Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 22 lis 2010

    Szanowny Panie "którzy przez ten rok opluwania i pomawiania wytrwali"
    A ja myśle że jeśli to pomawianie nie miało by solidnych podstaw, to kilku obywateli dawno mielibyśmy kilka spraw w sądzie, tak jak Agnieszka.

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lis 2010

    Burmistrz na pewno wyciągnie wnioski z kampanii wyborczej. Nie ma ludzi nieomylnych, za to trzeba szukać "ze świecą" którzy uczą się na błędach. I powtórzę za Almanzorem: "do roboty"!

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Najśmieniejsze jest to że ktoś teraz piszę, że wyborcy Kielana są upokorzeni, otóż nie są, są dumni że nie dali sie nabrać po raz kolejny i staneli po właściwej stronie.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Podobno burmistrz już nie ma takiej przewagi w Radzie i będzie mu trudniej przeforsować nieprzemyślane projekty. Pewnie wejdzie w koalicje z PiSem i będzie wisiał na ich pasku. Zresztą i w Krakowie i nawet w Małopolsce pis w końcu przegrywa a u nas powiat zapisowany na maksa a i w radzie mnogość. Ech, zawsze musimy być na końcu.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Jestem dumny, że nie dałem się nabrać po raz kolejny Panu Kielanowi i stanąłem po właściwej stronie.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Komitet M. Ostrowskiego-> 6 radnych: B. Podmokły, M, Ostrowski(za niego pewnie E. Łapa),J. Grabowski, J. Cachel,J.Podmokły, T. Wójtowicz.

    PiS-> 6 radnych: J. Bylica, W. Syrek, J. Trzepacz, W. Szczotkowski, K. Dąbrowski, S. Cichoń

    Komitet W. Kielana-> 4 radnych: W. Kielan, R. Zalubowski, E. Lejda, M. Węgrzyn

    P.O-> 3 radnych: L. Gowin, A. Styczeń, A. Węgrzyn

    Partnetstwo w Samorządzie-> 2 radnych: R. Kudas, Cz. Bisztyga

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Zawsze tu na forum opowiadałem się za Maciejem i zawsze byłem poniewierany no ale teraz jako zwycięzca się nie boję, dlatego z cała stanowczością nalegam Panie Zalubowski nie ukrywaj się pan wszak radnemu nie wypada. Jazda do roboty ,może zaprzyjaźnieni biznesmeni dadzą pracowników, i zwijać banery z tym łysym gościem bo niedobrze się robi. Jazda i bez gadania!!! Ahahahahahahahhahahahahhahah!!!!!!!

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Gdzież są ci piewcy Kielana wyzwoliciela uciemiężonego myślenickiego ludu , czyżby redagowali już nowy numer sedna oraz artykuły "a jednak to sukces". Błazeństwo do potęgi "n". Zwijać te plakaty i do Łosiecon albo Zawody z niomi. A może tajger w kulisach władzy doda kolejne idiotyczne zdjęcie ku uciesze gawiedzi tylko tym razem jak pan Kielan i reszta płaczą , prosimy tez chcemy się pośmiać ! No i tak znów ta stara prawda że kij ma dwa końce. Tak mi przykro!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Ludzie dajcie już spokój!! Gość przegrał i tyle ! Jutro tez jest dzień a wy dalej chcecie kisić się w tej niefajnej kampanii!!! mam propozycję, aby szanowna redakcja zlikwidowała już tematy dotyczące wyborów. KTO ZA ?????

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Jestem za:) wzajemne opluwanie się nic nikomu nie da.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Ja jestem ZA !!! Już dość tego jadu :-(

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Ja za:))))

    Przy okazji taka refleksja: myliłam się. Uważałam, że pisanie o czymś czego nie pokaże GM, pokazywanie drugiej strony medalu ma jakiś sens.
    A nie ma.
    Mało kogo w tym mieście interesuje śmietnik, asfaltownia, dworzec, procesy.
    Mieszkańcom wystarczy nowy chodnik czy kawałek asfaltu.
    Skoro więc taki jest ich wybór trudno, przyjmę go z pokorą:).
    Będę mieć więcej czasu dla siebie...

    :)

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Przynajmniej dowiedziała się Pani, że nie tolerujemy "brudnej" kampanii, oraz kretyńskiego zachowania pana tadka s.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Widocznie myslenie nie jest Pani mocną stroną, więc prosze poświęcić "więcej czasu dla siebie":)

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Może mi ktoś wytłumaczy na czym polegała ta "brudna kampania" bo jak babcię kocham wszyscy powtarzaja to jak mantrę a ja nie wiem o co biega.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Kochani, sam jestem zwolennikiem obecnego Pana burmistrza, ale zwycięstwo tak samo jak i porażkę pasowało by przyjmować z godnością;) dajmy sobie na wstrzymanie...

