszy przechwalał się budowlami nawet dworcem, którego nie ma a pokazany tam plan dworca to plan, który już dawno jest nieaktualny. I kto manipuluje? Burmistrz chwali się ile to Unia dopłaca. Przecież żeby Unia dopłaciła to najpierw Polska musi wpłacić składkę. A składka z czego ta składka jest, z naszych podatków. Gmina dopłaca do inwestycji to też nasze podatki. Burmistrz powiedział, że dzieci są dowożone na halę sportową za darmo, płaci za to Gmina. A z czego ta Gmina ma pieniądze na dowóz dzieci? Od nas ma Izoldo, z naszych podatków.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Zgadza się.
    Mieszkańcom pokazano stary plan dworca, z większą ilością miejsc dla autobusów.

    Prosta manipulacja.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    spotkaniowiec bredzisz chyba byłeś na innym spotkaniu.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]
    007 zastanawiam się czy sztab pana Kielana ma podpisaną umowę na wynajem słupów elektrycznych pod reklamę ??
    Bo jeśli nie to chyba łamią przepisy no nie????
    odpowiedź jest prosta TAK lub NIE ?????
    czy tak trudno jej udzielić ??? bo liczą się ludzie , no i nie boimy się trudnych pytań.[/quote]
    strażak, jaki to problem wykonać 1 telefon ???
    Nie znasz nawet kompetentnej instytucji, w której udzielą Ci tak ważnej wiadomości ?
    Jeśli tak Ci na niej zależy to nie widzę problemu, ja tak długo na nią bym nie czekał...

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]Zgadza się.
    Mieszkańcom pokazano stary plan dworca, z większą ilością miejsc dla autobusów.

    Prosta manipulacja.
    [/quote]

    Żadna manipulacja. To ty manipulujesz. Ostrowski dokładnie powiedział i porównał Wielkości dworca w Krakowie i tego w Myślenicach w stosunku do ilości mieszkańców.

    Przyjacielu - zaślepiony jesteś.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Mówił o dwrocu w Kraku - zgadza się:)

    ALE POKAZAŁ NA PLANSZY WERSJĘ MYŚLENICKIEGO DWORCA JAKĄ KIEDYŚ PRZEDSTAWIŁO MPK ŁÓDŹ.
    TA KTÓRĄ ROBI KOŹMIŃSKI JEST CAŁKIEM INNA!!!!!!

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Zupełnie genialnie został natomiast wyprowadzony w pole pan Maciej przez jedną panią.

    Pani zapytała go o planowane inwestycje na dolnym przedmieściu. Z całej wymienionej przez Macieja listy, dociekając punkt po punkcie okazało się , że nie zostaje prawie nic.
    W końcu burmistrz powiedział, że ważną inwestycją na dolnym będzie zabezpieczenie brzegu raby.

    I to tyle co miał dla mieszkańców.
    :)

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Drogi gościu i myślisz sobie że jak Kielan będzie burmistrzem to Sawicki i Sikora oraz cała reszta podczepionych biznesmenów również będzie uczciwie płacić podatki????Ja zarabiam grosze i nigdy nie spóźniłam się z podatkami choć nie jest mi łatwo. Przywileje szlacheckie muszą się skończyć więksi płacą więcej.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Zygmunt nie wiem o co Ci chodzi z tym dworcem bo teraz PKS jest MPK Łódź ale MPK jest w 100% własnością Gminy Łódź. Czyli tak upraszczając Gmina Myślenice sprzedała udziały Gminie Łódź.
    Więc Gmina pod rządami Ostrowskiego wg. niego nie ma pojęcia o komunikacji a Gmina Łódź jest specjalistą od takiej działalności. Ciekawe nie rozumiem.

    Spotkaniowiec gdybym potrafił tu wkleić taki sam plan, który został pokazany na spotkani na Dolnym to musiałbyś zmienić zdanie a w komputerze mam wszystkie wcześniej prezentowane plany dworca. Na zaprezentowanym planie było prawie dwa razy więcej stanowisk dla autobusów niż aktualnie się mówi.
    W Myślenicach powinno się i to szybko szukać nowego miejsca pod dworzec bo to jak słyszymy to następna Galeria. Z tego co wiem to są już dwie lokalizacje. Ale Ostrowskiego to przerasta.

    Cytuj

Odpowiedz