Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 19 lis 2010

    Po tym kawałku ze spotkania który zaprezentował Dyktafon słychać o co w tym wszystkim chodzi. Dyskredytuje się i pomawia Ostrowskiego z każdej strony. Wymyśla się niewiarygodne rzeczy by tylko dorwać się do władzy lub ze złośliwości pozbawić go władzy bo nie ustępuje nawet możnym przedsiębiorcom którzy mogli by Ostrowskiego kupić z całym dobytkiem życia za miesięczny zysk swojej firmy.
    Jest to dla mnie niepojęte i bardzo niepokojące że tak można robić. Kampania Kielana to forsa taka że Ostrowskiemu się nawet nie śniła, za sprawą zamożnych sponsorów. Jak sami widzicie prowadzi on bardzo skromną kampanię, bo prowadzi ją za swoje pieniądze i nie stać go na większą.
    Teraz pytanie. Czy w niedzielę wygra mądrość i skromność finansowa czy wielkie pieniądze które przykryły ulotkami, banerami, spotami, długopisami za darmo rozdawanymi cały cel równych wyborów?
    Demokratyczne wybory po pierwsze powinny być równe, tu niestety nie są, bo nadawać i pomawiać można tylko jednego - Ostrowskiego jako burmistrza który musi podejmować określone decyzje, a gdy jeszcze przy tym całym krytykowaniu mamy DUŻĄ KASĘ, możemy zrobić z każdym praktycznie wszystko i nie ma on już żadnych szans na obronę.
    Czy chcemy by wygrano wybory za pomocą pieniądza (przecież różnicę w kosztach kampanii widać na kazdej ulicy, na każdym kroku)? Ja nie chcę. Nie chcę się stać niewolnikiem przedsiębiorców. Nie chcę miasta które pieniądzem zostało zdobyte. Nie chcę nienawiści jaką widać na każdym kroku gdy tylko rozpoczyna się temat o Kielanie i Ostrowskim. Nie chcę wygranej której głównym celem są porachunki Pana S. z panem O. co jak słychać z nagrania, do czasu gdy panowie się lubili wszystko było super, a zmieniło się po tym momencie co opowiadał pan burmistrz.

    Ja to widzę i dziwię się że nie widzi tego Bóg i nie grzmi.
    Komletny haos.
    Jak spełni się marzenie pana Sawickiego i obsadzi tron Urzędu panem Kielanem to klnę się że przestaję wierzyć w Boga i sprawiedliwość.

    Dodam, że nikogo nie krytykuję i nikomu nie ubliżam, i nikogo nie oskarżam, a że jest to portal społecznościowy, chcę wyrazić swoje zdanie i opinie na temat który siedzi mi na sercu.

    Dobranoc wszystkim.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote=cygnus]Tak czułem że to TY, szkoda że wcześniej tego nie napisałeś strażaku. Tylko że jako wieśniak byłeś sympatyczniejszy.[/quote]

    No przecież tego nie ukrywałem, przez pewien czas pisałem wieśniak/wesoły s....
    007 i cyrk też wcześniej był sympatyczniejszy

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Dlaczego mój poprzedni post został usunięty? Przecież to są informacje jawne! Który punkt regulaminu łamie? Niewygodne pytanie… ? Dlatego publikuje jeszcze raz:

    Panie Wiktorze,

    Szanuję Pana otwartość i podane przez Pana informacje dotyczące
    majątku…

    Nurtuje mnie jednak jedna kwestia? Dlaczego po 11 latach małżeństwa
    zawarł Pan rozdzielność majątkową z żoną?

    Jest to fakt, który po wyborach będzie Pan musiał upublicznić. Dlaczego
    zatem Wyborcy nie mają prawa o tym wiedzieć przed nimi? Czy jest jeszcze
    coś o czym powinniśmy wiedzieć, a zostało delikatnie mówiąc
    pominięte?

    Jak rozumiem to o czym Pan pisał to de facto Pana majątek. Co zatem z
    majątkiem żony? (oczywiście tutaj może Pan już nie udzielać
    informacji, bo przecież sensem rozdzielności jest to żeby ten majątek
    był odrębny)

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Ostrowskiemu w tych wyborach mówię NIE!