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lis 2010

    Nie umiem znaleźć wyników głosowania do rady powiatu, pomożecie?

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/120000/120900.html

    Zakładka "wyniki głosowania do rady", potem w dany komitet i ukazuje się kto ile dostał głosów, póki co nie ma jeszcze listy radnych

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    No szanowna redakcjo może jednak czas pomyśleć o zamknięciu rozdziału wyborów. Jak widzicie dużo ludzi podziela moje zdanie. Uznajmy temat wyborów za skończony i zlikwidujmy, padło z obydwu stron wiele niepotrzebnych słów, okażmy teraz klasę i pokonani i zwyciężeni. Po co dalej dzielić ludzi ???? Nic dobrego to nie przyniesie.....

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Pan Ostrowski -właściwy człowiek na właściwym stanowisku
    Byłm dobrym - bedzie lepszym wWłodarzem
    Kampania skromna wygrana potężna
    GRATULUJE PAANIE OSTROWSKI!!!

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    wesoły strażak - pierwszy nieskazitelny. No cóż, też za.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Nie Greto 1/3 głosujących to rozumie i nie jest to tak mało, chociaż inni nie rozumieją. Większość zdecydowała inaczej, szkoda tylko, że my też będziemy musieli ponosić konsekwencje takiej gospodarki w gminie. A może wyciągnie jakieś wnioski Ostrowski. Wybory już za nami i będziemy wszystkiemu się przyglądać bo to są nasze pieniądze.
    Greto nam daleko do takich jak powyżej piszą ,, zwijać banery z tym łysym gościem bo niedobrze się robi.’’ ,, Kielana wyzwoliciela uciemiężonego myślenickiego ludu”, ,,
    "brudnej" kampanii, oraz kretyńskiego zachowania pana tadka s. i inne

    Jest nowy-stary burmistrz i zobaczymy.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    [quote=Greta J.]Ja za:))))

    Przy okazji taka refleksja: myliłam się. Uważałam, że pisanie o czymś czego nie pokaże GM, pokazywanie drugiej strony medalu ma jakiś sens.
    A nie ma.
    Mało kogo w tym mieście interesuje śmietnik, asfaltownia, dworzec, procesy.
    Mieszkańcom wystarczy nowy chodnik czy kawałek asfaltu.
    Skoro więc taki jest ich wybór trudno, przyjmę go z pokorą:).
    Będę mieć więcej czasu dla siebie...

    :)
    [/quote]

    Droga Greto nie popadaj w frustracje tak naprawdę jak piszesz "śmietnik, asfaltownia, dworzec, procesy." obchodzą Nas wszystkich ale nie w takiej formie jak staraliście się to zaserwować. Przegraliście z prostego powodu,cały czas ślepa furia skierowana była na Ostrowskiego , ślepa furia i nic w zamian.Przez ponad rok "GMO" było odpowiedzialne za wszystkie możliwe klęski i katastrofy i to był Wasz program. Zobacz droga Greto co działo się na forum : głupawe na pograniczu infantylizmu zdjęcia Taigera z dymkami,ataki gości śmiem twierdzić przez Was inspirowane, czasami to wszystko okraszone postami Cyrka który tak naprawdę nic do powiedzenia nie ma i bezpardonowe ataki Twojej osoby na praktycznie wszystkich.To nie jest polityka a jeżeli już to taka jak prezentował Lepper a to nic dobrego nie wróży. Może to okrutne ale powszechnie było wiadome kto głównie finansowo wspiera Waszą walkę, to kolejny gwóźdź do trumny , gro ludzi np z Osieczan nie głosowała przeciw Wiktorowi a przeciw panu S bo go tam nie cierpią i ja to rozumiem. Przegraliście na własne życzenie zgubiła Was buta i samouwielbienie oraz przekonanie o swego rodzaju misji. Całkiem prywatnie ciesze się że wynik jest taki bo strasznie nie lubię nadętych gości i czasem w kręgach ,nazwijmy je naukowych, mi to zarzucają. Pamiętajcie na przyszłość że "liczą się ludzie" ale wszyscy a nie tak zwani nasi, Wiktor o tym nie pomyślał i umoczył. A Ty nie dołuj się tak w życiu bywa.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Podobno planowana jest piesza pielgrzymka dziękczynna wyborców-zwycięzców. Rusza o 5 rano spod starostwa następnie przez miejsca kultu, śmietnisko, dworzec, asfaltownia wprost pod zegar.

    Już kończe.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    super przyjdę z jajkami

    Cytuj

Odpowiedz