Forum » Praca

B...ex - Stróża??

  • 25 gru 2010

    Panie B jako katolik upominam Pana!!!

    Grzechy wołające o pomstę do nieba:
    1.
    2.
    3.
    4. zatrzymywanie zapłaty robotnikom.

    Pismo Święte przestrzega przed wszelką nieuczciwością względem pracowników. Skarga uciskanego pracownika również woła do Boga o ukaranie nieuczciwości. "Tegoż dnia oddasz mu zapłatę, nie pozwolisz zajść nad nią słońcu...., by nie wzywał Pana przeciw tobie..." (Pwt24,15).
    Bóg jest szczególnie wrażliwy na ludzką biedę, spowodowaną przez innego człowieka. Stąd zatrudniający robotników muszą pamiętać nie tylko, by dać godziwą zapłatę swoim pracownikom, ale także mają ją dać w terminie. Nie mogą odwlekać uzgodnionego wcześniej wspólnie czasu zapłaty.

    Cytuj
  • 26 gru 2010

    Czytając te wszystkie komentarze zastanawiam się czy czyta je również pan B... A jeżeli czyta, czy wyciągnie z nich jakieś wnioski bo jeżeli tylu ludzi mówi , że coś jest "czarne" mimo iż wydaje się "białe" to pewnie tak jest... Są Święta , wyjątkowy czas kiedy ludzie wybaczają sobie największe krzywdy życzę panu , panie B by i panu zostały one wybaczone, może warto się zastanowić nad tym wszystkim w ten wyjątkowy czas.Święta się skończą , przyjdzie szara codzienność praca, praca i jeszcze raz praca ... Oby pan nie zapominał , że jest pan tylko człowiekiem jak i pańscy pracownicy i , że kiedyś każdy z nas zostanie rozliczony przez Najwyższego ze swoich uczynków.

    1 Cytuj
  • 26 gru 2010

    Jak coś komuś się nie podoba to:
    ekspres.reporterow@tvp.pl
    albo dzwonić do nich :)

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    widze ze pani przy biurku skasowala o sobie prawde ale i tak wiemy ze jest szuja tak pani Ch pisze to o pani a ona jest wiernym kapusiem P Ż. i L S. uwazajcie na nich bo oni was wykoncza kopią pod wami dolki udawajac waszych sojosznikow a to zwykli podpierdalacze a Ł S. i P Ż. to wierni przyjaciele S

    1 Cytuj
  • 28 gru 2010

    witam was naprawdę byłem ciekawy co ludzie "godojo"hahhah ale widze że to jednak prawda cała prawda i tylko prawda pracowałem z tymi osobami i wiem więcej niż sie to komu kolwiek zdaje ale uczulenie na cukier puder "bzomex" czy "seton" to mam do końca życia. jak ktoś to czyta to powiem cała prawda .Connan trzymaj sie i nie dawaj sie a J.P tak jak on pozdrawiam całą starą ekipe................... niech stracę "kiiiiiiiiijjerowników " "tysz" ale że s tak daleko wlazł w *** to zaskoczenie G jak ty odejdziesz to ten *** padnie pozdrawiam WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU OBYŚCIE ZNALEŻLI LEPSZĄ ATRAKCYJNIEJSZA PRACE conan i tak masz dorzywocie hahhahahhah

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    chodzi mi o G DZ. bez jakichś skojarzeń hahhahaahahhaah

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    do pracownika ... widać ze nic nie wiesz Skoro oczerniasz takich *** Ludzi.... mowa tu o K CH. Ł S i P Ż..... SAM pewnie Jesteś kapusiem a bronisz sie oczerniajac innych. jesli dalej tam pracujesz to żal mi Cie że nie jestes w stanie odróżnić kto jest dobry a kto zły/////

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    Dlaczego administrator zmienil imiona na inicjaly w mojej powieśći? przez tydzien nikomu to nie przeszkadzało, az nagle zaczeło to kogos razic w oczy...

    niech mnie szanowny admin oswieci na ktory punkt regulaminu sie powolal???? kasujac imiona moich bohaterow!

    czyzby jakas ingerencja osób trzecich...?

