Forum » Praca

B...ex - Stróża??

  • 28 sie 2012

    Można być kierownikiem nawet po podstawówce chyba nie zaprzeczysz i poniżać zwykłego pracownika ale znajomości i dobre plecy wystarczy mieć

    18 2 Cytuj
  • 29 sie 2012

    [quote=gość: osa] Można być kierownikiem nawet po podstawówce chyba nie zaprzeczysz i poniżać zwykłego pracownika ale znajomości i dobre plecy wystarczy mieć [/quote]

    Wiesz, wybacz, ale musisz być po zawodówce jeśli napisałeś tak "logiczne" zdanie :)
    A jak skończyłeś coś więcej to znaczy, że miałeś w szkole plecy i dobre znajomości ;)

    3 10 Cytuj
  • 29 sie 2012

    ZA TO ty musisz być dobrze wykształconym pewno jakiś płatny kurs ukończyłeś i bezrobotnym leniem jesteś ?

    7 3 Cytuj
  • 29 sie 2012

    Nie bronie alexa ale:
    1. Kursy z reguły są płatne
    2. "Ty" pisze sie z wielkiej litery a Ty powiększasz " za to " - dziwne
    3. Że jest na kompie o 11 nie znaczy że siedzi w domu i pierdzi w stołek...
    Pozdro dla normalnych

    4 5 Cytuj
  • 29 sie 2012

    tak to już jest, że właściciel często po podstawówce lub zawodówce, a firma się rozwija to wykształconych przybywa, bo to i oni rozwój gwarantują, trzeba z tym żyć, gorzej jak właściciel zacznie leczyć kompleksy lub wychodzi słoma z butów. Kapitalizm to przewiodzial i trzeba się umieć znaleźć.

    1 2 Cytuj
  • 29 sie 2012

    [quote=gość: osa] ZA TO ty musisz być dobrze wykształconym pewno jakiś płatny kurs ukończyłeś i bezrobotnym leniem jesteś ? [/quote]

    Nie bezrobotnym i nie leniem. Kiedy Ty - piszę z dużej litery na przekór Tobie, nie stracę na kulturze ;) - spałeś w najlepsze ja o 3 się budziłem i następnie wsiadałem w auto żeby jechać i kupić na giełdzie towar. Takie są uroki bycia znienawidzonym prywaciarzem, który przecież nic nie robi, wyzyskuje i oszukuje wszystkich, jest "nienażarty" i wyrachowany.

    Więc teraz, kiedy Ty dalej nic nie robisz (sądząc po stylu wypowiedzi jesteś uczniem, lub zaoczniakiem wyższym więc masz wakacje), ja mam już wolne bo swoje zrobiłem, zarobiłem i mi wystarczy. Widocznie się nażarłem-a jednak ;)

    [quote=gość: miszczu70] Nie bronie alexa ale:
    1. Kursy z reguły są płatne
    2. "Ty" pisze sie z wielkiej litery a Ty powiększasz " za to " - dziwne
    3. Że jest na kompie o 11 nie znaczy że siedzi w domu i pierdzi w stołek...
    Pozdro dla normalnych [/quote]

    Cieszy że bywają tutaj ludzie na poziomie.

    Temat dotyczy firmy ze Stróży, więc po co OT?
    Ktoś się wypowie ile zarabia handlowiec, czy piszą tu sami wózkowi, magazynierzy i pakowacze?

    Jeśli pensja jest dobra porzucę wygodny fotel właściciela jednoosobowej firmy w której jestem szefem, kierowcą, handlowcem, magazynierem, sprzątaczem itd.

    7 3 Cytuj
  • 29 sie 2012

    Najlepiej umów się na rozmowę. Wtedy najlepiej dowiesz się wszystkiego. Z tego co mi wiadomo (jeśli spełnisz ich oczekiwania) to można nieźle zarobić. Ale muszą Cię najpierw poznać i Twoje możliwości.

