Forum » Społeczeństwo

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

  • 3 gru 2012

    Widzę że nie tylko minusów jest podejrzanie za dużo ale do waszej tezy to nie pasuje że ktoś przywalił np. 70 plusów????
    " Żal mi takich frustrowanych życiem ludzi, ale co poradzić.."a co będzie jak się okaże że to ktoś z "waszych"?

    174 4 Cytuj
  • 3 gru 2012
    pesymista napisał/a:

    " Żal mi takich frustrowanych życiem ludzi, ale co poradzić.."a co będzie jak się okaże że to ktoś z "waszych"?

    Wyślę do psychiatry w trybie natychmiastowym...

    6 179 Cytuj
  • 3 gru 2012

    Proponuję tym * zrobić aukcje kto dostanie najwięcej minusów :) mój poprzedni post ma na obecna chwilę minus 110 - kto da więcej ?

    6 173 Cytuj
  • 3 gru 2012
    PiSior napisał/a:

    Proponuję tym * zrobić aukcje kto dostanie najwięcej minusów :) mój poprzedni post ma na obecna chwilę minus 110 - kto da więcej ?

    mój post z 25.11.2012 - 19:17 ma -141

    4 172 Cytuj
  • 3 gru 2012

    PKS;;w demokratycznym kraju każdy ma prawo dać na awatar co tylko chce,ale jak to odbiorą inni to zupełnie inna rzecz.Pomyśl ...Ile ty masz lat,czy masz trudność w powstrzymaniu się od robienia czegoś co innych uraża,

    163 3 Cytuj
  • 3 gru 2012
    jasmin napisał/a:

    PKS;;w demokratycznym kraju każdy ma prawo dać na awatar co tylko chce,ale jak to odbiorą inni to zupełnie inna rzecz.Pomyśl ...Ile ty masz lat,czy masz trudność w powstrzymaniu się od robienia czegoś co innych uraża,

    Nie wiem co macie do avataru kolegi PKS fan, jest fajny i kogo obraża ?

    4 157 Cytuj
  • 3 gru 2012

    kolego PKS;;Każdy śmieje się z czego innego,obraża się na co innego i respektuje co innego.Ale chyba nie w każdej sytuacji.Po pewnym czasie może się okazać,że wogóle coraz mniej rzeczy ma znaczenie i stajemy się coraz mniej wrażliwi na różnego rodzaju podłostki....Nie popisaliście się chłopcy.

    157 5 Cytuj
  • 4 gru 2012
    jasmin napisał/a:

    czy masz trudność w powstrzymaniu się od robienia czegoś co innych uraża,

    A czy wy macie trudności w powstrzymaniu się od robienia czegoś co innych uraża. Mnie na przykład urażają BREDNIE o smoleńsku jakie się tu wypisuje i jakie głupoty o. tadeusz wygłasza w swojej "wolnej" rozgłośni rm i wypisuje w naszym dzienniku.

    poza tym

    jasmin napisał/a:

    w demokratycznym kraju każdy ma prawo dać na awatar co tylko chce

    a i jeszcze jedno

    jasmin napisał/a:

    kolego PKS;;

    mam nick PKS Fan

    7 157 Cytuj
  • 4 gru 2012

    PKS Fan...Ja ciebie nie osądzam,robisz to co lubisz i wolno ci...Ale kto to popiera to już inna inszość....To;;kolego PKS;;to pomyłka,miało być;;do kolegi PKSu.

    154 5 Cytuj
  • 4 gru 2012
    jasmin napisał/a:

    PKS Fan...Ja ciebie nie osądzam,robisz to co lubisz i wolno ci...Ale kto to popiera to już inna inszość....To;;kolego PKS;;to pomyłka,miało być;;do kolegi PKSu.

    Najpierw mówisz, że przeszkadza ci mój awatar a teraz odwracasz kota ogonem.

    4 155 Cytuj
  • Def Ibrylator 4 gru 2012

    Jarosław dzwoniąc do brata w trakcie lotu krzyczał przez telefon "Leszek, lądujcie ! Za wszelką cenę, lądujcie !".

    Booom.

    I przesyłka dla minusującego trola : http://www.mricons.com/store/png/49927_27359_Minus_128x128_minus_icon.png

    Wydrukuj sobie i noś blisko w kieszeni :)

    6 158 Cytuj
  • 4 gru 2012
    def_ibrylator napisał/a:

    I przesyłka dla minusującego trola : http://www.mricons.com/store/png/49927_27359_Minus_128x128_minus_icon.png

    Wydrukuj sobie i noś blisko w kieszeni :)

    Hahaha, ale musiałeś trafić skoro już minus 14 masz

    4 161 Cytuj
  • 4 gru 2012

    Chłopy, te wasze kobity to musiały Was strasznie niedopieścić...

    5 164 Cytuj
  • 4 gru 2012

    A skąd wiesz że oni preferują kobiety?Tu pełno na forum tolerancyjnych,nowocześnie myślących Europejczyków.

