Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 29 maj 2012

    [quote=gość: mama mija] tak wszyscy o tej pracy a co z tymi co w domu wychowujom dzieci przeciesz to tez jakas praca czasem nawet bardziej meczonca niz zwykła .w niej nie da sie przyjsc po 8 godzinach i odpoczonc ,opieka nad dziecmi i zajmowanie sie domem to praca 24 h i 7 dni w tygodniu szkoda tylko ze czasem nikt nie docenia tego i szkoda ze nikt nie wpad na pomys zeby kase tez za to dostawac co miesionc;) [/quote]

    a teraz weź do ręki słownik i sprawdź ile w tej wypowiedzi jest błędów, szoooooooook, że takich ludzi ze szkoły wypuszczają

    4 6 Cytuj
  • 29 maj 2012

    [quote=gość: statyw] gość: mama mija napisał/a: tak wszyscy o tej pracy a co z tymi co w domu wychowujom dzieci przeciesz to tez jakas praca czasem nawet bardziej meczonca niz zwykła .w niej nie da sie przyjsc po 8 godzinach i odpoczonc ,opieka nad dziecmi i zajmowanie sie domem to praca 24 h i 7 dni w tygodniu szkoda tylko ze czasem nikt nie docenia tego i szkoda ze nikt nie wpad na pomys zeby kase tez za to dostawac co miesionc;)

    Trzeba było nie robić dzieci i pieniążki byłyby co "miesionc". [/quote]

    nikt nikogo nie zmusza do robienia dzieci tylko kto potem Ci zapewni te pieniążki co miesiąc? Również uważam że wychowywanie dzieci jest to bardzo ciężka praca i powinna być wynagradzana przez państwo bo nasze dzieci to przyszłość nie tylko moja ale i twoja statyw jeśli rozumiesz o czym pisze

    4 2 Cytuj
  • 30 maj 2012

    czy nie słyszał ktoś o czymś do sprzątania na weekendy prasowanie, sprzątanie itp

    1 1 Cytuj
  • 30 maj 2012

    [quote=gość: nacominick] jakby nie harowały to byś tam na zakupy nie chodził(a) bo by pusto na półkach było,a przy takim ruchu same sie nie zapełniają:) [/quote]

    Ja nie powiedziałam że nic nie robią... Ale jak wchodzisz do sklepu i stoisz przy ladzie 10 min aż wreszcie ktoś łaskawie podejdzie bo jedna stoi z telefonem a druga rozmawia z kolegami to sory... :)

    2 4 Cytuj
  • 30 maj 2012

    HEJ ponoc potrzebujom do spontiusza do pracy słyszał ktos moze do jakiej pracy tam chcą ?i jakie wynagrodzenie i jak sie tam robi po ile godzin???

    1 8 Cytuj
  • 30 maj 2012

    Nie lepiej tam zapytać??

    2 2 Cytuj
  • 30 maj 2012

    szukali jakis miesiac temu, teraz to nie wiem

    3 Cytuj
  • 30 maj 2012

    [quote=gość: mama mija] tak wszyscy o tej pracy a co z tymi co w domu wychowujom dzieci przeciesz to tez jakas praca czasem nawet bardziej meczonca niz zwykła .w niej nie da sie przyjsc po 8 godzinach i odpoczonc ,opieka nad dziecmi i zajmowanie sie domem to praca 24 h i 7 dni w tygodniu szkoda tylko ze czasem nikt nie docenia tego i szkoda ze nikt nie wpad na pomys zeby kase tez za to dostawac co miesionc;) [/quote]

    Moja stara pracuje i zajmuje się dziećmi i nie narzeka a ty masz problem. Najlepiej nic nie robić a denary dostawać jeszcze od naszego biednego kraju.

    1 7 Cytuj
  • 30 maj 2012

    Witam serdecznie , chciałbym zapytać czy wie ktoś o jakieś pracy , przyjęciach do pracy w Myślenicach lub okolicach Myślenic lub Dobczycach . 
    Lub gdzie można składać CV bo mogą szukać ludzi cokolwiek ktoś coś słyszał bardzo proszę o odpowiedź , gdyż w ostatnim dłuższym czasie bardzo źle z pracą ... ciężko cokolwiek lepszego znaleźć by móc pracować zarabiać i żyć .

    8 3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Witam :) poszukuję jakiś ofert pracy na wakacje dla 17-nastolatki :)
    jestem odpowiedzialna, miła i pomocna.
    jedną z ofert pracy, które by mnie interesowały jest m.in. praca jako opiekunka do dzieci :) mam w tym wprawę i dobrze mi to idzie :)
    inne oferty pracy też są mile widziane.  ;)
    kontakt :
    nastkaa95@interia.pl

    3 11 Cytuj
  • 2 cze 2012

    SKLEP NA ZARABIU OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM... SZKODA WSPOŁPRACOWAC Z TAKIMI LUDZMI! JUZ PO NAZWISKU SZEFOWEJ MOZNA WIELE WYWNIOSKOWAC.....

    10 11 Cytuj
  • 4 cze 2012

    kazdy mysli ze latwa jest robota w sklepie, a sie nie dziwie ze dziewczyny odchodza z tego sklepu , bo co rusz inna, widocznie to jakis znak dla szefa by sie zmienic i zadbac o biznes i o swoich ludzi moze wtedy beda pracownicy nie odchodzic bo rudy to rudy.......