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    do pijaka poety ..... ja Ci odpowiem na to _ingerencja Garbatego !!!! i S

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    Widzę , że nazwisko które wpisałam też zmieniono na inicjał ;-) Ale chyba każdy wie , że chodzi o pana B :) Szkoda , że nawet w życzeniach świątecznych ktoś się dopatruje złych intencji... Apropo ,spóźnione ale szczere życzenia również dla adminów ;-)

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    Podobno włodarze bzomexu *** się w majty ze strachu, po przeczytaniu faktów które przedstawiliśmy na forum publicznym. Idziemy w dobrą stronę aby nauczyć ich szacunku do ludzi z którymi pracują.

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    do pracownika....... chyba ci się zmiany pomyliły..... oczernianie własnie tych ludzi to akurat ostatnie co bym tu zrobil........ jak tak juz wszystkich oczerniasz to moze napisz o starszych kobietach ktore tam pracuja lub pracowaly- buhaha...........

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    pracuje tam kilka miesiecy i wszystko zdatzylem zauważyć i was też

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    Chwilę tu nie zaglądałem a tu takie zmiany … tylko inicjały. Proszę któregoś z moderatorów o wypowiedzenie się w tym wątku dlaczego wprowadzone został takie zmiany, jakim artykułem podeprą swoje działania? Bo nawet w mediach cenzurowane jest tylko nazwisko, imię nie.
    Widzę że pan B. musiał dobrze posmarować, że skuliliście potulnie ogony i do kąta. Nie ma to jak wolność. Kasowanie postów

    Po Bzomexie wieść niesie, że s(T S.) próbując wystraszyć pracowników mówi o sprawach sądowych przeciwko tu piszącym. Daj spokój s kogo ty chcesz straszyć? Nie z nami takie numery, może wystraszysz paru strachliwych, ale nie nas.

    Również między świętami czyli w tym tygodniu miały się odbyć spotkania między pracownikami a panem B. i co? I nic stary pokazał jak nas widzi. Nie chce się zniżać do poziomu pracowników. Stary nie robi sobie nic z tego forum, tylko czeka aż to wszystko ucichnie. Wszyscy widzą jakie ma nastawienie i jak chce rozwiązać tą sytuację.

    Również słyszałem, że jedna ze zmian chcąc coś zmienić wystosowała do pana B. list ze zmianami jakie chcieli by pracownicy, aby mogli pracować w normalnych warunkach a szef pewnie jedyne co z nim zrobił to wyrzucił do kosza.

    Do Hiszpan nie wiem którą grupę reprezentujesz, ale w tej firmie jest wiele osób udających przyjaciół tylko po to by zdobyć informację. Zachowujących się przy tobie miło ale i tak mają swoje już w głowie. Jeśli tego nie jesteś w stanie zauważyć to cóż …. powodzenia. Nie raz już osoby te pokazały z kim trzymają i do kogo latają.

    Patrząc na to wszystko z boku to widać tu duży odchył, to nie jest normalna praca, pod jej wpływem zmieniasz się, miejcie to na uwadze.

    Dla chcących zobaczyć twarze tych „profesjonalistów” zapraszam na stronę bzomexu www.bzomex.com.pl
    Klikamy zakładkę KONTAKT i następnie MAGAZYN
    Co prawda zdjęcia marnej jakości ale co trzeba to widać

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    Ja proponuję abyśmy podpisywali listę obecności wpisując tyle godzin ile przepracowaliśmy w rzeczywistości, osoby zainteresowane (pracujące i mające umowę) proszę o kontakt na tym forum, jeśli będzie nas spora grupa to damy radę:)
    zrobimy REWOLUCJE!!!

