Forum » Społeczeństwo

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

  • 3 kwi 2014
    bonobo napisał/a:

    :) ok, to niech go dla swojego dobra przystopuje, faktycznie PIS bez Marcinkiewicza straciłby błysk fleszów... Hofman się stara, ale jakoś nie bije od niego sympatią :D

    Hofman to dzieciak. Powinni go przesunąć do drugiej linii.
    Takich pajaców jak wymieniłem to wokół Kaczyńskich była cała masa. Na szczęście w porę się kapowali kto jest kto i wywalali jak leci.
    To są najczęściej karierowicze. Idealny przykład to kluzikowa i kamiński. Ziobro też już postradał zmysły. Wszyscy oni bez kaczora przepadną prędzej czy później jak gówno sarnie w lesie..
    Odnośnie Macierewicza to gość jest gruby. W telewizorni robią z niego idiotę bo tak mają nakazane. Ale w sądzie wszystko praktycznie wygrywa. Jak coś mówi to prędzej czy później się to okazuje prawdą. Najlepszy przykład z ostatnich czasów to pajacowanie palikotów i próba ścigania go o WSI. Ale jak teraz widać miał chłopina rację..
    Z Smoleńskiem jest to samo.
    W stanach jest facet polskigo pochodzenia który od 30 lat ogląda zdjęcia satelitarne drzew i się tym zajmuje zawodowo. Ma doktorat i pracuje dla lepszej od każdej polskiej uczelni. Gość widzi że coś śmierdzi no to wsiada w samolot i przylatuje. A tutaj banda "ekspertów" lisków ,olejników robi z niego idiotę który pomylił śmieci z złamaną brzozą. Wszyscy się znają u nas jak widać lepiej na tym niż jakiś "oszołom" z stanów. Nawet "ekspert" z gazetki lotnicza polska twierdzi że facet się pomylił...
    I tak to wygląda w naszym kochanym państewku praktycznie w każdej dziedzinie życia.

    5 4 Cytuj
  • ten triggers 3 kwi 2014
    Walker84 napisał/a:

    Hofman to dzieciak. Powinni go przesunąć do drugiej linii.
    Takich pajaców jak wymieniłem to wokół Kaczyńskich była cała masa. Na szczęście w porę się kapowali kto jest kto i wywalali jak leci.
    To są najczęściej karierowicze. Idealny przykład to kluzikowa i kamiński. Ziobro też już postradał zmysły. Wszyscy oni bez kaczora przepadną prędzej czy później jak gówno sarnie w lesie..
    Odnośnie Macierewicza to gość jest gruby. W telewizorni robią z niego idiotę bo tak mają nakazane. Ale w sądzie wszystko praktycznie wygrywa. Jak coś mówi to prędzej czy później się to okazuje prawdą. Najlepszy przykład z ostatnich czasów to pajacowanie palikotów i próba ścigania go o WSI. Ale jak teraz widać miał chłopina rację..
    Z Smoleńskiem jest to samo.
    W stanach jest facet polskigo pochodzenia który od 30 lat ogląda zdjęcia satelitarne drzew i się tym zajmuje zawodowo. Ma doktorat i pracuje dla lepszej od każdej polskiej uczelni. Gość widzi że coś śmierdzi no to wsiada w samolot i przylatuje. A tutaj banda "ekspertów" lisków ,olejników robi z niego idiotę który pomylił śmieci z złamaną brzozą. Wszyscy się znają u nas jak widać lepiej na tym niż jakiś "oszołom" z stanów. Nawet "ekspert" z gazetki lotnicza polska twierdzi że facet się pomylił...
    I tak to wygląda w naszym kochanym państewku praktycznie w każdej dziedzinie życia.

    Ja do Macierewicza nic nie mam, ma takt i potrafi sprawnie operować słowem jak i prawem. Ale jego konferencje i wystąpienia odnośnie katastrofy merytorycznie to tak mizernie wypadają. Z tejże przyczyny Jarosław winien go odsunąć, polityka to teatr.
    Macierewicz jak "wyrywał" chwasty z wsi powinien odesłać do mateczki grupę kretów, może katastrofy by nie było... ;)

    Jak już wspomniałem karierowicze z PO i PiS'u mnie nie interesują, im słabsze partie o poglądach lewackich tym lepiej.

