Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 18 lis 2010

    Pan Wiktor ma wizję i lokalizację pod nowy dworzec, wystarczy postawić [X] przy Jego nazwisku !

    [.] ... ...
    [X] Wiktor Kielan
    [.] ... ...

    A życie stanie się prostsze

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Izolda i podobni, to naciskajcie Ostrowskiego niech doprowadzi do zamknięcia firmy p. Sawickiego i p. Sikory, to przecież tyko 250 miejsc pracy u p. Sawickiego i 100 u p. Sikory razem 350 miejsc pracy. A podatki przez nich płacone spłacimy my, ciemna masa, aby spłacić zaciągnięte kredyty przez Gminę.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Drogi gościu... proszę ....

    Taki oto dworzec wg relacji pokazał dziś burmistrz mieszkańcom.

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    Tymczasem buduje się coś zupełnie innego

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    [quote]spotkaniowiec bredzisz chyba byłeś na innym spotkaniu.[/quote]

    To się okaże jak poleci film z tego spotkania. Cieszcie się bo podobno szykuje się coś na drugą turę. Po takim filmie może nawet połowa zwolenników Kielana zmądrzeje i stwierdzi jaką manipulacją była przynależność do nie tego kandydata.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Co ten Maciej sobie j*j* z nas - mieszkańców robi ?
    Przecież to STARA i już NIEAKTUALNA wersja "dworca", obecnie zbliżonego do pawilonu handlowego z paroma przystankami !

    Czy ja wyglądam na idiotę Panie Ostrowski ?!

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Tajger - mylisz się to nie był ten dworzec. Poza tym nie ważne jaki pokazał bo i tak nikt na ten temat nawet nie zapytał nawet Kielanowcy nie mieli nic do powiedzenia a była ich siła :). Oni są mocni jak mogą sobie poklepać w klawiaturę tajniacko, a jak przychodzi do rozmowy to ogonki pod siebie i ucieczka - taka opozycja to jak śmietanka, a noszą się za wielkich znawców. Żałuję że nie było tam Zalubego, bo chętnie popatrzyłbym jak on tuli uszki ze swoimi plotami w których nie ma deka prawdy, rozjechany faktami jak kicaj na asfalcie.

    Dworzec służy do załadunku i wyładunku pasażerów i Ostrowski powiedział dokładnie że za to przejęzyczenie przeprosił kilkukrotnie dawno temu.Fanatycznego Kielankwca nic nie przekona więc jak grochem o ścianę.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    No nie Spotkaniowiec, jak to nie ważne co pokazał. Halo albo ktoś dopuszcza się oszczerstwa i to poważnego moim zdaniem albo rzecz niesłychana burmistrz na spotkaniu przedwyborczym z mieszkańcami pokazuje zupełnie inny plan dworca (w domyśle bardziej dla nich akceptowalny) niż ten który będzie budowany! Nie chce nawet myśleć, że to prawda.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Napiszę prawdę. Przyszłam na to zebranie ponarzekać i popyskować na Ostrowskiego, ale po kilku pytaniach do niego, zadanych przez innych, byłam pod wrazeniem. On na prawdę jest OK. Słuchanie jego jest pokrzepiające a dążenie do celu jaki założy jest ogromne. Co ważne wie czego chce i co może. Nie obiecuje rzeczy, wydawało się prostych ale powiedział szczerze, że na to w przyszłym budżecie nie wystarczy środków bo jest dużo ważniejszych rzeczy. Na spotkaniu z Wiktorem wszystko co się powiedziało było do zrobienia, a tutaj jest inaczej. Jest rzeczowo ale w rzeczywistych możliwościach gminy. Przekonałam się że on jedyny mówi to co zrobi i obiecuje to co zrobi. Na pytanie czy zrobi pan to, odpowiada że tego się nie da i to mnie przekonuje. U Wiktora wszystko jest do zrobienia i to jest podejrzane. Ostrowski stąpa po rzeczywistym gruncie, Wiktor niestety po złudzeniach i marzeniach.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]No nie Spotkaniowiec, jak to nie ważne co pokazał. Halo albo ktoś dopuszcza się oszczerstwa i to poważnego moim zdaniem albo rzecz niesłychana burmistrz na spotkaniu przedwyborczym z mieszkańcami pokazuje zupełnie inny plan dworca (w domyśle bardziej dla nich akceptowalny) niż ten który będzie budowany! Nie chce nawet myśleć, że to prawda.[/quote]

