Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 16 lis 2010

    lampka jeżeli to prawda to jest skandal. Zapraszam wszystkich do zwiedzania tego wspaniałego koła z kamienia wartego do 100 000zł.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Przez cztery lata jeżdżąc po dziurawych drogach niszczyłem zawieszenie mojego samochodu a teraz potrafią położyć nowy asfalt. Nie poprostu sami domagaja się wyładunku.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Nie przepraszam niektóre dziury pamiętam od 8 lat!

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Przeszedłem Panie Kielan na waszą stronę, ale teraz doznałem szoku.

    Moja ocena tego spotu:
    Film na stronie bardzo sztuczny. Kielan nieprawidłowo zacytował Burmistrza zacytował Załadunek i ROZŁADUNEK - jeżeli to zrobił celowo sprawa do prokuratury. Rozładunek tyczy się stricte towaru. Burmistrz powiedział WYŁADUNEK - CO MA INNE ZNACZENIE.
    Autobus rozładowuje się nie sam ale przez kogoś.
    Autobus wyładowuje się sam (nie przez kogoś).

    Moim zdaniem sprawa do sądu w trybie wyborczym.

    Film jest nadwyraz sztuczny i koi w oczy chęcią zdyskredytowania i poniżenia w oczach wyborców obecnego burmistrza oraz chęciom przedstawienia najgorszych rzeczy, które przy odrobinie chęci można znaleźć wszędzie i to jeszcze gorsze ujęcia. Szkoda że nie dodaliście tam jakiegoś szamba że ścieki są drogie i gnijącego ujęcia rozkładających się śmieci na wysypisku.

    Film zadziała przeciwnie niż miał zadziałać dlatego roześlę go każdemu kto w tym momencie jest za Kielanem. Jestem pewien że po tym kawałku propagandy zmieni zdanie, widząc z jakim środowiskiem, jakimi metodami manipulowania uczuciami moglibyśmy mieć do czynienia.
    Przedstawiono w nim obecne Myślenice jako miasto z horroru, centrum syfu i gnoju, smrodu i ubóstwa. Za takie coś co zrobiono na tym filmie powinien ktoś beknąć.
    Jestem wraz z rodziną której pokazałem ten szmatławiec oburzony i zniesmaczony do granic.
    Ja i moja rodzina Panie Kielan nie żyjemy w tym gnoju który pan pokazał i rządam usunięcie tego filmu w trybie natychmiastowym z youtube.pl, gdyż stworzył Pan właśnie nieprawdziwą i kłamliwą wizytówkę mojego Miasta. Nie życzęsobie aby ktoś po wpisaniu na youtube hasła Myślenice z którego jestem dumny zobaczył coś takiego co Pan nam zaserwował.

    Tak jest teraz - pokazał pan syf i gnój po czym zapytał Pan Czy ja chcę tak żyć?
    Panie Kielan ja tak nie żyję i nie życzę sobie by Pan mi ubliżał w ten sposób.
    Teraz masz wybór - Tak wybiorę na pewno nie Pana i roześlę tren film który właśnie sobie ściągnąłem na dysk do każdego kto ma jeszcze jakiekolwiek dylematy wyborcze.

    4 lat reklamy Myślenic jako miasteczka wypoczynkowego dla ludzi z Krakowa i okolic właśnie pan zniszczył jednym głupim filmem ogólnie udostępnionym. Czy stanowisko jest dla Pana ważniejsze niż to jaką wizytówkę Pan wystawił tym syfem w sieci Miastu o którego zarządzanie się Pan ubiega?