    1 3 Cytuj
  • 3 kwi 2014
    Viking napisał/a:

    To Tusk zorganizował ten lot więc czego miał zabraniać Kaczyńskiemu?

    A no, jeżeli Tusk zmusił Kaczyńskiego do lotu i zapakował mu towarzystwo, to kryminał.
    No ale Jarek musiał być wspólnikiem Tuska, bo nie wierzę aby bez jego zgody Tusk na siłę wysłał Prezydenta do Smoleńska.

    2 5 Cytuj
  • 4 kwi 2014
    def_ibrylator napisał/a:

    Oto mój dowód na to, że za śmiercią pary prezydenckiej stoi Kaczyński:

    http://i.iplsc.com/w-3-rocznice-pogrzebu-pary-prezydenckiej-na-wawelu/00029A1FDU6AXUJ3-C317-F3.jpg

    Zdjęcie - bardzo smutny nastrój na pogrzebie.
    http://img.wiocha.pl/images/f/b/fb163a57d2dce8ca5e13c59f6d0c5e46.jpg

    .

    def_ibrylator
    pokazał wam cieszącego się Kaczyńskiego, ze śmierci brata a reszta pisu z Rydzykiem nie ukrywają radości z wykonania zadania.
    Gdyby Kaczyński nie chciał śmierci brata, nie wysyłał by go do Smoleńska,
    pytanie:
    Dlaczego wypuściliście na śmierć prezydenta Kaczyńskiego, skoro uważaliście, że Putin jest zdolny do wszystkiego? jest całkowicie zasadne.

    Pis chciał zrobić z Polską to co dzieje się dzisiaj na Ukrainie i dlatego nie mieli ochot nawet zapobiec śmierci prezydenta. Dzisiaj wespół z Putinem chcą doprowadzić do wojny domowej a następnie do rozbioru Polski.

    Kaczyński pewnie liczy na dożywocie u boku Putina, robiąc w Polce za Łukaszenkę.

    Wobec logicznej układanki poprzedniego postu, kierownictwo PiS miało zasadniczy udział w zamachu na prezydenta i pozostałe 95 osób!

    3 4 Cytuj
  • 4 kwi 2014

    Czy w tym nowym ośrodku na granicy Osieczan i Zarabia pacjenci mają dostęp do internetu?

    1 Cytuj
  • Def Ibrylator 4 kwi 2014

    zdjecie

    3 Cytuj
  • 4 kwi 2014
    krowka123 napisał/a:

    Czy w tym nowym ośrodku na granicy Osieczan i Zarabia pacjenci mają dostęp do internetu?

    Ich matki walczą w Sejmie o pieniądze a ty z nich drwisz i ich prześmiewasz. Czy to takiej katoliczce jak ty przystoi?

    2 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 4 kwi 2014
    michall_s napisał/a:

    http://pikio.pl/nie-dam-sie-wiecej-nabrac-glosuje-na-knp/

    Mógłbyś chociaż w JEDNYM temacie nie spamować "krulem" ? Robi się to nudne i niesmaczne. W taki sposób tylko zrażasz ludzi do KNP.

    1 2 Cytuj
  • 4 kwi 2014

    Nigdy nie drwiłam z czyjegoś nieszczęścia i może pytanie było nie na miejscu i źle się kojarzyło.
    Faktycznie czytając niektóre posty przyszedł mi na myśl pewien stopień upośledzenia ale przypomniałam sobie że głupota nie jest chorobą.

    1 1 Cytuj
  • 4 kwi 2014

    Może mi ktoś wytłumaczyć za co Tusk ściska tak kciuki ?

    zdjecie

    3 2 Cytuj
  • 4 kwi 2014

    Skopiuję jeszcze raz z poprzedniej strony do bono bo widzę, że nie dotarło ...

    @ bono- już dawno na twoje wypowiedzi przestałem odpowiadać bo trudno brać je na poważnie.

    Kaczyński chciał śmierci brata i wysłał go na pewną śmierć ... Złożył ofiary na męczeństwo ... PIS zaciera ślady ... PIS miało udział w zamachu .... Kaczyński z Putinem chcą doprowadzić do wojny domowej a następnie rozbioru Polski .... To twoje ostanie wypowiedzi z tego wątku ...

    Zostawiam to do oceny czytającym czy tak może pisać człowiek rozumny ?

    Musisz jak najszybciej zgłosić się do specjalisty ... ale nie wiem czy w takim stanie to coś jeszcze da ... pozostaje tylko nadzieja :-)

    4 3 Cytuj
  • Def Ibrylator 4 kwi 2014

    1. Tusk nie zaciska kciuków, tylko pięści (!!).
    2. Zdjęcie mogło być wynikiem luźnej rozmowy. Kto stracił członka rodziny ten wie, że nie da się płakać non stop. Organizm w szoku sam w pewnym momencie zmusza nas do "wyluzowania", uśmiechu i żartów. Każdy psycholog Ci to powie. Często będąc na pogrzebach, ludzie po ceremonii śmiali się i żartowali. Śmiech, radość (względna) może być również przejawem przeżycia wielkiej traumy. Niektórzy potrafią wpadać w paniczny śmiech po mocnym wycieńczeniu psychicznym lub jakiejś traumie.
    3. Gest rękoma mógł być częścią większego gestu (będącego ruchem). Ludzie często wspomagają się rękami, a w szczególności w porozumiewaniu się innym językiem, niż swój ojczysty. Gdzieś czytałem, że średnio w jednym rozbudowanym geście, wspomagającym rozmowę kryje się od kilku, do kilkunastu pojedynczych symboli, które co innego znaczą, gdy pojawiają się same (np. złapane i wyrwane z kontekstu na zdjęciu), a co innego, gdy stanowią ciąg zdania mimicznego. Mimika ma dużo wspólnego ze zdaniami tworzonymi dzięki słowom - jedno słowo wyciągnięte ze zdania może znaczyć co innego niż całe zdanie.
    4. Trudniej jest się przeciętnemu człowiekowi rozpłakać bez powodu, niż nie śmiać w sytuacji ciężkiej. Łzy Tuska po katastrofie mają kilkakrotnie większe prawdopodobieństwo bycia prawdziwymi, niż uśmiech spowodowany radością ze śmierci. To również wynika ze zwykłej ludzkiej biologii.
    5. Istnieje coś takiego jak kultura wewnętrzna (na pozycjach) polityków. To szkoleni ludzie pod względem kontaktów z wysokimi głowami Państw. Tutaj jest tylko moja spekulacja, ale nie zdziwiłbym się, gdyby Tusk zachowywał się względem Putina wg ustalonych przez rząd polski zasad. Chodzi o taki polityczny savoir-vivre, nie do końca rozumiany przez szarych ludzi (bo nie jest dla nich).
    6. Ten obrazek równie dobrze mógłby mieć dymek z tekstem "Panie Putin, dziękuję za obietnicę pomocy i mam nadzieję, że uda się rozwikłać wszelkie sprawy związane z tą katastrofą". Cholera wie co Putin naopowiadał Tuskowi. JESTEM PEWNY, że gdyby w katastrofie zginął Tusk a na jego miejscu stał Kaczyński, to prawica pisała by "Nieopublikowanie zdjęcie ze smoleńska - Kaczyński trzyma kciuki za szybkie rozwikłanie zagadki". Jak widzisz, do jednego zdjęcia można dorobić kilka alternatyw.
    7. Z jednej Twojej rozmowy jestem w stanie wyciągnąć ze zdjęć po-klatkowych więcej gestów potwierdzających Twój związek ze Smoleńskiem Sójko, niż na powyższym zdjęciu.

    8. Ludzie, którzy używają tego zdjęcia jako dowód na zadowolenie Tuska z katastrofy są szalonymi ignorantami życia codziennego i znajomości podstaw psychologii człowieka. Na pogrzebie JPII widziałem setki uśmiechniętych ludzi. Ich też oskarżycie o śmierć JPII ? Dlatego właśnie prawica pogrąża się z dnia na dzień. Na początku kibicowałem prawakom, bo uważałem, że każdy dodatkowy organ, który bada katastrofę będzie dobrym pomysłem. Teraz wiem, że prawica nie tyle szkodzi, co ośmiesza całą katastrofę.

    Przykład: Dlaczego tego Pana nie oskarżono za propagowanie nazizmu ? Przecież tak wynika z tego zdjęcia !!
    zdjecie

    5 2 Cytuj
  • 4 kwi 2014

    Chciał przybić żółwika ale Car nie przybija z lokajem?
    Na twarzy Tuska widać rozpacz po utracie bliskiej osoby jaką można spotkać przeważnie na twarzy zięcia po śmierci teściowej natomiast mina Putina i jego spojrzenie mówi -ruki po szwam malczik bo pogadim.

    2 4 Cytuj
  • 4 kwi 2014

    Ja widzę, że Tusk przybija piąchę Putinowi w geście: Załatwiliśmy Polskę, załatwimy też Ukrainę, a świadków już nie ma.
    Ten tryumf Putin Tusk trawa nadal. Podzielili Ukrainę już w zaciszu gabinetów. Część przypadnie Polsce, ale po wygranych wyborach przez Tuska. Jeżeli wygra Kaczyński, Rosjanie podziela Polskę z Merkel a Kaczyńskiego wyślą do Smoleńska.
    Tym razem samolot rozleci się w powietrzu, lub podzieli losy boeinga z Malezji.

    Nie wiem tylko jaką rolę odegrał Jarosław Kaczyński. Ponieważ jego przenikliwość jest powszechnie znana, jakim cudem nie przewidział zamachu a wręcz odwrotnie, robił wszystko aby do niego doszło.
    Zapakował elitę Polski do jednego samolotu, na najgorsze na świecie lotnisko
    u największego wroga w najgorszą pogodę. Przypadek? Czy współuczestnictwo w planie?

    1 2 Cytuj
  • ten triggers 4 kwi 2014
    bono napisał/a:

    Ja widzę, że Tusk przybija piąchę Putinowi w geście: Załatwiliśmy Polskę, załatwimy też Ukrainę, a świadków już nie ma.

    Ukrainę wykończył poprzedni Putinowski rząd nie Mr.Donaldinio chyba że o czymś nie wiem, powiedz jak taki leszczunio wspomógł Cara w tym procederze ?
    [cytat]Ten tryumf Putin Tusk trawa nadal. Podzielili Ukrainę już w zaciszu gabinetów. Część przypadnie Polsce, ale po wygranych wyborach przez Tuska. Jeżeli wygra Kaczyński, Rosjanie podziela Polskę z Merkel a Kaczyńskiego wyślą do Smoleńska.
    Tym razem samolot rozleci się w powietrzu, lub podzieli losy boeinga z Malezji.[/cytat]Podziwiam wyobraźnie :) ale w takim układzie o jakim piszesz to "Polska" tak czy owak będzie mieć swoją część Ukrainy. Przecież jesteśmy lennym landem Brukseli.
    Obstawiam że Ukraina pozostanie pod żelaznym skrzydłem Rosji.
    [cytat]
    Nie wiem tylko jaką rolę odegrał Jarosław Kaczyński. Ponieważ jego przenikliwość jest powszechnie znana, jakim cudem nie przewidział zamachu a wręcz odwrotnie, robił wszystko aby do niego doszło.
    Zapakował elitę Polski do jednego samolotu, na najgorsze na świecie lotnisko
    u największego wroga w najgorszą pogodę. Przypadek? Czy współuczestnictwo w planie?[/cytat]
    Trzeba zapytać Macierewicza :)

    1 Cytuj
  • 4 kwi 2014

    Bono zauważyłeś że mało kto traktuje cię poważnie?
    "Nie wiem tylko jaką rolę odegrał Jarosław Kaczyński. Ponieważ jego przenikliwość jest powszechnie znana, jakim cudem nie przewidział zamachu a wręcz odwrotnie, robił wszystko aby do niego doszło.
    Zapakował elitę Polski do jednego samolotu, na najgorsze na świecie lotnisko
    u największego wroga w najgorszą pogodę. Przypadek? Czy współuczestnictwo w planie?"po takim stwierdzeniu tylko czekaj na zaproszenie do Komisji Laska.
    Jednak nasza służba zdrowia może pochwalić się i sukcesami teraz pacjenci niektórych specjalistycznych szpitali mają dostęp do internetu.

    2 3 Cytuj
  • Andrzej 4 kwi 2014

    @def_ibrylator, większość Twoich oponentów zdaje sobie z tego sprawę, nieliczni niestety idą, jak ślepcy prowadzeni przez media, patrząc na Kaczyńskiego czy Macierewicza, jak na guru. To jest coś, co (słusznie) jest wytykane przez te same osoby niektórym oponentom, że ślepo wierzą Tuskowi. Ot, taka drzazga (nie Ewa) w oku bliźniego i belka we własnym...
    Padło tutaj pytanie, dlaczego nie chcemy wyjaśnienia katastrofy... Ależ chcemy, ale ja osobiście mam dość bredzenia i skakania sobie do gardeł, tam na górze i tutaj na dole, tych bredni i pomówień. W obecnej sytuacji to mogą i 50 komisji powołać i każda znajdzie to, co będzie chciała. Takie życzeniowe wyjaśnianie katastrofy.

    To jest jak na giełdzie w bessie, wszystko leci na łeb na szyje, ale niektórzy, zapakowani w akcje widzą formacje odwrotu, zmianę trendu, wsparcia, nawet dane ze świata zewnętrznego będą pozytywne. Nie dostrzegają tylko, że z dnia na dzień są coraz niżej.

    1 Cytuj
  • Def Ibrylator 4 kwi 2014
    Endrju napisał/a:

    @def_ibrylator, większość Twoich oponentów zdaje sobie z tego sprawę, nieliczni niestety idą, jak ślepcy prowadzeni przez media, patrząc na Kaczyńskiego czy Macierewicza, jak na guru. To jest coś, co (słusznie) jest wytykane przez te same osoby niektórym oponentom, że ślepo wierzą Tuskowi. Ot, taka drzazga (nie Ewa) w oku bliźniego i belka we własnym...

    Pisałem już kiedyś o tym nie raz, że w tym całym zamieszaniu wszyscy jesteśmy ofiarą manipulacji. Dlatego śmieszne jest, jak prawica mówi, że to oni otwierają oczy, że to oni są mesjaszami prawdy, i śmieszne jest również, jak przeciwnicy prawicy mówią, że to oni znają prawdę i tylko ich prawda jest najprawdziwsza. To jest fakt. Katastrofa smoleńska była zamachem, ale na społeczeństwo. Teraz wszyscy chodzimy z drzazgą w oku.

    1 1 Cytuj
  • ten triggers 4 kwi 2014
    def_ibrylator napisał/a:

    Pisałem już kiedyś o tym nie raz, że w tym całym zamieszaniu wszyscy jesteśmy ofiarą manipulacji. Dlatego śmieszne jest, jak prawica mówi

    Prawica nie ma dowodów więc nic wprost nie mówi tylko spekuluje, oczywiście nie mam tu na myśli PiS bo oczywistym jest że to nie prawica![cytat], że to oni otwierają oczy, że to oni są mesjaszami prawdy, i śmieszne jest również, jak przeciwnicy prawicy mówią, że to oni znają prawdę i tylko ich prawda jest najprawdziwsza.[/cytat] a lud ma dalej dylemat T czy K ... i tak to właśnie działa.

    [cytat]To jest fakt. Katastrofa smoleńska była zamachem, ale na społeczeństwo. Teraz wszyscy chodzimy z drzazgą w oku.[/cytat]Oczywiste oczywistości, nie sposób zaprzeczyć.

    1 Cytuj
  • 4 kwi 2014
    bonobo napisał/a:

    Podziwiam wyobraźnie :) ale w takim układzie o jakim piszesz to "Polska" tak czy owak będzie mieć swoją część Ukrainy. Przecież jesteśmy lennym landem Brukseli.
    i :)

    Ale w Brukseli carowie się zmieniają (Merkel nie rezyduje w Brukseli), przyjdzie może kolej i na naszego brukselskiego cara.
    Tak czy owak imperium brukselskiemu przyda się Ukraina też, nie zależnie czy jesteśmy lennem czy nie. Ja np. nie jestem tym lennem, ty jesteś. Ja mogę jechać do Brukseli jako obywatel UE, ty też możesz jechać ale z poczuciem niższości i służalczości.

    2 3 Cytuj
  • 4 kwi 2014
    krowka123 napisał/a:

    Bono zauważyłeś że mało kto traktuje cię poważnie?
    .

    Myślę, że proporcje zostały zachowane. Czym różni się wasza spiskowa teoria od mojej? Więc jeżeli traktujemy się niepoważnie, to działa to w obie strony!!!

    4 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 4 kwi 2014
    bono napisał/a:

    Myślę, że proporcje zostały zachowane. Czym różni się wasza spiskowa teoria od mojej? Więc jeżeli traktujemy się niepoważnie, to działa to w obie strony!!!

    zdjecie

    3 1 Cytuj
  • ten triggers 4 kwi 2014
    bono napisał/a:

    Ale w Brukseli carowie się zmieniają (Merkel nie rezyduje w Brukseli), przyjdzie może kolej i na naszego brukselskiego cara.

