Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 22 lis 2010

    Almanzor piszesz, że furia była skierowana na Ostrowskiego a czy Ty podobnie nie czynisz zawężając krąg osób wokół Kielana. Przecież było ich znacznie więcej. A czy podczas ostatniej kadencji nie było zasady tak zwani nasi? Zdaje sobie sprawę, że nadal krytykuję Ostrowskiego ale nie tyko jego, bo nie tyko On za wszystko odpowiada jest tez Rada. Tyko, że On wiele spraw przedstawia Radzie i Rada wg tych danych podejmuje decyzje. Pewno zostały popełnione jakieś błędy podczas wyborów. Może może miał ktoś jakieś plany ale to są domysły. Myślę, że wielu w komitecie Kielana chciało zmian w ich mniemaniu na lepsze. Lepsze zarządzanie, lepsze gospodarowanie również lepsze bezpieczniejsze jutro mieszkańców i gminy. Tej szansy od wyborców w Gminie nie otrzymaliśmy. W demokratycznych wyborach wygrała osoba, która ma jak każdy z nas wady i zalety. Czy podczas tej kadencji ograniczy swoje wady, czas pokarze. Mam nadzieję, że postara się coś zmienić bo gość jest nie głupi i jednak zweryfikuje swoje dotychczasowe postępowanie. A gdyby jeszcze doszło do współpracy miedzy Ostrowskim i takimi osobami jak Kielan to Gmina Myślenice mogła by tyko zyskać. Niezależnie, który z tych Panów byłby burmistrzem to razem współpracując mogli by więcej. Oczywiście pałeczka jest teraz po stronie Ostrowskiego. Ktoś powie, że namawiam po przegranych wyborach, że Kielan na zastępcę. Nie, nie oto mi chodzi, idzie o nas i mieszkańców gminy i tyko to mnie obchodzi. Jeżeli w Radzie będzie walka to będziemy słyszeć to samo co widzimy w telewizji.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    jak pan K. ma homor to powinien zrezygnować z funkcji

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    yyyy Pan Kielan HOMORU nie ma i reprezentuje wborców. To ty lepiej nie pisz.

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Greto, pamiętasz jak niszczyliście każdego kto miał inne zdanie od waszego? Pamiętasz że był jeden gość który swoim uporem przetrzymywał wszystkie wasze groźby i uszczypliwości?
    Przeczytaj sobie teraz już na spokojnie bez przedwyborczego podniecenia co do was pisał, bo sobie dla celów analizy waszej kampanii wróciłem wstecz i co otrzymałem?

    Przeczytaj sobie uważnie. Wklejam tylko kilka cytatów. Wtedy pisaliście że jest głupcem i że to nawet sam Ostrowski, ale dziś po fakcie okazuje się że miał dużo racji i gdybyście zastosowali jego kilka sugestii wybory mogłyby się skończyć w inny sposób.

    1. (30 zakładka tego tematu):
    Panowie zwolennicy Kielana a może i sam pijar lub nawet sam Pan Kielan, którzy się tu wypowiadają, powiem wam jedno - zaatakowaliście agresywną reklamą w necie a najbardziej przez zapapranie miasta plakatami. Wiecie ile drzew musiało zginąć by te śmieci po drzewach mogły parzyć w oczy?
    Ta polityka działa pozytywnie w przystępnym stosunku, ale w przypadku z jakim mamy do czynienia co bym kogoś nie zapytał to mówi że na tego na drzewie głosu nie odda, więc strzeliliście sobie sami w nogę. Nie powiem żeby mnie to nie cieszyło, bo cieszy gdyż znam zasługi obecnego burmistrza, ale jestem za demokracją i wyborem społecznym.
    Wasza nachalna reklama zamiast przysporzyć wam głosów kieruje wyborców pomiędzy Gowina i Ostrowskiego, a jak łatwo przeanalizować każdy głos na Gowina jest połową głosu na Ostrowskiego, więc warto na następny raz za 4 lata po przegranej zwrócić uwagę by działać w granicach wytrzymałości ludzi którzy muszą to wszystko oglądać, a przegrana Pana Kielana jest wg. mnie winą jego doradców, którzy zastosowali prymitywny i odstraszający sposób na zdobycie poparcie. Przesyt w jedzeniu powoduje odruch wymiotny i podobnie jest w reklamie.

