Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 2 mar 2012

    [quote=gość: mmm] dlaczego usunięto post o nowych dwóch miejscach pracy w Ośrodku Pomocy Społecznej w Myślenicach na stanowisku referent i informatyk??? [/quote]
    Usunięto dlatego by uchronić potencjalnych nowych pracowników przed chorobą depresyjno-maniakalną gdyż dyrekcja tej instytucji wykańcza ludzi. mam nadzieję że mój post nie zostanie usunięty

    7 3 Cytuj
  • 2 mar 2012

    a kto tworzy dyrekcje, przeczytałam nazwiska i nic mi nie mówia
    a ogłoszenia napisane rozsądnie, wiec myślę, że skoro podane oficjalnie na stronie to będzie przeprowadzona rekrutacja i wygra najlepszy

    7 Cytuj
  • 3 mar 2012

    a gdzie to się odbywa ?

    2 1 Cytuj
  • 3 mar 2012

    [quote=gość: mmm] a kto tworzy dyrekcje, przeczytałam nazwiska i nic mi nie mówia
    a ogłoszenia napisane rozsądnie, wiec myślę, że skoro podane oficjalnie na stronie to będzie przeprowadzona rekrutacja i wygra najlepszy [/quote]

    CZŁOWIEKU W JAKIM ŚWIECIE TY ŻYJESZ?????w Myślenicach rozsądek to dawno temu wymarły stwór!!!!
    Z tego co się orientuję to nawet na starze dostaje się po znajomości a co dopiero do pracy, z góry jest ustalona lista na początku roku kogo gdzie i za kogo należy wsadzić!!!!!!!
    POWODZENIA :)

    7 1 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Najlepiej wyjechać z tego kraju, szukam pracy ponad rok i nie mam już sił...

    14 1 Cytuj
  • 3 mar 2012

    [quote=gość: mmm] a kto tworzy dyrekcje, przeczytałam nazwiska i nic mi nie mówia
    a ogłoszenia napisane rozsądnie, wiec myślę, że skoro podane oficjalnie na stronie to będzie przeprowadzona rekrutacja i wygra najlepszy [/quote]
    wejdź sobie na stronę mops-u i dział administracyjny, tam poznasz rządzące gwiazdy, zwłaszcza pierwsza daje popalić

    2 4 Cytuj
  • 3 mar 2012

    [quote=gość: Kate] Najlepiej wyjechać z tego kraju, szukam pracy ponad rok i nie mam już sił... [/quote]

    Lata lecą a wy siedzicie w tym bajzlu...ja wyjechałem i Bogu dziękuje że byłem mądry w tym czasie...Gwarantuje wam że wtym kraju może się zmienić...ale tylko na jeszcze gorsze. Więc jak macie tylko szansę to uciekać póki czas.

    9 4 Cytuj
  • 4 mar 2012

    [quote=gość: pucata] gość: mmm napisał/a: a kto tworzy dyrekcje, przeczytałam nazwiska i nic mi nie mówia
    a ogłoszenia napisane rozsądnie, wiec myślę, że skoro podane oficjalnie na stronie to będzie przeprowadzona rekrutacja i wygra najlepszy
    wejdź sobie na stronę mops-u i dział administracyjny, tam poznasz rządzące gwiazdy, zwłaszcza pierwsza daje popalić [/quote]

    Kurde, a ja mam wykształcenie socjalne i już widzę, że będzie ciężko z pracą.

    1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    W Myślenicach nie masz co szukać trafisz do mops-u będzie Tobą pomiatać kierownik i w końcu będzie usiłowała Cię zniszczyć. Może pcpr, tam dyrektor jest ok, ale czy maja wolne miejsca????życzę powodzenia

    3 3 Cytuj
  • 5 mar 2012

    ...nie mają:(

    2 1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    [quote=muza] W Myślenicach nie masz co szukać trafisz do mops-u będzie Tobą pomiatać kierownik i w końcu będzie usiłowała Cię zniszczyć. Może pcpr, tam dyrektor jest ok, ale czy maja wolne miejsca????życzę powodzenia [/quote]
    co to za osoba Pani Kierownik? przecież na takie zachowania są odpowiednie regulacje w kodeksie pracy, skoro tak mówicie dlaczego z tym jeszcze nikt nic nie zrobił?

    3 2 Cytuj
  • 5 mar 2012

    [quote=gość: mmm] muza napisał/a: W Myślenicach nie masz co szukać trafisz do mops-u będzie Tobą pomiatać kierownik i w końcu będzie usiłowała Cię zniszczyć. Może pcpr, tam dyrektor jest ok, ale czy maja wolne miejsca????życzę powodzenia
    co to za osoba Pani Kierownik? przecież na takie zachowania są odpowiednie regulacje w kodeksie pracy, skoro tak mówicie dlaczego z tym jeszcze nikt nic nie zrobił? [/quote]
    układziki z burmistrzem , ale miejmy nadzieje do czasu i wyleci z hukiem :)

    4 3 Cytuj
  • 7 mar 2012

    słyszał ktos o pracy na sprzedawce

    1 2 Cytuj
  • 7 mar 2012
    1 2 Cytuj
  • 7 mar 2012

    w szpitalu szukaja poloznej

    2 Cytuj
  • 7 mar 2012

    może pod łóżkiem się schowała... :D

    5 1 Cytuj
  • 7 mar 2012

    chciałbym sie dowiedzieć coś na temat firmy AKBUD.

    1 4 Cytuj
  • 8 mar 2012

    [quote=gość: krismen] chciałbym sie dowiedzieć coś na temat firmy AKBUD. [/quote]

    ale co?

    2 2 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Mam pytanie. Czy w naszym mieście można znaleźć pracę dla osoby niepełnosprawnej?.Szukam wszędzie ale nic na ten temat nie ma nigdzie. Może ktoś zna jakieś namiary. Z góry dziękuję.

    1 2 Cytuj
  • 8 mar 2012

    na stronie pup jest ogłoszenie że potrzebują do alttero osobę z grupą

    2 2 Cytuj
  • struś PĘDZIBIMBER 9 mar 2012

    Praca jako kierowca

    Koncescjonowany Przewóz Towarów Jan Bednarz
    Adres: Dąbrowskiego 58/c
    32-400 Myślenice , Polska
    Nr telefonu: 603884157

    1 3 Cytuj
  • 9 mar 2012

    Witam wszystkich szukam pracy dorywczej, glownie zajmuje sie wykonczeniami wnetrz, ale ze martwy sezon to chcialbym jakies ulotki poroznosic chociaz znacie namiary na kogos kto sie zajmuje tym?, pozdrawiam gg 5208805 :)

    1 1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    byłem na rozmowie o prace w charakterze kierowcy,szef zaproponował mi 10zł
    a jeśli nie będzie jazdy to praca na budowie,netto

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    a gdzie byłaś na tej rozmowie napisz na pw

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    słyszał ktos o jakies pracy na sprzedawce

    1 4 Cytuj

Odpowiedz