    Bardzo się zdziwię jeżeli obecny Urząd nie skieruje sprawy do Prokuratury.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Powyżej opinia tego publicznego, dostępnego w każdym domu na świecie filmu:
    http://www.youtube.com/watch?v=iNVcokMaCMg

    Po wpisaniu hasła Myślenice Wybory jest na 7 pozycji youtube - reklama Miasta - Brawo dla twórców :(

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Drogi Pawle to jest Twoja opinia a moja jest taka, że Myślenice są pokazywane poprzez pryzmat budowy chodnika, hali czy strzelnicy.
    To co zostało pokazane ma wieloletnie zaniedbania związane z zarządzaniem Gminą.
    PKS, ile już lat czekamy na mrozie a teraz na mrozie i deszczu na autobus i to na stojąco bo ustawione ławki są mokre od deszczu a i pewno brudne od kurzu. Czekamy na tym niby dworcu na autobus, który niejednokrotnie nie zajeżdża do Myślenic, czy to nie reklama miasta. Ten dworzec jest słynny nawet w Licheniu a i pewnie dalej w kraju w Polsce. Na pewno nie wiesz jak stoi się na takim ,,dworcu” bo przypuszczam, że wygodnie jeździsz swoim samochodem.
    Weźmy baraki socjalne w Jaworniku czy to może być chluba Myślenic i samorządu. NIE! Tam nie mieszkają przepraszam psy tylko ludzie, różni ludzie którzy z różnych powodów tam się znaleźli. Ciesz się że mieszkasz inaczej i jesteś osobą zaradną. Inni niestety mają z tym problem. Ktoś powie że mieszkają tam osoby pijące to co na strzelnice z nimi, przepraszam osoby , które tam mieszkają za porównanie. Słyszymy że Gmina nie ma pieniędzy na remonty, a na kamień w Porębie za ok. do 100 000zł JEST. A co smolarnia z trującymi substancjami i OBCE śmieci na śmietniku też ci nie przeszkadzają, przecież to nie wina Kielanowców. Czy to nie reklama, dla tych którzy tędy przejeżdżają.

    Zgadzam się, że materiał jest ostry ale to są fakty i rzeczywistość, którą trzeba zmienić, z którą trzeba się zmierzyć dla dobra nas i ludzi mieszkających w tych budynkach socjalnych.

    Jeżeli zgadzasz się na budowę innych zakładów trucicieli to ja mówię stanowczo NIE!

    Dobrze, że taki materiał się pokazał. Pokazuje, że nie wszystko w Gminie jest piękne. Szkoda tylko, że musimy to oglądać podczas kampanii wyborczej. Co to będzie jak każdy będzie myślał tak jak Ty, czyli tyko o sobie, bo mnie jest dobrze.
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • Paweł Powroźnik 17 lis 2010

    Naucz się człowieku pisać poprawnie, polszczyzna głupcze, polszczyzna...jestem zwolennikiem, nie wstydzę się tego, ale przesadzasz że za to ktoś powinien bęknąc...gdzie masz oczy, że tyle niesprawiedliwosci dzieje się w gminie i na świecie, a Ty wypalasz z czymś takim...wstydziłbyś się, naprawde, że też też Twoja rodzina jeszcze niezauważyła Twojego upokorzenia...mimo wszystko pozdrawiam Racjonalistów

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    soterclub.pl możesz nauczyć się cytować bo wyszedłeś właśnie na durnia, pouczając inną osobę a samemu nie będąc lepszym :)

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote]Pokazuje, że nie wszystko w Gminie jest piękne.
    Pozdrawiam.
    [/quote]
    Dobrze że nie pokazał tego co jest piękne.
    Obawiam się że pokazał to co każdy znajdzie w każdym zakątku świata Las Vegas, Waszyngton, Moskwa, Berlin, Kraków czy Warszawa. Jest to manipulacja i każdy to widzi.
    Spot zadziała przeciwnie do zamierzonego celu, co mnie cieszy. Oby był jak najdłużej w sieci. Też go rozsyłam znajomym nawet spoza Myślenice, niech zobaczą jak wygląda negatywna kampania, która zawsze na końcu przegrywa.