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    DLACZEGO !!
    ROBI SIE ROZDZIELCZOŚĆ ALBO WTEDY GDY SIE NIE UFA ŻONIE ALBO WTEDY GDY SIE KTOŚ BOI O SWOIĄ FIRME ( mysle że tu o to chodzi ---- długi długi i jeszcze raz długi

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    a ja TAK

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    PANIE KIELAN MÓWIE PANU STANOWCZOOOO NIE... TYLKO MACIEJ OSTROWSKI! SPRAWDZONY, ŻETELNY I NAJLEPSZY BURMISTRZ MIASTA I GMINY MYŚLENICE.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]DLACZEGO !!
    ROBI SIE ROZDZIELCZOŚĆ ALBO WTEDY GDY SIE NIE UFA ŻONIE ALBO WTEDY GDY SIE KTOŚ BOI O SWOIĄ FIRME ( mysle że tu o to chodzi ---- długi długi i jeszcze raz długi [/quote]

    Proszę nie rozpowszechniać plotek

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    tylko nie Maciej. jemu już podziękujemy. wybacz...
    teraz czas na Wiktora

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Maciej już miał czas od poprzednich wyborów coś zmienić i rzeczywiście zmienił. Ma jeszcze wiecej przeciwników.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Mój Boże Wiktorze -Płacz ci nie pomoze Zabieraj manatki,będziesz pakował klatki-Możesz tesz oddzielnie pakować patelnie. Gdyprzyjdzie bolączka to dostaniesz pączka!! Cztery lata miną ZNÓW ZAJMIESZ SIĘ GMINĄ !Panowie z plakatu -to koniec tematu

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]To ja może cosik wstawie z komóry póki jeszcze ni ma ciszy. Bardzo ciekawe jaki spisek urodził się w głowach zwolenników p. kie :
    Wypowiadający się to p. ost i p. saw potem pani jaw

    Jakość nie powala ale to tylko komórka więc proszę się wsłuchiwać.

    http://wyslijplik.pl/download.php?sid=8rRcvRIu[/quote ]

    Czy to jest oryginał czy manipulacja? Bo jeżeli to manipulacja to wiesz co za to grozi Dyktafoniczku ?
    Nie chcę cie straszyć.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Na szczęście jeszcze 1 dzionek i podjedziemy z taczką pod Urząd !

    Taczka to takie jednokołowe VOLVO panie Burmistrzu.

    Zaśpiewamy (2+1): ... "odjedziesz wielkim autem, odjedziesz wielkim autem"...

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Dobry wieczór Myśle że to czas by poprosic Pana (Cyrk) to znaczy Pana Rafała aby stworzył cos prawdziwego sensownego ------------- mysle Panie Rafale biorądz pod uwage Pana zaangarzowanie w tą kampanie by Pan stworzył np na wzór Witkacowskiej Firmy Portretowej swoją kreską obraz Pana Kandydata na Burmistra . Proponuje by to na wzór wielkiego mistrza był to "trójgłow " (sam Witkacy zrobił wg dostepnych żródeł przynajmniej 2 takie prace) ------- gdzie beda atrybuty zarówno Pana Kielana , Sawickiego no i Pana Sikory - bo to przecierz tak naprawde to Pana jedyny kandydat.
    W przypadku jak Pan to zrobi to gwarantuje iż ta praca zostanie wstawiona do najlepszych portali sztuki

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    ludzie chcą burmistrza, który będzie przy nich i z nimi. tylko pan KIELAN od długiego czasu praktycznie codziennie spotykał się z nimi wysłuchując, wyjaśniając i towarzysząc.
    PANIE KIELANIE ZAGŁOSUJEMY NA PANA!!!

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Słuchając kilkukrotnie nie słyszę tam żadnych śladów manipulowania tym dźwiękiem. Jakość dosyć nieciekawa, ale telefony tak mają że tak wyglądają nagrania.

    Nie ważne. Proponuję o godzinie 23:59 zablokować ten temat do niedzieli i momentu zamknięcia lokali wyborczych, by nie było tutaj problemów z przerwaniem ciszy wyborczej.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Szczerze - niedobrze mi się robi od tego zasypywania miasta plakatami, ulotkami, gazetkami, banerami Kielana. Mąż ostatnio stwierdził, że nie otwiera lodówki bo Kielan z niej wyskoczy.
    Ostrowskiego ani Gowina też nie popieram, ale Kielan to przegięcie, i mnie - osobę niezdecydowaną- wciskanie go na siłę jeszcze bardziej odpycha!
    Mam natomiast swoich kandydatów do Rad, tak więc jedną kartę oddam pustą.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]ludzie chcą burmistrza, który będzie przy nich i z nimi. tylko pan KIELAN od długiego czasu praktycznie codziennie spotykał się z nimi wysłuchując, wyjaśniając i towarzysząc.
    PANIE KIELANIE ZAGŁOSUJEMY NA PANA!!![/quote]

