Forum » Społeczeństwo

Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

  • Waza Forte 15 gru 2012

    Tu-154M eksplodował w powietrzu? Są wyniki ekspertyzy z USA.
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tu-154M-eksplodowal-w-powietrzu-Sa-wyniki-ekspertyzy-z-USA,wid,15182901,wiadomosc.html

    Jak to już pisałem:
    "Psy szczekają a karawana idzie dalej"
    Myślę że do osób usiłujących wyśmiać i zafałszować prawdę w/w powiedzenie pasuje jak ulał.

    Z wyrazami szacunku dla ludzi, nie dla głupot które wypisują Waza.

    148 7 Cytuj
  • 15 gru 2012

    Jak otwieram ten link to mam ostrzeżenie o wirusie, w co ty wchodzisz?
    Co do samolotu, ja się poddaję i postanowiłem zgadzac się z wami wyznajacymi teorie zamachu, bo i tak z tej wiary nikt was nie zawróci, wiara jest ślepa.
    A co za tym idzie:
    zamach był , zabili prezydenta Kaczyńskiego i jego żonę (reszta to wypadek przy pracy ot marginalna sprawa), zrobili to Rosjanie aby zmniejszyc znaczenie Polski i pomniejszyć zasługi tej osobowości. W tej zbrodni brał udział Tusk, bo jest kolegą Putina i chciał zmieść konkurenta z powierzchni ziemi. Zamach jest więc udowodniony, chciałbym abyś ty Waza i tobie podobni rozwinęli jeszcze bardziej dla nas maluczkich, jakie to korzyści miał świat z tego zamachu, co było jego bezpośrednią przyczyną(poza Gruzją, bo ta wersja jet już wyjaśniona)
    I wymień wszystkie korzyści, dla zleceniodawców a jednocześnie straty jakie osiągnęli ze zlecena tego zamachu i omów wyższość korzyści nad stratami.

    10 146 Cytuj
  • 15 gru 2012

    Zadałem konkretne pytanie a w odpowiedzimam same minusy. Sympatia z tekstem lub na odwrót, nie jest odpowiedzą na moje pytanie.
    Czyż by było zbyt kłopotliwe, że nie ma merytorycznej odpowiedzi?

    8 146 Cytuj
  • 16 gru 2012

    Bono zobacz ile mam minusów w moim poprzednim poście :) To jest temat w którym wielbiciele J.K piszą bzdety i onanizują sie wstawiając minusy normalnym ludziom

    7 115 Cytuj
  • 16 gru 2012

    Jakim normalnym ludziom, normalni to są oni, dwudziestolatek z USA też myśli, że jest normalny a zabił aby uratować świat. Ich misja (ratowania świata w tym wypadku Polski) jest w konstrukcji i uzasadnieniu taka sama.
    Są przeświadczeni o swoich wyższych celach i spełnianiu dziejowej misji.
    To taki psychopatriotyzm .

    7 115 Cytuj
  • 17 gru 2012

    Waza tak to posiłkować się ekspertyzami :D Zawieś zwykły granat na wysokości 2 metrów nad ziemią i zainicjuj wybuch. Będą ślady? Wątpię. Teraz zrób to samo na wysokosci kilkunastu/kilkudziesięciu metrów.

    Wniosek? Ano taki, że gdyby doszło do wybuchu na pokładzie samolotu to musiałaby być ogromna ilość materiału wybuchowego na jego pokładzie, eksplozje byłoby widać z kilkunastu kilometrów, szczątki rozsiane w promieniu a nie korytarzu, oraz kilku ciał pasażerów do dziś by nie odnaleziono.

    Czytaj i karm się dalej tymi bredniami :)

    5 115 Cytuj
  • 17 gru 2012

    Jak by ocenić pisiorów po pesymizmie wyrażanym w minusach i przenoszącym się na ich życie i stosunek do niego, to Pisiory są mistrzami świata w strzelaniu sobie gola, czarnowidztwie, złorzeczeniu i paskudnych wróżbach. Lucyfer mógłby być ich sojusznikiem.
    Ale jak z takimi smutasami, zakompleksionymi, zdołowanymi, w dołku psychicznym, plusami ujemnymi można zbudować dobrobyt? Chyba, że każdemu po równo, ale to już było i nie wróci więcej.
    Gdyby to coś, mówię o stanie psychicznym, miało decydować o losach świata w USA była by Angola a w Szwajcarii, Szwajcarii by nie było, jakieś państwo feudalne, ale z mocnym klerem.