    12 Cytuj
  • 30 sie 2012

    Ogólnie pracuje w Bzomexie juz 2 miechy - zrobek 8zł/1h (zmianowy 1 tydzien od poniedzialku do soboty a drugi to 4 nocki ) wyrabiam jakies 250h . Robota jak robota jak ktos jest leniem to i tak tam nic nie osognie na budowlnace zarobisz moze 2 zł wiecej ale i tak sie wiecej orobisz i masz 8 - 10 miechów sezonu . W Bzomexie jak sie nie wychylasz nie masz problemów wypłata jest w terminie ogólnie idzie sie nawet dogadac według brakujacych godzi !! w meisiacu bez problemowo . Jednak nie jest to praca na dłuszy okres czasu niz pół roku .

    5 4 Cytuj
  • 9 wrz 2012

    Trochę to smutne że poświęcając pracy nieraz ponad połowę swojego życia (mam na myśli także dojazd do pracy) tak naprawdę (poza zaspokojeniem podstawowych spraw życiowych) na nic nie masz. Wybór pomiędzy - "Być czy mieć " przestaje istnieć po przekroczeniu bram takich zakładów. Aż strach pomyśleć jaką przyszłość przygotowujemy następnym pokoleniom.

    14 1 Cytuj
  • 9 wrz 2012

    a orientuje się ktoś co bedzie w nowej hali bzomexu w pcimiu

    1 1 Cytuj
  • 13 paź 2012

    Robota jak robota. Nie jest najgorzej. Jeśli ktoś mówi, że "straszna jebacka", to pewnie nigdy ciężko nie pracował.
    Godzin jest dużo 230-280 (w zależności od miesiąca), ale po pół roku dostaniesz z 2200 na rękę.
    Co do ilości godzin, to nie oszukują, tyle, że za byle co obcinają. Tu "braki" -4%, jak podpadniesz, to zarobisz -5%.

    3 7 Cytuj
  • 14 paź 2012

    Fajnie się czyta to co piszecie :) jutro idę na rozmowę o pracę tam :P

    3 12 Cytuj
  • 15 paź 2012

    byłem i jestem zadowolony :)

    4 20 Cytuj
  • 16 paź 2012
    Malatesta napisał/a:

    http://13oddzial.bloog.pl/id,332021212,title,Bzomex,index.html

    No i co Malestata....zmalowałeś sobie graffiti na murze i szczycisz się z tego powodu? Jak nisko trzeba upaść, aby w taki właśnie sposób dowartościowywać się-bo nic innego nie nie przychodzi mi w tym momencie do głowy....
    Żenada....

    5 7 Cytuj
  • 16 paź 2012
    mizuri napisał/a:

    Malatesta napisał/a:http://13oddzial.bloog.pl/id,332021212,title,Bzomex,index.html No i co Malestata....zmalowałeś sobie graffiti na murze i szczycisz się z tego powodu? Jak nisko trzeba upaść, aby w taki właśnie sposób dowartościowywać się-bo nic innego nie nie przychodzi mi w tym momencie do głowy....
    Żenada....

    Gdybyś umiała czytać ze zrozumieniem dowiedziałabyś się bardzo istotnej rzeczy- Mianowicie nie ja ani nikt ze znanych mi osób nie wykonał tego napisu. Niemniej jednak popieram ów czyn (osoby bądź grupy) i podziwiam za bądź co bądź odwagę.

    9 4 Cytuj
  • 16 paź 2012

    Umiem czytać ..zarówno między wierszami jak i po miedzy nimi! Pozostaje mi pogratulować wielbicieli, którzy w Twoim imieniu wykonują graffiti, w którym ewidentnie widać Twoją rękę ;-)

    Damian Mateusz Swachta napisał/a:

    byłem i jestem zadowolony :)

    Z czego? z rozmowy?

    4 4 Cytuj
  • 16 paź 2012

    Jeżeli dobrze zrozumiałem : myślisz że malując po ścianach i podając się za innych czcze samego siebie ? Psychologia (czy raczej psychiatria) na pewno była by zafascynowana takim przypadkiem. Co do wierszy - można je dowolnie interpretować dlatego zdecydowanie wole prozę.
    P.S. Się chłopaka uczepiła- ja też jestem zdania że z rozmowy absolutnie nie można być zadowolonym :)

    4 2 Cytuj
  • 17 paź 2012

    [cytat=Malatesta]Jeżeli dobrze zrozumiałem : myślisz że malując po ścianach i podając się za innych czcze samego siebie ?

    Ja tak nie myślę ;-) Nie wiem dlaczego przyszło Ci do głowy? Ale pisałeś coś o psychiatrii, więc usprawiedliwiam Twój tok myślenia :-) Poruszyłam ten wątek ponieważ takich "graffiti" pojawia się coraz więcej na terenie powiatu i wg "mojego myślenia" te bohomazy to czysty akt wandalizmu! Chcesz zaistnieć, jako obrońca uciśnionych, ale uważam, że psucie krajobrazów takimi obrazkami to nie sposób na zaistnienie.

    4 7 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 17 paź 2012

    mizuri ma racje przeciez to ty ciagle wklejasz linki tego bloga wiec najprawdopodobniej jestes jego zalozycielem, w miniaturce masz ten sam znaczek ktory widnieje na murze wiec... wnioski nasuwaja sie same

    5 6 Cytuj
  • 17 paź 2012
    bartek napisał/a:

    mizuri ma racje przeciez to ty ciagle wklejasz linki tego bloga wiec najprawdopodobniej jestes jego zalozycielem, w miniaturce masz ten sam znaczek ktory widnieje na murze wiec... wnioski nasuwaja sie same

    Ależ oczywiście nie wypieram się przynależności do 13 oddziału, nawet więcej jestem z niej dumny. Jednak oskarżenia o malowanie po murach są bezpodstawne- umieściliśmy na blogu napis kogoś kto posługując się "naszym" logiem namalował hasło. Popieramy to w 100 % tak formę jak i treść lecz sami takiej formy nie stosujemy . do mizuri- osobiście nie czuję się jak "obrońca uciśnionych" jestem zwykłym prostym robotnikiem któremu nie podobają się pewne rzeczy na tym świecie i zamierza je chociaż w minimalny sposób zmienić. Wątpię też czy inne osoby z którymi działam mają podobne "ambicje". Po drugie - To temat o Bzomexie więc nie zaśmiecając go naszą sprzeczką zapraszam do prywatnej korespondencji lub jak masz ochotę to możesz założyć nowy na temat. W sumie to pozdrawiam.

    6 6 Cytuj
  • 17 paź 2012

    w sumie to ja też Cię pozdrawiam.... ;-)

    3 5 Cytuj
  • 10 lis 2012

    żadna praca nie hańbi , jak się wam źle pracuje , zwalniacie się i szukacie innej proste , nikt nikogo nigdzie nie trzyma , ale najlepiej nie spróbować i gadać głupoty ... zima będzie więc siedźcie w domu grzejcie dupę a rodzice was dalej będą utrzymywać ehh ....

    7 19 Cytuj
  • 10 lis 2012

    Niby XXI wiek a dalej mentalnie żyjemy w czasach chłopów pańszczyźnianych. Nie podoba się praca- zwolnij się, nie podoba się sytuacja w kraju- wyjedź, nie podoba się chamstwo, cwaniactwo, traktowanie ludzi jak bezmyślne roboty- zawsze możesz umrzeć. I nie ważne czy masz wybór pomiędzy złą robotą, gorszą robotą i bezrobociem- wybór masz . Tak że najważniejsze to pozamykać ryje i wziąć się do roboty, nigdy się nie odzywać, nie wychylać i nie protestować bo jak Ci źle to jesteś leń i obibok (w poprzednim ustroju niepokornych wyzywano od bumelantów identyczną propagandę widać się dziś stosuje).

    17 9 Cytuj
  • 11 lut 2013

    Witam,wiecie może ile zarabia kierowca C w tej firmie?z góry dziękuję

    4 Cytuj

Odpowiedz