Forum » Praca

Sklep KURDESZ

  • ZaslonOkno.pl 11 kwi 2012

    którędy wychodzi się z Kurdesza, bez zakupów?

    2 4 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    e niemożliwe pani H....NA odpuszcza a kto by tam wytrzymał ...

    2 1 Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 12 kwi 2012

    bardziej chodziło mi o to, że jak nic nie kupię, muszę się przeciskać między ludźmi w kolejce, bo nie ma wyjścia dla ludzi którzy jednak nie zdecydują się na zakup

    3 2 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    sklep kurdesz to jeden z najlepszych pracodawców w myślenicach , bardzo miłe szefostwo i Pani kierownik

    3 19 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    [quote=gość: rules] sklep kurdesz to jeden z najlepszych pracodawców w myślenicach , bardzo miłe szefostwo i Pani kierownik [/quote]
    Czyż byś był szefem KURDESZU? -ubawiłam się po pachy ,ale mnie rozśmieszyłeś ha,ha ha :))))))))))))))))))

    12 6 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    [quote=gość: klips] gość: rules napisał/a: sklep kurdesz to jeden z najlepszych pracodawców w myślenicach , bardzo miłe szefostwo i Pani kierownik
    Czyż byś był szefem KURDESZU? -ubawiłam się po pachy ,ale mnie rozśmieszyłeś ha,ha ha :)))))))))))))))))) [/quote]
    NIE JESTEM SZEFEM ANI WLASCICIELEM , ALE DALEJ TWIERDZE ZE TO JEDNO Z NAJLEPSZYCH MIEJC PRACY W MYSLENICACH: ZAROBKI BARDZO GODZIWE I ATMOSFERA W PRACY SUPER

    3 16 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    kierownik sklepu slyszalem , ze zarabia 1600 plus premia , a ekspedientka ponizej 1800zł nie schodzi

    3 8 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    [quote=gość: rules] kierownik sklepu slyszalem , ze zarabia 1600 plus premia , a ekspedientka ponizej 1800zł nie schodzi [/quote]
    chyba 1800 ale poniżej minimalnej krajowej :D
    ha ha płacą minimalną krajówke i kupujesz przy okazji pół przeterminowanego sklapu :P

    4 5 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    kurdesz to zetelny pracodawca i juz

    6 12 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    [quote=gość: rules] kurdesz to zetelny pracodawca i juz [/quote]
    propszę cie nie rozśmieszaj mnie -poprostu jak nie wiesz to nie pisz bzdur !!!!!!!!! jedno proste pytanie-kiedy ostatnio była w terminie wypłata?-odpowiedź BARDZO ,BARDZO,DAWNO TEMU :>

    7 3 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    [quote=gość: rules] sklep kurdesz to jeden z najlepszych pracodawców w myślenicach , bardzo miłe szefostwo i Pani kierownik [/quote]
    [quote=gość: rules] kurdesz to zetelny pracodawca i juz [/quote]

    Troling :) opanował cały internet :)

    2 7 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    ja kurdesz chwale , miła obsługa , świeży towar i pensje wysokie , a wy bezrobotni zadroscicie takiego miejsca pracy , bo to wasza ludzka ciemna natura zazdrosc.kurdesz super pracodawca i wszystko swieże

    6 15 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    [quote=gość: rules] pensje wysokie [/quote]
    jakaś liczba?
    800?
    1500?
    3000?