    6 115 Cytuj
  • 17 gru 2012

    O, "niewolnicy" z pis , ładują minusów ile wlezie, tym samym potwierdzają moją teorię.
    Ale taka jest pozycja niewolnika, musi być zawsze niedowartościowany, no i zna swoje miejsce w szeregu.
    No chyba, że uwierzy w siebie, jest dumny /np. ze swojej ojczyzny/, jest radosny i pogodny / bo jest dowartościowany/, jest szczęśliwy /bo żyje w wolnym kraju/ no i jest dumny.
    Dumny? - ale nie pisior, pisior jest dumny jak narzeka, jak złorzeczy, nie lubi ludzi którym się udaje. A zły jest wtedy, bo myśli od razu tak " ten gnój ma więcej a jemu się nie należy, bo robi tyle co ja. Że jest mądrzejszy- nie, panie to złodziej, patrz pan ma delikatne ręce.... No ale rękami się nie myśli........, e panie to oszuści. My to jesteśmy porządni. Porządny człowiek to panie niczego się nie dorobi.
    Jak to, to Niemcy , Szwedzi , Japończycy to sami oszuści?
    A, nie panie, oni są w porządku to tylko w Polsce są złodzieje........ 80% pisorów tak myśli !!!!
    Urodzeni optymiści. Kojarzą się mi z kroplą w łyżce wody i ..... dobrocią, ale tylko w noc Sylwestrową o pierwszej w nocy.

    6 115 Cytuj
  • 18 gru 2012

    Oni myślą, że jak komuś wsadzą 150 minusów to co?

    6 112 Cytuj
  • 18 gru 2012

    PKS Fan a co oni więcej mogą? Brak merytorycznej dyskusji nadrabiają minusami :) Poprawiają sobie samopoczucie bo w otwartej i rzeczowej dyskusji leżą jak ślimaki na sałacie :)

    6 88 Cytuj
  • 19 gru 2012

    Ciężkie jest życie wyznawcy Tuska 
    Boi się PIS-u, boi się Ruska 
    Mina Prezesa tak go przeraża, 
    że pędem musi biec do lekarza 

    A u lekarza zmartwienie nowe 
    Twarze pacjentów... antypaństwowe 
    Wciąż narzekania - recepty, leki... 
    To wina Tuska, chore kaleki? 

    Mędrzec Wałęsa bije na trwogę 
    To PIS mu ciągle podkłada nogę! 
    TO "Solidarność" - pałować trzeba 
    Biedny nasz Donald pójdzie do nieba! 

    Więc chowa głowę w płachtę "Gazety" 
    A tam fatalne wieści niestety 
    Chcą protestować - zmartwienie nowe 
    Hydra faszyzmu podnosi głowę! 

    Boi się marszu Pani Środa 
    AŻ Żakowskiego jeży się broda 
    Profesor Nałęcz "bulem"przejęty 
    Ten Lud Smoleński - cóż to za męty! 

    Więc w TOK FM-ie na odsiecz bieży: 
    Wołek wraz z Lisem, Pan Urban Jerzy 
    Pan Politolog, ksiądz z "Tygodnika" 
    A strach wciąż rośnie, wcale nie znika! 

    Wraca do domu w samochód wsiada 
    Skręca na stację - tam znów ktoś biada 
    Patrzy na licznik - zmartwienie nowe 
    Ceny benzyny ... antyrządowe! 

    Nie wie co myśleć, w głowie ma zamęt 
    Autorytetów gniecie go lament 
    "Jak się ocalić? Kto mi podpowie? 
    Wiem już!" - i włącza... "Szkło kontaktowe" 

    Tak rano co dzień Jarek rozmyśla 
    Jak by zastąpić Maciarewicza 
    Zakładnik jestem tego parszywca 
    Ja przecież jestem rewolucjonista. 

    Z Gazetą Polską mi nie po drodze 
    chyba z Michnikiem się pogodzę 
    Wałęsa niezłym był moim szefem 
    może przesadziłem z tym rozpierdziechem. 

    Samotny jestem, miesza mi się w głowie 
    Pójdę po rozum w swojej wymowie 
    spowiedz zaliczę pokutę szczerą 
    wyjdę na przeciw byłym suflerom.

    5 92 Cytuj
  • 19 gru 2012
    czytelnik napisał/a:

    PKS Fan a co oni więcej mogą? Brak merytorycznej dyskusji nadrabiają minusami :) Poprawiają sobie samopoczucie bo w otwartej i rzeczowej dyskusji leżą jak ślimaki na sałacie :)

    Tak, za to twoja argumentacja rozkłada wszystkich na łopatki :-D

    Jak sobie poczytam Wasze narzekania tutaj na forum szczególnie zagorzałych fanatyków anty PIS, wymienię najzagorzalszych: czytelnika, bono, PKS fana, def_ibrylatora czy PISiora to od razu poprawiacie mi humor swoimi wpisami :-)

    Zapomniałbym, jeszcze szczere życzenia dla Donalda Tuska z okazji Świąt.

