Forum » Społeczeństwo

Czy Owsiak to Szatan a Caritas to Anioł?

  • Andrzej 26 sty 2014
    Erre napisał/a:

    (...)wy robicie mi analizę osobowości na poziomie gimnazjum

    Niestety, większości z nas nie dane było zakosztować gimnazjum, za to trochę życia znamy. Zupełnie odwrotnie jest u Ciebie.
    Przyjdź za 10- 20 lat, to podyskutujemy.

    2 Cytuj
  • 27 sty 2014

    Jeśli teraz nie czujesz się na tyle kompetentny by ze mną rozmawiać to możesz przyjść za 10-20 lat, jak chcesz

    1 2 Cytuj
  • 27 sty 2014

    Erre zastanawiam się dlaczego jesteś z góry nastawiony na "nie". Czytając twoje wpisy zastanawiam się kim jesteś. Według mnie jesteś rozpieszczonym dzieciaczkiem który na dodatek jest bardzo bezczelny. W swoich wpisach obrażasz wszystkich i wszystko. To nie prawda że obracam się w kręgu samych biednych. Jestem wolontariuszem, ale to nie znaczy że nie robię nic poza tym.

    Erre napisał/a:

    "

    To nie jest zasługa jakiegoś daru od Boga tylko mojej pracy i wytrwałości. To ja dbam o swoje zdrowie i umiejętności dzięki czemu mam pieniądze i zdrowie. To mój sukces. A inni jak im nie idzie niech się biorą za siebie. Nie ma opierda***** się. "[/cytat]
    Jesteś bardzo niesprawiedliwy i szybko potrafisz osądzać. Ale życie dopiero przed tobą. Idąc twoim tokiem myślenia niepełnosprawność i bieda bierze się z lenistwa. I dobrze nie będę burzyła twojego wyimaginowanego świata w "bogatym" kraju. A nie pomyślałeś że to zasługa np twoich rodziców. Że miałeś możliwość zdobyć wykształcenie.

    "[/cytat]Widzimy tylko część świata bardzo zniekształconą, Ty obracasz się wśród tych, którzy potrzebują pomocy i wydaje Ci się, że bieda straszna w Polsce bo widzisz tych biednych. Ktoś obraca się wśród samych milionerów i myśli, że jesteśmy cudem świata."[/cytat]
    Dla twojej wiadomości znam bardzo wielu wpływowych ludzi, którzy wbrew pozorom nie są obojętni. Nie wiem w jakich kręgach ty się obracasz.

    Piszesz że średnia krajowa płaca to 4000 zł. Wiem słucham wiadomości. Tylko weź pod uwagę że to jest ŚREDNIA. Jeżeli nie znasz tej definicji to poproś zrobię ci wykład. Ja zarabiam 1300 jakiś prezes 30 tyś. I to ma być obiektywne twoim zdaniem.

    "[/cytat]"95% - ludności zimę spędza sobie w ciepłym mieszkaniu, przed komputerami i bawiąc się.
    4% - To lenie, gnoje i mendy które piją i nic im się nie chce jak dla mnie mogą zamarznąć albo umrzeć z głodu wisi mi to
    1% - Ludzie naprawdę chorzy, albo którzy dostali wyjątkowo mocnego kopa od życia. Ja chętnie pomagam takim osobom wpłacałem wiele razy pieniądze na różne akcje. Też kiedyś może mi się coś takiego przytrafić i będę liczyć na pomoc innych"[/cytat]

    Nie wiem skąd ci się wzięły takie liczby, chyba że sam sobie policzyłeś. Weźmy naszą Gminę.zamieszkuje ją ok. 42 tyś mieszkańców. Z czego ok. 43% to mieszkańcy Myślenic, pozostałe 57 %to wsie, mniejsze-większe nieważne. Załóżmy że ok 30 % mieszkańców wsi żyje stabilnie finansowo. Niestety reszta klepie biedę. I to są fakty. Wystarczy przyjść do ośrodka pomocy społecznej i zobaczyć jakie są kolejki. Z tego co wiem w Myślenicach też nie wszystkim żyje się rewelacyjnie. Więc dam ci dobrą radę. Zanim zaczniesz następnym razem wypisywać bzdury i liczby z powietrza zastanów się dwa razy, zanim palniesz coś głupiego. Odrobina samokrytyki i zrozumienia dla drugiego.

