Forum » Społeczeństwo

Czy Owsiak to Szatan a Caritas to Anioł?

  • Def Ibrylator 24 sty 2014
    Erre napisał/a:

    Następnie wyłudzam zasiłek dla bezrobotnych(...)
    Więc ja nie finansuję niczego i zachęcam innych do tego.

    I tu się kończy moja rozmowa z Tobą. Właśnie pokazałeś swój poziom.Po tym zdaniu proponuję, dla Twojego dobra - zamilcz i nie drażnij swoimi irracjonalnymi poglądami uczciwych ludzi.

    3 2 Cytuj
  • 24 sty 2014
    Erre napisał/a:

    "

    No jak to? Przecież od tylu lat kradną i dalej jest co kraść ;).
    Ile jest warte ubranie, które masz teraz na sobie? komputer z którego to czytasz? pomieszczenie w, którym jesteś? tak jesteś bogata.
    nie nie uważam żebym była bogata zarabiam najniższą krajową, mąż troszkę więcej. Mamy na utrzymaniu dwójkę dzieci. Komputer kupiłam na raty. Ciuchów nie nosze oryginalnych bo mnie nie stać. Nie stać mnie na wczasy co roku. nie stać mnie na najnowsze nowinki techniczne. Ale masz racje biedna też nie jestem. Ale jest drobna różnica pomiędzy słowem bogaty a biedny. A ty niby co taki bogaty jesteś? To gratuluje udało ci się coś osiągnąć. Szkoda że nie wszyscy maja takie szczęście. Chociaż znając charakter niektórych zamożnych ludzi, wole być przeciętna ale być sobą.

    a jakie jest Twoje zdanie na temat caritasu?

    Dobrze że zapytałeś. Nie dalej jak wczoraj dostałam w sklepie ulotkę Caritas o zbiórce odzieży. Spoko. Zawsze oddaje odzież. Ale na ulotce drobnym drukiem widnieje napis, że odzież zebrana będzie przekazana CZĘŚCIOWO dla potrzebujących, nadwyżki zostaną odsprzedane, aby pozyskać środki finansowe na pomoc potrzebującym. Czyli rozumiem że Caritas odbierze moje ubrania i sprzeda je do ciuchlandów, a za zarobione pieniądze kupi potrzebującym np. ubrania KPINA
    Jestem wolontariuszką od kilkunastu lat i wiem że w naszej gminie są osoby, które przyjmą każdą odzież, byle było im ciepło i mieli w co ubrać dzieci. Erre zaprowadzę cię na spotkanie z takimi ludźmi i powiedz im prosto w oczy o co napisałeś, że żyjemy w bogatym kraju. Powiedz im że jest Caritas który im pomoże. Wiem z doświadczenia że Caritas pomaga wybranym. Odzież sortują panie, które pracują, którym nie powodzi się źle. Zresztą tak samo działa nasza pomoc społeczna w Myślenicach. Moim zdaniem Caritas to instytucja która pomaga głównie sobie a nie potrzebującym.

    [cytat=Erre]

    Co do tego co napisałaś o NFZ to przekonałaś mnie trochę, może jednak Owsiak to bardziej anioł :)

    Nie rozumiem dlaczego kpisz? śmieszy cię pomaganie innym. Jurek Owsiak to tylko jedna osoba z wielu która pomaga ludziom potrzebującym. Równie dobrze mógłbyś wyśmiać organizacje zbierające 1% podatku. Ten 1% to tak naprawdę groszowe sprawy, ale gdy uzbiera się tego więcej o można już coś zdziałać. Znam wiele organizacji, wiele stowarzyszeń. Widziała cierpiących, chorych, niepełnosprawnych. Znam ten widok bardzo dobrze. Powiedz im żeby liczyli na rząd, który daje im grosze na przeżycie. Powiedz im żeby pomógł im caritas. Powiedz małemu 10 letniemu Łukaszowi, który umiera że Owsiak to złodziej i bandyta. Powiedz im wszystkim że to co robią polskie stowarzyszenia i organizacje jest bez sensu bo stanowi to tylko jakiś odłamek procentu.
    A potem zastanów się nad sobą i podziękuj Bogu że jesteś cały i zdrowy i nie musisz stać pod drzwiami urzędów i 'żebrać " o pieniądze na chleb dla swojego dziecka.