    Gosiu. Pan Kielan spotykał się z mieszkańcami tylko we własnym interesie - pozyskania gosów i przeciągnięcia na swoją stronę. Żadne mi poświęcenie gdy walczy się o swoje.
    Nie bądź naiwna myśląc że robił to dla mieszkańców.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Panie Tadeuszu SAWICKI, posłuchałem teraz nagrania ze spotkania z panem Burmistrzem i mogę skwitować to WSTYD co pan opowiada. Wogóle jak PAN MOŻE kandydować na RADNEGO POWIATU?

    CHCIAŁBYM PRZYPOMNIEĆ REPORTAŻ UWAGI.

    Czy tak samo będzie pan odnosił się do swoich petentów?

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    oj obecny włodarz to dopiero dba o swój interes....

    JA POPIERAM KIELANA, BO BYŁAM NA KILKU SPOTKANIACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ NIEGO I MAM DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE. JEST SZCZERYM CZŁOWIEKIEM

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Droga redakcjo!

    Po raz kolejny publikuje wierny cytat ze strony "UWAGI". BARDZO PROSZĘ O NIE WPROWADZANIE CENZURY NA FORUM!!

    wypowiedź pana Tadeusza:

    "- Proszę wyłączyć kamerę, bo natychmiast ją rozbiję – powiedział Tadeusz S. – Miele pani jak "kataryna", pani ma normalnie "hopla", chora psychicznie osoba. Pani jest mordercą, za młodą maską kryje się przestępca – zwrócił się do reporterki UWAGI!"

    Czego się Państwo boją? Przecież ten cytat widnieje na stronie UWAGI i w żaden sposób nie naruszam dóbr osobistych Pana Sawickiego!

    Dla potwierdzenia moich słów odwołuje się do strony UWAGI http://uwaga.onet.pl/8134,news,1,klej_jednak_trul,reportaz.html

    APELUJE DROGA REDAKCJO O OBIEKTYWIZM!!!

    Cytuj
  • 20 lis 2010

    Apelujesz o obiektywizm?

    Bądź sam obiektywny.
    Znajdź finał tej sprawy.

    Ostatnie zdanie z tej strony brzmi:
    "Państwowa Inspekcja Pracy kończy sporządzać raport o sytuacji w fabryce. Śledztwo w tej samej sprawie wszczęła także prokuratura. Jeśli szefowi firmy zostaną postawione zarzuty, grozi mu do trzech lat więzienia."

    Jaki był finał?
    Czy szefowi firmy postawiono zarzuty?
    Czy został skazany?
    Jaki były wnioski końcowe raportu PIP?
    Jaki był wynik śledztwa prokuratury?

    Obiektywizm by tego wymagał. Zwłaszcza, że jak wczoraj przyznał Pan Burmistrz - teraz też toczy się postępowanie, w którym jest on przesłuchiwany.

    Zasada domniemania niewinności obowiązuje wszystkich

    Cytuj
  • PatrycjA 20 lis 2010

    Cisza wyborcza - temat został zamknięty

    Od północy z piątku na sobotę obowiązuje cisza wyborcza aż do zakończenia głosowania. Prosimy o dostosowanie się do obowiązującego prawa i przepisów.

    Szczegółowe informacje: www.pkw.gov.pl

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    gdzie jest cyrk? gdzie greta? gdzie to wasze swieto zwyciezcy ?:)

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Stała się rzecz najlepsza z możliwych!!! Gratulacje dla Macieja Ostrowskiego i wszystkich Myśleniczan którzy przez ten rok opluwania i pomawiania wytrwali i raz jeszcze pokazali niezwykłą dojrzałość i troskę o miasto. Jestem dumny z tego co się stało. Nie będę się pastwił nad przegranymi to nie ma sensu myślę że to co się stało jest to dla nich dostateczną nauczką i upokorzeniem. Jeszcze raz gratulacje dla WSZYSTKICH. Wybory za nami teraz do roboty!

    Cytuj

Odpowiedz