Forum » Praca

Sklep KURDESZ

  • 12 maj 2012

    [quote=Bamber1995] DO RULES:
    Najpierw piszesz jako mężczyzna a za chwile jako kobieta
    24.04.2012 - 16:21
    rules
    "kierownik sklepu slyszalem"
    By za chwile napisać tak:
    25.04.2012 - 17:07
    rules
    "PISAŁAM WCZESNIEJ O ZAROBKAW"

    Więc prosze tu nie kręcić bo społeczeństwo nie śpi [/quote]
    a jak jestem trans.ty mi tu nie bluzni sklep kurdesz to sklep z wielka tradycja.super

    6 6 Cytuj
  • 12 maj 2012

    jaka tradycja chyba wyzysk społeczeństwonie nie śpi ....to akurat dobrze napisałeś...

    4 3 Cytuj
  • 15 maj 2012

    wielki i z tradycjami slep , mój kochany sklep ,podobno przejmie całą góre zorzy i bedzie nasz taki mały hipermarkecik , a co za tym idzie nowe miejsca pracy.trzymam kciuki,pozdrawiam wszystkich pracowników tego wspaniałego sklepu.

    6 7 Cytuj
  • 24 maj 2012

    proszę o kontakt wszystkie osoby, które mają coś do powiedzenia w sprawie warunków sanitarnych i sprzedawanego towaru w tym sklepie. Moj mail : poczta123_88@o2.pl

    4 7 Cytuj
  • 24 maj 2012

    witam,

    pracowałam tam kiedyś a teraz nawet bym tam nie zrobiła zakupów. niestety wszystko co mają przeterminowane później sprzedaja na kilogramy ... nawet wagi źle ważą i oszukują klientów.... totalny wyzysk pracowników....... jedzenie nie dobre, szynka po jednym dniu w domu zzieleniała. takich sklepów myslenice nie potrzebują bo szkoda psuć wizerunku MYŚLENIC!!!!!!!!!!!

    11 5 Cytuj
  • 28 maj 2012

    [quote=gość: Kinga999Ł] witam,

    pracowałam tam kiedyś a teraz nawet bym tam nie zrobiła zakupów. niestety wszystko co mają przeterminowane później sprzedaja na kilogramy ... nawet wagi źle ważą i oszukują klientów.... totalny wyzysk pracowników....... jedzenie nie dobre, szynka po jednym dniu w domu zzieleniała. takich sklepów myslenice nie potrzebują bo szkoda psuć wizerunku MYŚLENIC!!!!!!!!!!! [/quote]

    Nie prawda, robię tam zakupy od lat po sąsiedzku i jestem zadowolona, ceny bardzo przystępne, wiele towarów duużżo taniej, niż np. "U Jana", więc nie przesadzajcie. Jak w każdym sklepie pewnie zdarzają się wpadki, bo pracują tam tylko ludzie.

    5 6 Cytuj
  • 29 maj 2012

    no z tym duuużo taniej jak u Jana to przesadziłaś ja tam nie spotkałem nic tańszego

    6 3 Cytuj
  • 29 maj 2012

    [quote=gość: s8k63] wielki i z tradycjami slep , mój kochany sklep ,podobno przejmie całą góre zorzy i bedzie nasz taki mały hipermarkecik , a co za tym idzie nowe miejsca pracy.trzymam kciuki,pozdrawiam wszystkich pracowników tego wspaniałego sklepu. [/quote]

    Taaaaa, i jeszcze pomnik im z wdzięczności postawmy, za nasze pieniądze.

    5 2 Cytuj
  • 29 maj 2012

    [quote=alapatala] no z tym duuużo taniej jak u Jana to przesadziłaś ja tam nie spotkałem nic tańszego [/quote]
    To lepiej zobacz na paragon, bo ja ostatnio właśnie U Jana mocno przepłaciłam herbatę Lipton. Taniej miał Carrefour i właśnie Kurdesz. Sprawdź a potem pisz, bo wprowadzasz w błąd.

    6 1 Cytuj
  • 31 maj 2012

    [quote=gość: emi] proszę o kontakt wszystkie osoby, które mają coś do powiedzenia w sprawie warunków sanitarnych i sprzedawanego towaru w tym sklepie. Moj mail : poczta123_88@o2.pl [/quote]
    Ty jakaś/iś "walnięta/ty" jesteś.

    7 2 Cytuj
  • 12 lip 2012

    Wszyscy przedsiębiorcy nad Kurdeszem pakują swoje manatki. Co tam będzie??

    2 Cytuj
  • 12 lip 2012

    [quote=gość: mezo] Wszyscy przedsiębiorcy nad Kurdeszem pakują swoje manatki. Co tam będzie?? [/quote]
    ciuchy na kilogramy

    1 Cytuj
  • 12 lip 2012

    Real!!

    1 Cytuj
  • 13 lip 2012

    duży, prężnie rozwijający się bank

    2 Cytuj
  • 13 lip 2012

    [quote=gość: niunka] gość: mezo napisał/a: Wszyscy przedsiębiorcy nad Kurdeszem pakują swoje manatki. Co tam będzie??
    ciuchy na kilogramy [/quote]

    serio ? czy sobie jaja robicie.

    1 Cytuj
  • 13 lip 2012

    sklep kurdesz pejmuje cała góre i to bedzie mega market

    3 5 Cytuj
  • 16 lip 2012

    sklep kurdesz jest najlepszym pracodawca w naszym mieszci szefostwo i pani kierownik sa super ludzie

    3 11 Cytuj
  • 16 lip 2012

    sklp kurdesz jest najgorszym pracodawca w mieszci szefostwo i pani kierownik sa podli ludzie

    9 6 Cytuj
  • 16 lip 2012

    [quote=gość: freedi] sklp kurdesz jest najgorszym pracodawca w mieszci szefostwo i pani kierownik sa podli ludzie [/quote]
    nie podszywaj sie pod mo nick .sklep kurdesz jest the best.a podłosc emanuje z ciebie i zadrosc tez.

    2 13 Cytuj
  • 16 lip 2012

    Przepraszam was, mam zły dzień dzisjaj. Sam nie wiem już co myśleć o tym kurdeszu ale chyba jednak są najgorsi. Ale nie wiem do końca i może znowu zmienie zdanie, w każdym razie nie polecam.

    2 8 Cytuj
  • 16 lip 2012

    freedi, zacznij się leczyć.

    5 3 Cytuj
  • 17 lip 2012

    ktos siepodszywa pod moj nick , administrator to widzi po ip. a sklep kurdesz tak jak juz wczesniej pisałem jest super pracodawca.myslenice powinny byc dumne z tagiego sklepu i miec duzo szacunku dla szefostwa pani kierownik i wspaniałych pracownic.pozdrawiam cala ekipe kurdesza.

    1 8 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Nie oburzaj się freedi tylko zaloguj i nie będziesz miał kłopotów z podszywaniem

    5 2 Cytuj
  • 17 lip 2012

    [quote=muza] Nie oburzaj się freedi tylko zaloguj i nie będziesz miał kłopotów z podszywaniem [/quote]
    jak ja tej baby nie lubię bleee

    5 3 Cytuj
  • 18 lip 2012

    byłem dzisiaj w spaniałym sklepie kurdesz i było tylu klijentów ze musalem stac 10 min w kolejce , pani w sklepie powiedziała , ze pani kierownik szuka podobno dodatkowych rąk do pracy bo nie sa w stanie nadazyc z praca.

    2 6 Cytuj

Odpowiedz