    5 2 Cytuj
  • 24 sty 2014
    Erre napisał/a:

    Następnie wyłudzam zasiłek dla bezrobotnych, różne dotacje gdzie tylko się da itp. Na chwilę obecną jestem z Polską na niewielkim plusie.
    Więc ja nie finansuję niczego i zachęcam innych do tego.
    Ja mam we krwi działanie gospodarki to moja pasja i wiem co mówię

    Masz zdrowe podejście do tego co Ci się należy. Zachęcasz innych do tego aby wyłudzali podobnie jak ty.
    Skubiesz po prostu innych, jesteś zwykłym pasożytem, który zjada dobra wypracowane przez innych.
    Masz dużą konkurencję w pasożytowaniu, to dzięki niej podatki, ubezpieczenia i inne świadczenia są trawione przez część pasożytniczą społeczeństwa.
    Ale w twoim interesie jest aby nikogo nie namawiać do podobnego pasożytnictwa, bo pasożyt na pasożycie się nie wyżywi.
    Jak wszyscy jelenie w tej chwili łożący na Ciebie, przyjmą Twoją postawę, to kogo będziecie skubać?

    5 2 Cytuj
  • 24 sty 2014

    no właśnie nikogo i to państwo upadnie, powstanie nowe i w końcu będę mógł normalnie prowadzić firmę bez tego całego zamieszania. Nie jestem pasożytem ja tylko odbieram to co mi ukradli. Wczoraj Zapłaciłem 240 zł VAT-u i co kilka dni mam takie fakturki, jutro też będzie. Ja tylko odbieram swój podatek :)

    @def_ibrylator

    Ja jestem uczciwym człowiekiem, moje poglądy są najbardziej przystające do realiów. To ty jesteś nieuczciwy popierając państwo, które ma prawo zabrać jednym a dać drugim

    @Mania_

    Owsiak jest mi obojętny nic o nim nie uważam jak i o WOŚP
    Ja napisałem, że po twojej wypowiedzi przychylniej popatrzyłem na WOŚP, to nie była żadna kpina - dlaczego tak to odebrałaś?

    Super, że są fundacje itp. mi się to podoba.

    "Powiedz im żeby liczyli na rząd, który daje im grosze na przeżycie."

    Na jaki rząd do cholery? Przecież od kilku dni nawalam bez przerwy żeby liczyć na siebie a w ostateczności na innych a broń Boże nie na rząd

    "A potem zastanów się nad sobą i podziękuj Bogu że jesteś cały i zdrowy i nie musisz stać pod drzwiami urzędów i 'żebrać " o pieniądze na chleb dla swojego dziecka. "

    To nie jest zasługa jakiegoś daru od Boga tylko mojej pracy i wytrwałości. To ja dbam o swoje zdrowie i umiejętności dzięki czemu mam pieniądze i zdrowie. To mój sukces. A inni jak im nie idzie niech się biorą za siebie. Nie ma opierda***** się.

    Widzimy tylko część świata bardzo zniekształconą, Ty obracasz się wśród tych, którzy potrzebują pomocy i wydaje Ci się, że bieda straszna w Polsce bo widzisz tych biednych. Ktoś obraca się wśród samych milionerów i myśli, że jesteśmy cudem świata.
    Dlatego warto popatrzeć na statystyki.
    Średnia płaca w Polsce to ok 4 000 zł.
    95% - ludności zimę spędza sobie w ciepłym mieszkaniu, przed komputerami i bawiąc się.

    4% - To lenie, gnoje i mendy które piją i nic im się nie chce jak dla mnie mogą zamarznąć albo umrzeć z głodu wisi mi to

    1% - Ludzie naprawdę chorzy, albo którzy dostali wyjątkowo mocnego kopa od życia. Ja chętnie pomagam takim osobom wpłacałem wiele razy pieniądze na różne akcje. Też kiedyś może mi się coś takiego przytrafić i będę liczyć na pomoc innych

    Ale podsumowując czy to się komuś podoba czy nie realia są takie, że Polska to bogaty i nowoczesne kraj

    "Powiedz im wszystkim że to co robią polskie stowarzyszenia i organizacje jest bez sensu bo stanowi to tylko jakiś odłamek procentu. "

    To ma sens, mimo że stanowi odłamek procentu i jest niedostrzegalne przez większość ludzi

