Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 13 paź 2010

    Miejmy nadzieje że nie.

    Cytuj
  • 13 paź 2010

    Poseł z egidą obserwują szalę wyborczą. Dziś za wcześnie na wyciąganie wniosków. Przy drugiej turze wskoczą na ten wóz który będzie bardziej prawdopodobny że dojedzie do mety.

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    [quote=aureliastachowicz]Cos Pan Burmistrz nam się zaniedbał z blogiem. Jedno trudne pytanie i 5 dni milczenia.
    Niestety tak wygląda cała jego kadencja. Coś zaczyna i nie ma w nim konsekwencji by skończyć.
    Najsmutniejsze jest to, że wszystko co robi to nie są jego tylko podpowiedziane przez innych pomysły.
    Podsłucha i zaczyna realizować, a jak nie wychodzi to po drodze znajduje mnóstwo winnych.
    Najpiękniejszy, najważniejszy i zawsze chcący wszystkim zrobić dobrze. Wszyscy zawodzą, są źli, winni tylko nie on

    Blog jest potwierdzeniem takiego słomianego zapału tego dobrego człowieka.[/quote]

    Będąc burmistrzem nie ma się tyle czasu co ty czy kandydaci na ten stołek. Trochę pomyśl realnie a nie pitol głupot.
    Ostrowski i tak jest najlepszym kandydatem i tak zostanie.
    Słomiany zapał do blogu a złe rządy - takie połączenie albo świadczy żeś z partii oszołomów lub jej popleczników (PiS) albo wyjęta z realnego życia, emerytowana moherówka :)

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    A czymże jest PiS jak nie największą i skupiającą najwięcej żołnierzy bez własnego zdania - Sitwą.
    Sitwą kierowaną centralnie przez jednego nawiedzonego oszołoma, rozdającego wszystkie karty zakompleksionego maluczkiego, pazernego na władzę człowieczka. Człowieczka nie uznającego demokracji, a dążącego do dyktatury jednostki. Jego władza wewnątrz tej Sitwy jest odbiciem Stalinizmu i miejmy nadzieję, że nie wydostanie się poza ugrupowanie jej fanatycznych nie potrzebujących własnego mózgu marionetek.

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    Witam! Kilka dni mnie nie było i przy okazji kupienia chleba "U Jana" zabrałem sobie gazetę - Głos myślenicki.
    W mojej ocenie ten numer Gazety przypomina mi szturmowe gazety wojsk walczących w II wojnie światowej, lub - o zgrozo! nastepnych gazet państ bloku socjalistycznego- sukcesy, sukcesy i sukcesy kadencji 2006-2010. Piękne zdjęcia i opisy. I jak zwykle nurtują mnie pytania :
    1/ Kto zapłacił za tę reklamę?
    2/ Czy strony te nie są czasem zawoalowanym "kryptoreklamizmem" wyborczym Pana Burmistrza i radnych tej kadencji?

    Bo jeśli za to zapłacono z budżetu miasta - to uważam, że jako mieszkańcy mamy większe potrzeby niż publikowanie tego - co już tak naprawdę każdy z nas widział i wie. , a jeśli to podciągnąć pod kryproreklamę wyborczą - to też świadczy tylko o tym, że najprościej wydaje się cudze pieniądze na swoje potrzeby.

    Tak jak podkreslam są to tylko moje przemyślenia - a chciałbym wiedzieć co Wy na ten temat sądzicie.

    Pozdrawiam!

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    POWIEDZ NIE MYŚLENICKIEJ SITWIE SAMORZĄDOWEJ!

    ZAGŁOSUJ NA WIKTORA KIELANA!

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    kampania wystartowała także w pozostałych gminach powiatu myślenickiego. jak wygląda kampania wyborcza w Dobczycach Sułkowicach Pcimiu....?

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    Herbatka z Kielanem.

    ________________________________________

    Szanowni Państwo.