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    wiecie co skończymy teggo s a ludzie w tym "bzosomexie" będą mieli święty spokój i nie tylko jego*********************************** ja mogę wszystko o wszystkich powiedzieć ani p.Garbaty ani jego synki mają *** do mnie ale ja popieram was ja tam długo robiłem 2 lata bez umowy a 2 z i znam tą hurtownie na wylot łącznie z pudrem i jak ktoś to wykasuje np.mb albo garbaty 2 to ja będę widział i ja sam naśle trochę ludzi typu tvn albo polsat już wasz tatko nie pomoże w tym wypadku spraw

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    drogi FRASOBLIWY pan B każdemu smaruje kiedy tylko może !!!!!!!!!!!!!!!!!!! znam to z własnego doświadczenia np. sanepid. np bhp . np inspekcja pracy .....itd... wypadek jego kuzyna na trasie <skoda dalej stoi pod firmą..>TROSZKĘ JA WIEM I ZARAZ MOGĘ TO POWIEDZIEĆ JA JA PIŁEM PIWKO NA ZAKŁĄDZIE A KIEROWNICY SIĘ PRZEWRACALI ALE TO POTEM BYŁO TYLKO NA MNIE ONI MIELI FLASZKI OD DOSTAWCÓW KTÓRE TRZYMALI NA PACZKARNI I PEWNIE TAK DALEJ JEST A G>>>>>>>>> I Z>>>>>>>>>ORAZ R<<<<<<<<< MAJĄ CZYM W DOMU PIEC I KUCHCIĆ

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    do frasobliwy:

    T.S -jesli tak mowisz ze koordynator T.S straszy sadami to ja jak tylko wytrzezwieje:) koncze za niedlugo jego historię...aby moc zaczac nową historie o koordynatorze -bardziej szczegolowa i nazwiska tez bede podawał!
    Byle by mi tą sprawe zalozyl!!!!juz sie nie moge doczekac!!!
    Kogo Ty miernoto chcesz wystraszyc?
    muszę jednak stwierdzic ze jestes duzo cięzszym przypadkiem klinicznym anizeli L D.
    poprostu zal mi Cie nedzna imitacjo człowieka.

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    panie pijak...poeta SZANUJE TWOJE ZDANIE BO WIESZ O CZYM MÓWISZ JA SIĘ OSOBIŚCIE DODEGO PRZYŁANCZAM I NA PRZYKŁAD JA NIE MAM MOŻE DODREJ SKŁADNI TAK JAK TY ALE MOŻESZ W KAŻDEJ SPRAWIE ZWRACAĆ SIĘ DO NMIE

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    Do zig hail: kolego musisz poprostu wiecej pic...a obudzisz w sobie duszę artysty:P

    przygód TS cd

    ...i tak o to pan koordynatoor,specjalista d/s kontroli i logistyki, głowny donosicilel,(kurde ile tytułow-nic tylko pozazdroscic-tylko gdzie mgr przed nazwiskiem? Na "Uczelni":):) na ul: Filipa ciezko o niego co?:) w sumie mój bład mgr przed nazwiskiem jest tj magazynier:), pelnil dzielnie powiezone mu role przez "garbatego"... wymyslajac to coraz nowsze pomysly, po wczesniejszych konsultacjach u Bossa...a mianowicie: z ludzi trzeba wyciągnąc ile sie da...doslownie i w przenosni...czyli: maksymalnie wyobcinac im wypłaty... a zarazem maksymalnie podniesc ich wydajnosc poprzez ciagłe obserwacje...to sie nazywa zmotywowac pracownika-"rzezbic go z kazdej strony i oczekiwac wzamiam lepszej pracy"! ale w dobie panujacego kryzysu( ktory w szczegolnosci dotknal branze spozywczą:)) nalezało sie temu podporzadkowac....