    1 2 Cytuj
  • 24 sty 2014

    Erre Dzisiaj 13:37
    no właśnie nikogo i to państwo upadnie, powstanie nowe i w końcu będę mógł normalnie prowadzić firmę bez tego całego zamieszania. Nie jestem pasożytem ja tylko odbieram to co mi ukradli. Wczoraj Zapłaciłem 240 zł VAT-u i co kilka dni mam takie fakturki, jutro też będzie. Ja tylko odbieram swój podatek :)

    To co Ty za firmę prowadzisz ,że płacisz 240 zł i nie wyrabiasz hahahah oj jaki Ty jesteś biedny jak mi Ciebie żal.
    To już teraz wiem czemu jesteś taki zły na państwo , rząd itp. itd.
    Ja też prowadzę firmę ostatnio zapłaciłam 15 000 tyś. vat-u i trzymam się bardzo dobrze i nie narzekam. Bo moja firma w porównaniu do twojej dobrze prosperuję.
    I nie oszukuję nikogo , bo wiem ,że to sie po prostu zwyczajnie nie opłaca. I tobie radze to samo weź sie do roboty a nie siedź i nie zastanawiaj sie co tu zrobić ,żeby nic nie robić a zarobić.

    2 Cytuj
  • Andrzej 24 sty 2014

    [cytat]
    no właśnie nikogo i to państwo upadnie, powstanie nowe i w końcu będę mógł normalnie prowadzić firmę bez tego całego zamieszania.
    [/cytat]
    Państwo upadnie i będziemy mieć drugą Somalię, Syrię, Nigerię...
    Jak mawiał klasyk" Nie będzie niczego". Ba, będzie nawet gorzej...
    Dziękuję, nie skorzystam.

    [cytat]
    Następnie wyłudzam zasiłek dla bezrobotnych(...)
    Więc ja nie finansuję niczego i zachęcam innych do tego.
    (...)
    Nie jestem pasożytem ja tylko odbieram to co mi ukradli. Wczoraj Zapłaciłem 240 zł VAT-u i co kilka dni mam takie fakturki, jutro też będzie. Ja tylko odbieram swój podatek :)
    (...)
    Ja jestem uczciwym człowiekiem, moje poglądy są najbardziej przystające do realiów. To ty jesteś nieuczciwy popierając państwo, które ma prawo zabrać jednym a dać drugim
    [/cytat]
    Myślę, że powyższe nie wymaga żadnego komentarza, każdy ma swój rozum.

    Cytuj
  • 24 sty 2014

    Wiesz to 240 zł to jest tak raz na tydzień. Z tym, że ja mam 18 lat dokładniej to 18 lat i 40 dni. Od trzech lat co roku potrajam dochód.

    Gwarantuję Ci, że w wieku 25 lat będę miał VAT naliczany w milionach.

    Pojawia się pytanie jak w takim wieku mogę wyłudzić zasiłek dla bezrobotnego? Ano mogę ale nie na siebie. Zainteresowanym polecam
    książkę: "Jak kraść? Podręcznik złodzieja" - Kazimierz Turaliński

    Kosztuje Ponad 100 zł ale opłaca się

    Albo inną książkę, którą teraz właśnie czytam. "Zasady Bezpiecznego Biznesu" Wiktora Rębacza i Janka Fijora

    "I nie oszukuję nikogo , bo wiem ,że to sie po prostu zwyczajnie nie opłaca."

    Dokładnie, oszukiwanie nigdy się nie opłaca, każde prawdziwe bogactwo buduje się na pracy i uczciwości. Nigdy nie oszukałem i nie oszukam żadnego kontrahenta ani klienta. A to, że odbieram państwu, którego nienawidzę to co mi ukradło to inna sprawa

    1 3 Cytuj
  • Def Ibrylator 24 sty 2014
    Erre napisał/a:

    no właśnie nikogo i to państwo upadnie, powstanie nowe i w końcu będę mógł normalnie prowadzić firmę bez tego całego zamieszania. Nie jestem pasożytem ja tylko odbieram to co mi ukradli. Wczoraj Zapłaciłem 240 zł VAT-u i co kilka dni mam takie fakturki, jutro też będzie. Ja tylko odbieram swój podatek :)

    @def_ibrylator

    Ja jestem uczciwym człowiekiem, moje poglądy są najbardziej przystające do realiów. To ty jesteś nieuczciwy popierając państwo, które ma prawo zabrać jednym a dać drugim