    Drogi Premierze, życzę Ci w ręku łopaty,
    tysiąc złotych wypłaty,
    dzieci na utrzymaniu i weny w kłamaniu,
    problemów góry, a za 20 lat nędznej emerytury,
    zero poparcia i niepowodzeń w pracy,
    życzę serdecznie ja i rodacy !

    Oby się spełniły :-) Tego Nam Wszystkim życzę w Nowym 2013 Roku !

    97 10 Cytuj
  • 19 gru 2012

    Pizzaro, to coś teraz pokazał tym wpisem, nie wystawia ci dobrego świadectwa. Lepiej o tobie myślałem.
    Wiesz, zbliża się wigilia i nawet zwierzęta ludzkim głosem mówią, a przed tymi Świętami, tak pięknymi które niosą symbolikę życia i radości, ty tak złorzeczysz?
    Ja jestem katolikiem, wydawało mi się , że stosunkowo do takich ortodoksów jak wy, płytkiej wiary, ale tym wpisem przekonałeś mnie, jak marna jest twoja wiara, jak pusta i beznadziejna, której napędem jest wyłącznie twoje dobro i twój sposób postrzegania świata.
    To wiesz, to ja takiej mściwej wiary nie chcę, rysuje się głęboki podział miedzy nami, ale ja tobie rękę bym podał, ale z twoją wizją wiary ja nie chcę mieć wiele wspólnego. Idz ty chłopie do spowiedzi, zrzuć ze siebie to zło które w twojej duszy zagościło, wygoń tego diabła ze siebie i stań się prawdziwym katolikiem. wystarczy jak rzadziej pójdziesz do kościoła, za to z czystym sercem, by gdy co dzień biegasz do Matki Boskiej z tą okropną nienawiścią to i Ta Matka Boża,straci wiarę, że może ci pomóc.

    5 94 Cytuj
  • 19 gru 2012

    Ludzie ale jesteście walnięci .Do lasu można iść na grzyby ,jagody,lisa zobaczyć a nie latać samolotem

    3 69 Cytuj
  • 20 gru 2012

    Ale mamy niewolnictwo w kraju, ci niewolnicy koloru szarego ujawniają się w tych minusach, już gdzie nie gdzie przekroczyli setkę, ale się rozmnożyli, ale czy bycie niewolnikiem jest taką wartością?

    70 Cytuj
  • 20 gru 2012
    Pizzaro napisał/a:

    Drogi Premierze, życzę Ci w ręku łopaty,
    tysiąc złotych wypłaty,
    dzieci na utrzymaniu i weny w kłamaniu,
    problemów góry, a za 20 lat nędznej emerytury,
    zero poparcia i niepowodzeń w pracy,
    życzę serdecznie ja i rodacy !

    Widzisz Pizzaro i tym się właśnie różnimy :) Ty życzysz antypatiom wszystkiego najgorszego, ja wszystkiego najlepszego. Ja osobiście cieszę się jesli komuś wiedzie się dobrze, Ty jojczysz i życzysz mu klęski.

    Ja Ci życzę refleksji nad własnym życiem i postawami :)

    P.S. Nie jestem zagorzałym fanatykiem anty PiS-owym. Przeceniasz moje zdolności odczuwania :)

    3 69 Cytuj
  • 20 gru 2012

    ŻYCZENIA DLA PREZESA JK:

    Drogi Prezesie, życzę Ci w ręku kota,
    zero złotych wypłaty,
    drugiego alika na utrzymaniu i poprawności w pisaniu,
    problemów trzy góry, a za pięć lat zero emerytury,
    zero poparcia moherów, niepowodzeń w pracy,
    tego życzę ja i rodacy !

    PS. @Pizzaro coś w tym złego, że ktoś jest zagorzałym anty pisowcem i nie lubi TRWAMsko-RADIOMARYJno-PISowskiej sekty?

    1 70 Cytuj
  • 20 gru 2012

    Nie, nie ma w tym nic złego tak samo jak ktoś jest zagorzałym przeciwnikiem Partii Oszustów i nie lubi jak TVN i Gazeta Wyborcza robią mu wodę z mózgu ...

    A co do życzeń to jeżeli już je składasz to lepiej napisać coś od siebie z serca aniżeli kopiować to samo tylko zmieniać adresata bo naprawdę słabo to wygląda- taka rada na przyszłość :-)

    77 5 Cytuj
  • 20 gru 2012

    [cytat=Pizzaro]Nie, nie ma w tym nic złego tak samo jak ktoś jest zagorzałym przeciwnikiem Partii Oszustów i nie lubi jak TVN i Gazeta Wyborcza robią mu wodę z mózgu ...

