Forum » Społeczeństwo

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

  • 1 gru 2012

    chłopie przejedź do Pcimia i zobacz co PiS zrobił z samorządu i to z błogosławieństwem Kaczyńskiego, Szydło... brak jakichkolwiek zasad, nepotyzm, kumote4rstwo, gmina jako zastaw sukna,
    Bizancjum , wójt i przyszywani szwagrowie, kompromitacja dziekana, który tego typu ludzi z ambony wsparł, bo z PiS-u etc. Tu jest wzór Republiki Pisowskiej. Niech Bóg nas broni przed takimi ludźmi.

    6 106 Cytuj
  • 1 gru 2012

    " Dla naszej partii byłoby lepiej, aby w Polsce wszystko zgniło do końca. "To słowa Kaczyńskiego wypowiedziane w Olsztynie, nie przywiązuję do tych słów żadnych emocji, bo dzisiaj polityk ma filozofię taką jutro inną, ale wiara -szakala- w zmianę po przejęciu władzy przez Kaczyńskiego jest naiwną, największym krytykiem rządu był Arłukowicz i gdy przejął władzę niewiele z tego wynikło, podobny przykład Gowina i przy Kaczyńskim te zmiany były by identyczne, poza izolacją Polski na świecie.
    Naiwność w moim przypadku się wyczerpała i słusznie, nie ten kto dobrze mówi, wiele mówi /przykład kiedyś Milera/, tylko ciężka i mozolna praca, nie przywódców, bo ci maja tylko nie psuć, ludziom nie należy przeszkadzać a państwo urośnie ich siłą, tak było w każdym państwie na którego przykład się teraz powołujemy.
    Kaczyński nie może przejąć władzy, bo ludzie się boją jego dyktatury, sposobu myślenia o wolności, narzucania innym swojej woli, działa na ludzi jak straszydło a na razie tych na których działa pozytywnie jest 20-30% a to za mało aby rządzić.
    Ten typ nigdy większości do siebie nie przekona, dlatego śpię spokojnie i nie mam nocnych lęków. Może to nie jest zły człowiek, nie znam go /może źle się sprzedaje/, ale jeżeli na większość społeczeństwa tak działa jak na mnie, do władzy nigdy nie wróci.

    5 94 Cytuj
  • 1 gru 2012

    à propos tych minusów dawanych przez zwolenników Kaczyńskiego:
    Ten fanatyzm nijak nie przekłada się na głosy społeczeństwa. Gdyby zapalczywość tej załóżmy 25% grupy był tak doże jak wynika to z proporcji minusów, Kaczyński od dawna rządził by samodzielni z 90% poparciem, więc wasz protest w postaci ilości minusów jest owszem zauważalny, ale znaczy tyle ile manifestacje mniejszości seksualnych, czyli zwrócenie tylko na siebie uwagi, nie przekłada się to w żaden sposób na ilość posłów w Sejmie.

    6 93 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Dlaczego PiS ma małe poparcie? Bo ci co mają w ręku media należą właśnie do tych którzy mieli kłopoty ze snem ,dorobili się na transformacji nie bez pomocy ludzi tworzących poprzedni system i za wszelką cenę nie dopuszczą do powrotu IV RP.Prości ludzie też boją sie zmiany gdyż nauczyli sie żyć w kraju gdzie wszystko trzeba załatwiać,liczą się znajomości które latami sobie wyrabiali i nie wyobrażają sobie życia w kraju gdzie będzie liczyła się wiedz,doświadczenie uczciwość itp a nie uklady.Pytanie tylko jak długo można rządzić strasząc powrotem PiSu?

    96 3 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Słoweńscy dziennikarze dotarli do sensacyjnych dokumentów, które potwierdzają ustalenia raportu z weryfikacji WSI autorstwa Antoniego Macierewicza. Sprawa dotyczy nielegalnego handlu bronią, w którym brały udział Wojskowe Służby Informacyjne. Właśnie dobiega końca proces w tej sprawie – oskarżonymi w nim są żołnierze wojskowych służb specjalnych i biznesmeni.
    „Gdy w 1996 r. została ujawniona afera przemytu broni do Estonii, WSI świadomie wprowadziły w błąd urzędującego premiera Włodzimierza Cimoszewicza, któremu za pośrednictwem UOP-u przekazano, że WSI nie mają informacji na temat współpracy Edwarda Ochnio [szefa spółki Steo] z wojskowymi służbami specjalnymi. Tymczasem w ramach tej właśnie operacji Ochnio, będący cały czas współpracownikiem WSI, współorganizował nielegalny handel bronią z mafią rosyjską oraz z arabskimi ugrupowaniami terrorystycznymi. Kmdr Głowacki, odpowiadając zastępcy szefa UOP-u płk. Jerzemu Nóżce, pominął fakt powiązań z WSI właściciela firmy Steo (Ochnio) i jej przedstawiciela na Łotwie – a wcześniej dyrektora firmy Cenrex – ppłk. Dembowskiego” – czytamy w raporcie z weryfikacji WSI.
    więcej:
    http://niezalezna.pl/35373-wsi-nielegalnie-handlowaly-bronia

    92 1 Cytuj
  • 2 gru 2012

    -pesymista-
    Ta twoja teoria, że media objęli sami twoi wrogowie i robią z ludzi idiotów dając im informacje z poprzedniego systemu a ludzie są mało inteligentni i kupują te informacje i dlatego IV RP nie ma szans.....
    są trudne do zaakceptowania, bo wynika z nich, że większość ludzi to niemoty, które kupują te niezdrowe wiadomości z tamtego systemu, aż dziwi, że wiarę tym "obcym" mediom dają w większości ludzie z dobrym wykształceniem, trudno aż w to uwierzyć, że ta większość jest tak ogłupiana a naraz ta mniejszość w większości pochodzenia rolniczego i większości wykształcenia zawodowego ma racje jest światła, wie lepiej i jest awangardą tego narodu.
    Tego większości nie sprzedaż i twoja wiara w to, że robisz rzeczy bardzo mądre i wiesz co słuszne a co nie mogła by być spożytkowana na jakieś szlachetne bądź wymierne cele , np. załóż swoją firmę z sukcesem, daj ludziom pracę itd., bo w dobie internetu i globalnej informacji i kilku gazet, radia i tv pisowskich, trudno ludziom wciskać kit, że źle myślą a jedynie prorokiem jest Kaczyński.
    -szakal-
    Świat to jedna wielka sensacja, raz margaryna jest zdrowa innym razem masło. Musisz filtrować wiadomości i uśredniać ich treści inaczej popadniesz w skrajność. Życie jest krótkie i piękne i ciągłe identyfikowanie go jako czarne i białe nie ma sensu. Jest jeszcze wiele kolorów pośrednich, wybierz ten właściwy dla siebie i do przodu, staraj się widzieć w większości rzeczy dobre, złe przyjmuj ale na nich nie buduj swojej osobowości i swojego życia.
    Gdyby świat był tak zły jak go opisujecie nie warto by sie urodzić a nie sądzę aby ktureś z was żałowało, że żyje.

    3 93 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Nie lubię różowego koloru ulubionego dla salonu,dla mnie czarne jest czarne a białe jest białe.
    Nie można być trochę świnią i donosić na rodaków do bezpieki w drobnych sprawach dla osiągnięcia korzyści dla siebie czy załatwienia wroga,nie można być super chirurgiem i autorytetem jednocześnie biorąc łapówki itd.Ktoś kto służył obcemu mocarstwu i zwalczał ludzi którzy walczyli o wolność nigdy dla mnie nie będzie bohaterem tylko zdrajcą.Tym się różnimy.
    Życie jest piękne ale czy nie może być piękniejsze?Czyto że większość wierzy we wszystko co podaje TVN i im podobni musi znaczyć że podają oni prawdę?Jeżeli większość lubi idiotyczne teleturnieje i programy rozrywkowe to znaczy że one są arcydziełami sztuki?
    Demokracja to rządy większości a większość to ludzie wybitni i wykształceni i to oni wybierają?
    Wiocha i niewykształceni glosowali na PiS a inteligencja i ludzie wykształceni oraz więźniowie na PO i tak wolę głosować razem z wiochą niż z tymi drugimi.Tak na marginesie ilu dyktatorów i tyranów doszło do władzy dzięki głosom wykształconej większości?

    81 4 Cytuj
  • 2 gru 2012

    To pozostaniemy każdy przy swoim. Wybory rozstrzygają o woli większości, ja jestem z większością
    a ta większość wg. ciebie to matoły i głupole, którzy nie przyjmują prawdy Kaczyńskiego i pis.
    To jeżeli to co przyjmuje większość uznajemy za normalność to ja do tej większości, normalności się w pisuję, choć dla ciebie jestem głupolem wychowanym na tvn i na idiotycznych turniejach i programach rozrywkowych. I gdybym miał wybrać kolejny raz, program nawet w tvn w wydaniu Maciarewicza, Kaczyńskiego czy Terlikowskiego a głupawe turnieje i programy rozrywkowe, które zostały przeniesione do tv Trwam, to wybrał bym tv Trwam aby nie być maltretowanym psychicznie przez tych pierwszych panów, męka powodowana słuchaniem tych panów zostawia taki uraz psychiczny, że terapią po słuchaniu ich jest nawet disko polo.

    5 77 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Nie słucham tej stacji więc nie wiem czy sieje nienawiść czy nie
    http://wpolityce.pl/artykuly/41797-i-ja-tam-bylem-jad-nienawisci-pilem-urodziny-radia-maryja

    77 4 Cytuj
  • 2 gru 2012

    ja zaś słucham, Wojciechowskiego też, to tacy jak on " katolickiemu" radiu szkodzą, sam PiS, czasem Solidarna Polska, ostatnie relacje z wycieczki do Watykanu z senatorem Kogutem i pianie z zachwytu głównego KOGUTA Ojca Dyrektora to więcej niż kabaret, to tragifarsa, nie wiadomo czy się modlić czy płakać, ze smutkiem to piszę, bo słuchając tego radia można wiarę stracić, trzeba dużej wiary, aby ograniczyć się do czystej modlitwy, która w połączeniu z innymi staje się tragifarsą, jakimś seansem przerażającym. Ze smutkiem o tym piszę.

    2 76 Cytuj
  • 2 gru 2012
    pesymista napisał/a:

    Nie słucham tej stacji więc nie wiem czy sieje nienawiść czy nie
    http://wpolityce.pl/artykuly/41797-i-ja-tam-bylem-jad-nienawisci-pilem-urodziny-radia-maryja

    Ty chyba odpowiadasz sam sobie przez siebie w głowie zadane pytania, bo ja o żadnej stacj i o sianiu nienawiści nie wspomniałem.
    Nie czytasz w ogóle tekstów które są do ciebie pisane, tylko jedziesz z tym co akurat kłębi sie w twojej głowie.

    3 72 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Co do minusów, zaobserwowałem, że pojawiaja sie nagle i od razu -15 na każdym antypisowskim wpisie. Chyba kafejka internetowa.

    6 73 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Znowu jakaś spiskowa teoria-czy wszyscy muszą się z Tobą zgadzać?Może to jednak nie kafejka?
    Może tylko tak Ci sie wydaje że tylko Ty masz jedynie słuszne poglądy?
    Wrzucam odnośniki do rzeczy które uważam za ciekawe i tyle a że nie zawsze są zgodne z" jedyną słuszną linią" to ie moja wina.

    51 7 Cytuj
  • 2 gru 2012

    jest taka zasada że większość nie ma racji
    rozpatrując zachowania jednostek w społeczności istnieje tzw stadne zachowanie skoro wszyscy tak robią to ja tez
    skoro wszyscy tak myślą to ja też/zachowanie lemingów/
    skoro większość głosuje na PO tzn nie mogą się mylić i ja też zagłosuje
    nie chce być inny, ale już nie potrafi wytłumaczyć dlaczego
    takie jednostki nie mają swojej własnej opinii, poddają wierze to co szkiełko mówi
    a tymczasem indywidualizm jest jest tu jak najbardziej pożądany, własne twórcze myślenie
    a wy jesteście indywidualni?
    odpowiecie wszyscy chórem: - wszyscy jesteśmy indywidualni
    i to jest indywidualność do której dążycie??????

    54 6 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Ale w ciekawych czasach przyszło nam żyć.Ci którzy kilkadziesiąt lat temu pisali "Telewizja kłamie" wyśmiewali rzecznika rządu doszli teraz do władzy i ścigają tych którzy piszą "TVN kłamie" czy publikują dow***** o Prezydencie a na rzecznika zatrudniają człowieka który inteligencją nie dorasta tamtemu do pięt natomiast w cynizmie i kłamstwie przewyższa go kilkakrotnie,tamten przynajmniej czasami mówił prawdę.Ci którzy walczyli przeciwko tamtemu ustrojowi są uważani za oszołomów a funkcjonariusze wrogiego systemu zamiast wylądować na śmietniku historii czy więzieniu pouczają w wolnych mediach społeczeństwo.Czołowy przedstawiciel opozycji nazywa ministra bezpieki człowiekiem honoru i ciąga po sądach tych którzy odważą się mieć inne zdanie.Czy to nie fenomen ta polska droga do wolności?
    Historyczny toast.
    https://www.youtube.com/watch?v=j_LfBm2xhEU

    53 6 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Jednak żeby coś było lepiej to jedno pokolenie musi w tym kraju wymrzeć w sposób naturalny. Wtedy, kiedy do władzy dojdą ludzie przedsiębiorczy, fachowcy, otwarci na świat, bez kompleksów i niemający nic wspólnego z okresem PRL'u, Solidarności, i 20 lat później. Bez tego to Polska nigdzie nie ruszy, chyba tylko patykiem we własnym gów**e.

    8 53 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Pesymista i szakal
    Jest mi was bardzo żal.
    Macie rację i nie umiecie do niej przekonać większości,
    Jesteście mądrzejsi i większość wam nie wierzy,
    Breivik miał podobnie, nie podąrzajcie przypadkiem jego drogą .
    Wam potrzebni są wolni słuchacze, którym będziecie cytować te brednie i przed nimi sie wynaturzać, nie ze mną.
    Takim jak wy mówię pas.

    5 38 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Dzięki za współczucie chociaż wiem że nie szczere zwłaszcza od ludzi popierających dorzynanie watahy.Nie lubisz o faktach wolisz używać sloganów i straszyć jak nie PiSem to Breivikiem a teraz doszedł Agro-bomber.Bono a to " nie podąrzajcie przypadkiem jego drogą ."twój idol w czasie choroby filipińskiej tak mówił.Ja akurat się tu nie wymądrzam tylko wskazuje fakty które dla niektórych są nie wygodne i nie mam zamiaru nikogo przekonywać.Ty akurat przykładasz wagę do minusów ja mam to gdzieś chociaż bardziej cenię 10 minusów niż jednego plusa od takich jak Ty.

    28 5 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Wiem, bo twoją misją jest nawracanie na swoja wiarę.
    Ala mnie ona jest obca, dlatego szukaj innych frajerów.

    72 24 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Bono te plusy i minusy panowie sami sobie i Tobie nabijają (znam przynajmniej dwa sposoby), one nie mają żadnego odzwierciedlenia w odbiorze Ich wypocin, dają Im radochę no i pozorny prestiż, że niby takie ważne i mądre rzeczy piszą i czytają Ich dziesiątki forumowiczów ba nawet setka. haha strasznie to zabawne :)

    3 28 Cytuj
  • 2 gru 2012

    bono i czytelnik wolą podążać głównym nurtem co ciekawe tymżesamym co serwuje TVN
    odmienność uważają za wynaturzenie i w ostateczności przy braku argumentów wycofują się z dyskusji rakiem/tu się kłania brak konstruktywnych argumentów bo zawiódł wzorzec czyt. nie mówili o tym w TVN/

    31 79 Cytuj
  • 3 gru 2012

    Piękny przykład mowy miłości i szacunku do przeciwnika.
    Czytelnik Tobie widać bliżej do tych którzy wznosili ten piekny toast ( a może tam byłeś?)
    https://www.youtube.com/watch?v=j_LfBm2xhEU

    26 1 Cytuj
  • 3 gru 2012

    pesymista nie licz, że dam sobie insynuować takie debilizmy i jeszcze będę kulturalny. W normalnych okolicznościach szakal z mety dostałby ** za takie idiotyzmy. Mam szacunek do przeciwnika merytorycznego a nie dla awanturnika który mnie obraża.

    1 27 Cytuj
  • Def Ibrylator 3 gru 2012

    A mnie ciągle fascynuje ten człowiek, który siedzi, zmienia to IP i z uporem maniaka klika te minusy. Ujawnij się duchu internetu !

    5 17 Cytuj
  • 3 gru 2012
    def_ibrylator napisał/a:

    A mnie ciągle fascynuje ten człowiek, który siedzi, zmienia to IP i z uporem maniaka klika te minusy. Ujawnij się duchu internetu !

    Pewnie już za czasów szkoły podstawowej dostawał dużo pał i pewnie teraz odreagowuje dając je innym :) Żal mi takich frustrowanych życiem ludzi, ale co poradzić...

    2 17 Cytuj

Odpowiedz