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    ...przygód T S.(specjalisty d/s kontroli i logistyki:):) cd

    ...i w ten o to sposob zblizam sie do konca mojej powiesci mojego dzielnego bohatera T S.(specjalisty d/s kontroli i logistyki:):)...takich historii, ktore tu opisalem moglbym tu mnozyc setki...ale zwyczajnie niechce mi sie pisac o tym chorym umysłowo "człowieku"...

    Reasumujac, mysle ze przyblizylem postac tego "człowieka", który zatracił niestety elementy człowieczenstwa ...zatracil resztki zdrowego rozsadku, godnosci i honoru,...kosztem paru stowek więcej, kosztem kariery w firmie Bzomex...Moze nie powinienem ale zaryzykuje stwierdzenie iz T S, gdyby dostał kilka stowek wiecej od garbatego, wladze nad kierownikami itd. -to zapewne nie zawachał by sie swojej matki na targu sprzedac, a ojca dorzucil by w pakiecie!
    Myśłe tez(utwierdził mnie kiedys w tym przekonaniu moj serdeczny przyjaciel-ktorego pozdrawiam:), iz T S jest najgorsza gnidą w Bzomexie...gorszą niz kierownik L D. gdzyz ten przyslowiowym konfidentem i psem "garbatego" był od zawsze, a moj bohater kiedys był jednym z Nas-zwykl mawiac...stajac sie jednym z Nich- "LUDZI" KTORZY SPRZEDALI SWOJA GODNOSC I HONOR GARBATEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    W gruncie rzeczy moja historia jest bardzo przykra, pokazujaca tragizm mojego bohatera, który chyba nawet nie zdaje sobie z tego sprawy...ale historia ta jest przykladem, ze ta firma na jednostki slabe psychicznie(lub chore), moze bardzo negatywnie wpłynąc na ich zycie...

    1 Cytuj
  • 30 gru 2010

    Piszcie i walczcie o swoje! to forum dla "garbatego" jest solą w oku, która go piecze i gryzie!

    A dowodem na to są proby zastraszania: typu kontrole-kto to pisze...panie i panowie nr IP mozna sprawdzic tylko na Policji w razie gdy jest zagrozenie zycia tj grozby pobicia,smierci itd.
    Moze to zrobic prokurator sądowy, gdy zostanie zalożona sprawa np. w stosunku do mojej osoby- i tu ciezko sie nie smiac:):)
    Piszecie tu prawde, którą Wasi koledzy, kolezanki moga potwierdzic w sądzie(z czego "garbaty" zdaje sobie doskonale sprawe!)-prawde która boli "garbatego" jak nic innego na swiecie, prawde, ktora w koncu ujrzala swiatlo dzienne...stad proby zastraszenia sadami, kontrolami...
    Predzej trafię 6-kę w Lotto niz "garbaty" załozy mi/Wam sprawe w sądzie!
    Ni dajcie sie zastraszyc i zmanipulowac!!!!!!!!

    Swoja drogą to chcialem zaprosci na to forum "garbatego" jak rowniez s na merytoryczną debate- taką konfrontacje na argumenty! Jak macie resztki honoru to powinniscie podniesc rzuconą rękawice.

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    I jeszcze jedna sprawa:

    Przedstawilem sprawe mojemu dobremu przyjacielowi-prawnikowi z dosc dlugim stazem...nie mogl uwierzyc ze na ziemiach Polskich dzieja sie takie dantejskie sceny...zaoferowal pomoc...stwierdzając ze bedzie to najlatwiejsza sprawa w jego zyciu...:)szukam chetnych im wiecej osob sie zglosi tym lepiej.

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    Zapomnialem o najwazniejszym:

    SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU ZYCZE WAM DRODZY FORUMOWICZE NIE ZAPOMINAJĄC PRZY TYM O "WŁODARZACH" BZOMEXU:):)

    Cytuj
  • 31 gru 2010

    szczesliwego nowego roku pijaku ... poeto ... oby muza nigdy cie nie opuszczala i wam ekipo

    nocnej zmiany wszystkiego dobrego

    Cytuj

Odpowiedz