Forum » Społeczeństwo

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

  • 21 lis 2012

    Uwaga ,od wczoraj każdy kto używa słowa zamach nie jest już oszołomem ,słowo to stało się legalne.Co za ciekawy kraj-w zamach na znienawidzonego przez tylu Kaczyńskiego nie wierzy nikt i należy go wykluczyć natomiast chciano dokonać zamachu na kochanego przez cały naród Premiera Tuska,Prezydenta Komorowskiego oraz wybrany przez naród Sejm.Pewnie o terminie zamachu na Sejm opozycja została by powiadomiona wcześniej aby mogli nie być wtedy na posiedzeniu.."To się w palenie mieści jak mawiał milicjant który przynosił nam cielęcinę do domu" mówił dawno temu Jan Pietrzak i wywoływało to salwy śmiechu na widowni.
    https://www.youtube.com/watch?v=HLO7DjlTSY4

    3 3 Cytuj
  • 21 lis 2012

    ciekawe na ile "współpracownicy" z ABW tego Brunona zainspirowali do ułożenia takiego planu
    bo to że od dziecka fascynował się pirotechiką każdy wie
    moim zdaniem był "łatwym celem" do ułożenia afery na miarę Brevika

    23 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 22 lis 2012

    Czekam, aż Pisowcy wyjdą zaraz z teorią, że Brunon działał na zlecenie KGB, wspierany przez rząd Tuska i miał zamordować drugiego świętego Brata - Jego magnificencję Jarosława. Tik, tak... boom !

    Ale PIS tak łatwo nie weźmie dla siebie tego zamachu, bo dzisiaj każdy chce mieć swój mały zamach. Jak widać, dzisiejsza polska polityka tak bardzo zeszła na psy, że tylko sensacją i kłótnią o zamachy można zjednać sobie społeczeństwo.

    Z wyrazami współczucia dla wszystkich obywateli zapatrzonych w naszych polityków,
    JA

    Ps. Powołać Macierewicza do komisji !

    3 21 Cytuj
  • 22 lis 2012

    Niedługo mikołaj, spraw sobie prezent :) Zestaw Brunona K. już dostępny na allegro :)

    http://allegro.pl/brunon-k-chcesz-byc-lepszy-od-niego-i2811488075.html

    3 18 Cytuj
  • 22 lis 2012

    Jak CBA zrobiło prowokację z Sawicką to szum lemingów jest do dzisiaj i to było prawie że przestępstwo a teraz mamy super sprawne służby które udaremniły zamach.Za parę tygodni cała sprawa rozejdzie sie po kościach i o to chodziło.Jak łatwo manipulować społeczeństwem,fakt że uczyli sie od najlepszych przy których Goebbels to pikuś.
    Małcinkowa dzięki za linka,trzeba przyznać że są jeszcze młodzi z poczuciem humoru.

    24 1 Cytuj
  • 22 lis 2012

    Brunon K w budynku Akademii Rolniczej w Krakowie zdołał zmagazynować 1 tonę materiałów wybuchowych, a zamówił jeszcze 4 tony saletry. Jak tu mówić o prowokacji służb, co? Trzeba mieć potężne klapy na oczach...

    W Krakowie już nie raz wybuchały bomby a sprawa Brunona K to nie jedyny przypadek a jeden z kilkunastu. Jedna z ofiar takiego wybuchu mieszka obok mnie ze spaloną twarzą i bez całego przedramienia, i jeśli ktoś robi sobie z poważnych rzeczy przygrywki polityczne, doszukuje się kolejnych spiskowych teorii, to niestety w moim mniemaniu jest skończonym debilem!

    3 22 Cytuj
  • 22 lis 2012

    Agro-Bomber i tona materiałów wybuchowych zmagazynowana w budynku Akademii Rolniczej,a jakie to materiały?Bo jeżeli saletra to informuję że na terenie GS jest zmagazynowane kilkadziesiąt ton materiałów wybuchowych.Większość rolników posiada też znaczne zapasy tych niebezpiecznych materiałów.Zeby nie zakazali od nowego roku stosowania nawozów sztucznych?
    Inteligentnych inaczej trzeba czymś zająć w długie wieczory bo widać serial" Matka Madzi" odcinek 1985 już sie znudził i odpalili nowy serial sensacyjny "Agro-Bomber czyli kryminalne zagadki ABW".
    A życie sobie płynie jak gdyby nigdy nic......
    Pozdrawia skończony debil.