    4 6 Cytuj
  • 4 cze 2012

    Od grudnia szuka i nie może znaleźć dziwne bardzo sama nie wie czego chce jak jej nikt nie pasuje to niech się sama do roboty weźmie jak się nie wstydzi

    3 5 Cytuj
  • 4 cze 2012

    o kim wy gadacie o jakim sklepie na zarabiu ? :D

    2 1 Cytuj
  • 4 cze 2012

    a jak z pracą w gubadzie , latwa tam praca jest ?

    3 1 Cytuj
  • 5 cze 2012

    pola i opel. oraz wszyscy narzekający i wielce przepracowani malkontenci mam dla was zajebistą ofertę,weźcie spakujcie manele,wsadzę was do jednej wielkiej rakiety i wyślę na marsa,tam będziecie sobie sadzić zioło i palić trawkę (bo do tego chyba tylko się nadajcie) a na ziemi będziecie sławni jako prymitywna forma życia. P.S tym którym naprawdę zależy na pracy życzę szczęścia i znalezienia fajnej dobrze płatnej pracy,a przede wszystkim nie czytania i sugerowania się głupimi wypowiedziami na forum osób które właśnie straciły pracę,bo to jest zwykła zawiść,pozdrawiam

    9 4 Cytuj
  • 5 cze 2012

    monter2 ty naprawdę jesteś chory i za dużo bajek się naoglądałeś

    3 3 Cytuj
  • 5 cze 2012

    [quote=gość: monter2] pola i opel. oraz wszyscy narzekający i wielce przepracowani malkontenci mam dla was zajebistą ofertę,weźcie spakujcie manele,wsadzę was do jednej wielkiej rakiety i wyślę na marsa,tam będziecie sobie sadzić zioło i palić trawkę (bo do tego chyba tylko się nadajcie) a na ziemi będziecie sławni jako prymitywna forma życia. P.S tym którym naprawdę zależy na pracy życzę szczęścia i znalezienia fajnej dobrze płatnej pracy,a przede wszystkim nie czytania i sugerowania się głupimi wypowiedziami na forum osób które właśnie straciły pracę,bo to jest zwykła zawiść,pozdrawiam [/quote]
    co prawda kole w oczy????

    3 Cytuj
  • 5 cze 2012

    monter2 jestes włascicielką sklepu czy kims z rodziny? Wyślij wszystkich na marsa ciekawe kto będzię orał na Ciebie w tym sklepiku. Zadna zawiśc... jesli tam ktoś bedzie pracował to nie ma czego zazdroscic....naprawde...:) Pracy wcale nie szukam bo mam, wypowiedz nie jest głupia bo to sama prawda a forum po jest zeby na nim pisac i wyrazac wlasne zdanie..WIDAĆ ZE BOLI BOOOOOOOLI...

    "wszyscy narzekający i wielce przepracowani MALKONTENCI mam dla was zajebistą ofertę,weźcie spakujcie manele, wsadzę was do jednej wielkiej rakiety i wyślę na marsa,tam będziecie sobie sadzić zioło i palić trawkę (bo do tego chyba tylko się nadajcie) a na ziemi będziecie sławni jako prymitywna forma życia" <----- ! Niezłe podejście do ludzi....

    3 2 Cytuj
  • 6 cze 2012

    nie jestem ani właścicielką ani nikim z rodziny tylko jednym z właścicieli,którego podobne ** do was obsmorowali,bez względu na wasze opinie jesteście dla mnie bandą nierobów

    3 6 Cytuj
  • 6 cze 2012

    jak cię obsmarowali to widocznie byłeś tego wart sama wypowiedz o tobie świadczy BANDA NIEROBÓW ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ jak jesteś właścicielem to możesz drugiemu na głowę nasrać

    6 1 Cytuj
  • 6 cze 2012

    panowie i panie,jak wam nie pasuje dotychczasowa praca i szef to zapraszam do mojej firmy

    1 1 Cytuj
  • 6 cze 2012

    [quote=gość: pracodawca] panowie i panie,jak wam nie pasuje dotychczasowa praca i szef to zapraszam do mojej firmy [/quote]
    a co to za firma?

    2 Cytuj
  • 6 cze 2012

    Witam wszystkich! Ostatnio postanowiłem zaglądnąć do sklepu na Zarabiu i sprawdzić czy to wszystko o czym rozpisujecie się na jego temat jest prawdą. Sam jestem właścicielem podobnego sklepu tylko nie w Myśleniach i coś na temat pracy w sklepie i jego prowadzenia wiem. Pogadałem z dziewczynami i nie zauważyłem, żeby działa się im krzywda. Dla mnie jest OK. W takiej pracy nie jest łatwo i zdarzają się błędy, ale to nie jest powód, żeby ludzie którzy nie mają o tym pojęcia krytykowali innych. Pozdrawiam

    9 3 Cytuj
  • 6 cze 2012

    zgadzam się w 100 % z tą wypowiedzią , ale zawsze znajdą się jakieś osoby , na szczęscie na tym głupim forum jest ich garstka ,które zawsze będą narzekać

    8 2 Cytuj

Odpowiedz