    Pozdrawiam i życzę więcej szczęścia za 4 lata.

    2. (32 zakładka)
    Skoro Pan Kielan otacza się tak wspaniałymi ludźmi to mam propozycję. Jako że widzę że rozmawiam z osobą z jego zespołu sztabowego, to może Pan Kielan jako pierwszy punkt kampanii wyborczej zobowiązał by się pisemnie że gdy zostanie burmistrzem ustanowi dla siebie miesięczne wynagrodzenia równe średniej krajowej? Takie posunięcie dałoby mu ogromne poparcie społeczne, a tym samym nawet ja uwierzyłbym w jego intencje jako człowieka któremu zależy wyłącznie na dobru gminy.

    Co Sztab na to?Byłby to dowód na jego prawdziwe intencje a nie tylko slogany i kiełbasę wyborczą rzucaną ludności wyłącznie w celu pozyskania przychylności podczas głosowania i obawiam się że jedynie do momentu ogłoszenia wyników :)

    3. (33 zakładka)
    Nie bądź takim pisiorem :) Ja mam swoje zdanie i go bronię a twoje argumenty dla mnie znaczą tyle co rozkładające się ciacho na wysypisku borzęckim.
    I trochę kultury podczas rozmowy bo za chwilę wyjdzie prawda, jaki elektorat jest rzepem Kielana, a to już mu nie wyjdzie na dobre :)

    4.(34 zakładka)
    Zerowe doświadczenie w tego typu akcjach już pokazali, oczywiście na korzyść naszą a nie waszą. Psycholog to pierwszy punkt planowania kampanii a tam tego nie ma i nie było, więc porażka murowana i nic już nawet nie da na ponad dwa tygodnie zmiana strategii, bo ludzie już "zwracają" to co im zafundowali kucharze z klubu Kielana, a tego się tak szybko nie zapomina.

    I jest tego znacznie więcej. Okazało się że miał rację od samego początku. Nie powiesz że to nie ciekawe ?

    Rafi

    Cytuj
  • Wacław Nowak 23 lis 2010

    Proszę mi tu nie podpisywać się pod moimi tekstami panie Gość:

    Od początku wiedziałem że tego rodzaju kampania przegra z kretesem w pierwszej turze ale nie spodziewałem się że aż tak.
    Świadczy to bardzo dobrze o dojrzałości wyborców.

    Pozdrawiam i życzę sukcesów Cyrkowi i Wiktorowi w radzie. Niech poczują odpowiedzialność na własnych plecach a potem za każdą decyzję niech odbiorą cięgi po plecach od części tej niezadowolonej mieszkańców.
    Będzie to bardzo dobra nauczka na przyszłość, że krytykować potrafi każdy.

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    to się Kielan ze swoim sztabem doigrał :)
    taaka kampania a tu tylko 182 wyborców więcej na niego zagłosowało niż przed 4 laty :)

    tak kończą Ci co się czuja zbyt pewni siebie i potrafię tylko obrażać innych, wyborcy podziękowali i gminie i powiatowi

    :)

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Gratuluje sukcesu Panie Ostrowski, pokazał Pan klasę której zdecydowanie brakowało przeciwnikowi a zwłaszcza jego otoczeniu. Pan Sawicki z pozostałą świtą skutecznie pracowali nad jego antyreklamą

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Panie Kielan, proszę pamiętać, że Bóg wybacza- Tadek Sawicki nigdy...
    współczujemy

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    [quote=Wacławek]
    Pozdrawiam i życzę sukcesów Cyrkowi i Wiktorowi w radzie. Niech poczują odpowiedzialność na własnych plecach a potem za każdą decyzję niech odbiorą cięgi po plecach od części tej niezadowolonej mieszkańców.
    Będzie to bardzo dobra nauczka na przyszłość, że krytykować potrafi każdy.[/quote]

    To prawda Wacek :)

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Wybieracie się na tą pielgrzymke?

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    [quote=cygnus]Wybieracie się na tą pielgrzymke?[/quote]

    Masz więcej jadu niż żmija

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Cygnusie zrozum w końcu że choć byś się "skichał" pod plakatem Kielana czasu nie cofniesz nie cofniesz tez faktu że prawie nikt was nie chce i że dostaliście po prostu w pałę! Tak zadecydowali wyborcy NIE CHCĄ WAS umiesz czytać? Nie płacz już i nie sil się na złośliwości bo jesteś żenujący. NIE CHCĄ WAS i dali tego dowód w wyborach. To ty jedź na pielgrzymkę szlakiem błazeństw Kielana po wsiach gdzie na spotkaniach zamiast niego mówili panowie Sawicki i Sikora. Wiem co czujesz i w sumie mi cię żal , biedny mały zakompleksiony Cygnusie.

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    panowie bez nerwów - uszanujmy wynik wyborów - ludzie jasno się określili

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Danielak czy ty wiesz ze na Kielana głosowało ponad 6000 osób? i 6000 osób jest w/g ciebie idiotami? wiec przestań ujadać jak kundel zerwany z łańcuszka.

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Taki danielek pisze ,, prawie nikt was nie chce", te ponad 6 tysięcy osób to dla was nikt.

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    [quote]Danielak czy ty wiesz ze na Kielana głosowało ponad 6000 osób? i 6000 osób jest w/g ciebie idiotami? wiec przestań ujadać jak kundel zerwany z łańcuszka.[/quote]

    Z tych 6000 osób przynajmniej 4000 to osoby które zawierzyły krasomówczym obietnicom Pana S. i dały się kupić w większości zmanipulowanymi danymi, co wyszło na spotkaniu z Ostrowskim na Dolnym, gdzie po mowie Pana S. Ostrowski udowodnił że większość to nieprawda. Kto był potwierdzi. Kto nie był i nie słyszał uwierzył w te manipulacje i zagłosował.
    1700 osób to ludzie którym Ostrowski podpadł jakąś decyzją, a 300 to osoby które węszyły własne interesy.

    Co do proporcji wiadomo że mogą być nie do końca prawdziwe, ale każdy kto cokolwiek zna się na psychologii społecznej potwierdzi bez namysłu te dane.
    Kampania Kielana była dla tego taka agresywna, aby dotrzeć tą agresywnością najbardziej do ludzi którzy politykę mają gdzieś i są pustym elektoratem. Tylko nie wzięli pod uwagę że w ludziach interesujących się choć trochę polityką wzbudzili niesmak.

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    No i działamy po przerwie dalej :)

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    [quote=gość: gość] Taki danielek pisze ,, prawie nikt was nie chce", te ponad 6 tysięcy osób to dla was nikt. [/quote]

    Nie płaczcie frustraci. Do czego doprowadziło wasze poniewieranie innych widać więc teraz spokój i zwijać te płachty z tym łysym panem ale już. I jak ktoś ma iść do budy to wy.

