Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 19 lis 2010

    Ja słyszałam że powstała klatka do załadunku i wyładunku miejcie się na baczności niektórzy .Dobranoc głosuję na PANA KIELANA.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Za to plakaty pozostałych kandydatów są porozwieszane równiutko i tylko na wyznaczonych do tego miejscach. Aż miło popatrzyć.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Jest jeszcze ten trzeci oraz jego lista. Ja mam tam fajnych ludzi będę głosował na listę PO bo to nie tylko ludzie z PO ale również fajni bezpartyjni . POLECAM tych którzy się nie rzucają jak Kilany i Ostrowskie :)

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    "Jest jeszcze ten trzeci oraz jego lista. Ja mam tam fajnych ludzi będę głosował na listę PO bo to nie tylko ludzie z PO ale również fajni bezpartyjni . POLECAM tych którzy się nie rzucają jak Kilany i Ostrowskie :)" Ale za to jak ładnie wyrażają się o konkurentach. Ty też Piotrze nie rzucasz na kolana kulturą.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Ciekawe czy chcielibyście jeszcze jakąś perełkę z wczorajszej "debaty" z dolnego?
    Do ciszy wyborczej jeszcze trochę czasu.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Dykafoniarz!
    Czy to pytanie o Dziwisza zadawał burmistrzowi Ostrowskiemu pan Kilian?

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    cyrk napisał:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Szanowni Państwo

    Oto publikacja obiecanych przez Pana Kielana dokumentów:

    www.wiktorkielan.pl/aktualnosc/55,zobacz-zeznanie-podatkowe-wiktora-kielana.html

    Przepraszamy za opóźnienie.

    Przejrzałam sobie zeznanie podatkowe za rok 2009 Pana Wiktora Kielana zamieszczone pod linkiem jw. Włos mi się zjeżył na głowie. Pan Kielan nie zapłacił w ubiegłym roku ani złotówki podatku dochodowego ( patrz pozycja 59 w/w pita ) mimo obowiązku i wykazania w zeznaniu należnych zaliczek za poszczególne miesiące ( pozycje 93 do 104 ). Jeżeli pan Kielan zamieścił w necie swój pit świadomie to rozumiem, że dopuszcza "bimbanie" sobie z prawa. Jeśli zrobił to nieświadomie to dyskwalifikuje GO to w wyścigu o fotel burmistrza.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    witam a w szczególności witam Ostrowczyków . Za chwilę cisza wyborcza a tu właśnie się okazało jaki to bystry jest pan M Ostrowski . popatrzcie obiektywnie kogo krytykowali p.Miska p.Urbański i inni pod różnymi nikami pseudonimami .Tylko p.Kielana p Sawickiego p Sikorę to ukazuje jakie to płytkie uczepili się i krytykują .DRODZY OSTROWCZYKOWIE ze swoimi klakierami pogubiliście się wasza pazdrawość zgubiła WAS .już niedługo wasz koniec to oczywista oczywistość . mądrzy obywatele Myślenic dość mają .......... MĄDRZE wybiorą .POZDRAWIAM iczekam na II turę .

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    powtórze mój post drugi raz!!!!!!!!!!!!!!! bo ZNIKNAŁ pewnie porwali go do czerwonego lublina i juz sie nie znajdzie:) klatka o imieniu wik... musi powstac:P napewno pan ss zrobi nia hit gdzies na ukrainie:P
    widze ze pana tadziu czuwa nad tym zeby go nie oczerniano:P

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    powtórze mój post drugi raz!!!!!!!!!!!!!!! bo ZNIKNAŁ pewnie porwali go do czerwonego lublina i juz sie nie znajdzie:) klatka o imieniu wik... musi powstac:P napewno pan ss zrobi nia hit gdzies na ukrainie:P
    widze ze pana tadziu czuwa nad tym zeby go nie oczerniano:P

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Meritum kolego meritum. !!! Czy uważasz, że kandydat na burmistrza może traktować obowiązki podatkowe z "przymrużeniem oka".

