Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 14 maj 2010

    Jest praca w Paco na rynku,szukają kelnerów,pomoc kuchenna i kucharzy,

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    Do Paco to cały czas potrzebują pracowników w skład w który wchodzą: kucharz, kelnerka i pomoc kuchenna. Cały czas mają ogłoszenie w Gazecie Myślenickiej w dziale praca i na drzwiach wejściowych do Paco też im nieraz pisze ogłoszenie o pracy. A szukają tak już od bardzo długiego czasu. Widać nikt im nie pasuje. To jest po prostu chore i nie normalne!!! Kogo oni szukają czy naprawdę z tak wielkiej ilości osób bezrobotnych nikt się nie nadaje do pracy???!!!

    3 Cytuj
  • 23 maj 2010

    :(

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    Jak płacą 5 złotych na godzine to nie dziwota że tak jest,non stop sie zmienia tam personel więc coś nie gra,kucharz też co chwile inny bo chodze tam co pare tygodni od 6 lat blisko więc widze jak się ekipa zmienia.

    2 Cytuj
  • 23 maj 2010

    tak samo jest w oberży wilczy głód w krzyszkowicach identycznie jak w tym paco też gość tak szuka od dawna pracowników,,,

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    Może chcą ustanowić rekord ilości pracowników , może jakaś nowa dyrektywa naszej kochanej , wspaniałomyślnej i prospołecznej Unii Ełropejskij ??

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    A może interes nie idzie i dlatego słabo płacą.

    1 Cytuj
  • 24 maj 2010

    o prace w Myślenicach jest strasznie trudno nawet do głupiego sklepu jest ciężko się dostać:(

    1 Cytuj
  • 24 maj 2010

    W nowym budynku przy ulicy Słowackiego tam gdzie na górze jest Galeria Dziecięca na dole powstaje jakiś sklep obuwniczy może tam będą potrzebować do pracy drogie Panie! A tak nawiasem mówiąc ciekawego jak długo się tam utrzyma ten sklep jak przecież tam jest taki kosmiczny czynsz! Chyba że sam właściciel otwiera ten sklep to już co innego!

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    NIE WIE KTOŚ ile zarabia się w Biedronce?

    Cytuj
  • 24 maj 2010

    [quote]W nowym budynku przy ulicy Słowackiego tam gdzie na górze jest Galeria Dziecięca na dole powstaje jakiś sklep obuwniczy może tam będą potrzebować do pracy drogie Panie! A tak nawiasem mówiąc ciekawego jak długo się tam utrzyma ten sklep jak przecież tam jest taki kosmiczny czynsz! Chyba że sam właściciel otwiera ten sklep to już co innego![/quote]

    W zeszłym tygodniu w tym miejscu było ogłoszenie o przyjęciu do pracy w sklepie obuwniczym, ale jak dzwoniłam to nikt nie odbierał, a teraz juz nie ma tej kartki.

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    byłam wczoraj na słowackiego na rekrutacji, stało nas około40 osób, marne szanse! już miał osoby "z polecenia"! choć właściciel nie jest z myślenic!!!! paranoja!!!

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    [quote]Do Paco to cały czas potrzebują pracowników w skład w który wchodzą: kucharz, kelnerka i pomoc kuchenna. Cały czas mają ogłoszenie w Gazecie Myślenickiej w dziale praca i na drzwiach wejściowych do Paco też im nieraz pisze ogłoszenie o pracy. A szukają tak już od bardzo długiego czasu. Widać nikt im nie pasuje. To jest po prostu chore i nie normalne!!! Kogo oni szukają czy naprawdę z tak wielkiej ilości osób bezrobotnych nikt się nie nadaje do pracy???!!! [/quote]

    Byłam tam swego czasu na tej "rekrutacji"... cała rzecz polega na tym że biorą na okres próbny, przychodzą ludzie robią za darmo, nawet szklanki wody nikt nie zaproponuje, i biznes się kręci niskim kosztem, a co to kto to czy chory czy zdrowy nikt o książeczkę nie pyta.Wnioski sami wyciągnijcie...

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    40 osób było na tej rekrutacji do tego sklepu obuwniczego o ludzie masakra 40 chętnych na jedno wolne miejsce pracy co się to dzieje szok! ale jest bezrobocie kosmiczne!!

    1 Cytuj
  • 25 maj 2010

    mam pytanie czy to będzie salon obuwniczy firmowy?

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    do kromki: nie z tego co widać to nie.

    Cytuj
  • 25 maj 2010

    Raczej kicha.. jak w większości sklepów :/

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Czy ktoś orientuje się, ile w Myślenicach zarabia opiekunka do dziecka?

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Ja szukam pracy od maja, myślałam że coś ciekawego znajdę w Myślenicach ale jak na razie nic nie ma:-) Jestem z 7 letnim doświadczeniem pracowałam w biurze byłam na stanowisku kierowniczym i jakoś wcale nie jest łatwo o pracę. Jakby ktoś słyszał o czymś fajnym to czekam na wiadomość

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    to szukaj w Kraku - tam masz szanse na dobrze platna prace...

    Cytuj
  • 23 cze 2010

    Wiecie co Lódzie ,Tak sobie nieraz oglondam oferty pracy i óważam rze jest jej teraz znacznie wiencej nisz hoćby w rokó óbiegłym .
    pżeglondam praca.myslenice.pl , praca.gratka.pl i od jakiegoś czasó widzę rze tyh ofert pżybywa ..
    http://www.praca.myslenice.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_category&catid=6&Itemid=66

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    Dobra rada dla wszytskich szukających... Nie idźcie do B&W... Nie wypłacają sie w terminach a i zarobki też są nie adekwatne do wykonywanej pracy... Nie ważne jakie stanowisko , trzeba i tak robić wszystko... Sprzątać, myć, prać...

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    do legendario znowu potrzebują chyba kucharza hehehe więc do pracy bezrobotni

    Cytuj
  • 2 lip 2010

    Prawda jest taka, że w Myślenicech bez znajomoći to nikt pożądnej pracy nie znajdzie... Co najwyżej można iśc do sklepu sprzedawać za marne grosze bojąc się każdego dnia że pracę się straci...Bo wszystkie instytucje i urzędy i firmy obsadzane są znajomymi i rodziną rządzących... Taka prawda i niestety nic się nie zmieni:(:(:(

    1 Cytuj
  • 2 lip 2010

    Gościu :( to ty dopiero teraz zrozumiałeś już dawno tak jest ,bez wykształcenia odpowiedniego Jest zajmuje stanowisko kierownicze i dziwota że za wodę płacimy więcej od innych miejscowości itd....... można wiele tu przedstawić, tak samo w Starostwie ile osób jest odpowiednich itd.....

    Cytuj

Odpowiedz