    2 Cytuj
  • 27 sty 2014

    Mania_

    Też dam Ci dobrą radę, zanim zaczniesz coś pisać to sprawdź to a nie wypisuj bzdur.
    Imputujesz mi coś czego nie powiedziałem. Po prostu nie rozumiesz tego co piszę, przekształcasz to po swojemu i na tej podstawie oceniasz mnie.

    Piszesz, że jestem bezczelny?! Co?
    Bezczelny jest Endrju traktując mnie z góry tak jakby mówił "idź idioto dorośnij a nie gadaj ze mną poważnym człowiekiem"

    "Załóżmy że ok 30 % mieszkańców wsi żyje stabilnie"

    Co?! Rozpatrzę na mojej okolicy. Ja żyję świetnie, sąsiad świetnie drugi sąsiad też, trzeci również czwarty się podciera kasą, piąty dobrze. Wiesz w odległości 150 metrów odemnie mieszka gdzieś z 70 osób i nikt nie klepie biedy.

    Jak to się ma do twojej "statystyki"
    Polska jest zajebiś**** bogata

    " Idąc twoim tokiem myślenia niepełnosprawność i bieda bierze się z lenistwa."

    niepełnosprawność rzadko chociaż też się zdarza a bieda w 95% z lenistwa

    "Ja zarabiam 1300 jakiś prezes 30 tyś."

    To znaczy, że ten prezes jest 23 razy bardziej potrzebny społeczeństwu niż Ty bo społeczeństwo płaci mu 23 razy więcej. Bierz przykład z prezesa.

    Ale średnia nie wynika stąd. Prezesów jest mało średnia pochodzi od milionów ludzi, którzy zarabiają w okolicach 5 tysięcy

    1 Cytuj
  • 27 sty 2014

    wiesz właśnie uświadomiłam sobie jak dużo czasu straciłam na dyskusji z osoba całkowicie pozbawioną empatii i jakichkolwiek uczuć. Na każdym kroku kogoś obrażasz a każde twoje zdanie czytam z niedowierzaniem jak możesz wypisywać takie głupoty z czystym sumieniem. Nie mam ochoty kontynuować tej dyskusji z kimś takim jak ty.

    2 Cytuj
  • 27 sty 2014

    Notorycznie popełniasz błąd argumenta ad misericordia.

    Obrażam? jeśli według Ciebie obrażanie polega na tym, że mówi się innej osobie prawdę i jest się szczerym to zgadza się

    Stawiasz się w roli Boga i osądzasz czy jestem dobry czy zły. Nie sądź abyś nie była sądzona. Ja nigdy nie sądzę nikogo i nie wydaję wyroków. Ja tylko podaję argumenty i mówię co myślę i słucham co do powiedzenia na ten temat mają inni.

    A sądzę, że jeśli po jakimkolwiek moim wpisie stwierdziłaś, że nie mam uczuć i empatii to nie umiesz czytać

    1 1 Cytuj
  • 28 sty 2014

    Na co WOŚP wydaje zebrane pieniądze

    Fundacja WOŚP środki zebrane w corocznej zbiórce publicznej w całości przeznacza na zakup sprzętu medycznego i finansowanie programów medycznych, co wykazuje w publikowanych sprawozdaniach ze sposobu wydatkowania zebranych środków.