    22 1 Cytuj
  • 22 lis 2012

    pesymista Akademia Rolnicza nie jest magazynem do magazynowania jakichkolwiek materiałów w takich ilościach. Co prawda w magazynach przy laboratoriach są różne składniki ale nigdy w takich ilościach, raczej w ilościach symbolicznych zapewniających jedynie materiał do ćwiczeń laboratoryjnych dla studentów a wydawane są na ćwiczenia gramy i millitry a nie tony i hektolitry.

    Możesz sobie kpić dowoli, snuć spiskowe teorie dziejów, ja na te Twoje debilizmy powoli się zaimpregnowałem :)

    2 20 Cytuj
  • 22 lis 2012
    czytelnik napisał/a:

    Wniosek o Trybunał Stanu dla J. Kaczyńskiego i Z. Ziobry :) Nareszcie! :)

    super - tylko zdajesz sobie sprawę że przed trybunałem można mówić wszystko i zachowanie tajemnicy nie obowiązuje, a więc posypią się rewelacje

    19 Cytuj
  • 22 lis 2012

    Po 5 latach sledztwa prokuratura umorzyła wszystkie sprawy, komisja naciskowa stwierdziła, że nie było złamania prawa, nagle wniosek o Trybunał Stanu - śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
    Ten wniosek jest potrzebny PO dla przykrycia ew. porażki w sprawie budżetu uni europejskiej a PO przecież obiecało wielką kasę.
    Tak działa dobry PR i socjologiczne mechanizmy w PO

    20 Cytuj
  • 22 lis 2012

    TRYBUNAŁ STANU DLA TUSKA !!!

    Ten kto głosował na Tuska , dzisiaj czuje się podle . Oszukany , sponiewierany przez swojego zbawcę , skręca się i wywija jak wąż , któremu wyrwano zęby jadowe . Koniec PO nadchodzi szybciej niż się spodziewano . Reżimowy Tusk oszukał swój elektorat i cały naród . Miękka polityka , wazeliniarstwo i klientylizm wobec możnych państw UE , nie daje nam pozycji do jakiej aspirowaliśmy . Nie ma wątpliwości ! w naszym kraju rządzą zakamuflowane staronowe służby specjalne , staronowe WSI , i przenicowani komuniści . To oni za pomocą Tuska , doprowadzili nasz kraj do ruiny . Wysprzedali rabunkowo majątek narodowy . Pozostały tylko długi do spłacenia . Nasz kraj tonie w korupcji aferach i przekrętach . W każdym przedsięwzięciu , inwestycji , można się doszukać rządowego złodziejstwa i oszustwa . Rabunkowa gospodarka rządu PO - PSL , zżera resztki majątku narodowego Polski . Tylko szybka zmiana władzy , szybkie przedterminowe wybory , może uratować Nasz Kraj przed dalszą degradacją i upadkiem narodowym . Za to wszystko odpowiada Tusk i koalicja PO-PSL . Za likwidację stoczni , za wyprzedaż majątku narodowego najczęściej z naruszeniem prawa , za nagminne łamanie konstytucji , za niewyjaśnione afery i przekręty na szczytach władzy itp. Za to wszystko , Tusk Donald musi stanąć przed Trybunałem Stanu , i ponieść zasłużoną karę .

    22 2 Cytuj
  • 22 lis 2012

    Medialne wrzutki i przykrywki to specjalność tej ekipy (czasami są lepsi od Urbana) a ludzie w to wierzą.Konferencja o zamachowcu była tak" profesjonalna" że niektórzy dziennikarze nie mogli powstrzymać śmiechu a mało kto zauważył że na filmikach z próbnych eksplozji widnieje data 25 listopad 200 roku,to 12 lat temu .Czy już wtedy planował zamach?
    Z konferencji wynika że domniemanego sprawcy nie przebadano psychiatrycznie co jest rutynowe,a nuż widelec wyjdzie że jest niepoczytalny i cała misternie przygotowana intryga się zawali.Śmiejecie się z "sekty smoleńskiej" a sami wierzycie w totalną bzdurę.To nie Liban czy Irak a PiS to nie Hamas.Co do tego że w Polsce wybuchały bomby ,zgoda ale to były gangsterskie porachunki a nie terroryzm polityczny a ostatnie zabójstwo polityczne dotyczy działacz PiS a nie PO i wtedy jakoś cicho było że to wynik polityki nienawiści.
    To tyle od skończonego debila.

