Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 21 sty 2011

    w sklepie odzieżowym SALE obok przystani pab wisi kartka- przyjme do pracy. coś ktoś moze wie na ten temat. bo około miesiąc temu tez tam wisiała.

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    w Legendario to ciągle potrzebują pracowników. chyba jest tam nie za fajnie

    1 Cytuj
  • 21 sty 2011

    kefirek w Krakowie potrzebuje kasjerów

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    w sklepie sale pracuje moja znajoma- potrzebują tam osoby do pracy od lutego do października. Jeszcze można składać papiery

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    Powiedzcie mi co z tym sklepem Prima na Niepodległosci jest nie tak, ciagle tam od chyba 2 lat szukaja kogos do pracy, tam jaest tylko 1 dzien pracownik i adios Dlaczego?

    3 Cytuj
  • 24 sty 2011

    Dzięki za info odnośnie sklepu Sale-to uczciwe jezeli odrazu jest powiedziane ze potrzebują na kilka miesięcy. A nie ukrywanie i obiecywanie nie wiadomo czego.

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    zgadza sie elf z tym sklepem Prima..... to jakies totalne nieporozumienie od dwóch lat szukac pracownika. I TAKIE MIEJSCA PRACY TRZEBA CHYBA OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM.

    2 Cytuj
  • 24 sty 2011

    Jeśli macie info o dorywczej pracy, tzn 3razy w tygodniu w godzinach przedpołudniowych chętnie przeczytam.

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Jeśli ktoś szuka pracy kierowcy to polecam stronę http://pracawkraju.com osobiście z niej skorzystałem ijestem bardzo zadowolony.Strona bardzo czytelna z możliwością porównania zarobków.

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    pioswi dodaj ze koszt zalogowania 29zł

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    hej nie słyszał ktos o ofertach pracy na sprzedawce ,fryzierke lub obsługa solalium?w myslenicach

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    witam, czy moze ktos z was wie o pracy dla mlodej kobiety w sklepie lub na produkcji ?

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    do polplastu przyjmują na produkcję!!!

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    dziekuje;)

    Cytuj
  • 29 sty 2011

    nie wie ktoś o jakieś pracy na magazynie???

    Cytuj
  • 1 lut 2011

    TWARDOWSKI PEWNO PRZYJMIE - GLOGOCZOW HOTEL POSZUKUJE KUCHARZA BO OBECNY JEST TROSZKE GLUPI! pRZYNOSCIE CV.

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Gdyby ktoś coświedział o przyjeciach gdzieś cokolwiek (Myślenice - okolice , Dobczyce) to niech skrobnie THX

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    jakby co to potrzebują :

    http://www.artserwis.pl/praca.php?pr=1&prid=6001

    :-)))))))

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    Polplast przyjmuje na produkcję

    1 Cytuj
  • 10 lut 2011

    cv do drogini do domu seniora można składać na ich stronie nie pamiętam dokładnie szukaj w googlach www.dom seniora droginia.z tego co mi wiadomo to na dzien dzisiejszy potrzebują opiekunów,a reszta kadry z czasem. miał się otwierać teraz w lutym ale coś się mi obiło o uszy że dopiero od kwietnia.dom jest świetnie wyposażony.aha chyba też rehabilitantów czy terapeutów.

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    do tropc zoo potrzebują chyba

    1 Cytuj
  • 10 lut 2011

    tropic zoo osieczany

    1 Cytuj
  • 11 lut 2011

    co to za firma tropic zoo w osieczanach??????????

    1 Cytuj
  • 11 lut 2011

    czy mógłby ktoś coś powiedzieć na temat inter zoo w osieczanach praca - zarobki?

    Cytuj
  • 14 lut 2011

    Co do polplastu to mi ktoś mówił że przyjmują tylko panie ?

    Cytuj

Odpowiedz