    Środki z WOŚP tylko na cele medyczne

    Zgodnie z zapisami w ustawie o zbiórkach publicznych środki zebrane w ramach ogłoszonej zbiórki pt. Finał WOŚP w całości muszą być przeznaczone na cele zbiórki.

    Każda zbiórka rozliczana w Ministerstwie Zdrowia każdą zbiórkę

    Zebrane środki muszą być rozliczyć w Ministerstwie Zdrowia najpóźniej do końca czerwca następnego roku.

    Nierozliczenie się skutkuje nieotrzymaniem zgody na kolejną zbiórkę.

    Suma zebranych pieniędzy podawana do publicznej wiadomości

    Ostateczną sumę zebranych w każdym Finale środków, potwierdzoną wyciągiem bankowym, fundacja podaje do publicznej wiadomości z ostatnim dniem lutego każdego roku.

    W tym samym terminie do Ministerstwa Cyfryzacji i Administracji (wcześniej do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji) składa sprawozdanie dotyczące ilości środków zebranych w ogólnopolskiej zbiórce publicznej oraz poniesionych na jej zorganizowanie kosztów.

    Po zatwierdzeniu sprawozdania następuje weryfikacja potrzeb szpitalnych

    W kolejnym etapie weryfikowane są prośby przesłane przez szpitale z całej Polski pod kątem tematu Finału, wysyłane są ankiety do szpitali w zakresie szczegółowego zbadania potrzeb i zasadności próśb, odbywają się konsultacje z ekspertami medycznymi.

    Proces ten trwać może od kilku tygodni do kilku miesięcy – w zależności od ilości potrzebnych urządzeń.

    Jak wybierane są oferty zakupienia sprzętu medycznego

    Po dokonaniu analizy potrzeb i przygotowaniu wykazu szpitali które mają otrzymać wsparcie WOŚP, odbywają się konkursy ofert, podczas których fundacja wybiera spośród złożonych ofert najlepszy sprzęt i aparaturę medyczną oraz dokonuje jej zakupu.

    Sprawozdanie do Ministerstwa Zdrowia

    Po zakończeniu każdego konkursu ofert fundacja składa do Ministerstwa sprawozdanie z jego wyników.

    Po rozliczeniu i zapłaceniu wszystkich kontraktów wynikających z konkursów ofert składa w resorcie zdrowia całościowe sprawozdanie za dany finał, które zawiera informacje o: ilości, rodzaju, wartości i miejscu przekazania zakupionego sprzętu, oraz o wszelkich innych działaniach finansowanych ze środków zebranych w finale.

    2 2 Cytuj
  • 28 sty 2014

    Malina nie miej nas za idiotów ,potrafimy znaleźć całe sprawozdanie a nie musimy czytać wyrwane z kontekstu fragmenty jakiegoś referatu.Osoby przekonane o świętości Owsiaka i tak uwierzą we wszystko co sie im powie a te które nie wierzą w dogmat o jego czystości i tak nic nie przekona.

    3 1 Cytuj
  • Andrzej 28 sty 2014

    True! Jak powiedział wódz: >>I żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne.<<

    Cytuj
  • 28 sty 2014

    krowka123
    Bardzo Cie przepraszam. ( i całą resztę forumowiczów bo widzę ,że wypowiadasz się tu w imieniu wszystkich)
    Nie byłam świadoma tego ,że moje kopiuj wklej tak was urazi.
    Jeszcze raz przepraszam i życzę miłego dnia :)

    2 1 Cytuj
  • 28 sty 2014

    Malina napisała to w co wierzą ludzie dający pieniądze na szczytny cel. Jak to ładnie napisała ,,Środki z WOŚP tylko na cele medyczne". A z czego Owsiak finansuje ok. 2 mln zł na Woodstok? A z czego kupił budynki w Warszawie za 8 mln zł i itp? Malina napisała ,,...zbiórki pt. Finał WOŚP w całości muszą być przeznaczone na cele zbiórki". Takie opinie to kłamstwo. WOŚP ma bardzo szczytny cel, ale jest wiele niejasności i pytań bez odpowiedzi.

