Forum » Społeczeństwo

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

  • 28 cze 2016

    Czekam tylko aż w szkole uczniowie dostaną przymus uczenia się nazwisk ze smoleńska na pamięć. Szopka, kabaret, paranoja.

    ----------------------------------------------------------------------
    Apel pamięci z przywołaniem m.in. ofiar katastrofy smoleńskiej był elementem uroczystości przy Pomniku Poległych w Powstaniu Poznańskim w rocznicę Czerwca '56. Wcześniej władze miasta sprzeciwiły się takiemu apelowi w trakcie głównych uroczystości rocznicowych.

    http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/524948,prezydent-poznania-przegral-z-macierewiczem-apel-smolenski-na-rocznicy-czerwca-56.html
    ----------------------------------------------------------------------

    5 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 1 lip 2016

    hmm A co było pisane w podręcznikach do szkoły podstawowej w zeszłej kadencji? Napisać święta Bożego Narodzenia było zabronione, ale w teście z ortografii o paktach z diabłem już można było pisać. Szopka, kabaret, paranoja.

    2 4 Cytuj
  • 2 lip 2016

    A co ma piorun do wiatraka?

    Teraz leje się z religijnych rozgłośni jad, prowokacja, jątrzenie.
    Prowadzący program odwołuje się w przywitaniu do Boga, a następnie naśladuje rozgłośnie zeszłej kadencji.
    Teraz nie będzie można pisać o paktach z diabłem, ale psychiczne niszczenie bliźniego z bogiem na ustach, jest cool.

    A święta nieepiskopatialne, są fuj, brzydzę się nimi.
    Dzień wolny bez kościoła to herezja.

    Po prostu kler (hierarchiczny i radiomaryjny) zastąpił komunistów
    i robi pranie mózgu wykorzystując wzorzec komunistów.

    Żal mi tylko normalnych zwykłych księży z parafii, że muszą to firmować i wstydzić się za szefów.

    7 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 3 lip 2016

    To że w dzień wolny od pracy chrześcijanin chce poświecić więcej czasu dla Boga i rodziny to jest słuszne i jak najbardziej godne pochwały. Które święto państwowe episkopat chciał znieść?

    A jad to wiekszość z nas ma skłonność widzieć wszędzie tylko nie u siebie

    3 4 Cytuj
  • 3 lip 2016

    Nie ma tekstu o chęci zniesienia jakiegokolwiek święta, wiec skąd pytanie?

    5 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 3 lip 2016
    bono napisał/a:

    A co ma piorun do wiatraka?

    A święta nieepiskopatialne, są fuj, brzydzę się nimi.
    Dzień wolny bez kościoła to herezja.

    Tak na chłopski rozum jak coś jest fuj to się to wyrzuca no nie

    3 Cytuj
  • 7 lip 2016

    Rozpierdzielić sie samolotem prawie na własne życzenie a po latach stawiać się na równi ofiarami różnych wydarzeń historycznych.Był gwałt na logice teraz jest gwałt na historii.

    ----------------------------------------
    Co ma wspólnego Powstanie Warszawskie z katastrofą smoleńską? Rada Muzeum Powstania Warszawskiego sprzeciwia się odczytaniu nazwisk ofiar katastrofy samolotu z prezydentem Lechem Kaczyńskim w czasie 72. rocznicy wybuchu powstania publikuje specjalną uchwałę w tej sprawie.

    Według Ministerstwa Obrony Narodowej, każda uroczystość upamiętniająca ofiary poniesione na drodze do niepodległości Polski powinna być wzbogacona o apel smoleński, czyli odczytywanie nazwisk osób, które zginęły w katastrofie z 10 kwietnia 2010 roku

    http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/525733,apel-smolenski-na-rocznicy-powstania-warszawskiego-rada-muzeum-stanowczo-protestuje.html
    ----------------------------------------

    2 3 Cytuj
  • 7 lip 2016
    m_markos napisał/a:

    Rozpierdzielić sie samolotem prawie na własne życzenie a po latach stawiać się na równi ofiarami różnych wydarzeń historycznych.Był gwałt na logice teraz jest gwałt na historii.