    Cytuj
  • Paweł Powroźnik 17 lis 2010

    [quote]soterclub.pl możesz nauczyć się cytować bo wyszedłeś właśnie na durnia, pouczając inną osobę a samemu nie będąc lepszym :)[/quote]
    wyjaśnij, jaki dureń??

    Cytuj
  • Paweł Powroźnik 17 lis 2010

    Chwila, moment...ktoś kto używa słów negatywna kampania, nie wie chyba na czym to polega...spójrz człowieku co się dzieje na mieście, żeby później coś z sensem opowiadać...z faktami nie dyskutuje się, bo są po prostu oczywiste...

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    do gość; Nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje, zwyczajnie nie mam na to czasu, ale ten sposób propagowania swojej osoby na stanowisko burmistrza urąga wszelkim normom. Miałem Pana Kielana za poważnego kandydata ale niech ta moja opinia zostanie czasem przeszłym. Slamsy są wszędzie i wszędzie są obskurne i dodam jeszcze że czym bogatsze miasto tym większy syf w slamsach.
    Tym filmem strzelacie sobie samobója, ale to wasz problem nie mój.

    Żegnam.

    Cytuj
  • Paweł Powroźnik 17 lis 2010

    luuuuz....możesz odpowiedziec w dzień...albo w nocy...jak chcesz...

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote=soterclub.pl]luuuuz....możesz odpowiedziec w dzień...albo w nocy...jak chcesz...[/quote]

    naucz się cytować to może pogadamy :)
    Tym razem udało ci się poprawić post przed moim wpisem
    I wiem o czym piszę http://pl.wikipedia.org/wiki/Czarny_PR

    Cytuj
  • Paweł Powroźnik 17 lis 2010

    Już od paru godzin zastanawiam się, czy jest sens pisac o spotkaniu ze Zbigniewem Ziobro...skoro pisze, pewnie jest jakiś ukryty sens, otóż nie słuchajcie ich...nie chce używac sformuowania "oni", więc ogranicze się do samego pana Ziobro...klasyka prania osobowości...mówic że ktoś tobą manipuluje, kiedy Ty sam ludźmi manipulujesz, tak naprawde nie jest trudne...o wiele trudniejsze jest przekonanie ludzi, żeby głosowali na popieranego przez PiS Macieja Ostrowskiego, kiedy on sam sam popiera kandydata PO...po mistrzowsku przeprowadzona hipokryzja....zycze powodzenia zwolennikom MO mimo wszystko, nie chce kogoś nienawidzic za kolor skóry, seks w łóżku z kimkolwiek czy poglądy, bo nie o to chodzi...niech każdy sobie odpowie o co chodzi...pozdrowienia dla Racjonalistów

    Cytuj
  • Paweł Powroźnik 17 lis 2010

    No to super...potrzebowałeś tyle czasu, paręnaście minut, żeby zerknąć na Wikipedia o co w tym wszystkim chodzi...rzeczywiście, gratulacje dialogu...

    Cytuj
  • Paweł Powroźnik 17 lis 2010

    Mimo wszystko jestem przekonany, że nie wiesz o czym piszesz, ani tym bardziej nie wiesz nic o cytowaniu...w ramach bezinteresownej pomocy, proponuje zwrócić się do polonisty, który zamiast uczyć, bierze się za politykę...taka osoba "napewno" wyjaśni meandry polemiki, i powie, że jak pisać to z sensem...