    1 4 Cytuj
  • 28 sty 2014
    aaa napisał/a:

    Malina napisała to w co wierzą ludzie dający pieniądze na szczytny cel. Jak to ładnie napisała ,,Środki z WOŚP tylko na cele medyczne". A z czego Owsiak finansuje ok. 2 mln zł na Woodstok? A z czego kupił budynki w Warszawie za 8 mln zł i itp? Malina napisała ,,...zbiórki pt. Finał WOŚP w całości muszą być przeznaczone na cele zbiórki". Takie opinie to kłamstwo. WOŚP ma bardzo szczytny cel, ale jest wiele niejasności i pytań bez odpowiedzi.

    Najlepiej załatwić Owsiaka i wszystkie te zakichane fundacje. Niech każdy łoży sam na swoje utrzymanie, nie ma sprzętu- nie leczymy i z głowy. Chcesz się leczyć na porządnym sprzęcie, którego właściciel szpitala ci nie zapewni i NFZ też (od razu uprzedzam głupie wpisy, że powinni bi mają taki obowiązek),
    lecz się i płać za granicą. NFZ zaoszczędzi, bo nie będzie musiał łożyć na utrzymanie w gotowości sprzętu Osiaka. Będzie więcej pieniędzy na podstawowe leczenie, np. laryngolok, kardiolog a te skomplikowane przypadki, różne niepopularne choróbska, to szpital będzie odsyłał do prywatnych klinik, na własny koszt, albo na prywatne ubezpieczenie.

    krowka123 napisał/a:

    .Osoby przekonane o świętości Owsiaka i tak uwierzą we wszystko co sie im powie a te które nie wierzą w dogmat o jego czystości i tak nic nie przekona.

    Nie wierzmy Owsiakowi, jak nie on to inni przyjdą, np. Caritas, a jak nie to będziemy godniej umierać, bez durnego sztucznego przedłużania życia, kosztem innych. Leczymy tylko podstawowe choroby na które stać NFZ .
    Reszcie pozostaje modlitwa i Radio Maryja.

    3 1 Cytuj
  • 28 sty 2014

    bono życie nauczyło mnie patrzyć jak co i gdzie i czy Ci się to podoba czy nie chce widzieć czy ktoś mi chce zabrać czy nie. Przykład maliny, że ludzie uwierzyli w to co napisała bo ze słów Owsiaka tak by wynikało. A prawda po części jest inna. A jak chcesz mnie straszyć leczeniem w NFZ, to jest pewniejsze od Owsiaka choć nie bez wad. Ogólnie Owsiak robi dobrą robotę, ale dla siebie znakomitą i to ze składek od ludzi. Szkoda że tak robi bo kiedyś myślałem tak jak malina.

    1 1 Cytuj
  • 28 sty 2014
    aaa napisał/a:

    A z czego Owsiak finansuje ok. 2 mln zł na Woodstok? A z czego kupił budynki w Warszawie za 8 mln zł i itp? Malina napisała ,,...zbiórki pt. Finał WOŚP w całości muszą być przeznaczone na cele zbiórki". Takie opinie to kłamstwo. WOŚP ma bardzo szczytny cel, ale jest wiele niejasności i pytań bez odpowiedzi.

    Bzdury piszesz i zwykłe insynuacje.
    Równie dobrze o Tobie mogę napisać, że naciągasz ludzi i żyjesz na ich koszt, że mieszkasz i robisz imprezy na koszt znajomych.
    Że nie mam na to dowodów, ty ich na Owsiaka też nie masz, bo nie takie płotki jak Ty szukały na niego haka. Gdyby je znaleźli, ta armia konkurentów, którym psuje interes
    a w którym to oni rozdawali karty, już by go dawni zniszczyli i postawili przed prokuratorem.
    Ty ze swoim umysłem plotkarskim piszesz jak blondyna, której sąsiadka nadała sensacyjną informację.