    7 40 Cytuj
  • 5 gru 2012

    pesymista nie myl "nowocześnie myślącego Europejczyka" z orientacją seksualną :) To, że ktoś jest nowoczesny nie oznacza, że jest dewiantem. Bez przesady :)

    5 158 Cytuj
  • 5 gru 2012

    Teraz to mnie poraziłeś-OD KIEDY TO W NOWOCZESNEJ UNII EUROPEJSKIEJ KONTAKTY SEKSUALNE OSOBNIKÓW TEJ SAMEJ PŁCI SĄ DEWIACJĄ??????
    Czyżbyś drogi czytelniku przez pomyłkę zamiast TVNu włączył rani TV Trwam??
    Gorąco pozdrawiam.

    156 2 Cytuj
  • 5 gru 2012

    pesymista nie odwracaj kota ogonem. Dobrze wiesz o czym pisałem...

    3 159 Cytuj
  • 7 gru 2012

    Kolejny przykład mowy miłości i zasypywania rowów w wykonaniu posła PO,ciekawe co byście powiedzieli gdyby to dotyczyło kogoś z was
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/pis-chce-kary-za-podly-atak-na-marte-kaczynska,293275.html
    Po takich wypowiedziach takich ludzi Szwejk to wielki człowiek,kulturalny dyplomata
    http://austro-wegry.info/plink52431.htm

    150 7 Cytuj
  • 7 gru 2012

    No patrząc obiektywnie to ten poseł prawde mówił.
    I moje kolejne obiektywne spojrzenie jest takie że zamęt który robią Kaczyńscy w około tej sprawy jest tylko na rękę rosjanom, bo po pierwsze dajemy im preteksty do różnych niekorzystnych dla nas posunięć a po wtóre, oni ciesza się jak skaczemy sobie do gardeł czego najlepszym przykładem jest ten temat. Przyjmijmy do wiadomosci że katastrofa była, ofiar do życia nie przywrócimy a nawet gdyby rosjanie stwierdzili dzisiaj "tak, zestrzeliliśmy samolot rakietą" to co im zrobimy ? Napadniemy ? zakręcimy kurek z gazem ? odetniemy od dostaw ropy, wegla czy innych surowców ? . Ludzie zejdźcie na ziemię bo na tą chwile to oni rozdają karty

    6 155 Cytuj
  • 7 gru 2012

    Jednak Szwejk ma rację.

    152 5 Cytuj
  • 8 gru 2012

    pesymista lepiej przyjrzyj się własnej mowie, później wytykaj innym brak mowy miłości, bo zdaje się z niezwykłą łatwością potrafisz oceniach wszystkich, tylko nie siebie. A tymi dyrdymałami które na forum wyspisujesz tylko tracisz czas. Życie przepływa Ci między palcami, każdą minutę bezpowrotnie tracisz na coś zupełnie bezsensownego, tylko po to żeby uświadomić czytelnikom, że politycy są beznadziejni? Ja to wiem, ja to już wysikałem dawno temu. Ogarnij się chłopie i zacznij żyć własnym życiem a nie demonami Smoleńskimi... bo oddajesz własne życie za cudzą sprawę, a za Twoją nikt funta kłaków nie da.

    8 153 Cytuj
  • 8 gru 2012

    Jest pewien problem. O czym będziemy pisać i dyskutować, jak podobnych katastrof i tych z historii, nie będzie więcej. Ludzie mądrzeją i podobne "bohaterskie" katastrofy nie będą miały miejsca. Po prostu procedury postępowania będą takie, że o katastrofę będzie trudniej, albo będzie raz na 100 lat.
    To takie fora wymrą. Nie będzie różnych racji. Trzeba będzie zacząć śmielej kibicować drużynom piłkarskim a to temat rzeka, tylko nie dla kobiet.

    5 145 Cytuj
  • 12 gru 2012

    Czytał ktoś artykuł "Smoleńska klątwa" w dzisiejszej Wyborczej?

    8 145 Cytuj
  • 12 gru 2012
    PKS Fan napisał/a:

    Czytał ktoś artykuł "Smoleńska klątwa" w dzisiejszej Wyborczej?

    trzeba było wcześniej napisać to bym nabył gazetkę :( . A za sam tytuł gazety co podałes to pewnie zaraz Ci ze 20 minusów zapodadzą :)

    6 143 Cytuj
  • 13 gru 2012
    PiSior napisał/a:

    trzeba było wcześniej napisać to bym nabył gazetkę

    Ale sam kupiłem po szóstej w tesco

    PiSior napisał/a:

    A za sam tytuł gazety co podałes to pewnie zaraz Ci ze 20 minusów zapodadzą

    no dokładnie. na razie mam 7 ale zaraz do akcji pewnie wkroczy "minusowy troll" i będę miał - 200

    5 146 Cytuj

Odpowiedz