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    Proszę was teraz posłuchajcie tego już na spokojnie. Przecież to jest lanie wody dla ciemnoty. Gość mówi o takich rzeczach i w taki sposób że mój dziadek wysławia się lepiej. Składanie zdań i tłumaczenie problemu na poziomie szkoły podstawowej. Zerowa wiedza. Cieszmy się że ten pan pozostanie poza urzędem, i wysokimi stanowiskami urzędowymi. Wiedza jest za słaba nawet na radnego.

    http://www.youtube.com/watch?v=z5_F8145VEw

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    Miałem tu odpisać, między innymi danielkowi że nie chowam sie do mysiej dziury, tylko stawiam zawsze czoła tak w realu jak i forumowym naganiaczą, miałem napisać że cześć tych piejących z zachwytu przypomina mi kolorowy roztańczony, dożynkowy korowód, ale doszedłem do wniosku że nie ma sensu. Problemem jest to że na patrzycie na człowieka tylko na jego otoczenie, pamiętam początki burmistrzowania Macieja było zupełnie inaczej, ale z czasem zaczął obrastać w piórka i między innymi dlatego na niego nie głosowałem , zmiany mogły nam wyjśc na dobre.

    Zyciu zrewiduje wszystkie te pomyje jakie tu wylewano, a ja jak płaciłem za "świetne" pomysły MO tak będe płacił nadal i reszta też. Swoja drogą ciekawe jak teraz bedzie wyglądała strategia MO.

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    A zauważyłeś Cynus jak poznikali robotnicy z wielu miejsc budów ,, wyborczych”. Mam nadzieję, że w Radzie są osoby, które na zadane tutaj pytania udzielą odpowiedzi. Pewno Ty, Ja i inni będziemy się przyglądać poczynaniom Ostrowskiego.

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    A widzieliście szyderczy uśmiech Osrowskiego w gazecie myślenickiej po wyborach . Pewnie pęka ze śmiech z tych co uwierzyli w jego bajki.

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    No ale cóż zrobić taki mamy naród (ciemnogród) Którym łatwo jest sprzedać kiełbase przedwyborczą. A puźniej narzekają, że jest źle. A ludzie którzy mieli dobrą intencję niestety nie przeszli szkolenia z Public relations
    .

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    Cygnus'ie oraz Pro i Niki.
    Czy nie potraficie zrozumieć, że to nie chodziło o Kielana tylko o jego otoczenie? My nie chcieliśmy Panów Sikory, Sawickiego i Zalubowskiego. Czy to tak trudno zrozumieć?

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    [quote=gość: 1234] Cygnus'ie oraz Pro i Niki.
    Czy nie potraficie zrozumieć, że to nie chodziło o Kielana tylko o jego otoczenie? My nie chcieliśmy Panów Sikory, Sawickiego i Zalubowskiego. Czy to tak trudno zrozumieć? [/quote]

    Brawo doskonale powiedziane. Tylko czy ciemnogród to zrozumie. Znam kilku poważnych przedsiębiorców myślenickich których próbowano wciągnąć we wspomnianą spółkę. Zobaczywszy w niej Sikorę i Sawickiego z mety podziękowali. Ja rozumiem że gorycz porażki , frustracja i te sprawy, nie dziwię się. Znam Wiktora od szkoły średniej i nigdy w nim tyle jadu ,które tutaj się wylało w nim nie było. To oczywiste że bez kasy tych panów by nawet nie "pierdną" ale po wyborach oni upomnieli by się o swoje. Córka jednego z nich miała być vice burmistrzem , co do Zalubowskiego to "nie róbmy jaj z pogrzebu" jaki z niego polityk i społecznik. Gdyby nie to forum i jego durne zdjęcie z dziewczynką oraz Sedno za wiadomo czyja kasę kto i kiedy o nim słyszał. Z drugiej strony ciekawe ile jeszcze i czy w ogóle Sedno pociągnie? Zmiany są potrzebne ale nie takie i nie ma jak widać zgody społecznej na tego typu działania i nie odwrócą tego głupawe posty sfrustrowanych od Wiktora. Tak że chłopcy macie 4 lata do roboty i bez jakiegoś szemranego poparcia a wtedy kto wie? I już nie płaczcie, tym razem "dostaliście po dupie" i trzeba to przyjąć z godnością.

    Cytuj

Odpowiedz