Forum » Praca

Sklep KURDESZ

  • 21 lip 2012

    i jeszcze jedno Pani Kierownik bardzo miła osoba.te wszystkie wpisy to jakas bujda

    4 20 Cytuj
  • 21 lip 2012

    no pewnie bujda ....to ty piszesz głupoty i szkoda się rozpisywać ...cholera jakich mało

    7 6 Cytuj
  • 21 lip 2012

    ja pisze prawde człowieku .nie obrazaj mnie i nie szkaluj firmy kurdesz

    5 14 Cytuj
  • 24 lip 2012

    to mała wskazówka dla moderatora i dla niektórych, że warto się czasem zastanowić, czy się pisze prawdę, czy wylewa własną frustrację
    http://webhosting.pl/Oczerniasz.firme.w.Internecie.Mozesz.pojsc.siedziec.na.dwa.lata

    1 5 Cytuj
  • 24 lip 2012

    Pomawianie na forum internetowym jest przestępstwem z art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat.
    Miłego wieczoru Frustraci.

    2 4 Cytuj
  • 24 lip 2012

    [quote=gość: buźka] Pomawianie na forum internetowym jest przestępstwem z art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat.Miłego wieczoru Frustraci. [/quote]
    ZGADZAM SIE KURDESZ TO OK FIRMA!!!!!!!!!!!!!!

    1 10 Cytuj
  • 24 lip 2012

    http://www.dodajoszusta.pl/

    to miejsce dla buźa,mycha, freedi i ten zakichany kurdupel
    Kryptoreklama też jest karana pseudobiznesmeni w białych skarpionach.

    5 2 Cytuj
  • 25 lip 2012

    jaka krypto reklama? santa fe ty mawsz problemy z pojmowaniem rzeczywistosci to jest forum i opinie.idz do jana , a kurdesz zostaw w spokoju .

    2 11 Cytuj
  • 25 lip 2012

    santa fe ma racje niestety

    4 6 Cytuj
  • 25 lip 2012

    to nie ty ten prawdziwy freedi .podszywaczu.juz za pare dni rozpoczynam prace w super sklepie kurdesz.

    3 10 Cytuj
  • 25 lip 2012

    Byłam tam wczoraj i jak szybko weszłam tak szybko wyszłam.... kolejka przy kasie na 2 metry i tylko jedna kasa czynna.... Wybaczcie Szanowni Kierownicy Kurdeszu ale strasznie nie lubie jak nie szanuje się mojego czasu... poszłam więc gdzie indziej :-P Jeden klient mniej żadna róznica-prawda?

    8 7 Cytuj
  • 25 lip 2012

    sami widzicie kolejka jest w kurdeszo to dobrze bo dostalam super prace w tym sklepie

    4 18 Cytuj
  • 25 lip 2012

    ja tez stałem dzisiaj w kolejce w kurdeszu po wedlinki i mięso , ale było warto mniam świezutkie wszystko kupilel

    5 15 Cytuj
  • 25 lip 2012

    Widać że są wakacje bo dzieciarnia tu wysiaduje i bzdury wypisuje.

    9 8 Cytuj
  • 25 lip 2012

    szefowa kurdesza chyba zachwala sama ten kurdesz na tym forum

    4 7 Cytuj
  • 25 lip 2012

    w dzisiejszych czasach naprawde trudno o jajakolwiek prace , a jak Kurdesz zzatrudnia to najłatwej obsmarowac takiego pracodawce zamiast pochwalic to jest polska cała natura.Kurdesz jest ok i tyle

    5 18 Cytuj
  • 25 lip 2012

    Do tych co obsmarowują Kurdesz: najlepszą reklamę robicie Wy sami :-) piszecie takie bzdury, że chyba niektórzy sami pójdą się przekonać czy to prawda. Zawsze się znajdzie niezadowolony, ale też zawsze może się komuś spodobać i zacznie tam robić zakupy. Buźka.

    5 12 Cytuj
  • 25 lip 2012

    [quote=gość: klientka] Byłam tam wczoraj i jak szybko weszłam tak szybko wyszłam.... kolejka przy kasie na 2 metry i tylko jedna kasa czynna.... Wybaczcie Szanowni Kierownicy Kurdeszu ale strasznie nie lubie jak nie szanuje się mojego czasu... poszłam więc gdzie indziej :-P Jeden klient mniej żadna róznica-prawda? [/quote]
    Taki jak TY??? Na pewno będą płakać...a pani przyszła po porcję rosołową dla pieska, którego...nie ma.

    8 4 Cytuj
  • 27 lip 2012

    zaraz jade na zakupy.dziaja karczek maja napewno swiezutki , a wieczorem grill

    3 23 Cytuj
  • 28 lip 2012

    A co nas to obchodzi?????

    15 5 Cytuj
  • 31 lip 2012

    w kurdeszu zatrudniaja

    3 7 Cytuj
  • 1 sie 2012

    czesc mycha zaczełas od dzisiaj prace w Kurdeszu .daj znac jaki był Twój 1 dzień

    2 11 Cytuj
  • 1 sie 2012

    cóż można dodać PRACODAWCA ROKU>

    3 19 Cytuj
  • 1 sie 2012

    he he he pracodawca chyba z samego boku nie pisz takich głupot każdy wie co i jak

    7 6 Cytuj
  • 6 sie 2012

    w Hurdeszu dali pracownikom podwyżki od sierpni kolezanka mi mówiła 3 zł na godzine więcej

    2 8 Cytuj

Odpowiedz