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Oj biedne te Myślenice. Nie wiem kto pisze na tym Forum, ale uwagi pod adresem Pana Sikory są po prostu żenujące.
    To najlepszy dowód na takie małomiasteczkowe kołtuństwo. Zazdrościcie mu? Czego? Ambicji, wyrzeczeń, sukcesu czy może trosk o dziesiątki rodzin?
    Kto z Was piszących zarobił własnymi rękami chociaż złotówkę? A kto z Was stracił?
    Czy Wy nie dostrzegacie problemu? Problemem jest Burmistrz Ostrowski, który dzieli społeczeństwo, nie licząc się ze zdaniem ludzi. Albo ze mną, albo przeciwko mnie. Jeżeli z nim - wykłada serce na stół, jeżeli nie - niszczy nie patrząc na nic.
    Dlaczego nikt z Was nie pyta o umorzenia podatków? Na jakiej podstwaie i komu? Pytam dlaczego? Dlaczego nikt z Was nie pyta o ulgi w spłatach innych należności? Dlaczego nikt z Was nie pyta o preferencyjne stawki dzierżawy? No do cholery dlaczego? Chcecie znać prawdę - spytajcie!!! Spytajcie Macieja Ostrowskiego - Burmistrza!
    A Wy , durni klaszczecie i pochwalacie zasłanianie się dostępem do informacji publicznej. Ordynacja podatkowa jawnie wręcz nakazuje podawanie w określonych terminach do wiadomości publicznej informacji o umorzeniach podatków. Czy ktoś z Was kiedys widział taką informację w Gazecie Myślenickiej? Czy Ci d... radni kiedykolwiek o to spytali?
    Niech Burmistrz Maciej Ostrowski - poda na swoim blogu informację o umorzonych podatkach z całej kadencji, i nie zasłoni się dostępem do informacji publicznej, bo Ordynacja wprost mu to NAKAZUJE !!!!!!
    Zastanówcie się czy ten człowiek cokolwiek w życiu zrobił sam za swoje własne pieniądze? Jaki jego autorytet w tym, że w zeznaniach majątkowych pokazuje ciągle, że nie ma nic?
    To jest wzorzec dla dzieci i młodzieży w XXI wieku? Może w Afryce lub w Mongolii, choć szczerze to mam nawet co do tego pewne obawy.
    Kończąc - cały świat stawia na przedsiębiorczość, a Wy ją krytykujecie i poniżacie. W imię czego?
    Przedsiębiorczość, która powinna być podawana dzieciom od podstawówki za wzór postępowania
    Nigdy nie jest tak, że w konflikcie winna jest tylko jedna ze stron. Prawda leży po środku.
    Żródła są po obu stronach - Sikory, bo chce równego traktowania innych, Ostrowskiego bo chce utrzymać władzę. Sikora sobie poradzi, nawet jeżeli będziecie dalej szargać jego dobre imię. NAwet wtedy jeżeli nie będzie sprzedawał chleba - bo ma przedsiebiorczość we krwii. Ostrowski, czytając Wasze wypowiedzi pewnie też - bo knuć i niszczyć ludzi potrafi doskonale. Takie są fakty i w tym tkwi problem. Dlatego nie mam do niego za grosz szcunku.
    A to co zrobił Maciej Ostrowski Burmistrz z telewizją - to jest totalnym s....... . Pokażę Wam jaki jestem dobry, a oni są be. Niszczy i piętnuje ludzi, nie rozumiejąc, że mają troski, uczucia i że czasem, tak zywczajanie, po prostu nie rozumieją i chcieli by się dowiedzieć.
    Zachowanie świadczy o klasie człowieka. "C" klasie.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]Oj biedne te Myślenice. Nie wiem kto pisze na tym Forum, ale uwagi pod adresem Pana Sikory są po prostu żenujące.
    To najlepszy dowód na takie małomiasteczkowe kołtuństwo. Zazdrościcie mu? Czego? Ambicji, wyrzeczeń, sukcesu czy może trosk o dziesiątki rodzin?
    Kto z Was piszących zarobił własnymi rękami chociaż złotówkę? A kto z Was stracił?
    Czy Wy nie dostrzegacie problemu? Problemem jest Burmistrz Ostrowski, który dzieli społeczeństwo, nie licząc się ze zdaniem ludzi. Albo ze mną, albo przeciwko mnie. Jeżeli z nim - wykłada serce na stół, jeżeli nie - niszczy nie patrząc na nic.
    Dlaczego nikt z Was nie pyta o umorzenia podatków? Na jakiej podstwaie i komu? Pytam dlaczego? Dlaczego nikt z Was nie pyta o ulgi w spłatach innych należności? Dlaczego nikt z Was nie pyta o preferencyjne stawki dzierżawy? No do cholery dlaczego? Chcecie znać prawdę - spytajcie!!! Spytajcie Macieja Ostrowskiego - Burmistrza!
    A Wy , durni klaszczecie i pochwalacie zasłanianie się dostępem do informacji publicznej. Ordynacja podatkowa jawnie wręcz nakazuje podawanie w określonych terminach do wiadomości publicznej informacji o umorzeniach podatków. Czy ktoś z Was kiedys widział taką informację w Gazecie Myślenickiej? Czy Ci d... radni kiedykolwiek o to spytali?
    Niech Burmistrz Maciej Ostrowski - poda na swoim blogu informację o umorzonych podatkach z całej kadencji, i nie zasłoni się dostępem do informacji publicznej, bo Ordynacja wprost mu to NAKAZUJE !!!!!!
    Zastanówcie się czy ten człowiek cokolwiek w życiu zrobił sam za swoje własne pieniądze? Jaki jego autorytet w tym, że w zeznaniach majątkowych pokazuje ciągle, że nie ma nic?
    To jest wzorzec dla dzieci i młodzieży w XXI wieku? Może w Afryce lub w Mongolii, choć szczerze to mam nawet co do tego pewne obawy.
    Kończąc - cały świat stawia na przedsiębiorczość, a Wy ją krytykujecie i poniżacie. W imię czego?
    Przedsiębiorczość, która powinna być podawana dzieciom od podstawówki za wzór postępowania
    Nigdy nie jest tak, że w konflikcie winna jest tylko jedna ze stron. Prawda leży po środku.
    Żródła są po obu stronach - Sikory, bo chce równego traktowania innych, Ostrowskiego bo chce utrzymać władzę. Sikora sobie poradzi, nawet jeżeli będziecie dalej szargać jego dobre imię. NAwet wtedy jeżeli nie będzie sprzedawał chleba - bo ma przedsiebiorczość we krwii. Ostrowski, czytając Wasze wypowiedzi pewnie też - bo knuć i niszczyć ludzi potrafi doskonale. Takie są fakty i w tym tkwi problem. Dlatego nie mam do niego za grosz szcunku.
    A to co zrobił Maciej Ostrowski Burmistrz z telewizją - to jest totalnym s....... . Pokażę Wam jaki jestem dobry, a oni są be. Niszczy i piętnuje ludzi, nie rozumiejąc, że mają troski, uczucia i że czasem, tak zywczajanie, po prostu nie rozumieją i chcieli by się dowiedzieć.
    Zachowanie świadczy o klasie człowieka. "C" klasie.[/quote]