    Chyba zmieniali, zdajesz sobie sprawę że unią europejska rządzą bogate kraje, więc zanim nasz władczy by się tam pojawił unii w obecnym składzie już nie będzie.
    [cytat]Tak czy owak imperium brukselskiemu przyda się Ukraina też, nie zależnie czy jesteśmy lennem czy nie.[/cytat]Terenów uprawnych w ue dostatek, pomyśl czy opłacanie Ukrainy zanim zacznie się eksploatować jej złoża naturalne będzie opłacalne? Putin już się cieszy z unijnych dopłat do gazu (chichot) Angela wbrew pozorom też, nawet jak umoczą z pożyczkami to zawsze można odstawić scenariusz Grecki grunt to solidarność :).
    [cytat]Ja np. nie jestem tym lennem, ty jesteś.[/cytat]... ćwicz zwoje.
    [cytat]Ja mogę jechać do Brukseli jako obywatel UE[/cytat]Taki niby Jacek Siłaczek z Ciebie, nawet nie pytam ile masz tych obywatelstw, nie moja sprawa.[cytat]ty też możesz jechać ale z poczuciem niższości i służalczości.[/cytat]? dlaczego miałbym jechać z takim poczuciem.

    1 2 Cytuj
  • 6 kwi 2014

    - To w końcu skrzydło ścięło brzozę, czy brzoza skrzydło?

    - Drzewo zostało ścięte przez skrzydło. Uderzenie spowodowało jednak na tyle poważne uszkodzenie skrzydła, że obciążenia aerodynamiczne doprowadziły do jego destrukcji. Przede wszystkim była to siła nośna rzędu 10 ton. Skrzydło nie było w stanie jej przenieść.

    Jeszcze jedno. Wielu mówi o samolocie zrobionym z aluminium, ale Tu-154M był zrobiony z duraluminium. Ten materiał ma dużo większą sztywność i wytrzymałość doraźną, ale jest kruchy.

    - Dlaczego samolot, któremu odłamała się część skrzydła, zaczyna się obracać wokół własnej osi, wykonuje beczkę?

    - Z bardzo prostej przyczyny. Prawe skrzydło było nieuszkodzone, więc działała na nie większa - właśnie o 10 ton - siła nośna niż z drugiej strony. A ponieważ lewe skrzydło po odpadnięciu końcówki zrobiło się o ok. 6 metrów krótsze, miejsce przyłożenia siły nośnej było położone bliżej kadłuba.

    - Czy piloci mogli to zrównoważyć?

    - Nie. Utratę takiej części lewego skrzydła można było zrównoważyć przy prędkości ponad 600 kilometrów na godzinę (samolot leciał ok. 270 km/h - przyp. red.). Oczywiście piloci wychylili wolant w drugą stronę. Nie mogli zrobić nic więcej.

    Prof. Krzysztof Sibilski - członek Amerykańskiego Instytutu Aeronautyki i Astronautyki, profesor w Instytucie Technicznym Wojsk Lotniczych i na Politechnice Wrocławskiej, inżynier lotniczy, pilot szybowcowy, pułkownik rezerwy, absolwent Politechniki Warszawskiej, przez wiele lat pracownik naukowy Wojskowej Akademii Technicznej, uczestniczył w pracach nad samolotem PZL I-22 Iryda, jako ekspert przygotowywał symulacje ostatnich chwil przed katastrofami samolotów Su-22, MiG-21, I-22, TS-11 Iskra i Ił-62M w Lesie Kabackim. Jak mówi, odszedł z wojska w 2000 r. po konflikcie z przełożonymi dotyczącym przyczyn katastrofy Iskry, która rozbiła się podczas lotniczego rozpoznania pogody 11 listopada 1998 r. Wypromował dziewięciu doktorów (pierwszym był Maciej Lasek). Przez dwa miesiące był w komitecie naukowym pierwszej konferencji smoleńskiej, skąd odszedł, bo - jak uważa - "profesor od lotnictwa był potrzebny organizatorom tylko po to, by potwierdzić ich hipotezy".

    2 2 Cytuj

Odpowiedz