    2 1 Cytuj
  • 28 sty 2014

    Bono a którzy to konkurenci maja w ręce media prokuraturę i sędziów na telefon.To tak samo jak nie było więzień CIA w Polsce i tylko Lepper pletł głupoty.aaa powtarza jedno w co wierzy a Ty drugie a kto ma rację ?

    Cytuj
  • 28 sty 2014
    krowka123 napisał/a:

    Bono a którzy to konkurenci maja w ręce media prokuraturę i sędziów na telefon.To tak samo jak nie było więzień CIA w Polsce i tylko Lepper pletł głupoty.aaa powtarza jedno w co wierzy a Ty drugie a kto ma rację ?

    A sprawdź, kto jest w komitecie Dziwisza (Centrum Jana Pawła) a zdziwisz się jakie mają księża kontakty.
    Taki Owsiak przy książętach kościelnych, to mały człowieczek.
    Miałem okazje go spotkać na tygodniowym pobycie w Egipcie, w tym samym marnym hotelu, ze zwykłym biurem podróży pośród nas śmiertelników. jadł z nami i pił to co my, a w Egipcie nikt ci whisky, wódki oryginalnej nie naleje. Nie wybrzydzał i niczym się nie wyróżniał.

    1 Cytuj
  • 28 sty 2014

    bono mówisz że insynuuje? No blondynka plotkuje dalej. Dokument który jest wskazywany przez WOŚP.
    http://s2.wosp.org.pl/uploaded/files/files/Bilans%202012.pdf
    Rozliczenie dotyczy 2012r
    65.273.575,55 przychód z działalności statutowej
    46.999.883,18 koszt realizacji statutowej
    17.202.215,42 wynik finansowy netto. Tyle WOŚP zostawił sobie z przychodu i nie na zakup do szpitali. No cóż to tylko marne 17 mln złotych.

    WG. tego dokumentu wartość budynków i lokali, które posiada WOŚP to ok 17,5 mln zł.

    Odsetki z banku w 2012r to 2.954.853,42 zł. malina powiedziałaby, że te pieniądze poszły na zakupy do szpitala a Ty ja myślisz na co zostały wydane.

    Wynagrodzenia 1.856.073,36 zł dla 32 osób. W tym żona Owsiaka jak sam podał otrzymuje ok 12 tyś miesięczni.

    bono mam do Ciebie jeszcze pytanie. W dokumencie są takie pozycje:
    Wydatki na działalność propagatorską, informacyjną i pożytku publicznego 7.898.950,39
    Struktura kosztów działalności administracyjnej:
    - usługi obce 1.195.237,36
    CO ONE OZNACZAJĄ?
    No wiem to tyko ok 9 mln zł.
    Ale wiesz blondynka nie może z tego powodu spać.

    1 1 Cytuj
  • 28 sty 2014
    aaa napisał/a:

    No wiem to tyko ok 9 mln zł.
    Ale wiesz blondynka nie może z tego powodu spać.

    Mam z internetu inny dokument (rozliczenie), mówiący zupełnie coś innego.
    Nie podaję linka, bo uważam, że obydwa są lipne.
    Prawdziwy, mają w rękach wrogowie Owsiaka i zatrudniają armię prawników,
    aby na niego coś znaleźli.
    Na razie efekty ich pracy nie są publikowane, co by znaczyło, że bez sensacji.
    Ja na ta fundację płacę a nie korzystam, ktoś wcześniej napisał, że nie płaci ale ze sprzętu już korzystał.
    Mamy wolność wyboru, nie płacisz, nie lubisz, twój problem. Ale przy okazji, napisz mi proszę, czy wpłaciłeś kiedykolwiek na inną fundacje, czy jesteś na nie, bo nie ufasz nikomu?

