Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 19 lis 2010

    Osobiście jestem zdegustowana postawą kilku panów i pań którzy przyszli na spotkanie co by nie mówić o nim ale do Burmistrza Myślenic i zachowywali się jak banda z targowiska. Wstyd mi było za państwa i z tego powodu nawet nie wspomniałam że jestem za panem Wiktorem, bo to miły człowiek i bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi.
    Wstyd mi też było za panów przedsiębiorców Sik i Saw za to jaką pyskówkę chcieli zrobić z bardzo dobrego moim zdaniem spotkania.
    Państwo i Panowie przedsiębiorcy. Nie tędy droga. Inaczej wyobrażałam sobie to spotkanie z naszej przychylnie nastawionych do pana Wiktora Kielana strony.
    Mocno się zastanowię w niedzielę czy dobrze wybieram nim oddam swój głos.
    Wszystko wyglądało zupełnie inaczej niż maluje się to tutaj, a jestem tu w tym temacie od samego jego początku.
    Proszę was Państwo o większą kulturę osobistą przy następnych spotkaniach, bo ludzie od nas odejdą widząc co prezentujemy.

    Z wyrazami szacunku - MK.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Na spotkaniu było faktycznie sporo emocji.

    Należałoby się jednak zapytać skąd się wzięły?
    Może to po prostu frustracja mieszkańców od lat ignorowanych przez włodarza
    (patrz wątek - Pytania przedsiębiorcy do Pana Burmistrza Ostrowskiego)

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    " Wiktor Kielan, architekt

    Inwestycje drogowe w Myślenicach powinno się wykonywać po kolei. Mamy problem ruchu samochodów ciężkich, więc samo rondo nie jest żadnym rozwiązaniem, ponieważ ten ruch co najwyżej usprawni. Jedynym rozwiązaniem docelowym dla ruchu w centrum, jest budowa obwodnicy. "

    Ciekawe co na to Pani J. krzykaczka z Bysiny startująca właśnie z listy Pana Kielana, która na każdym zebraniu Ostrowskiego atakuje Go właśnie o tą już słynną obwodnicę?? Nagła zmiana poglądów kandydata przed wyborami czy może Pani J to tylko marionetka i naiwne dziewcze ........

    cytat z:
    http://www.miasto-info.pl/myslenice/-debata-na-temat-ronda-i-obwodnicy#galeria

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Jeśli masz na myśli Jadzię to w sposób właściwy swemu szefowi manipulujesz.
    Nie jest ona przeciwniczką budowy drogi zachodniej lecz sposobu w jaki gmina postępuje z mieszkańcami, uzgadniając najpierw jedną wersję jej przebiegu a potem po cichu zmieniając na inną co zresztą sam przyznał przewodniczący rady pan Grabowski na spotkaniu z kandydatem Wiktorem Kielanem w Bysinie.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Ja w sprawie kultury.
    Zarzucamy przedsiebiorcom brak kultury - a co zaprezentował Pan Burmistrz swoją postawą? Nikt nie zauważył, że na zadawane pytania przez jedna z Pań uczestniczących w spotkaniu Pan Burmistrz odpowiadał z pozycji siedzącej, pomimo, że ta Pani zadała sobie trud przyjścia na spotkanie pomimo tego, że jak mi się wydaje była raczej w zaawansowanej ciąży. Dopiero zwrócenie uwagi na ten fakt przez jednego z uczestników spowodowało, że Pan Burmistrz raczył wstać
    i okazać szacunek.
    Ale co tam - Pewnie się "wytnie" ten kawałek gdzie siedział i będzie dobrze. Lepiej narzekać na sfrustrowanych przedsiębiorców...

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Fakt, siedział kiedy kobieta pytała. Nie wyglądało to dobrze.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Tak to bardzo dobry argument :))))))

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]Almanzorze

    może cię tu zaskoczę, ale mam informację od znajomej z baraków.

    Mianowicie kilka dni temu wieczoreman był tam u nich pan Kielan i chodził do ludzi, rozmawiał, i słuchał o ich problemach..
    I nie robił tego z liczną obstawą i kamerami, nie będzie to opublikowane w myślenickiej....

    Oczywście nie musisz mi wierzyć, ale możesz się tam przejechać i popytać ludzi.
    pozdrawiam[/quote]

    Jasne czemu miałbym Ci nie wierzyć,chodzi o to aby na tych biednych już doświadczonych ludziach nie zbijać taniego kapitału wyborczego.Natomiast dalej twierdzę że 99% potencjalnych radnych z listy Wiktora Kielana nigdy tam nie było i nie będzie podobnie jak 98% krzykaczy rozdzierających szaty tu na forum.
    Jest taka "mądralińska" odnoga pewnej nauki nosi nazwę Ekonomia Społeczna i tu upatruję wrota do sukcesu w "walce o Jawornik" niestety z domieszką polityki stanowi mieszankę wybuchową. Jak widać obecny burmistrz z niej nie korzysta może skorzysta Kielan jak wygra znam nawet człowieka który mógłby się tym zająć /Wiktor Kielan zna go dobrze/ nie sądzę aby jednak chciał skorzystać z niego /polityka/. Jawornik to lokalna kwadratura koła kto ją rozwiąże powinien dostać "gminnego Nobla".

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Wielka szkoda, że o stanowisko burmistrza w naszym mieście nie ubiega się żadna przedsiębiorcza kobieta.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Osobiście jestem pod wrażeniem tej stojącej kobiety za spotkania na Dolnym Przedmieściu. Bez ogródek wstała i powiedziała co chciała. Kto to był?

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Możesz przytoczyć bo nie było mnie na tym spędzie...

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Ciekawe, czy osoby, które dokonują wpisów typu "jeszcze wczoraj byłam/byłem za Panem Kielanem" "dzisiaj jestem za Burmistrzem, bo jest do rzeczy chłop" JUTRO będą zwolennikami Pana Gownina...

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Kobieta w czarnym płaszczu i jasnych własach blisko kamery.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Jakiej kamery? to Burmistrz kręcił komedię???

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Szanowni wyborcy i tak wygra osrowski więc jego "zwolennicy" (czyt. urzędnicy) nawed nie mają potrzeby iść do głosowania. :) Natomiast wszystkich "Zwolenników" (czyt. Ludzie pracowici i uczciwi) pana Wiktora zachęcam do poświęcenia tego wolnwgo czasu i oddanie głosu.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Piszesz "osrowski", to tylko literówka tak.....mniejsza z tym.

    Nasuneła mi sie taka myśl, że nigdy wśród moich znajomych(nie piszą na forum)nie słyszałem tylu głosów niezadowolenia na ewentualną kolejną kadencje Ostrowskiego.

    info. ta refleksja nie oczekuje komentarzy.

    Cytuj
  • adzygmunt 19 lis 2010

    Z całym szacunkiem dla wysiłku wszystkich piszących tutaj. Nie mogę doczekać się ciszy wyborczej.
    Ale by nie spamować w temacie przypomnę maksymę:
    "Jeśli musisz dokonać wyboru, a nie dokonujesz go, to już to samo jest wyborem" /Peter/.
    To tak gwoli przypomnienia. Urna wyborcza jest ostatecznym argumentem, idź głosować!

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Dla wyciszenia emocji ...

    Jacek Kaczmarski
    Modlitwa o wschodzie słońca

    Każdy Twój wyrok przyjmę twardy
    Przed mocą Twoją się ukorzę
    Ale chroń mnie, Panie, od pogardy
    Przed nienawiścią strzeż mnie, Boże

    Wszak Tyś jest niezmierzone dobro
    Którego nie wyrażą słowa
    Więc mnie od nienawiści obroń
    I od pogardy mnie zachowaj

    Co postanowisz, niech się ziści
    Niechaj się wola Twoja stanie
    Ale zbaw mnie od nienawiści
    I ocal mnie od pogardy Panie...

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Ja jak najbardziej za Ostrowskim;) jak czytam te wpisy o tym, że Ostrowski nie powinien byc, bo jest za długo to sie zastanawiam ile lat ma osoba, ktora to pisze;P

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    To ja może cosik wstawie z komóry póki jeszcze ni ma ciszy. Bardzo ciekawe jaki spisek urodził się w głowach zwolenników p. kie :
    Wypowiadający się to p. ost i p. saw potem pani jaw

    Jakość nie powala ale to tylko komórka więc proszę się wsłuchiwać.

    http://wyslijplik.pl/download.php?sid=8rRcvRIu

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    pikanteria. Spisek Dziwisza z Ostrowskim. niezłe jaja.
    Dużo czytałem i słyszałem od kielanowców ale tu już przeszli samych siebie.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Żałuję że mnie tam nie było. Choroba zawsze wybiorę się na snętne spotkania a tu mnie takie rzeczy ominęły :(

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Drodzy wierni wk szkoda waszego czasu na zmieniane ników na tym forum i pisanie non stop o tym samym bo to staje sie NUDNE!!!!!!! KAZDY racjonalnie myslacy człowiek widzi i wie ze burmistrz jest tylko jeden i niema ZADNEGO kontrkandydata na jego miejsce :::::::::>>>>> MO :) a pozatym z tymi plakatami to juz przegięcie sa wszedzie ciekawe kto je posprzata???? pewnie zostana i bede straszyc ludzi ciekawe czy do tego tez pan SS zaprzegnie cała swoja rodzine i sprzet bo zrywac obce i przyklejac SWOJE nowe umieja.....Raczej nie:(:(

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    hmmm sluszna uwaga jak gmina bedzie tak wyglada jak sa rozwieszane plakaty pana W to sie boje WSZEDZIE I BYLE jak moze takie powinno byc motto hehehe

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    ale jeszcze lepsze beda drozdówki 'kielanówki':P

    Cytuj

Odpowiedz