    4 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    [quote=gość: Ted Bundy] gość: rules napisał/a: pensje wysokie
    jakaś liczba?
    800?
    1500?
    3000? [/quote]
    TY JESTES JAKIS DZIWNY !PISAŁAM WCZESNIEJ O ZAROBKAW W SUPER SKLEPIE KURDESZ , A WY PRZESTANCIE SZKALOWAC KURDESZA ,

    5 9 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    OSTATNIE MOJE STWIERDZENIE TO TEN SKLEP POWINIEN ZOSTAC OKRZYKNĘTY PRACODAWCA ROKU MYŚLENIC

    4 5 Cytuj
  • robertos robertos 25 kwi 2012

    Do POLA nie zgadzam sie z tobą robie zakupy w selgrosie w Krakowie bo tam mam swój biznes i widzę często panią z Kurdesza jak kupuje stare rzeczy z krótką datą pozatym co ty piszesz ze trzeba wrócić do sklepu pokazac ekspedientke która dała starą wędlinę opamietaj sie to co robią ekspedientki to jest wszystko robione na rozkaz szefostwa i kierowniczki sklepu całe Myślenice o tym mówią Panie chcą poprostu pracowac i dlatego spełniają życzenia szefostwa

    6 2 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    [quote=gość: rules] gość: Ted Bundy napisał/a: gość: rules napisał/a: pensje wysokie
    jakaś liczba?
    800?
    1500?
    3000?
    TY JESTES JAKIS DZIWNY !PISAŁAM WCZESNIEJ O ZAROBKAW W SUPER SKLEPIE KURDESZ , A WY PRZESTANCIE SZKALOWAC KURDESZA , [/quote]

    bardziej retorycznie pytałem, bo wiem że zarabia się tam 900zł netto.
    a tak trochę z innej beczki, ciekawe co za żartowniś wymyślił te nazwę : KURDESZ :)
    ja osobiście na co dzień odrobinkę ją modernizuję, i nie używając słowa kurde, zamieniam nazwę na skrót słów kura i waszka :)

    4 2 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    jestem bezstronna osoba w tej sprawie ale wiem na co najczesciej narzekaja pracownice sklepu kurdesz...jezeli jestescie ludzmi zwracajacymi uwage na to co sie dzieje wokol to zapewne wiecei ze wiekszosc pracownic z kurdesza pracuje obecnie u Jana.Jako ciekawostkę powiem wam a wiem na 100% ze w Janie te osoby dostaja prace bez zadnych przeszkod...ba wrecz z pocalowaniem w reke a wszystko dlatego ze maja opinie osob dobrze przygotowanych pod katem kultury do pracy z klientem. Wynika to tylko z tego ze wlasciciele kurdesza to osoby przykladajace wielka wage do szczegolow co czesto nie podoba sie leniwym pracownikom ktorym nic sie nie chce.Rozumiem ze za te pieniadze mozna byc w zlym humorze ale jak sie juz pracuje to trzeba to robic sumiennie. Pozniej takie osoby psiocza na miejsce pracy i ida do Jana gdzie np koszyki w ktorych nosi sie zywnosc przesuwaja miotla po podlodze...

    8 3 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    zero kasy za nadgodziny, zero dni wolnych, zero szacunku KURDESZ= totalne DNO

    10 3 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    [quote=gość: agatka] zero kasy za nadgodziny, zero dni wolnych, zero szacunku KURDESZ= totalne DNO [/quote]
    To się zwolnij, albo idź do Jana pracować bez umowy :-)

    8 5 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    jak miesko na grilla to tylko w kurdeszu

    3 9 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    na grilu przynajmniej nie bedzie smirdziec

    12 2 Cytuj
  • 7 maj 2012

    wczoraj kupilem w skepie kurdesz 1 kg zimniaków.były pyszne.polecam

    5 2 Cytuj
  • 12 maj 2012

    znajoma dostała prace w kurdeszu jako sprzedawca magazyniwer i na poczatek 1750 na raczke plus zus i bonusy

    1 9 Cytuj
  • 12 maj 2012

    DO RULES:
    Najpierw piszesz jako mężczyzna a za chwile jako kobieta
    24.04.2012 - 16:21
    rules
    "kierownik sklepu slyszalem"
    By za chwile napisać tak:
    25.04.2012 - 17:07
    rules
    "PISAŁAM WCZESNIEJ O ZAROBKAW"

    Więc prosze tu nie kręcić bo społeczeństwo nie śpi

    4 1 Cytuj

Odpowiedz