    1 Cytuj
  • 28 sty 2014

    A ja cenię bardziej fundację Mimo Wszystko Anny Dymnej która pomaga bezpośrednio potrzebującym przez cały rok.Owsiak wypacza ideę pomocy przy wrzasku i kamerach przechwala się ile to dobrego zrobił a robi to co jest obowiązkiem państwa.Gdyby fundacja nie kupiła tego sprzętu musiałoby to zrobić Ministerstwo Zdrowia.Niekiedy w szpitalach stoi bezużytecznie drogi sprzęt zakupiony przez WOŚP a nie ma pieniędzy na podstawowe rzeczy.Owsiak pracuje jak każdy z nas może raz w roku gdy jest finał pracuje 24 godziny więc raczej czym się chwalić,całą robotę robią tysiące anonimowych dzieci .

    1 Cytuj
  • 28 sty 2014

    bono może ściągnij okulary bo strona którą podałem to strona WOŚP, a wcześnie pobrana z
    http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczenia_finansowe
    to również strona orkiestry.
    Oczywiście dokument, który WOŚP przedstawia jest nie podpisany. Pytanie dlaczego? Czy Owsiak i inni zapomnieli? A może celowo zapomnieli?

    1 Cytuj
  • 28 sty 2014
    krowka123 napisał/a:

    Owsiak wypacza ideę pomocy przy wrzasku i kamerach przechwala się ile to dobrego zrobił a robi to co jest obowiązkiem państwa.Gdyby fundacja nie kupiła tego sprzętu musiałoby to zrobić Ministerstwo Zdrowia.Niekiedy w szpitalach stoi bezużytecznie drogi sprzęt zakupiony przez WOŚP a nie ma pieniędzy na podstawowe rzeczy.Owsiak pracuje jak każdy z nas może raz w roku gdy jest finał pracuje 24 godziny więc raczej czym się chwalić,całą robotę robią tysiące anonimowych dzieci .

    Tylko przez tą ideę jak piszesz wrzasku i kamer ma takie efekty. Trawił do ludzi (jak dobry aktor, jeden nie ma widowni i pluje na tego, który jest bardziej przez widownię ceniony)
    i stąd efekty jego pracy, nie czeka na mannę z nieba, to chyba dobrze?

    Już wcześniej pisałem, że ministerstwo zdrowia, wcale nie jest zadowolone z tej fundacji, dlaczego?, sprawa prosta, masz specjalistyczny sprzęt, musisz leczyć, w normalnych warunkach nieleczone choroby. A więc dłuższa praca oddziału, większe wynagrodzenia dla lepszych specjalistów, prąd, pobyt w szpitalu, obsługa kosztownego sprzętu. Przez Owsiaka kolejne pieniądze wprowadzane do systemu opieki są wsysane jaj w gąbkę.

    Przykład u żony mojego kolegi (młodej osoby) wykryto nowotwór. Dziesięć lat temu u nas tego nie leczono. Jeździł wiec do Austrii po lekarstwa i wszystkie oszczędności na nie wydał. Żona z choroby wyszła. On sam w tym czasie musiał zrobić prywatnie wiązadło kolanowe,
    (7tyś zł), bo publiczna służba tego w Myślenicach nie robiła.

    Co do pracy Owsiaka, to masz strasznie głupawe spojrzenie na pracę, jeżeli myślisz, że pomoc to tylko 24h, pełne konto i już. Należy zbadać potrzeby, ogłosić przetargi, pilnować czy handlowcy nie oszukują, czy szpital ma konkretną potrzebę, rozpatrzyć kolejność, dobrać właściwy sprzęt, aby ci nie wcisnęli kitu, pilnować pracowników a przede wszystkim pieniędzy, żeby ktoś ich nie wytransferował, aby były na bezpiecznych kontach itd. itp.itd

    Jeżeli uważasz, że to dobra, łatwa i bezpieczna fucha, załóż fundację w Myślenicach, sam pierwszy wpłacę pierwsze pieniądze. A jak się rozrośniesz, zrobisz konkurencje Owsiakowi, nawet możesz zatrudnić swoją żonę i mieć pensję, nie widzę problemu.