    Serdecznie zapraszamy na herbatkę z Wiktorem Kielanem, kandydatem na
    Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Jest to cykl spotkań, który
    umożliwi każdemu z Państwa bliższe poznanie kandydata, indywidualne
    przedstawienie problemów oraz podjęcie dyskusji. Nasza inicjatywa ma na
    celu bliższe poznanie Kielana jako człowieka i mieszkańca gminy, który
    będzie blisko ludzi nie tylko poprzez gazety czy plakaty wyborcze ale
    przede wszystkim poprzez bezpośrednie rozmowy, gdyż LICZĄ SIĘ LUDZIE !

    Spotkania w każdy czwartek (21.10, 28.10, 4.11, 11.11, 18.11) o godz. 18 -
    20.
    Korzystamy z uprzejmości TRATTORIA INVITO (Myślenice, ul.
    Niepodległości 45 vis a vis dawnego Galalitu) gdzie serwowana jest
    znakomita herbata Indyjska.

    PS. Oczywiście herbatkę stawia Kielan.

    Mateusz Suder
    Rzecznik Prasowy
    Komitetu Wyborczego Wyborców Wiktora Kielana

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    Spotkanie z Wiktorem Kielanem w OSIECZANACH.

    Serdecznie zapraszamy na spotkanie wyborcze z Wiktorem Kielanem, kandydatem
    na burmistrza Miasta i Gminy Myślenice, które odbędzie się dnia
    24.10.2010 r. o godz. 12.15 na strażnicy w Osieczanach.

    Mateusz Suder
    Rzecznik Prasowy
    Komitetu Wyborczego Wyborców Wiktora Kielana

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    A co taka Kielana wiedzieć o prawdziwa herbata?!!!

    Burmistrz Ostałowska pobierać u mnie lekcja parzenia herbata (ja nieskromna przyznać - być mistrza ta ceremonia). Na dziś dnia burmistrz Ostałowska być w 3 stopnia wtajemniczona w ceremonia chanoyu!

    Wy raczej udać do magistrata jeśli nie chcieć zepsuć smaka!

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    panie suder - zalosny pan jest z tym wklejaniem w kazdym temacie i artykule tych zaproszen ;/ zwyczajny spamer a nie pr-owiec z pana. moze sie z tym pan nie zgodzic,ale taka prawda panie rzeczniku

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Herbatka w invito hm...Jeszce jeden powód aby nie głosować na Kielana

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Mer
    Może wyjaśnij bliżej co jest żałosnego w zamieszczaniu informacji w wątku zgodnej z jego tematem? Jak czytam Twoje komentarzxe to mam bardzo kiepskie o nich zdanie. Takak jest prawda.
    Cokolwiek nie zroią ludzie z opozycji to zaraz to kwestionujesz i męczysz niczym nie uzasadnioną krytyką. Ja bardzo lubię krytykę tylką podpartą czymś więcej niż cierpieniem kogoś kto sam nie ma siebie pomysłu.
    Jakoś nic co robi Pan MO. bezstronny merze nie wydaje Ci się żałosne. Jednak co by Kielan nie zrobił jest beee. Brawa za biektywizm.

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Cztery kolorowe strony dzisiejszego Dziennika Polskiego zajmuje, nie wiem jak to nazwać ... promocja osiągnięć myślenickiego samorządu?
    Cztery strony, które kosztować musiały kilkadziesiąt tysięcy złotych poświęcono na powtarzaną poraz setny propagandę, firmowaną nazwiskami burmistrza Ostrowskiego i starosty Tomala.

    Komu i czemu oprócz przedwyborczych harców ma to służyć?

    To skandaliczny element kampanii wyborczej. Skandaliczny bo opłacany publicznymi pieniędzmi.

    Dlaczego gmina i starostwo uznały za słuszne informować czytelników o korzyściach z kanalizacji, placach zabaw, składowisku odpadów i ilości wysafaltowanych dróg?

    PANOWIE TOMAL I OSTROWSKI!

    DOŚĆ WYDAWANIA NASZYCH PIENIĘDZY NA ŻAŁOSNĄ PROPAGANDĘ!

    PENSJE STAROSTY I BURMISTRZA TO OKOŁO 150 TYS. ROCZNIE!

    MACIE Z CZEGO OPŁACAĆ SWOJE WYBORCZE AMBICJE!!!

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Oficjalnie poprosimy Redakcję o dane IP osoby autora wpisu powyżej.
    Właściciele restauracji Invito nie są w żaden sposób zaangażowani w kampanię wyborczą Pana Kielana i nie są osobami publicznymi. Zgodzili się jedynie udostępnić nam miejsce pod organizację wydarzenia.
    Naruszanie dóbr osobistych osób postronnych w celu dyskredytacji przeciwników w kampanii to wyjątkowa niegodne zachowanie. Równie niegodne byłoby z naszej strony wskazywanie wśród ścisłego otoczenia naszych konkurentów osób postronnych używających narkotyków lub w inny sposób łamiących prawo. Dlatego nigdy się do takich działań nie posuniemy.
    Przypoomnę, apel Pana Ostrowskiego o czystą kampanię. Namawiam do rozwagi.
    Po usunięciu wpisu autorstwa "linijki" proszę o usunięcie również mojego posta a osobę ukrywającą się pod tym nickiem informuję, że dzisiaj z jego treścią zapozna się prawnik.
    pozdrawiam
    Rafał Zalubowski

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    dlaczego usunięto post wyżej od cyrka??
    czyżby linijka się wystraszyła??
    rozpuszczac takie dziwne/nieprawdziwe/żałosne? INFORMACJE

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Hej Ludziska, czy ktoś wie coś może na temat zapowiadanej debaty trzech Kandydatów ???

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Cyrk, Ty i czysta kampania............ha,ha,ha,koń by się uśmiał.

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Greta, to Twój koniec, a ostatni Twój wpis to głos żałosnej bezsilności, że opluwanie Ostrowskiego nic Ci nie dało. Za ten Twój język i nienawiść do Burmistrza należy Ci podziękować. Właśnie tym "utopiłaś" Kielana.

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Kabarecie
    a co jest nieczyste w kampanii Cyrka? Jeśli podajesz informację, to poprzyj ją faktami. Podaj proszę merytoryczne uzasadnienie do swojej tezy.

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Luna to redaktor naczelny SEDNA, które przez 4 lata krytykowało wszystko co robiła gmina. Prawie każdy artykuł był tam poświęcony krytyce Burmistrza i bez znaczenia było czy to co robił było dobre czy złe. Czy to jest czysta kampania?

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Kabarecie czytam SEDNO i nie jest tak, jak piszesz "Prawie każdy artykuł był tam poświęcony krytyce Burmistrza i bez znaczenia było czy to co robił było dobre czy złe." Tym bardziej, że tylko część artykułów dotyczyła poczynań burmistrza. SEDNO jest alternatywą dla jednostronnej GM. SEDNO przede wszystkim promuje ludzi, którzy robią coś ciekawego w Myślenicach i na terenie powiatu.

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Czteroletnia kampania? To jakiś bezsens! Coraz to bardziej zajadłe te posty "gości". Chciałbym jednak wrócić do tematu, zastanawia mnie to kto finansuje kampanie wyborcze kandydatów? O Wiktora nie pytam bo wiem, a reszta? Pan Leszek? Pan Maciej? Kto łoży pieniążki na reklamę i plakaty? Ciekawe...

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    LUNA, zarzucano GM, że w każdym numerze jest artykuł o Burmistrzu, a ile ich było w każdym numerze SEDNA? Czy Ty naprawdę wierzysz w to co napisałaś? Jeśli masz jeszcze wątpliwości to sprawdź kto jest wydawcą SEDNA.

    Cytuj
  • 15 paź 2010

    Nie mydlić tu oczu Sednem tylko wykazać skąd płynie kasa. INteresuje mnie to jako podatnika. Ktoś z "gości" może mnie oświeci?

    Cytuj

Odpowiedz