    ----------------------------------------
    Co ma wspólnego Powstanie Warszawskie z katastrofą smoleńską? Rada Muzeum Powstania Warszawskiego sprzeciwia się odczytaniu nazwisk ofiar katastrofy samolotu z prezydentem Lechem Kaczyńskim w czasie 72. rocznicy wybuchu powstania publikuje specjalną uchwałę w tej sprawie.

    Według Ministerstwa Obrony Narodowej, każda uroczystość upamiętniająca ofiary poniesione na drodze do niepodległości Polski powinna być wzbogacona o apel smoleński, czyli odczytywanie nazwisk osób, które zginęły w katastrofie z 10 kwietnia 2010 roku

    http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/525733,apel-smolenski-na-rocznicy-powstania-warszawskiego-rada-muzeum-stanowczo-protestuje.html
    ----------------------------------------

    Widzę że zaczynasz pisać w podobnym stylu jak palikoty.

    2 2 Cytuj
  • 7 lip 2016

    PIS praktykuje osaczania Smoleńskiem wszystkich możliwych ludzi łącznie z obcokrajowcami.

    ---------------------------------
    Apelu smoleńskiego w czasie szczytu NATO w Warszawie może nie będzie, ale będzie wystawa smoleńska. Jak donosi Radio ZET, Ministerstwo Obrony Narodowej ustawia ją właśnie na Stadionie Narodowym, gdzie będzie odbywać się spotkanie międzynarodowych delegacji.

    http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/525798,bedzie-afera-wystawa-smolenska-mon-na-stadionie-narodowym-bez-uzgodnienia-z-nato.html
    ---------------------------------

    3 3 Cytuj
  • 7 lip 2016
    m_markos napisał/a:

    PIS praktykuje osaczania Smoleńskiem wszystkich możliwych ludzi łącznie z obcokrajowcami.

    ---------------------------------
    Apelu smoleńskiego w czasie szczytu NATO w Warszawie może nie będzie, ale będzie wystawa smoleńska. Jak donosi Radio ZET, Ministerstwo Obrony Narodowej ustawia ją właśnie na Stadionie Narodowym, gdzie będzie odbywać się spotkanie międzynarodowych delegacji.

    http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/525798,bedzie-afera-wystawa-smolenska-mon-na-stadionie-narodowym-bez-uzgodnienia-z-nato.html
    ---------------------------------

    Powoli łapiesz obsesję na punkcie pis-u i Smoleńska. Przeciętny obywatel nic na ten temat nie wie bo nikt mu niczego nie narzuca. Jak chce się tym interesować to ma sporo inf. jak ma to w du..pie to nikt go za to nie ściga i nie kara . Ten temat jest teraz w zasadzie dla koneserów.
    W zasadzie każdy temat o Smoleńsku jest rozpoczęty przez przeciwników kaczora i wałkowany w koło macieju.

    3 4 Cytuj
  • 7 lip 2016
    Walker84 napisał/a:

    Powoli łapiesz obsesję na punkcie pis-u i Smoleńska. Przeciętny obywatel nic na ten temat nie wie bo nikt mu niczego nie narzuca. Jak chce się tym interesować to ma sporo inf. jak ma to w du..pie to nikt go za to nie ściga i nie kara . Ten temat jest teraz w zasadzie dla koneserów.

    Walker. Adresuj stwierdzenia właściwie. Obsesję to ma Macierewicz z Kaczorem którzy próbują serwować społeczeństwu apel smoleński przy każdej możliwej okazji. Dla ciebie jako członka PIS to normalne ale ja i jak sądzę większość społeczeństwa ma dość tematu Smoleńska które wciska się nam na siłę. Zamiast szacunku do tego zdarzenia kreujecie tylko niechęć przez narzucanie się.