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote=soterclub.pl]No to super...potrzebowałeś tyle czasu, paręnaście minut, żeby zerknąć na Wikipedia o co w tym wszystkim chodzi...rzeczywiście, gratulacje dialogu...[/quote]
    Dialog trzeba mieć z kim prowadzić. Ty nie jesteś dla mnie kim, więc nie spodziewaj się rozmowy :)
    Ale swoje wywody zawsze możesz tu klepnąć, w najgorszym przypadku sam sobie je będziesz interpretował :)

    Bez odbioru chłopcze.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote= spoko]LOKO już była o tym mowa to ty bzdury piszesz od 7.00-15.00 szoły gminne płaci gmina za wynajem ,15.00-19.00 K.S.Dalin sekcje sportowe -płaci Dalin za pieniądze które dostaje od gminy na działalność.To krążenie tych samych pieniędzy ,gdzie tu zarabianie. Od 19.00 można wynająć salę jak cię stać godzina 400 zł.[/quote]
    akurat w tym temacie ty piszesz bzdury wynajem hali za godzinę kosztuje 160zł. a dalin nie ma do 19 ponieważ jest tylu chętnych że parę grup zaczyna 18.30

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote=taki_gość]Pytanie do Pana Kielana;
    W dzisiejszym Dzienniku Polskim w wywiadzie z Panem znalazłem taki tekst:

    "Jeśli zostanie Pan wybrany, zapowiada Pan powrót do czasów, gdy byli zastępcy burmistrza. Widzi Pan możliwość, żeby takie stanowisko objął Leszek Gowin?

    - Poznałem Leszka i mam do niego wiele sympatii. Natomiast o koalicjach i sojuszach będzie można mówić po I turze, jeśli ona nie przyniesie rozstrzygnięcia. Wiele zależy od tego, jak będzie wyglądała przyszła Rada Miejska. "

    Czyli liczą się układy a nie ludzie? Myślałem, że na stanowisko swojego ewentualnego zastępcy wybierze Pan fachowca (nie ujmując nic Panu Gowinowi), a Pan mówi o koalicjach i sojuszach ... :(
    [/quote]
    A Pan Kielan Nie odpowiedział na pytanie Takiego Gościa :(

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Taki_gość na Burmistrza za 4 lata.
    Oczywiście z Pisiorków

    Cytuj
  • Paweł Powroźnik 17 lis 2010

    [quote=:[hr][quote]soterclub.pl napisał]No to super...potrzebowałeś tyle czasu, paręnaście minut, żeby zerknąć na Wikipedia o co w tym wszystkim chodzi...rzeczywiście, gratulacje dialogu...[/quote]
    Dialog trzeba mieć z kim prowadzić. Ty nie jesteś dla mnie kim, więc nie spodziewaj się rozmowy :)
    Ale swoje wywody zawsze możesz tu klepnąć, w najgorszym przypadku sam sobie je będziesz interpretował :)

    Bez odbioru chłopcze.[/quote]
    Zgadza się, nie jestem Kim Kardashian, masz racje...masz racje że dialog trzeba mieć z kimś prowadzić, ale nie spodziewałem się rozmowy, więc tu racji nie masz...jesteś standardowym przykładem człowieka, który słyszy ale nie słucha, nawet nie pytam do jakich szkół chodziłeś, bo pewnie nauczyciele za Ciebie się wstydzą...klepnąć to napewno wiesz co możesz sobie zrobic, nie mam ochoty tłumaczyć Ci o powrocie na lekcje języka polskiego, bo jak wyżej, usłyszysz ale nie posłuchasz...mam nadzieje, że jednak dzieci nie będziesz miał, bo nieuctwo pójdzie w Świat i zrobisz nie tylko sobie krzywdę...pozdrowienia dla racjonalistów