    Jesteś zwykłym nieudacznikiem, któremu w życiu nic nie wyszło. Swoją frustrację przerzucasz na Państwo, bo tak jest najprościej. Spieprzyłeś sobie życie. Codziennie patrzysz na swoich kolegów i otwiera Ci się nóż w kieszeni, bo widzisz, że jakoś dali sobie radę w życiu, oprócz Ciebie. Do swojej niezaprzeczalnie beznadziejnej sytuacji dorabiasz sobie ideologię "podłego Państwa", "Państwa-złodzieja" bo tak Ci łatwiej wyczyścić własne winy względem siebie. Codziennie rano wstajesz, i widzisz w lustrze nieudacznika, który sam z własnej woli zepchnął siebie na sam dół, z którego zamiast próbować się wydostać - akceptujesz ten stan niszcząc wszystko i wszystkich dookoła. Jesteś jak kamień wrzucony do wody. Nie potrafisz zaakceptować rzeczywistości i tworzysz własny, zakłamany świat, w którym czujesz się bezpiecznie, bo wszystkie Twoje grzechy są oczyszczone przez filozofię, którą sobie skrzętnie uknułeś.

    Współczuję Ci z całego serca. Życzę szybkiej zmiany Twojego podejścia do życia i zaprzestania żeru na uczciwych ludziach. Twoja sytuacja jest tragiczna, i mam nadzieję, że po tym poście zdasz sobie z sprawę gdzie byleś, gdzie jesteś i gdzie masz szansę się znaleźć.

    I nigdy nie pozwolę aby ktokolwiek nazwał mnie nieuczciwym człowiekiem. Mogę mieć inne poglądy, mogę się złościć, mogę być wkurzający, natarczywy, mogę zgrzeszyć słowem... ale nigdy nie byłem nieuczciwy. Nie jestem bydłem.

    2 1 Cytuj
  • 24 sty 2014

    @def_ibrylator

    Moje życie to pasmo sukcesów
    Ja jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, wszystko mi się udaje. Patrząc w lustro widzę człowieka sukcesu, odpowiedzialnego i wolnego. Wolnego ;) to jest słowo, którego Ty nie zrozumiesz. Wzbogacam ludzi wokół siebie, są szczęśliwi tak jak ja. Wszystko wkoło mnie rozwija się.

    Mam marzenia i pasję a z pasji to Ty widziałeś kiedyś jedną z Melem Gibsonem hahaha :)
    Jestem jak myśliwiec na na niebie, ryba w wodzie.

    Z jednym masz rację. Ty akceptujesz rzeczywistość w jakiej się znalazłeś. Jesteś słaby, martwa ryba płynąca z prądem. Ja tworzę świat taki w jakim chce żyć. Ja decyduję, jestem na szczycie i buduję nowy większy żeby go zdobyć.

    Frustracja rodzi się z nieosiągniętych celów potem powoduje agresję. Ja moje cele zawsze osiągam, jestem asertywny a to domena ludzi wygranych takich jak ja.

    Ja kocham świat i ludzi, nawet Tuska lubię haahaha ;) bo śmieszny jest
    nóż w kieszeni (koloru srebrnego z odkręcanym ostrzem z niebieskim paskiem na rączce) otwiera mi się gdy chcę otworzyć kolejną butelkę piwa ciesząc się wieczorem kolejnym świetnym i udanym dniem w, którym żyłem tak jak chciałem

    Współczuję Tobie, że nie miałeś nigdy w życiu jaj żeby żyć naprawdę po swojemu. Pomyśl o tym jak bardzo będziesz tego żałować kiedyś gdy będzie się trzeba pożegnać z tym światem...
    Smutne masz życie

    "I tu się kończy moja rozmowa z Tobą. Właśnie pokazałeś swój poziom."

    Jesteś niekonsekwentny, najpierw mówisz że kończysz a potem dalej rozmawiasz. Zdecyduj się

    1 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 24 sty 2014

    Wyimaginowany świat Pana Erre cz. 1:

    Erre napisał/a:

    @def_ibrylator
    Moje życie to pasmo sukcesów
    Ja jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, wszystko mi się udaje. Patrząc w lustro widzę człowieka sukcesu, odpowiedzialnego i wolnego. Wolnego ;) to jest słowo, którego Ty nie zrozumiesz. Wzbogacam ludzi wokół siebie, są szczęśliwi tak jak ja. Wszystko wkoło mnie rozwija się.

    Mam marzenia i pasję a z pasji to Ty widziałeś kiedyś jedną z Melem Gibsonem hahaha :)
    Jestem jak myśliwiec na na niebie, ryba w wodzie.

    Z jednym masz rację. Ty akceptujesz rzeczywistość w jakiej się znalazłeś. Jesteś słaby, martwa ryba płynąca z prądem. Ja tworzę świat taki w jakim chce żyć. Ja decyduję, jestem na szczycie i buduję nowy większy żeby go zdobyć.

    Frustracja rodzi się z nieosiągniętych celów potem powoduje agresję. Ja moje cele zawsze osiągam, jestem asertywny a to domena ludzi wygranych takich jak ja.

    Ja kocham świat i ludzi, nawet Tuska lubię haahaha ;) bo śmieszny jest
    nóż w kieszeni (koloru srebrnego z odkręcanym ostrzem z niebieskim paskiem na rączce) otwiera mi się gdy chcę otworzyć kolejną butelkę piwa ciesząc się wieczorem kolejnym świetnym i udanym dniem w, którym żyłem tak jak chciałem

    Współczuję Tobie, że nie miałeś nigdy w życiu jaj żeby żyć naprawdę po swojemu. Pomyśl o tym jak bardzo będziesz tego żałować kiedyś gdy będzie się trzeba pożegnać z tym światem...
    Smutne masz życie

    Właśnie podałeś wspaniały przykład "z życia wzięty", który mógłby być załącznikiem do mojej poprzedniej wypowiedzi. Aż tak mi idziesz na rękę ? :)

    1 Cytuj
  • 24 sty 2014
    Erre napisał/a:

    no właśnie nikogo i to państwo upadnie, powstanie nowe i w końcu będę mógł normalnie prowadzić firmę bez tego całego zamieszania. Nie jestem pasożytem ja tylko odbieram to co mi ukradli.

    Tak samo myśleli niektórzy potomni np. Lenin.(ten wymyślił własne państwo). Inni
    z syndromem oszukiwanego, stworzyli swoje mini państwa w których się zamknęli i jest im tam świetnie. Jednego poznałem w Bieszczadach, nad Solina założył państwo-pustelnię, jest człowiekiem wolnym a wcześniej pracował w Warszawie i nie wytrzymał wyzysku. Teraz rzeźbi dla turystów świątki i je co mu turyści przyniosą, więc nie uczestniczy w utrzymywaniu państwa.
    Podobnie część Sybiraków, nie asymilowała sie w Irkucku razem z innymi, ale z dala od miasta wiodą samotne prywatne życie, nie płacą vatu, ubezpieczenia, abonamentu, żadnego podatku. Nie maja potrzeby wyciągać z państwowej kiesy zagrabionych pieniedzy, bo nikt im takich nie zabrał.

    Cytuj
  • 24 sty 2014

    Erre Dzisiaj 15:06
    @def_ibrylator

    Moje życie to pasmo sukcesów
    Ja jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, wszystko mi się udaje. Patrząc w lustro widzę człowieka sukcesu, odpowiedzialnego i wolnego. Wolnego ;) to jest słowo, którego Ty nie zrozumiesz. Wzbogacam ludzi wokół siebie, są szczęśliwi tak jak ja. Wszystko wkoło mnie rozwija się.

    hahahhahahahhahahhahahhahahhahhahahhahahahahhahahhahahahhah
    ale mnie rozbawiłeś .

    1 Cytuj
  • 24 sty 2014

    hahahahahhaha ;)
    grypę chyba mam...

    Cytuj
  • 24 sty 2014
    Erre napisał/a:

    hahahahahhaha ;)
    grypę chyba mam...

    No bo stoisz godzinami na chłodzie, po zasiłek a zima zmienna jest w tym roku.

    3 Cytuj
  • 24 sty 2014

    Mi się świetnie żyje w Polsce inaczej pojechałbym gdzie indziej.
    Ale jestem przeciwnikiem tego systemu jaki jest. KNP w sondażach ma teraz ok 5% więc co dwudziesty polak ma takie zdanie.
    Ja akurat tak sobie umyślałem, że nie pozwolę żeby rząd wydawał moje pieniądze więc staram się żeby wpływy odemnie były na zero.
    Nie rozumiem dlaczego tak Wam to przeszkadza.
    Ja nie godzę się na układ, że rząd wszystkim zabiera a potem rozdaje wedle uznania. I jestem przekonany, że prywatnie wszystko będzie lepiej działać niż zarządzane przez rząd.

    2 1 Cytuj
  • 24 sty 2014
    Erre napisał/a:

    Ja nie godzę się na układ, że rząd wszystkim zabiera a potem rozdaje wedle uznania. I jestem przekonany, że prywatnie wszystko będzie lepiej działać niż zarządzane przez rząd.

    Czy ty aby nie jesteś klonem - michall_s -?

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 24 sty 2014

    "Średnia płaca w Polsce to ok 4 000 zł. "
    A przeciętna ile wynosi po odliczeniu wszystkich podatków itp. przy założeniu że pieniądze będą wydane tylko na jedzenie i ubranie?

    1% podatku to pewnie tak zgrubnie gdzieś między 1 a 2 złote na każde 1000 złotych kosztów pracy poniesionych przez pracodawcę

    Co do zbiórki odzieży Caritas to tam jeszcze pisało na ulotce przez którą diecezję to jest organizowane i bynajmniej nie jest to krakowska.

    Cytuj
  • 24 sty 2014

    sh_ma

    Podatki w Polsce to 83% więc zostanie z tego jakieś 750 zł miesięcznie

    bono

    Proszę tylko nie klonem jeśli już to wolę być akacją bo ma kolce ;)
    Mam takie samo spojrzenie na sprawy polityczne jak on i tyle

    1 Cytuj
  • 24 sty 2014
    Erre napisał/a:

    bono
    Proszę tylko nie klonem jeśli już to wolę być akacją bo ma kolce ;)
    Mam takie samo spojrzenie na sprawy polityczne jak on i tyle

    No to otwierajcie jakiś oddział w Myślenicach, zanim wam Gowinowie zabiorą aktywistów
    do swoich nowych barw, bo na PO się zawiedli, więc robią nabór z łapanki.

    Cytuj
  • 25 sty 2014
    Erre napisał/a:

    Mi się świetnie żyje w Polsce inaczej pojechałbym gdzie indziej.
    Ale jestem przeciwnikiem tego systemu jaki jest. KNP w sondażach ma teraz ok 5% więc co dwudziesty polak ma takie zdanie.
    Ja akurat tak sobie umyślałem, że nie pozwolę żeby rząd wydawał moje pieniądze więc staram się żeby wpływy odemnie były na zero.
    Nie rozumiem dlaczego tak Wam to przeszkadza.
    Ja nie godzę się na układ, że rząd wszystkim zabiera a potem rozdaje wedle uznania. I jestem przekonany, że prywatnie wszystko będzie lepiej działać niż zarządzane przez rząd.

    Więc wynika z twojej wypowiedzi,że chodzisz po moich drogach, uczysz się w mojej szkole, korzystasz z moich lekarzy itd.Bo ja w przeciwieństwie do ciebie podatki płacę.Jesteś zwykłym złodziejem!

    3 Cytuj
  • 25 sty 2014

    Złowieszczy Wieszcz nie chodzę do szkoły, do tych ogłupiających kołchozów zwanych szkołami bym nie chodził nawet gdyby mi płacili grubą kasę. Do lekarzy nie chodzę w ogóle a jeśli kiedyś pójdę to do prywatnej kliniki. A co do dróg to 90% zbudowane z pieniędzy moich rodziców a więc w drodze spadku sobie korzystam ;)

    A ty płać podatki dalej powinieneś się wstydzić

    1 2 Cytuj
  • 25 sty 2014

    Erre
    link dla ciebie http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/3388,smietnik-forumowicza.html
    przenieś się tam , ten temat idealnie pasuję do ciebie hahahah

    2 Cytuj
  • 25 sty 2014

    No to masz problem z czytaniem. Zastanów się ;)

    Cytuj
  • 25 sty 2014
    Erre napisał/a:

    No to masz problem z czytaniem. Zastanów się ;)

    Erre, no wpuszczasz się w kanał, sam się pogrążasz. myślisz, że bycie aspołecznym przysporzy ci popularności. Jest odwrotnie, ludzie nie lubią być jelenieni a ty udowadniasz, że ty tak ich traktujesz. na co liczysz? na poklask, uwielbienie, popularność?

    1 Cytuj
  • 26 sty 2014

    Wy się dobrze czujecie? ;)
    Ja mówię co myślę o WOŚP a wy robicie mi analizę osobowości na poziomie gimnazjum

    2 2 Cytuj

Odpowiedz