    Piszę ci że nie wiem co pokazał. Może wtedy wyszedłem. Poza tym sprawa dworca dla mnie nie jest sprawą strategiczną, a autobusu też ie kupuję.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Ala, czy jak tam naprawdę na imię. Proszę cię dość już mam tych tekścików w stylu, byłem za Kielanem ale po... zmieniłem zdanie albo wahałem sie itd. Twój tekst na kilometr śmierdzi propagandą więc daruj sobie i pisz wprost. Jak czytam takie wpisy to tracę jakąkolwiek ochotę głosować na pana Maćka.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Tu nie chodzi o to czy sprawa dworca jest sprawą strategiczną czy nie (choć moim zdaniem to raczej ważna rzecz) tylko o fakt rzekomej lub nie dezinformacji mieszkańców przez burmistrza i to na 2 dni przed wyborami.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]Ala, czy jak tam naprawdę na imię. Proszę cię dość już mam tych tekścików w stylu, byłem za Kielanem ale po... zmieniłem zdanie albo wahałem sie itd. Twój tekst na kilometr śmierdzi propagandą więc daruj sobie i pisz wprost. Jak czytam takie wpisy to tracę jakąkolwiek ochotę głosować na pana Maćka.[/quote]

    Czuć na kilometr że siejesz propagandę Kielana a piszesz takie kłamstwa. Ty na Maćka? Weź się ogarnij i prześpij bo już bredzisz.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]Tu nie chodzi o to czy sprawa dworca jest sprawą strategiczną czy nie (choć moim zdaniem to raczej ważna rzecz) tylko o fakt rzekomej lub nie dezinformacji mieszkańców przez burmistrza i to na 2 dni przed wyborami.[/quote]

    Dobrze wiesz że chodzi wyłącznie o punkt zaczepienia się i złapania jakiejkolwiek możliwości oplucia kandydata którego nie lubisz.
    A robienie z dworca wielkiego halo jest żenujące i szkoda mi czasu na takie bzdury.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    a jaaaa zagłosuje na Gowina !!!

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Widzę że Siergiej ujął się za Alą. A może to prawa półkula za lewą? Spotkaniowiec, rozgorączkowałeś się niepotrzebnie. Czy nie uważasz, że ma rację? Jeśli jesteś takim zwolennikiem pana Maćka to nie przeszkadza ci że ktoś sieje tego typu oszczerstwa, że burmistrz publicznie kłamie? Skąd wiesz, że go nie lubię. Bo chcę się dowiedzieć jaka jest prawda? Może dla ciebie to są bzdury ale nie ty będziesz wyznaczał mi standardy postępowania więc nie pogadamy, może ktoś inny włączy się i powie jak było na prawdę.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    http://dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/felietony/1087652-dlaczego-nie-doszlo-do-debaty.html

    znowu książe pon Maciej nie chcioł debaty

    oceńcie sami, tekst dla myślących

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]Znowu coś pomyliłeś spotkaniowcu

    Słowa przekręt użył Tadek Sawicki. Burmistrz krzyczał na sali kilka razy aby to odwołał bo go pozwie w trybie wyborczym

    Tadek to jednak twardziel i nie pękł. W końcu Maciej zobaczył, że nic nie wskóra więc się ładnie uśmiechnął i powiedział, że obaj kandydują w wyborach więc nie będzie się z nim sądził choć by wygrał:)

    Tak było
    :)
    [/quote]

    Masz rację że to był Sawicki nie Siora. Przepraszam za pomyłkę, ale Sikora też dał Mackowi trochę w kość i Tomalowi w drugą ;)

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote] Czy nie uważasz, że ma rację? Jeśli jesteś takim zwolennikiem pana Maćka to nie przeszkadza ci że ktoś sieje tego typu oszczerstwa, że burmistrz publicznie kłamie? Skąd wiesz, że go nie lubię. Bo chcę się dowiedzieć jaka jest prawda? Może dla ciebie to są bzdury ale nie ty będziesz wyznaczał mi standardy postępowania więc nie pogadamy, może ktoś inny włączy się i powie jak było na prawdę.[/quote]

    Gdzie kłamie? Z dworcem? Przecież ci piszę że nie widziałem tej makietki i nie mogę powiedzieć na 100 procent jak wyglądała. A jak miała wyglądać? Nie interesowałem się galerią i dworcem więc może mnie oświeć. Co do tego czyim jestem zwolennikiem to mało ważne. Wiesz przecież że opinia ostatnich chwil jest najważniejsza dla wyborcy.
    Normalne że jak ktoś coś w ostatnim momencie ci podpadnie to na niego nie zagłosujesz. Wszystko jest płynne aż do ostatniej chwili czyli do grudnia ;)

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Ok, spuśćmy z tonu i chodźmy spać. Jutro ktoś może zezna jak było.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]Ala napisała:[hr]Napiszę prawdę.
    ... Nie obiecuje rzeczy, wydawało się prostych ale powiedział szczerze, że na to w przyszłym budżecie nie wystarczy środków bo jest dużo ważniejszych rzeczy. [/quote]
    Taaakkk, nie wystarczy w budżecie na wiele rzeczy bo budżet mały, podatki z BAT-a już nie wpłyną, innych inwestorów jak nie widać tak nie widać (dobrze, że COOPER nie nawiał), dłuuuugi trzeba spłacać zaciągnięte na te inwestycje, inwestycje... (ZUO i strzelnicę również). Cóż on może obiecać ?