    No i można się tak przerzucać "oszustami". Ci którym nie po drodze z idolami Pizzaro, myślą o jego idolach to samo, że powtórzę za autorem tych słów:

    Nie ma nic złego tak samo jak ktoś jest zagorzałym przeciwnikiem Towarzystwa Oszustów i nie lubi jak TRWAM i Gazeta Polska robią wodę z mózgu....

    3 71 Cytuj
  • 20 gru 2012

    zdjecie

    zdjecie

    zdjecie

    Kto Gówno czyta ten gówno wie dlatego nie czytam Gówna !

    75 7 Cytuj
  • 20 gru 2012
    Pizzaro napisał/a:

    Nie, nie ma w tym nic złego tak samo jak ktoś jest zagorzałym przeciwnikiem Partii Oszustów i nie lubi jak TVN i Gazeta Wyborcza robią mu wodę z mózgu ...

    ha ha od razu mi się humor poprawił. A wodę z mózgu robi:
    -Trwam
    -Radio ma ryja
    -Nasz Dziennik
    -Gazeta Wolska

    Największe GÓWNO TO
    RADIO MA RYJA I TELEVIZJA T.R. WAM

    3 60 Cytuj
  • 20 gru 2012

    Pizzaro-
    Co chcesz tom propagandą udowodnić, że 70% społeczeństwa to głupki a ty i twoje zaplecze macie rację, jesteś głośny jak każda mniejszość, widzę że w robieniu hałasu i zwracaniu uwagi na siebie , dużo zapożyczacie z umiejętności medialnych gejów i lesbijek, czyli z parady równości.
    Ok. Każdy się promuje jak uważa, tyle że tamta mniejszość chce tylko aby zwrócono na nich uwagę. Wy aby przejąć władzę.
    Ale te twoje bilbordy trafiają tylko do swoich i nie zabierają za sobą tych w oczach których jesteście zwykłymi cwaniakami grąjacymi na najniższych instynktach ludzkich.
    Wiec dla kogo ta komedia którą robisz?
    Za chwile doczekasz się podobnych tekstów na temat rodziny Maryja z kompromitującymi tekstami współpracy kleru i zdjęciami twoich partnerów w niedwuznacznych pozycjach.
    Czy o to chodzi aby to sprowokować?
    Każda akcja spotyka się z re akcją, później będziesz pisał o napaści na twoich -ojców- i inwigilacji ortodoksów, zwiących siebie "niewolnikami".
    Wesołych Świąt Pizzaro i smacznej Wigilii, radosnej Pasterki.
    Wyluzuj.

    3 60 Cytuj
  • 21 gru 2012

    Pizzaro a ja wręcz przeciwnie :) Nie zamykam się na żadne media i dzieki temu potrafię w miarę obiektywnie oceniać sytuację :) Ty zaciąłeś się na jedno źródło informacji które w Twoim mniemaniu wydaje się prawdziwe i nie dopuszczasz do świadomości, że sam możesz padać ofiarą manipulacji - bedąc w stosunku nich bezkrytyczny :)

    2 42 Cytuj
  • Def Ibrylator 21 gru 2012
    PKS Fan napisał/a:

    Pizzaro napisał/a:Nie, nie ma w tym nic złego tak samo jak ktoś jest zagorzałym przeciwnikiem Partii Oszustów i nie lubi jak TVN i Gazeta Wyborcza robią mu wodę z mózgu ...
    ha ha od razu mi się humor poprawił. A wodę z mózgu robi:
    -Trwam
    -Radio ma ryja
    -Nasz Dziennik
    -Gazeta Wolska

    Największe GÓWNO TO
    RADIO MA RYJA I TELEVIZJA T.R. WAM

    Ture story, bro... Ale te wspomniane przez Pizzaro też nie są lepsze. Ogólnie rzecz biorąc w Polsce nie ma prawdomówności medialnej. Nie ma i nie będzie. Po prostu. Żeby istnieć (mieć wydawnictwo, telewizję, radio) trzeba do kogoś się przytulić. Takie są realia. Jedyne wolne media to nasza głowa, która sama musi wartościować informacje.

    1 42 Cytuj
  • 21 gru 2012
    Pizzaro napisał/a:

    Kto Gówno czyta ten gówno wie dlatego nie czytam Gówna !

    Daleś przykład ludzi którzy już nie maja mózgu, maja tylko przekaźnik który zamienia polecenia odbierane z Radia Maryja i przekazuje do mięsni

    5 40 Cytuj

Odpowiedz