Forum » Okolice

Nowy kościół w Trzemeśni

  • 26 kwi 2011

    [quote=gość: annnnonim] @marko, Po przeczytaniu Twoich wypowiedzi, sądzę że źle myślisz. Nasz proboszcz jest OK. [/quote]

    Wypraszam sobie! Nigdy nie napisalem, że mam coś do proboszcza osobistego. Ja tylko piszę, co mi się nie podoba w sprawie budowy nowej świątyni, a przede wszystkim publikacja list, co jest nieuczciwą próbą zachęcenia do ofiarności.
    Na temat proboszcza nie wypowiadam się.

    2 2 Cytuj
  • 3 maj 2011

    Śliczny ten pomnik mamy:)

    3 2 Cytuj
  • 18 maj 2011

    Ludzie dajcie spokój już z tą listą ofiarodawców. Po nowym roku będzie następna i nie zmienicie tego czy się wam podoba czy nie.

    Cytuj
  • 22 maj 2011

    Witam. Przyznam się szczerze że wątek czytałem pobieżnie, ale nawet z tej lektury zorientowałem się że w przeważającej części są tu bzdety sfrustrowanych internautów , rzecz jasna występujących jako goście. W ww kościele jak do tej pory miałem okazję być dwa razy. Z racji zainteresowań , zawodu itd w podobnych obiektach bywam wielokrotnie, muszę stwierdzić że kościół w Trzemeśni na tle innych nowych obiektów tego typu ma to "coś". Coś co pozwala się skupić , nie jest zimnym pseudo nowoczesnym "hangarem" jak wiele nowoczesnych kościołów. Jasne teren przed nim należy uporządkować itd. ale jest OK.

    1 Cytuj
  • 25 maj 2011

    Gusta non disgutanta. Według mnie nie ma tego "coś", ale to moje zdanie i nie musicie się zgadzać. Również stacje drogi krzyżowe, choćby nie wiem ile kosztowały są...OKROPNE! Ale to moje prywatne odczucia.

    Co do listy, to nadal uważam, że jest to jakiś obłęd! Powrót do średniowiecza. Jak ktoś nie umie to ludzi trafić z ambony, to właśnie stosuje takie metody...

    3 1 Cytuj
  • 25 maj 2011

    [quote=marko] Gusta non disgutanta. [/quote]
    De gustibus non disputandum est ;)

    1 Cytuj
  • waligóra ogrodowy 15 cze 2011

    errare humanum est.

    Nowy kościół w Trzemeśni jest czadowy z tego względu, że jest w nim dużo miejsca. Jednakże w związku z obniżającą się iloscią wiernych pojawiły się (prawdopodobnie) propozycje, by otworzyć w nim dyskotekę. Znany jest już dzierżawca (ofc Marcin).

    2 4 Cytuj
  • 17 cze 2011

    Dyskoteka ? Dla mnie to nieracjonalne ... Jak można otwierać dyskoteke w kościele ? Kośioł jest po to żeby się wyciszyc i pomodlić .. Takie moje zdanie . A tak swoją drogą ciekawe co tam mają w piwnicach ;) Napewno jakieś łazienki , salki dla scholi itp .... Ale jak sie komuś robi słabo to wynoszą na pole .

    2 2 Cytuj
  • 17 cze 2011

    wiecei kiedy festyn w trzemesni?

    1 Cytuj
  • 17 cze 2011

    prawdopodobnie w drugą niedziele lipca

    Cytuj
  • 18 cze 2011

    Teea , a co maja z takim nieprzytomnym paradować przez cały kościół przed wielkim ołtarzem - porąbało was?

    3 1 Cytuj
  • 10 lip 2011

    Święte słowa

    Cytuj
  • 10 lip 2011

    Marko ma racjie co kogo opchodzi ile kto dał żalll !!

    4 2 Cytuj
  • 10 lip 2011

    A proboscz jeną żecz zrobił na plus że na festynie bedzie kabaret PODWIRWI GROSZEM .
    a pozatym on sam nie wie kogo zaprosil bo powiedział na masz że kabaret wirwigrosz a takiego kabaretu nie ma

    3 4 Cytuj
  • 11 lip 2011

    Szkoda że nie zamówił jakiegoś znanego zespołu jeszcze np kombi albo feel :\\

    1 3 Cytuj
  • 11 lip 2011

    Festyn jest w tą niedziele tj. 17.lipca

    1 Cytuj
  • 15 lip 2011

    Donaldzie xd marzy : Szkoda ze nie zamowil jakiegos znanego zespolu np kombi albo feel
    Zespołu się nie zamawia tylko zaprasza. 2 Skąd on ma mieć na to kase zaprosi zespół który mniej chce za występ i będą wieksze zyski na kościół

    2 1 Cytuj
  • adzygmunt 15 lip 2011

    Wszyscy dyskutujący.
    Przypominam,że Rada Budowy Kościoła jest inicjatorem programu i samego festynu.
    Nie zmienia to faktu, że wiele spraw jest z proboszczem konsultowane, często czeka na jego aprobatę.
    Ma racje ktoś, że zaprasza się zespoły relatywnie tanie.
    Lata temu, Eleni zaśpiewała za 15 tyś. Równolegle prowadzone rozmowy z Rodowicz oscylowały około kwoty 70-80 tyś.
    Jeśli dochód kształtuje się w okolicy 35 - 40 tysięcy to policzcie sobie!

    4 3 Cytuj
  • 16 lip 2011

    a kto będzie grał wieczorem po kabarecie ?

    Cytuj
  • 16 lip 2011

    Atrakcje Na Festynie Rodzinnym W Trzemeśni to Skoki Spadochronowe, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Loteria Fantowa i wiele więcej. Do wygrania będą pewnie 2 rowery, wycieczka za granice, drewno, opał i wiele więcej.
    Kabaret Pod Wyrwigroszem będzie o 17:00.
    Nie wiem kiedy będą skoki spadochronowe jak ktoś wie niech napisz

    Cytuj
  • 16 lip 2011

    Będzie mniej osób bo w ten sam dzień trzeci Dzień Dni Dobczyc

    Cytuj
  • 17 lip 2011

    Skoki spadochronowe są o 16.00

    Cytuj
  • 17 lip 2011

    ej festyn jest dzisiaj a kto bedzie grał w nocy???

    Cytuj
  • 17 lip 2011

    [quote=gość: wwwwww] Atrakcje Na Festynie Rodzinnym W Trzemeśni to Skoki Spadochronowe, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Loteria Fantowa i wiele więcej. Do wygrania będą pewnie 2 rowery, wycieczka za granice, drewno, opał i wiele więcej.
    Kabaret Pod Wyrwigroszem będzie o 17:00.
    Nie wiem kiedy będą skoki spadochronowe jak ktoś wie niech napisz [/quote]

    EJ O 16 A KTO BEDZIE GRAŁ W NOCY

    Cytuj

Odpowiedz