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    w nawiązaniu do spotu wyborczego Pana Kielana…
    Po obejrzeniu momentalnie pobiegłem pod prysznic, żeby obmyć się ze zmierzłoty, brudu, syfu i… przygnębienia jakie jest w naszym pięknym mieście. Dzięki temu filmowi otwarły mi się oczy – żyjemy w bagnie!
    Proszę o chociaż odrobinę obiektywizmu. Baraki były i przed kadencją pana Ostrowskiego, on ich takich rozwalających się nie wybudował. Wyglądają tak głównie za sprawą ludzi tam mieszkających, proszę kiedykolwiek wieczorem udać się na miejsce i zobaczyć co się tam dzieje i kto do takiego stanu doprowadza mieszkania socjalne. Wiadomo, są też tam ludzie, którym świat się zawalił i trzeba im pomagać - to nie podlega kwestii, ale większość mieszkańców traktuje pobyt tam jako jedną wielką balangę. Wybudować im piękny nowy hotel za gminne pieniądze? można, tylko po upływie kolejnej kadencji burmistrza obawiam się, że niczym nie różniłby się od obecnych budynków. O stan rzeczy najlepiej spytać pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej…
    Kwestia wysypiska? tutaj już chyba wszystko zostało napisane na ten temat, ale czy będzie się nam lepiej żyło, gdy przed wizją zagrzebania świata w śmieciach będziemy z drżeniem serca wyrzucać kubeczek po jogurcie do kosza? Śmieci były, są i będą i chyba dobrze, że powstała inicjatywa na rzecz ich utylizacji o czym można było przekonać się na organizowanych konferencjach na temat ochrony środowiska – kto chciał się coś dowiedzieć, to mógł to zrobić... Nikt tutaj nie cieszy się z faktu, że ktoś musi mieszkać w pobliżu śmierdzącego wysypiska, jest to sprawa przykra i uciążliwa bez żadnych wątpliwości!
    Dworzec… No nie ma… to fakt… jak zimno, to źle… trudno się tutaj spierać, chociaż ja jeżdżąc na studia autobusem może ze dwa razy byłem w środku tego budynku… Inicjatywa budowy nowego dworca chyba jest, może się uda…
    Podsumowując, nie można przedstawiać naszego miasta jako Sodomy i Gomory… Jest ładnie, ciekawie, może być lepiej… Dość otacza nas marazmu i poczucia bezradności, żebyśmy musieli sobie jeszcze psuć wizerunek Naszego Miasta…
    Pozdrawiam…

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote]Taki_gość na Burmistrza za 4 lata.
    Oczywiście z Pisiorków[/quote]
    Może spróbuję za cztery lata. Jeśli obecnym kandydatom wolno to dlaczego nie mnie, tylko niestety .... nie mam tyle kasy na kampanię :(

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Spot Pana Kielana widziałem i narzuca się mi przysłowie "ptak co własne gniazdo...." tak to odebrałem.Jeszcze dzisiaj byłem niezdecydowany , teraz już wiem.Nie na Kielana.Dziś stałem przd słupem z plakatami , akurat bezpośrednio przed plakatem P.Ostrowskiego,podeszły dwie młode dziewczyny z plakatami , wypatrzyły plakat P.Ostrowskiego przed którym stałem w odl. ok.0,5 m.Prawie mnie odepchnęła i przywaliła plakat P.Kielana.Gdy zwróciłem uwagę , że właśnie czytam odpyskowała ,nie odpowiedziała - odpyskowała , że mogę sobie gdzieś w mieście poszukać plakat P.Ostrowskiego bo chyba jeszcze gdzieś są.Na tym słupie było chyba pięć dużych plakatów P.Kielana i olbrzymia karta do głosowania.
    Także kampania P.Kielana opiera się na kłamstwie .Nie będę poruszał sprawy śmietnika - bo był , jest i będzie?? Ta sprawa to prawie prywata P.Kielana -nic dziwnego działka i dom w pobliżu.Smolarnia jest - chwilowo, bez dworca - też chwilowo-nowy się buduje, a Jawornik wiem z pewnych źródeł -nie remontuje się -tylko podtrzymuje stan obecny- bo na przyszły rok przewidziane są do budowy 2 budynki socjalne nowe-są projekty i pozwolenie.Tak więc jeśli P.Kielan wygra to tylko przez kłamstwo , no trzeba będzie przez parę lat oddawać sponsorom , w doadtku obcym. Liczą się ludzie

    Cytuj

Odpowiedz