    21 2 Cytuj
  • 22 lis 2012

    w naszym kraju nikt nie odpowiedział za stan wojenny, nikt nie odpowiedział za korupcyjne afery a wy wierzycie że PO uda się ukarać Kaczyńskiego bo niby miał z tej sprawy korzyści polityczne
    kupa śmiechu, ten wniosek to element gry POlitycznej PO

    19 Cytuj
  • 22 lis 2012

    Fiu fiu, ale się chłopcy rozgadali :)

    1 18 Cytuj
  • Def Ibrylator 22 lis 2012

    Szakal daje czadu :)

    11 Cytuj
  • 22 lis 2012
    czytelnik napisał/a:

    Fiu fiu, ale się chłopcy rozgadali :)

    no bo co tak nareszcie się cieszysz, przybędzie ci kasy w portfelu, polepszy ci się życie od tego że go tam postawią, jak dobrze pamiętam to za rządów Kaczyńskiego mi i mojej rodzinie się lepiej żyło a złodzieje bali się kraść bo za to szło się siedzieć czyli wszystko wg prawa było

    17 1 Cytuj
  • 22 lis 2012

    Szakal a ja śpię spokojnie bez względu na frakcję która rządzi :)

    18 Cytuj
  • 22 lis 2012

    Chciałem tylko jeszcze jedno dodać :) Jesteście dość zabawni utożsamiając mnie z PO i przylepiając mi łatkę. Całkowicie obojętne mi są PiS, PO, PSL, SLD, RP, PJN i wszystkie inne partie. Za żadną z nich niedałbym sobie kropli krwi upuścić bo żadna z nich nie jest z mojej bajki, więc te Wasze próby uszczypnięcia mnie wywołują we mnie jedynie poczucie litości. Nie dość, że kompletnie nie trafiacie to jeszcze robicie to szalenie nieudolnie. Trochę jak Marcin Najman :) Musicie się troszkę bardziej postarać albo zmienić linię ataku :) Frontalny się nie udaje, spróbujcie z flanki... lewej, prawej :)

    2 19 Cytuj
  • 23 lis 2012

    Myślę że pogodzę wszystkich zamykając tę niepotrzebną polemikę.
    Do tych którzy wierzą w zamach i są o tym święcie przekonani,
    zgadzam się z wami.
    zamach był, macie rację,
    myślę że to was uspokoiło.
    Pozostali dla świętego spokoju, niech się z tym też zgodzą i trwają w tej wierze.
    Wiara nigdy nie jest racjonalna, bo nie miała by tego smaczku, niepewności, niewiadomych-szkiełka i oka.
    AMEN.
    Sum sum corda.

    15 Cytuj
  • Def Ibrylator 23 lis 2012

    Bono, temat Smoleńska nie może umrzyć, bo mi tak strasznie dużo radochy daje, jak zwolennicy zamachu się przejmują, plują jadem i naburmuszają. To wręcz fascynujące z jak wielkim zaangażowaniem i uporem maniaka walczą o jak największa ilość minusów przy wypowiedziach przeciwników zamachu. Oni stanowią na prawdę ciekawy obiekt socjologiczny :)

    Początkowo chciałem z nimi rozmawiać, ale niestety dialog z ich strony nie jest możliwy. Jeśli nie mogę rozmawiać, to daj chociaż się nimi pobwaić.

    2 15 Cytuj
  • 23 lis 2012

    def_ibrylator czysta perwersja :)

    16 Cytuj
  • 23 lis 2012

    w końcu lemingi mają swój zamach tyle że niedoszły ale to tak jak by był, winny siedzi i to się liczy
    buhahaha

    15 2 Cytuj
  • 23 lis 2012

    szakal tak się nie emocjonuj, jeszcze Ci żyłka pęknie :)

    1 14 Cytuj
  • 23 lis 2012

    COMEDY CENTRAL;-)

    1 9 Cytuj

Odpowiedz