    5 4 Cytuj
  • 7 lip 2016

    Mnie nigdzie Kaczor z antkiem nie napastują na tym tle. Nie wiem kiedy ostatni raz o tym słyszałem. Ty chcesz słyszeć i sam podsycasz do ciągnięcia tego tematu. I tak jest wszędzie. Czy Kaczyński mnie przymusza abym wierzył w jakiś zamach czy coś podobnego ? Bo nic mi o tym nie wiadomo. W jaki sposób na siłę mi ktoś wciska temat Smoleńska? Chyba co najwyżej ty. Nawet ten co założył ten temat jest chyba przeciwnikiem kaczora

    Jak piszę powoli ci się obsesja uruchamia.

    4 3 Cytuj
  • 8 lip 2016

    Zamordowali z premedytacją 94 osoby, dzisiaj gościom szczytu NATO, wręczono ulotki w języku angielskim, aby nie dali się zwieść Tuskowi, bo z Putinem to zrobili.

    2 6 Cytuj
  • 8 lip 2016
    bono napisał/a:

    Zamordowali z premedytacją 94 osoby, dzisiaj gościom szczytu NATO, wręczono ulotki w języku angielskim, aby nie dali się zwieść Tuskowi, bo z Putinem to zrobili.

    Przecież musi być jakiś wstęp do powołania międzynarodowej komisji śledczej przy okazji zlotu NATO.
    Nie dla nas amatorów wielkie plany walki z jeszcze większym układem.

    2 4 Cytuj
  • 8 lip 2016

    Tacy jak wy przez lata ogłupiali społeczeństwo tym że zbrodni katyńskiej dokonali Niemcy gdy po pół wieku musieli przyznać się do prawdy.Jaka jest gwarancja że teraz mówią prawdę?Zmieniło się tylko tyle że dawniej za prawdę o Katyniu wasi wujkowie i dziadkowie lali pałami a teraz wy zmieniliście pały na szyderstwo z ludzi którzy mają wątpliwości.

    4 5 Cytuj
  • 8 lip 2016

    No tacy jak my. Ja i m_arkos.
    My we dwójkę zrobiliśmy wam wodę z mózgu, a wy to kupowaliście jeszcze przed naszymi urodzinami, ale my mieliśmy to w genach po tamtym świecie. Przecież tylko żartowaliśmy. I ty w to uwieżyłaś, że Niemcy?. Ale jesteś naiwna.

    4 7 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 8 lip 2016
    krowka123 napisał/a:

    Tacy jak wy przez lata ogłupiali społeczeństwo tym że zbrodni katyńskiej dokonali Niemcy gdy po pół wieku musieli przyznać się do prawdy.Jaka jest gwarancja że teraz mówią prawdę?Zmieniło się tylko tyle że dawniej za prawdę o Katyniu wasi wujkowie i dziadkowie lali pałami a teraz wy zmieniliście pały na szyderstwo z ludzi którzy mają wątpliwości.

    Moja mama powtarza, że jak na uczelni któryś wykładowca wspomniał o Katyniu, to juz go więcej nie widziała, a ktoś inny z rodziny opowiadał, że za okupacji Niemcy rozlkejali plakaty, że Katyń to nie ich tylko ruskich sprawa

    4 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 8 lip 2016

    A kiedy ostatnio w radiu albo telewizji (pomijając radio anty Pisowskie) słyszałem dyskusję na temat Smoleńska to nie jestem w stanie sobie przypomnieć, choć trzeba przyznać że z telewizji i radia korzystam głównie wówczas, gdy jestem przez innych do tego prawie zmuszony.

    4 3 Cytuj
  • 9 lip 2016
    krowka123 napisał/a:

    Tacy jak wy przez lata ogłupiali społeczeństwo tym że zbrodni katyńskiej dokonali Niemcy i.

    Ponieważ napisałaś po moim poście w liczbie mnogiej, czuję się wywołany do odpowiedzi. Nie będzie to odpowiedz miła, ale zarzut też jest bezczelny.

    Odpowiem tak, jeżeli ja ogłupiałem to społeczeństwo, którego jesteś członkiem, to efektu wyjścia z tej głupoty u Ciebie nie widać.
    dalej w niej tkwisz. Co potrafiła zrobić komuna z mózgami ludzi?