    9. Usuwane będą tematy i posty zamieszczone kilka razy. Nie ma potrzeby zakładania kilku wątków na ten sam temat.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    mam pytanie czy wielka trójka pana Kielana ma juz plan co powie po wyborach gdy Pan Wiktor przegra bo chyba po całym tym cyrku wyjada gdzies w swiat ze wstydy?? badz PRZEPROSZOM ludzi ktorych obrazali i oczerniali w jakze BRUDNEJ KAMPANI!!!!!!!!!!!!!??????

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    uwaga uwaga dzis cisza wyborcza czerwony lublin juz wyjechał na drogi i niszczy wszystko co nie kojarzy sie z panem Kielanem strzezcie sie bo znikaja nie tylko plakaty

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Może powiedzą "no trudno" i wrócą do roboty. A co zrobią ci drudzy?

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    cieszcie sie ze mama mi zakazała pisac bo bym was tu wypunktował wszystkich :P

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    A pod tablicami tłok!!! Niedługo pewnie będą kolejki!! wielcy tego forum też już pojechali plakatować ! NiE ma Cyrka, 007 też w terenie, więc zostali tylko bardziej rozsądni goście !!!
    SPOKOJNEJ NOCY ŻYCZĘ!! Choć boję się podnieść kołderki żeby plakacik pana K. nie wyskoczył.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    BANDY KIELANOWCÓW GRASUJĄ PO MYŚLENICACH !!!

    LUDZIE NIE WYCHODŹCIE Z DOMÓW !!!

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    PLAKATUJĄ WSZYSTKO NA SWOJEJ DRODZE !!!

    A KONKURENCJE USUWAJĄ . . .

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Dlatego cisza i spokój na forum.
    No ale czas działać biorę kamerę i jadę polować na czerwonego lublina!!!
    Więc jak to myśliwi mówią DARZ BÓR!!!!

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Tyko Pan Kielana nie zklejać i nie usówać.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Spadaj marna podróbo z błędami !!! Wieśniaka też kiedyś sklonowaliście i musiałem taką piękną nazwę zmieniać!!!

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Tak czułem że to TY, szkoda że wcześniej tego nie napisałeś strażaku. Tylko że jako wieśniak byłeś sympatyczniejszy.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Gość: wujek ostrzega: BANDY KIELANOWCÓW GRASUJĄ PO MYŚLENICACH !!! LUDZIE NIE WYCHODŹCIE Z DOMÓW !!!
    Gość: wujek ostrzega: PLAKATUJĄ WSZYSTKO NA SWOJEJ DRODZE !!! A KONKURENCJE USUWAJĄ . .
    Gość: wesoły strażak: Dlatego cisza i spokój na forum.

    Aż miło jaki spokój

    Gość: wesoły strażak: Spadaj marna podróbo z błędami !!!

    I jaka kultura! No ale swoi to mogą.

    Cytuj

Odpowiedz