    Ktoś kto deklaruje, że robi coś za darmo, to naciągacz, takiemu nie ufaj.
    Dobra praca, z doskonałymi efektami, wymaga przyzwoitego wynagrodzenia.

    Wskaż mi ze swojego środowiska kogoś, kto robi coś dla ciebie przez wiele lat i czyni to za darmo.

    Zastanów się, czy ty robisz coś od lat dla innych za darmo?

    1 1 Cytuj
  • 28 sty 2014

    bono trzeba być naprawdę ślepy żeby nie rozumieć, że on nie kradnie on działa zgodnie z przepisami i statutem. Statutem, który sobie napisał i założył WOŚP. A więc jak działa zgodnie ze statutem to nie boi się kontroli nawet z US. Również organizowanie Przystanku Woodstok finansuje WOŚP ok. 2 mln. Kiedyś podobno była rubryka w rozliczeniu, pokaż gdzie teraz jest to wpisane? A ludzie podczas zbiórki dają tak jak napisała malina i pewno przez myśl im nie przechodzi, że pieniądze idą na inny cel. Oczywiście zawsze musza być jakieś koszty, ale 17 mln zostaje dla WOŚP w 2012r? Dla większego szpanu podawane jest, że Owsiak jest prezesem i nie pobiera wynagrodzenia. I to jest prawda tyko mnie to śmieszy.

    Miałem wysłać powyższy tekst ale przeczytałem Twój wpis.
    ,,Ktoś kto deklaruje, że robi coś za darmo, to naciągacz, takiemu nie ufaj. "
    To powtórzę jeszcze raz Owsiak nie pobiera wynagrodzenia za pracę w WOŚP!!!!

    1 1 Cytuj
  • 28 sty 2014
    aaa napisał/a:

    bono trzeba być naprawdę ślepy żeby nie rozumieć, że on nie kradnie on działa zgodnie z przepisami i statutem. Statutem, który sobie napisał i założył WOŚP. A więc jak działa zgodnie ze statutem to nie boi się kontroli nawet z US. Również organizowanie Przystanku Woodstok finansuje WOŚP ok. 2 mln.

    W państwie demokratycznym, tak już jest, że co nie jest zabronione, to jest dozwolone.
    Możesz robić to samo i organizować Dni Myślenic, po cholerę mu zazdrościsz, bież się do roboty a nie pi..rdź w krzesło.
    Mimo wszystko, twoja zawiść nie przynosi nikomu żadnej korzyści, nikt ci za to nie podziękuje, Owsiak ma swoich sympatyków i to oni tworzą tą fundację i sprzęt, którym wyposażają szpitale.
    Twoja zawiść jest interesowna, żółć się w tobie rozlewa, że Owsiak ma więcej od Ciebie, ale on to stworzył. A ty co zbudowałeś?

    1 1 Cytuj
  • 28 sty 2014

    bono widząc Twoją ślepotę jestem przekonany, że żadne argumenty nie zmienią Twojego myślenia. Piszesz bzdury i jeszcze próbujesz obrażać. Nawet sam się gubisz w tym co piszesz;

    bono napisał/a:

    Ktoś kto deklaruje, że robi coś za darmo, to naciągacz, takiemu nie ufaj.

    1 Cytuj
  • 28 sty 2014

    bono życie nauczyło mnie patrzyć jak co i gdzie i czy Ci się to podoba czy nie chce widzieć czy ktoś mi chce zabrać czy nie

    A co on Ci zabiera kobieto opanuj się!!! Przestań sączyć jadem opanuj się, zacznij kochać ludzi bardziej wierzyć, a gwarantuję Ci ,że twoje życie zmieni się na lepsze.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz