Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 23 kwi 2012

    Podejmę pracę w sklepie odzieżowym lub obuwniczym. Może ktoś słyszał o takiej pracy ????????????

    2 6 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    Praca w odziezowym na Kościuszki "Sale".
    Zastępca kierownika w Tesco - ogłoszenie wisi na dzwiach wejsciowych

    3 Cytuj
  • 5 maj 2012

    czy ktoś z was znalazł prace przez gumtree?

    4 Cytuj
  • 6 maj 2012

    do luiza : tak znalazłam ale w krakowie: )

    1 Cytuj
  • 6 maj 2012

    ona a gdzie ????

    1 Cytuj
  • 6 maj 2012

    spodziewałam się,że w Krakowie bo ofert z Myślenic jest bardzo mało dosłownie pare widziałam przez pół roku a zagladam codziennie.Kilka osób odpowiedziało przez ten czas na moje ogłoszenie ale zawsze praca dorywcza i za marną kasę i byłam na jednej rozmowie kwalifikacyjnej ale nic z tego nie wyszło.

    1 1 Cytuj
  • 6 maj 2012

    bar karen tarnówka, osoby nie uczące się 2 dni pracy 2 dni wolnego,

    1 Cytuj
  • 7 maj 2012

    konsultant telefoniczny, ale ja jestem studentką studiów zaocznych.w krakowie też z pracą niestety szału nie ma a robic co trzeba więc wzięlam co było

    1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    dorabiam w internecie klikając w reklamy naprawde sie opłaca nie wielkie zarobki ale za darmo super sprawa polecam

    3 Cytuj
  • 10 maj 2012

    nie wiecie co ma być w Jaworniku [w byłym Prinsie ] ?

    3 Cytuj
  • 10 maj 2012

    do Jawornika to już pewnie z 2000 chętnych osób jest... :-/

    2 2 Cytuj
  • 10 maj 2012

    ja nie pracuję :) ja kradnę

    3 3 Cytuj
  • 11 maj 2012

    A Ja leżę do góry ...łapami

    3 3 Cytuj
  • 14 maj 2012

    słyszał ktoś o pracy jako kelnerka pomoc kuchenna lub jako sprzedawca w myślenicach?

    2 Cytuj
  • 14 maj 2012

    nie ma nic ....

    1 Cytuj
  • 14 maj 2012

    Jest do Mszany do Tesco na kasę i na wykładanie towaru, ale mało płacą a praca jest naprawdę cięzka, na kasie może jest lżej. Ale cóż lepszy rydz jak nic, a poza tym mozna się potem pochwalić tym "skromnym doświadczeniem"

    4 Cytuj
  • 14 maj 2012

    dają ci 5 zł na rękę praca po 6 godzin i słyszałam że z wypłatą jest problem, tz mają opóźnienia z wypłacaniem, i trzeba gdzieś do krakowa jeździć

    1 1 Cytuj
  • 14 maj 2012

    [quote=gość: loca] dają ci 5 zł na rękę praca po 6 godzin i słyszałam że z wypłatą jest problem, tz mają opóźnienia z wypłacaniem, i trzeba gdzieś do krakowa jeździć [/quote]
    Chyba źle przeczytałem (czy raczej się pomyliłas) - 5 zł ???? Czy to na serio ?
    A czy przypadkiem praca nie jest przez agencję pracy Leader Service ?

    2 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Ja też dostawałam smsy od nich. Tak 5zł....żal;/

    2 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Leader SerVice płacił w sumie chyba najlepiej bo 8zł brutto na kasie a 7 zł brytto na wykladaniu towaru, a teraz inicjatywę przeją Work Profit ,który płci o 0,50 gr mniej . Na wypltę się dość długo na początku czekało ale w końcu była i miało się jakąś kasę - to zależy ile godzin. Ja nie musialam jeździć do Krakowa . wszystko zalatwiałam przez e-maila lub pocztę.

    2 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Jak wygląda praca na Zarabiu w tym drewnianym sklepie pracował tam ktoś z Was proszę o opinie

    1 2 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Zobacz a się przekonasz......

    3 1 Cytuj
  • 15 maj 2012

    yyyy pracowałaś tam

    1 Cytuj
  • 15 maj 2012

    robię tam czasem zakupy to ciągle nowe dziewczyny to musi być dobrze że nikt tam dłużej nie wytrzyma jaki mają szacunek dla pracownika to i robić nikt tam niechce

    3 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Byłam tam na rozmowie w styczniu czy lutym ale jakoś mi sie tam nie podobało, praca w co druga niedzielę od 8 do chyba 10 w nocy w sezonie . I pewna dziewczyna co pracuje niedaleko tego sklepu też mi nie polecała. No nie wiem....

    3 Cytuj

Odpowiedz