    7 6 Cytuj
  • 11 lip 2016

    Najbardziej mnie bawi stwierdzenie rzecznika rządu( aktualnego ) dla red.Morozowskiego w odpowiedzi czy wierzy w zamach;"Chyba nie wierzy Pan aby jakaś brzoza była w stanie uszkodzić coś tak dużego jak samolot"Ja bym mu strzelił śrutem w d... to może by zrozumiał prawa fizyki.

    6 1 Cytuj
  • 22 lip 2016

    Nareszcie jakiś głos rozsądku który może PISiaki zrozumieją. Mam nadzieję że Marta przyhamuje Jarka i Antka bo ci goście zrobili sektę smoleńską a teraz próbują robić ideologię smoleńska żądając odczytywania apelu przy każdej uroczystości państwowej.

    ---------------------------------------------------------
    Dużymi krokami zbliża się rocznica Powstania Warszawskiego. W ostatnich dniach głośno w związku z tym było z rozporządzeniem Antoniego Macierewicza, jakoby w trakcie wszystkich uroczystości, w których uczestniczy wojsko odczytywać również apel pamięci dla zmarłych ofiar katastrofy smoleńskiej. Rada Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Związek Powstańców Warszawskich był przeciwny temu rozwiązaniu, jednak wówczas poparła go nawet premier Beata Szydło. Głos w tej sprawie na łamach tygodnika wSieci postanowiła zabrać córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Marta Kaczyńska. Dość nieoczekiwanie okazuje się, że popiera ona postulaty kombatantów.

    http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/kaczynska-jest-przeciwna-apelowi-pamieci-ofiar-katastrofy-smolenskiej-1-w-rocznice-powstania-warszaw_866833.html
    ---------------------------------------------------------

    2 2 Cytuj
  • 24 lip 2016
    m_markos napisał/a:

    Nareszcie jakiś głos rozsądku który może PISiaki zrozumieją. Mam nadzieję że Marta przyhamuje Jarka i Antka bo ci goście zrobili sektę smoleńską a teraz próbują robić ideologię smoleńska żądając odczytywania apelu przy każdej uroczystości państwowej.

    ---------------------------------------------------------
    Dużymi krokami zbliża się rocznica Powstania Warszawskiego. W ostatnich dniach głośno w związku z tym było z rozporządzeniem Antoniego Macierewicza, jakoby w trakcie wszystkich uroczystości, w których uczestniczy wojsko odczytywać również apel pamięci dla zmarłych ofiar katastrofy smoleńskiej. Rada Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Związek Powstańców Warszawskich był przeciwny temu rozwiązaniu, jednak wówczas poparła go nawet premier Beata Szydło. Głos w tej sprawie na łamach tygodnika wSieci postanowiła zabrać córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Marta Kaczyńska. Dość nieoczekiwanie okazuje się, że popiera ona postulaty kombatantów.

    http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/kaczynska-jest-przeciwna-apelowi-pamieci-ofiar-katastrofy-smolenskiej-1-w-rocznice-powstania-warszaw_866833.html
    ---------------------------------------------------------

    Ej zakończyłbyś już podsycanie tego tematu ?

    2 2 Cytuj
  • 24 lip 2016
    Walker84 napisał/a:

    Ej zakończyłbyś już podsycanie tego tematu ?

    To poproś swoich nawiedzonych idoli by apel smoleński odczytywali tylko w rocznicę tragedii smoleńskiej, a nie na siłę próbowali wkładać go do każdej możliwej uroczystości. Wtedy temat sam się zamknie.

    5 5 Cytuj
  • 24 lip 2016
    m_markos napisał/a:

    To poproś swoich nawiedzonych idoli by apel smoleński odczytywali tylko w rocznicę tragedii smoleńskiej, a nie na siłę próbowali wkładać go do każdej możliwej uroczystości. Wtedy temat sam się zamknie.

    Guzik cię to powinno obchodzić. Co to komu szkodzi ? Czy ktoś coś śpiewa czy odczytuje. To tylko dowód na to że jesteś w to wmieszany bądź ideologicznie bądź materialnie ..

    4 5 Cytuj

Odpowiedz