    Wiktor nie żyje marzeniami, mówi co chce zrobić i jakimi sposobami pozyskać na to pieniądze.

    Klakierzy MO, dajcie sobie już na wstrzymanie bo nie da się czytać tych ohhh i achhh jaki to Maciuś jest wspaniałomyślny.

    Dosyć tych układów, układzików i zlecania robót na telefon bez ŻADNYCH przetargów !

    Kolesiostwu urzędników MÓWIMY NIE !!!

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote=:[hr][quote]Ala napisała]Napiszę prawdę.
    ... Nie obiecuje rzeczy, wydawało się prostych ale powiedział szczerze, że na to w przyszłym budżecie nie wystarczy środków bo jest dużo ważniejszych rzeczy. [/quote]
    Taaakkk, nie wystarczy w budżecie na wiele rzeczy bo budżet mały, podatki z BAT-a już nie wpłyną, innych inwestorów jak nie widać tak nie widać (dobrze, że COOPER nie nawiał), dłuuuugi trzeba spłacać zaciągnięte na te inwestycje, inwestycje... (ZUO i strzelnicę również). Cóż on może obiecać ?

    Wiktor nie żyje marzeniami, mówi co chce zrobić i jakimi sposobami pozyskać na to pieniądze.

    Klakierzy MO, dajcie sobie już na wstrzymanie bo nie da się czytać tych ohhh i achhh jaki to Maciuś jest wspaniałomyślny.

    Dosyć tych układów, układzików i zlecania robót na telefon bez ŻADNYCH przetargów !

    Kolesiostwu urzędników MÓWIMY NIE !!![/quote]

    Szkoda że nie przyszedłeś a tylko piszesz bzdury jako tajny mieszacz Kielana.
    Wiktor żyje samymi marzeniami i nie ma umiaru w obietnicach. Dobrze że Ostrowski pisze jakie są możliwości a nie jakie marzenia.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    A gdzie teraz jest nasz Cyrk i nasza Greta?
    Za dużo niewygodnych faktów by się do nich odnieść?
    Łatwo mieszać ludziom w głowach gdy się wie że nikt nie stoi z dowodami nad głową?
    Teraz jest już trudniej bo z tego co widziałem co druga osoba od strony WK miała dyktafony i wszystko nagrywała. Nagrywała też kamera więc nie będzie łatwo nawet jakby wam czasem do głowy przyszło zmontować powyrywane z kontekstów słowa zmieniające znaczenia całości zdań?

    Pozostaje cisza i myślenie że ludzie zapomną o prawdzie?

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote=Cyrku w Szyrku]A gdzie teraz jest nasz Cyrk i nasza Greta?
    Za dużo niewygodnych faktów by się do nich odnieść?
    Łatwo mieszać ludziom w głowach gdy się wie że nikt nie stoi z dowodami nad głową?[/quote]
    A co Ty myślisz, że Ci ludzie żyją z tego co tutaj napiszą ?

    Byłeś wczoraj na spotkaniu ? Bo ja nie...
    Chciałbym się dowiedzieć o tych faktach, dowodach.. na co ???

    Może wymienisz pokrótce ?
    Podziel się bo jeszczem nie zdecydowany..

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote=Greta J. napisał:[hr][quote]Almanzor][Jest to łatwy do przełknięcia ochłap dla potencjalnych wyborców i na tym koniec. Który z przyszłych radnych odważył się tam pojechać solo i pogadać z tym ludźmi, nie pytałem co prawda ale odpowiedź znam ŻADEN!!! .[/quote]

    Nie pytał ale odpowiedź zna.
    Co by tu nie powiedzieć - jednak co doktor to doktor.

    Gratulacje doktorze Almanzor!
    :)
    [/quote]

    A co może Powiesz mi że się mylę?

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Almanzorze

    może cię tu zaskoczę, ale mam informację od znajomej z baraków.

    Mianowicie kilka dni temu wieczoreman był tam u nich pan Kielan i chodził do ludzi, rozmawiał, i słuchał o ich problemach..
    I nie robił tego z liczną obstawą i kamerami, nie będzie to opublikowane w myślenickiej....

    Oczywście nie musisz mi wierzyć, ale możesz się tam przejechać i popytać ludzi.

    pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz